III liga w Strefie Siatkówki

Awatar użytkownika
mejbi
Posty: 240
Rejestracja: 20 sie 2007, o 23:58
Płeć: M
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

III liga w Strefie Siatkówki

Post autor: mejbi »

Witam

Być może niektórzy z Was już zauważyli, że w dziale Wyniki Strefy Siatkówki dostępne są wyniki III ligi seniorów z woj. warmińsko-mazurskiego. Jeśli zależy Wam na tym (redakcji zależy), aby były tam również inne województwa, potrzebna będzie Wasza pomoc. Co konkretnie?

Osoby zainteresowane pomocą w uzupełnianiu wyników III ligi proszone są o wysłanie do mnie prywatnej wiadomości z następującymi informacjami:
- województwo i liga (seniorzy/seniorki),
- strona z terminarzem (jeśli takiej nie ma, to proszę podesłać terminarz),
- system rozgrywek (obecnie pewnie runda zasadnicza mecz i rewanż), zasady punktacji (2-1-0 / 3-2-1-0 / inna),
- preferowany login.

Osoba, która zgłosi chęć i gotowość do pomocy, otrzyma dostęp do panelu edycji wyników i po każdej kolejce będzie mogła samodzielnie wpisywać wyniki.

Otrzymanego posta potraktuję jako deklarację pomocy w rozwijaniu serwisu i wstępne zobowiązanie się do regularnego uzupełniania wyników z poszczególnych województw i lig.

Pomożecie?
Awatar użytkownika
zubr
Posty: 14
Rejestracja: 26 paź 2008, o 09:17
Płeć: M
Lokalizacja: Białowieża
Kontakt:

Re: III liga w Strefie Siatkówki

Post autor: zubr »

Witam,
Oczywiście chętnie pomogę jeśli chodzi o woj. podlaskie. Już kiedyś na ten temat rozmawialismy i nawet coś zaczęliśmy robić.
Pozdrawiam.
Kontakt: zubrbialowieza@wp.pl lub mateusz.gutowski85@wp.pl
Mateusz Gutowski
skf ks 4
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2009, o 19:40

Re: III liga w Strefie Siatkówki

Post autor: skf ks 4 »

Witam!!!

Chętnie weźmiemy na siebie aktualizację w III Lidze Wielkopolskiej. Zarówno męską jak i damską.

Terminarz gier WZPS dostępny jest na stronie http://www.wzps.poznan.pl w zakładce rozgrywki.

Mój mail: michalsulkowski@op.pl

Czekam na jakiś odzew.

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: III liga w Strefie Siatkówki

Post autor: ark »

"aktualna Małopolska" wysłana na PW

strona o Małopolskiej siatkówce wraz terminarzem i z kompletem wyników : http://www.malopolska-siatkowka.pl/index.php

pozdrawiam
Awatar użytkownika
zubr
Posty: 14
Rejestracja: 26 paź 2008, o 09:17
Płeć: M
Lokalizacja: Białowieża
Kontakt:

Re: III liga w Strefie Siatkówki

Post autor: zubr »

Terminarz ligi w woj. podlaskim znajduje się na http://www.pozps.bialystok.pl
Więcej szczegółów wsysłałem w PW.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedż.
Lodler
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 13:28
Płeć: M

Re: III liga w Strefie Siatkówki

Post autor: Lodler »

- województwo i liga (seniorzy/seniorki) : Sląskie , Seniorzy
- strona z terminarzem (jeśli takiej nie ma, to proszę podesłać terminarz): http://system.szps.pl/index.php
- preferowany login: Lodler



Pozdrawiam Czekam na odp
GG:3346948
@: wafel358@interia.eu
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: III liga w Strefie Siatkówki

Post autor: ark »

Mam pytanie do redakcji a szczególnie osób "dzięki" którym na stronie Strefy pojawiły się wyniki lig wojewódzkich

Dlaczego nie jest to kontynuowane? Dlaczego nie mozna doprosić się by pojawiły się terminarze rund finałowych by można było wpisywać kolejne wyniki? Jak się mówi "A" to może trzeba byłoby powiedzieć kolejne literki bo wiem , że gro osób to czyta na Strefie i interesuje się tematem?

tak przy okazji ... nie wiem jak jest w innych województwach ale w Małopolsce w rundzie finałowej wlicza się wszystkie punkty zdobyte w I rundzie więc nie wiem dlaczego po kilku moich informacjach na PW do osób dotychczas się tym zajmujących dalej w małopolskiej III lidze kobiet w rundzie finałowej są tylko wyniki i punktacja z II rundy (finałowej) a wystarczy przenieść tylko tabelę z I rundy i ja podzielić na dwie grupy

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: III liga w Strefie Siatkówki

Post autor: mewa »

ark - ligi małopolskie wyprostowałem - sprawdź prosze, czy jest ok.

Masz rację - wprowadzenie do serwisu lig wojewódzkich trochę nas przerosło i nie sadzę, byśmy kontynuowali to w przyszłym sezonie.
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: III liga w Strefie Siatkówki

Post autor: ark »

może trochę więcej wiary w ludzi ;) dajcie im "wędkę a pomogą Wam łowić" :D
Awatar użytkownika
kufel
Posty: 175
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: III liga w Strefie Siatkówki

Post autor: kufel »

No ja sie też nie mogę doprosić, żeby wpisano runde finałową na Ślasku u kobiet i mężczyzn. Czyżby to był taki problem? A jesli tak jak już dajecie uprawnienia do edycji wyników to dajcie też do edycji zespołów, tabel itp. Zróbcie w każdej lidze jednego czy dwóch za to odpowiedzialnych i po sprawie.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: III liga w Strefie Siatkówki

Post autor: mewa »

Leszku, finały już dodane.

Ponieważ mejbi jest ostatnio średnio dostepny, dopóki nie uda mu się zrobić panelu do uprawnień w serwisie, który będę mógł obsługiwać, wszelkie zgłoszenia, że czegoś brakuje oraz najnowsze wyniki wysyłajcie prosze na adres wyniki@siatka.org

Wszystko będzie uzupełniane tak szybko, jak tylko będziemy w stanie to zrobić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi wojewódzkie”