TNO 2010

cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: cfanish »

no też mi się tak wydaje ,że było by mu ciężko chodź jest bardzo dobry ,ale cóż ja wygrałem TNO ,a ty nie ,więc ja jestem super zajebisty koleś ,a ty nie!
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
Awatar użytkownika
gadugadu
Posty: 253
Rejestracja: 22 lis 2009, o 12:10
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: gadugadu »

W tamtym roku W-M było mocne. Nie wiem czy bez Łukasika by wygrali ale na pewno byliby w pierwszej trójce.
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: cfanish »

a AZS był mistrzem polski...
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: Stelmach »

tak tak a Metro Vice Mistrzem..gratuluje
ilu jest z AZS'u w szerokiej kadrze polski ? ? ?
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: cfanish »

aktualnie hmm 3? Niby gdzie metro jest vicemistrzem polski?
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: Stelmach »

w młodziku r94 -.-
kodzi
Posty: 15
Rejestracja: 16 maja 2009, o 11:02
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: kodzi »

cfanish pisze:no też mi się tak wydaje ,że było by mu ciężko chodź jest bardzo dobry ,ale cóż ja wygrałem TNO ,a ty nie ,więc ja jestem super zajebisty koleś ,a ty nie!

Cfanish, jak Ty wygrałeś TNO, to ja chyba ŚWIĘTY jestem, słyszałem ze wgl nie grałeś, ale to nic :)
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: Stelmach »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2010, o 21:16 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
gradu
Posty: 27
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:10
Płeć: M
Lokalizacja: Piła

Re: TNO 2010

Post autor: gradu »

cfanish pisze:no też mi się tak wydaje ,że było by mu ciężko chodź jest bardzo dobry ,ale cóż ja wygrałem TNO ,a ty nie ,więc ja jestem super zajebisty koleś ,a ty nie!
To super, że jesteś tak kompletnym zawodnikiem i sam chłopakom wygrałeś TNO bo oni to pewnie byli kilkanaście poziomów za Tobą? Co nie? Popytaj kogoś może ktoś będzie dla Ciebie łaskawy i wytłumaczy Ci co to jest SAMOKRYTYKA. Tez słyszałem, że ławkę grzałeś. Powodzenia w AZS-ie pewnie niedługo Cię zobaczę w telewizji jak będziesz wygrywał mecze seniorom..
ziolakzl
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 15:12
Płeć: M
Kontakt:

Re: TNO 2010

Post autor: ziolakzl »

Jeżeli chcecie się kłócić o to czy gdyby nie Łukasik W-M by wygrało TNO to nie ten temat ;)
Drużyna to drużyna i jeden zawodnik meczu wygrać nie może, każdy się liczy - nawet rezerwowi.

Co do turnieju: Uważam, że "turniej" jest zbędny.
1. Zagrywka stacjonarna
2. Brak ataku z 2 linii
3. 2 rozgrywających
4. Brak libero

Nabór do SMS-u polega na (poza testami sprawnościowymi) obserwacji zawodnika w grze, ale co da im oglądanie środkowych, którzy przyjmują? Dużo chłopaków w wieku 15 lat ma już opanowane min. 2 rodzaje zagrywek. Atak z drugiej linii... Dla niektórych może to być atutem, a teraz dowiadują się, iż nie mogą pokazać tego co potrafią najlepiej. Te zasady tworzą nową dyscyplinę sportową, która nie ma wiele wspólnego z siatkówka (poza odbijaniem piłki) nawet liczba zawodników się zmienia... :(
Sądzę, że tegoroczny Turniej Nadziei Olimpijskich będzie porażką i za rok wrócą do normalnego systemu. :D

P.S. Jeżeli nie ma libero to jak go wybiorą do Spały? Wezmą najlepszego przyjmującego? Czy może liczą się kontakty w PZPS?
:)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: TNO 2010

Post autor: Arff »

Zacznijmy od tego, że dla organizatorów TNO to nie jest turniej, w którym jakoś specjalnie liczy się to, czy ktoś wygrał czy nie... jest to szansa, aby wybrać najlepszych, wg nich, zawodników na dane pozycje... wprowadzając zasady, organizatorzy zakładają właśnie, że pomogą im one w wyborze takich zawodników, jakich potrzebują i jacy, wg nich, najlepiej rokują na przyszłość...

wg mnie te zasady które widzimy, zdecydowanie pokazują, że w Spale szukają zawodników na środek i rozegranie... w kadrach wojewódzkich stawia się na wygraną, a nie chęć prezentacji wszystkich zawodników więc daje się grać, będącym aktualnie w najlepszej formie, a w spale chcą zobaczyć wszystkich zawodników na tych pozycjach... czasem bywa tak, że zawodnik jest słabszy od rówieśników, ale o wiele lepiej rokuje na przyszłość, na przykład posiadając cechy, których nie da się wytrenować... właśnie takich ludzi szuka się do SMSa...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: cfanish »

Ja ani razu na boisku nie byłem ,ale mimo to wygrałem to prawda? a ty/wy nie? och , to nic złego na tym świat się nie kończy
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
gradu
Posty: 27
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:10
Płeć: M
Lokalizacja: Piła

Re: TNO 2010

Post autor: gradu »

cfanish pisze:Ja ani razu na boisku nie byłem ,ale mimo to wygrałem to prawda? a ty/wy nie? och , to nic złego na tym świat się nie kończy
skoro wgl nie byłeś na boisku, to jak mogłeś wygrac TNO? zastanow sie, co piszesz, bo gadasz głupoty... nie wiem, ale chyba jesteś zafascynowany w sobie, czy cos.. szkoda słów na Ciebie.
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: Stelmach »

No Gradu dzięki że napisałeś że nawet nie wszedł na boisko ;] Masz racje żel takich ludzi którzy są tacy zapatrzeni w sobie ;]

Ale wróćmy do tematu
Jeżeli nie ma libero to jak go wybiorą do Spały? Wezmą najlepszego przyjmującego? Czy może liczą się kontakty w PZPS?
Dobre pytanie ;] Może już obejżeli paru libero na MP młodzików i będą się kontaktować z trenerami by przyjechali chłopaki na testy...
bednar94
Posty: 27
Rejestracja: 22 kwie 2008, o 11:25

Re: TNO 2010

Post autor: bednar94 »

Stelmach pisze:No Gradu dzięki że napisałeś że nawet nie wszedł na boisko ;] Masz racje żel takich ludzi którzy są tacy zapatrzeni w sobie ;]

kolego a ja Ciebie nie rozumiem .. chyba trenowal , przechodzil okres przygotowawczy itp itd . to ze nie gral to znaczy ze nie wygral ? chyba sie mylisz bo moze bez niego by nie wygrali .
gradu
Posty: 27
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:10
Płeć: M
Lokalizacja: Piła

Re: TNO 2010

Post autor: gradu »

No masz racje, ale to WARMIŃSKO-MAZURSKIE wygrało a nie jeden zawodnik. On napisał " ja wygrałem " ... A nie powinno być " my wygraliśmy " ??
bednar94
Posty: 27
Rejestracja: 22 kwie 2008, o 11:25

Re: TNO 2010

Post autor: bednar94 »

moim zdaniem przekaz miał być taki że ja miało oznaczać poprostu zespół , drużynę i ja to w takim kontekście odebrałem :)
bananTRN
Posty: 82
Rejestracja: 19 maja 2010, o 08:58
Płeć: M
Lokalizacja: Toruń

Re: TNO 2010

Post autor: bananTRN »

Gdyby ktoś nie znał, podam tabelę Słowińca.

1. Mazowsze
2. Łódzkie
3. Małopolska
4. Kujawsko-pomorskie
5. Dolny Śląsk
6. Lubuskie
7. Zachodniopomorskie
8. Pomorskie
9. Opolskie
10. Gimnazjum Kędzierzyn-Koźle
11. UKS Top Jedynka Bielsko-Biała
12. Gimnazjum Warszawa

Oraz w dniach 24-26.09 odbył się nieoflicjalny turniej w Cewicach. Pojawiły się 3 drużyny, które rozgrywaly po kilka meczy ze sobą.
tabela:

1. Kujawsko-pomorskie
2. Pomorskie
3. Lubelskie
dirtyjohny
Posty: 14
Rejestracja: 5 paź 2010, o 08:58
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: dirtyjohny »

Odnośnie regulaminu:
1. Brak libero. Środkowi nie muszą przyjmować. Mądry trener może tak ustawić drużynę, żeby tego nie robili. Juz tak było w historii - USA na Igrzyskach w Seulu 1988. Trener G. Ryś wypowiedzial się, że to nie jest dla niego problemem wyszkolić libero z każdego innego zawodnika.
2. 2 rozgrywających. Szukają wysokich rozgrywających tylko co będzie jak na TNO drużyny poprzywożą dwóch kurdupli.Konsekwencje są minimalne. Co to za rozgrywający , który będzie grał, lewe,lewe,lewe środek .
3. Zagrywka stacjonarna. Okazało się że mamy ma za dobrą zagrywkę (jeden zawodnik zdobywa za dużo punktów). Szkoda tylko , że nie widać tego w reprezentacji Polski.
4. Zakaz ataku z 2 linii. Patrz jak wyżej.
5. Na TNO nie szuka sie zawodników/czek. Trener Ryś powiedział, że on woli niewyszkolonych zawodników byle dwumetrowych a on już ich przygotuje do gry. Jak to zrobił widać było na Mistrzostwach Europy Juniorów.
Patdob
Posty: 40
Rejestracja: 30 paź 2009, o 19:08
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: Patdob »

bananTRN pisze:Oraz w dniach 24-26.09 odbył się nieoflicjalny turniej w Cewicach. Pojawiły się 3 drużyny, które rozgrywaly po kilka meczy ze sobą.
tabela:

1. Kujawsko-pomorskie
2. Pomorskie
3. Lubelskie
Z tego co wiem to taka była tabela :
1. Kujawsko-pomorskie
2. Lubelskie
3. Pomorskie
bananTRN
Posty: 82
Rejestracja: 19 maja 2010, o 08:58
Płeć: M
Lokalizacja: Toruń

Re: TNO 2010

Post autor: bananTRN »

Masz rację, Lubelskie było drugie. Mój błąd :)
poli94
Posty: 50
Rejestracja: 5 cze 2010, o 17:10
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: poli94 »

pierwsze mecze :D
Łódzkie 2;1 Śląsk
Trenuj do końca do upadłego bo życie to walka by dążyć do czegoś
tomq
Posty: 18
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 16:56
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: tomq »

Tutaj znajdują sie wszystkie wyniki z turnieju :

http://www.smsspala.internetdsl.pl/smsspala/tno.html

pisać komentować wyniki.
wg mnie największą porążką jest "wielki" śląsk który przegrał pierwszy mecz z łódzkim.
poli94
Posty: 50
Rejestracja: 5 cze 2010, o 17:10
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: poli94 »

Łódzkie 2 ; 0 Wielkopolskie
Trenuj do końca do upadłego bo życie to walka by dążyć do czegoś
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: Stelmach »

mazowieckie - podkarpackie 1:2 (25:8, 14:25, 13:15)
mazowieckie - dolnośląskie 0:2 (22:25, 16:25)

Ehh Chłopaki coś zawodzą wg mnie :(
tomq
Posty: 18
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 16:56
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: tomq »

No i w czwórce są :

śląskie - dolnośląskie

łódzkie - małopolskie

Jakie obstawiacie wyniki ? ;)

Nikt o dolnym śląsku nic nie mówił, a to jedyny zespół bez straty seta do tej pory. :P
poli94
Posty: 50
Rejestracja: 5 cze 2010, o 17:10
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: poli94 »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 16 paź 2010, o 15:51 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: W celu obstawiania wyników zapraszamy do bukmachera, na forum dyskutujemy i argumentujemy swoje zdanie.
Trenuj do końca do upadłego bo życie to walka by dążyć do czegoś
Awatar użytkownika
gwardia95
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2010, o 17:49
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: gwardia95 »

dolny śląsk w finale z łódzkim...

ZDOLNY ŚLĄSK !!!
"Drugi to jest zawsze pierwszy przegrany, tylko z takim podejściem można osiągnąć jakiś sukces"
tomq
Posty: 18
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 16:56
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: tomq »

Dolnyśląsk wygrał TNO 2010 !!!!!!!
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: TNO 2010

Post autor: cfanish »

Mhm wspaniale! a jak powołania?
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”