Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: >Petr< »

hubert pisze:
>Petr< pisze:jak stawiasz w tym sezonie Wikę z Kunnarim na jednej półce to delikatnie pisząc jesteś "optymistą"
Określając poziom zawodników bierze się dłuższy horyzont czasowy czyli z kilkanaście miesięcy. Obecny sezon Wika ma chyba najgorszy od czasy gdy przestał być rezerwowym Jastrzębia co nie umniejsza jego umiejętnościom. Zresztą w tym sezonie w Resovii chyba nikt nie gra dobrze. Przecież nie będziemy porównywać zawodników na zasadzie: zawodnik X prezentuje poziom zawodnika Y w meczu tym i tym w secie 2 od pierwsze do drugiej przerwy technicznej.
porównywanie poziomu zawodników ma sens gdy ma się ten sam punkt odniesienia. tymczasem porównujesz Wikę, który grał w innym klubie z innymi zawodnikami i przeciwko innym klubom w innym składzie personalnym, z Kunnarim, który po raz pierwszy gra w Polsce i ma innych kolegów i rywali niż Wika rok wcześniej.
w obecnym sezonie Kunnari jest o klasę lepszy od Wiki i to jest fakt. uważam, że aby móc porównać tych dwóch graczy w odniesieniu do poprzedniego sezonu, to Fin musiałby grać w naszej lidze. innej możliwości nie ma. umiejętności to jedno a ich wykorzystanie w praktyce to drugie
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: damianho »

w środę będzie najciekawiej w Wieluniu według mnie zawodnicy AZS będą musieli gonić wynik jeżeli chcą awansować :D niewątpliwie ciekawie będzie w Gdańsku i Radomiu. Bielsko jest na 99% za burtą rozgrywek PP. :|
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Pele »

Final w KIelcach ale kto wie kiedy??
UStalony juz termin??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
miki1990
Posty: 168
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:48
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: miki1990 »

7,8 marzec
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Pele »

Już znalazłem ale dzięki za odpowiedź
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
marphi_Kalisz
Posty: 181
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 09:12
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: marphi_Kalisz »

Jak z Biletami na jutrzejszy mecz w Wieluniu ??
esox54
Posty: 4
Rejestracja: 2 sty 2009, o 14:16
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: esox54 »

marphi_Kalisz pisze:Jak z Biletami na jutrzejszy mecz w Wieluniu ??
Z tego co się orientuję to zostały już tylko na miejsca stojące - o ile wogóle coś zostało.
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: damianho »

Brak miejsc siedzących.
W dniu meczu na hali, będzie można nabyć tylko bilety na miejsca stojące w cenie 10 zł.
źródło: http://www.siatka.wielun.pl
będą na pewno jutro bilety tylko radze nie czekać na ostatnią chwilę :D
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: lucass90 »

A jaka jest pojemność waszej hali ??? Co jak co, ale z zewnątrz prezentuje się ciekawie...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: maksik »

Zna ktoś składy tych 3 spotkań dzisiejszych??
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Guilder »

Trefl Gdańsk: Wojciech Winnik, Wojciech Serafin, Jakub Bednaruk, Bruno Zanuto, Łukasz Kadziewicz, Jarosław Stancelewski, Marko Samardzić (libero) oraz Łukasz Kruk

Delecta Bydgoszcz: Piotr Lipiński, Dawid Konarski, Michał Cerven, Stanisław Pieczonka, Martin Sopko, Marcin Nowak, Maciej Krzywiecki (libero) Grzegorz Kokociński
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Chal »

Dennis Guilder pisze:Maciej Krzywiecki (libero)
??? Co z Dębcem? I skoro nie on, to czemu nie Tylicki?

Już praktycznie wiadomo, że AZS zagra właśnie z Chemikiem. Trefl musiałby wygrać dwa kolejne sety różnicą w sumie 20 punktów, będzie bardzo ciężko. Ogromną szansę zaprzepaścił chyba również Wieluń, Czewa prowadzi 6 punktami, a z 17 małych punktów straty aż 12 nadrobiła już w I secie. Najciekawiej zapowiada się rywalizacja w Radomiu, właśnie grają drugiego seta na przewagi.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Guilder »

Dębiec jest chory na grypę, chorzy byli również m.in. Lipiński, Cerven i Wspaniały, więc jest to swoista epidemia. Ale czemu gra Krzywiecki zamiast Tylickiego to nie wiem, widać taka decyzja trenera.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: maksik »

Tylicki - jakaś operacja kolana. Chemik już awans zapewniony. Od kumpla wiem że Trefl wcale źle nie gra. :) Nie wiem jak to skomentować
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Guilder »

To już nawet śmieszne być przestaje. Kurde, chociaż 3-2, nawet 3-0 dla tej Bydgoszczy niech będzie, dla odmiany. To już chyba ósmy mecz pod rząd przegrany 1:3.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
alexandra
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:51
Płeć: K
Lokalizacja: Wln/Silesia

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: alexandra »

Pamapol Wieluń 0:3 AZS Częstochowa (13:25; 22:25; 18:25)

Czyli Częstochowa awansuje dalej.

I tylko jedno ale: Klub Kibica z Częstochowy naprawdę nie musiał się rozbierać...

A miałam napisać "banda kibiców" ? Taki 'prawie' klub kibica. Nieformalny..
Ostatnio zmieniony 28 sty 2009, o 20:05 przez alexandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Trytt
Posty: 46
Rejestracja: 29 cze 2008, o 22:26
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Trytt »

Klub Kibica masz w Bełchatowie, bądź też w Twoim Wieluniu.
W Częstochowie nie istnieje coś takiego jak Klub-Kibica.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Nagor »

Gdańsk wyeliminowany grając nawet z wszechpotężnym Zanuto :]
...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Chal »

Co Wy taką alergię na to określenie macie? :P Jeszcze w Kentaki potrafię zrozumieć, bo tam niby Klub Kibica to jakieś dziadki, ale u Was takich cyrków chyba nie ma?

E: Radar już pewny awansu
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: damianho »

brawo dla AZS, szkoda że przegrana 0:3, ale Wieluń miał słabszy dzień i tyle nikt nic nie grał... szkoda tylko 1 seta, szacunek dla Czewy za przyjazd.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: lucass90 »

alexandra pisze:Pamapol Wieluń 0:3 AZS Częstochowa (13:25; 22:25; 18:25)

Czyli Częstochowa awansuje dalej.

I tylko jedno ale: Klub Kibica z Częstochowy naprawdę nie musiał się rozbierać...

A miałam napisać "banda kibiców" ? Taki 'prawie' klub kibica. Nieformalny..
Naprawdę szczerze proponuję Ci, byś nie wypowiadała się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia. Rozumiem Twoją frustrację, ale mimo wszystko trzeba nauczyć się przegrywać, a nie obrażać wszystkich dookoła. Zrobili Ci coś ???!!!

Brawo AZS !!! Nareszcie pokazali swoje prawdziwe, to ambitniejsze oblicze. Brawo za walkę do końca biało-zieloni, no i szacun dla Wielunia za to, że zmusili taką ekipę do poważnego gonienia wyniku.

Miłej nocy życzę.
AZS CZĘSTOCHOWA!
alexandra
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:51
Płeć: K
Lokalizacja: Wln/Silesia

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: alexandra »

lucass90 pisze:
alexandra pisze:Pamapol Wieluń 0:3 AZS Częstochowa (13:25; 22:25; 18:25)

Czyli Częstochowa awansuje dalej.

I tylko jedno ale: Klub Kibica z Częstochowy naprawdę nie musiał się rozbierać...

A miałam napisać "banda kibiców" ? Taki 'prawie' klub kibica. Nieformalny..
Naprawdę szczerze proponuję Ci, byś nie wypowiadała się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia. Rozumiem Twoją frustrację, ale mimo wszystko trzeba nauczyć się przegrywać, a nie obrażać wszystkich dookoła. Zrobili Ci coś ???!!!

Brawo AZS !!! Nareszcie pokazali swoje prawdziwe, to ambitniejsze oblicze. Brawo za walkę do końca biało-zieloni, no i szacun dla Wielunia za to, że zmusili taką ekipę do poważnego gonienia wyniku.

Miłej nocy życzę.
Ależ ja nie chciałam nikogo obrażać. Napisałam, że nie musieli się rozbierać ot i wszystko. To był mecz w hali, a nie na plaży. Ale ok, w końcu nikt im tego nie mógł zabronić. Nie jestem sfrustrowana - AZS wygrał bo był lepszy dziś, popełnił mniej błędów i wygrał w pełni zasłużenie.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: lucass90 »

alexandra pisze: Ależ ja nie chciałam nikogo obrażać. Napisałam, że nie musieli się rozbierać ot i wszystko. To był mecz w hali, a nie na plaży. Ale ok, w końcu nikt im tego nie mógł zabronić. Nie jestem sfrustrowana - AZS wygrał bo był lepszy dziś, popełnił mniej błędów i wygrał w pełni zasłużenie.
To przygotuj się na szok, bo jeśli awansujecie do Plus Ligi, w co nie wątpię, to oprócz nas przyjeżdżać będą do was jeszcze kibice chociażby Kędzierzyna. Ich kibice, tak jak ci częstochowscy, również potrafią poprowadzić naprawdę ostry doping, taki, jakiego na polskich halach jest już niestety coraz mniej...

P.S.: Czy ktoś, kto był na meczu Częstochowy z Wieluniem mógłby pokrótce przybliżyć przebieg spotkania ???
AZS CZĘSTOCHOWA!
alexandra
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:51
Płeć: K
Lokalizacja: Wln/Silesia

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: alexandra »

lucass90 pisze:
To przygotuj się na szok, bo jeśli awansujecie do Plus Ligi, w co nie wątpię, to oprócz nas przyjeżdżać będą do was jeszcze kibice chociażby Kędzierzyna. Ich kibice, tak jak ci częstochowscy, również potrafią poprowadzić naprawdę ostry doping, taki, jakiego na polskich halach jest już niestety coraz mniej...
Do dopingu to ja nic akurat nie mam. Gorzej by było, jakby stali jak mumie i nic nie robili. I uwierz, mało co jest w stanie mnie zaszokować. :) A do awansu do PlusLigi to jeszcze daleka droga.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Nagor »

lucass90 pisze:
alexandra pisze: Ależ ja nie chciałam nikogo obrażać. Napisałam, że nie musieli się rozbierać ot i wszystko. To był mecz w hali, a nie na plaży. Ale ok, w końcu nikt im tego nie mógł zabronić. Nie jestem sfrustrowana - AZS wygrał bo był lepszy dziś, popełnił mniej błędów i wygrał w pełni zasłużenie.
To przygotuj się na szok, bo jeśli awansujecie do Plus Ligi, w co nie wątpię, to oprócz nas przyjeżdżać będą do was jeszcze kibice chociażby Kędzierzyna. Ich kibice, tak jak ci częstochowscy, również potrafią poprowadzić naprawdę ostry doping, taki, jakiego na polskich halach jest już niestety coraz mniej...

P.S.: Czy ktoś, kto był na meczu Częstochowy z Wieluniem mógłby pokrótce przybliżyć przebieg spotkania ???
Przyjadą z Kędzierzyna jeśli prezes nie zaproponuje im biletów w wysokich cenach, ale na dwa spotkania :]
...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: lucass90 »

Nagor pisze:Przyjadą z Kędzierzyna jeśli prezes nie zaproponuje im biletów w wysokich cenach, ale na dwa spotkania :]
Ha, ha, ha, leżem i kwiczem....

Ponawiam prośbę o krótką relację z meczu w Wieluniu i przy okazji pytanie dla miejscowych - jaka jest pojemność tej hali ? Bo z tego co widziałem na zdjęciach z przedsezonowego sparingu, to chyba niewielka...?
AZS CZĘSTOCHOWA!
alexandra
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:51
Płeć: K
Lokalizacja: Wln/Silesia

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: alexandra »

No fakt, hala nie jest duża, ale jeśli dostawią trybuny na dole, to całkiem sporo ludzi się zmieści. Dokładnej pojemności Ci nie podam, bo nie znam.

A co do meczu - Częstochowa zaczęła grać mocno od pierwszej piłki, niemal od razu uzyskała przewagę i konsekwentnie ją powiększała. Zagrywka może nie była fenomenalna w ich szeregach, ale nie popełniali tutaj błędów. Dobrze grali blokiem i skutecznie w ataku. W Wieluniu zagrywka też nie chciała zadziałać, a co gorsze reszta elementów też tymczasowo padła i Częstochowa to wykorzystała. W drugim secie więcej walki i równiejsza gra. Wynik oscylował w okolicach remisu do stanu 17:17 (o ile dobrze pamiętam), a później AZS odskoczył na 2 punkty. Trzecia partia to znowu dobra gra Częstochowy od samego początku no i skończyło się takim wynikiem, jaki wszyscy znają. W sumie cała drużyna AZSu zagrała dobrze, a jeśli kogoś miałabym wyróżnić to Nowakowskiego za czujność pod siatką.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: Nagor »

A po ile mieliście bilety na poprzedni mecz z Częstochową?
...
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: damianho »

Hala Sportowa

ul. Nadodrzańska 4 / ul.Częstochowska 40
98-300 Wieluń

tel. (043) 886 03 65

Obiekt oddany do użytku w roku 2001. Od tamtej pory odbywają się tu liczne imprezy sportowe i rozrywkowe. Do hali przylega parking dla samochodów osobowych i autokarów.

Na głównej płycie (45x28,6 m) mieszczą się trzy boiska do siatkówki i pełnowymiarowe boiska do koszykówki i piłki ręcznej.
Ponadto w obiekcie znajdują się:
- widownia na 1000 miejsc,
- zaplecze socjalne dla sportowców (szatnie, prysznice),
- pomieszczenia biurowe.
tu pisze 1000 osób na dzisiejszym meczu z rozkładanymi trybunami (chyba było ich 10 czyli 10x50=500, za ławkami trenerskimi były krzesełka też ok 100 i trybuna główna chyba ma z 500, czyli będzie ponad 1000) Ale na ten mecz były wypożyczone 4 trybuny z Działoszyna, więc na ligowych jest ok.800
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn - sezon 2008/09

Post autor: niepoinformowany »

Polsat pokaże ćwierćfinałowy mecz Skra vs Jastrzębie.. ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”