Juniorzy 2010/11

Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: chalmi94 »

Warmińsko-mazurskie:
1. AZS Olsztyn
2. Chemik Olsztyn
3. AZS II Olsztyn
AZS Olsztyn
thedawg
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2011, o 15:23
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: thedawg »

x2x_chemikolsztyn pisze:A więc w Warmińsko-Mazurskim walka "toczyła" się pomiędzy Chemikiem i AZS-em . Mówię toczyła bo Chemik wygrał rywalizację o pierwsze miejsce w województwie przegrywając z AZS-em pierwszy mecz 3:2 i wygrywając drugi 3:0 co pozwoliło mu zająć pierwsze miejsce z kilku setową przewagą nad Azs-em(oczywiście wszystkie pozostałe mecze Chemik wygrał bardzo pewnie ). Jednak AZS nie mógł pogodzić się z tą bolesną porażką (22:23:14) i zaczął wymyślać że ma zawodnika w spale i że chcą dodatkowego meczu . Tylko czemu ten zawodnik siedział podczas meczu na trybunach ?? Wszystko zależało od trenera Chemika , który ostatecznie zgodził się na dodatkowy mecz który odbędzie się 24.01.2011 w hali Urania o godz. 12.00 .
Śmiało mogę powiedzieć że Chemik nie da nawet najmniejszych szans AZS-owi i wyjdzie pewnie z pierwszego miejsca .

WSZYSTKICH KIBICÓW ZAPRASZAMY NA MECZ : CHEMIK OLSZTYN - azs olsztyn !!!!! 24.01.2011 godz.12 HALA URANIA !!
Po pierwsze primo, jakbyś zapoznał się z przepisami zanim zaczniesz coś gadać to byś wiedział że superfinał azs-owi się należał bo takie jest jego prawo, po drugie primo, wiedziałbyś również że w/w zawodnik siedział na trybunach ponieważ nie może grać w zwykłym regularnym meczu ligowym. po trzecie primo trener chemika nie miał nic do gadania i nikomu łaski nie robił pozwalając na superfinał, bo to decyzja odgórna.
a więc mający nie dać żadnych szans azs-owi chemik, poległ w superfinale 1:3 (19:25,25:21,25:18, 27:25) . dziękuje, dobranoc.
x2x_chemikolsztyn
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2011, o 13:26
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: x2x_chemikolsztyn »

gratulacje dla Azs-u :)
mam nadzieję że spotkamy się jeszcze w MP ;d
ekhm
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2011, o 14:02
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: ekhm »

x2x_chemikolsztyn pisze:gratulacje dla Azs-u :)
mam nadzieję że spotkamy się jeszcze w MP ;d
Na początku dodam, że nie jestem zawodnikiem uczestniczącym w tym meczu, żeby nie było. To tak początkowo. Aż musiałem się zarejestrować żeby sprostować te bzdury co się tu pojawiły. Zamiast siać ferment kolego na internecie warto najpierw przeczytać to i owo, ewentualnie zapytać kogoś kto ma o tym pojęcie. Zawodnik, który jest uczniem SMS nie może grać w wojewódzkich rozgrywkach to raz. Dwa każdy klub mający zawodnika w SMS ma prawo do super finału, nawet jakbyście ich ograli 10 razy w lidze to i tak ten super finał im się należy takie są przepisy. Życie zweryfikowało wszystko i przegraliście dziś, a wiec trochę pokory i mniej napinki w internecie, bo efektywniejsze będzie jak pójdziesz na trening rozwijać technikę użytkową, a nie prężyć palce na klawiaturze i pisać bzdury w internecie. Chciałbym dodać jeszcze, że pozdrawiam WOC !
basia
Posty: 171
Rejestracja: 15 paź 2009, o 20:34
Płeć: K

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: basia »

gdzie mozna zobaczyc tabele od 1/8 do finalu wlacznie ?
Na siatka.org jeszcze nie ma
Jey
Posty: 57
Rejestracja: 29 mar 2009, o 17:40

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: Jey »

Awatar użytkownika
kurczaf
Posty: 27
Rejestracja: 12 lut 2010, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: kurczaf »

Jak ktoś by chciał dokładną rozpiskę 1/8 MP to znajdziecie ją na:
http://siatka.cba.pl/page.php?211
GKPS Gorlice
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: Stelmach »

Grupa VIII - Częstochowa
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Sety
1. Delic-pol Norwid Częstochowa 0 0 0:0
2. EKS Skra II Bełchatów 0 0 0:0
3. Świętokrzyskie II 0 0 0:0
4. LKS Bobowa 0 0 0:0


Tu zamiast Skry II chyba Wifama Łódź bo cytuje:

Zespoły SKRA I i SKRA II zostaną połączone i na rozgrywki centralne stworzą jeden mocny zespół. Miejsce SKRY II Bełchatów w rozgrywkach centralnych zajmie więc Wifama Łódź.
Już wkrótce galeria zdjęć z turnieju.

źródło: http://www.eks.skra.pl
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: kevinpsb »

Grupa I
MMKS Kędzierzyn
Victoria Wałbrzych
UKS 13 Zielona Góra
Jan-Pol Turek
Grupa III
GKS Stoczniowiec Gd.
MSPS-Inowrocław
3. Zachodniopomorskie II
AZS Olsztyn
Grupa V
Mos Wola Warszawa
Gim-Net Moński
3. Podkarpackie II
Serbinów Biała Podlaska
Grupa VII
GKPS Gorlice
STS Skarżysko Kamienna
Wiking Tomaszów
KS Jastrzębie
Grupa II
Joker Piła
Olimpia Sulęcin
Ikar Legnica
Karo Strzelce Opolskie
Grupa IV
Chemik Olsztyn
2. Zachodnio-pomorskie III
Budowlanka Toruń
Jurand Malbork
Grupa VI
Avia Świdnik
2. Podkarpackie III
MOSIR Grajewo
Metro Warszawa
Grupa VIII
Norwid Częstochowa
Wifama Łódź
UKS Staszów
LKS Bobowa
Ćwierćfinały MP
Grupa I
AZS Nysa
2. I m z grupy III
GTPS Gorzów Wlkp.
4. II m z grupy V
Grupa III
Trefl Gdańsk
2. I m z grupy I
3. Zachodniopomorskie I
4. II m z grupy VII
Grupa V
Czarni Radom
2. I m z grupy II
Resovia Rzeszów
4. II m z grupy VIII
Grupa VII
Dobry Wynik Kraków
2. I m z grupy VI
Skra Bełchatów
4. II m z grupy IV
Grupa II
Colman Kalisz
2. II m z grupy III
Gwardia Wrocław
4. I m z grupy V
Grupa IV
AZS Olsztyn
2. II m z grupy I
Chemik Bydgoszcz
4. I m z grupy VII
Grupa VI
UKS Międzyrzecka Trójka
2. II m z grupy II
MOSPS Białystok
4. I m z grupy VIII
Grupa VIII
BBTS Bielsko
2. II m z grupy VI
Salos Kielce
4. I m z grupy IV

Chyba nic nie pomyliłem... Jeśli tak to proszę poprawić.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kombanier
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2011, o 19:26
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: kombanier »

Skra II napewno oddala miejsce Wifamie

w świętokrzyskim zakonczylo sie nastepujaco:
1. Salos Kielce
2.Integro Staszów
3. STS Skarżysko Kamienna

i z tego co mi wiadomo skarzyko nie jedzie a 4 miejsca brak ;d
basia
Posty: 171
Rejestracja: 15 paź 2009, o 20:34
Płeć: K

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: basia »

Turniej 1/8 Finału Mistrzostw Polski Juniorów zostanie rozegrany w Pile w hali sportowej przy ul. Bydgoskiej (stadion żużlowy) w terminie 04-06.02.2011r. (piąte-niedziela) ZAPRASZAMY! patrz >>> dział rozgrywki >>> Mistrzostwa Polski Juniorów.
http://vksjoker.pl/
Awatar użytkownika
kurczaf
Posty: 27
Rejestracja: 12 lut 2010, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: kurczaf »

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 1/8 Finału

W dniach 4-6.02.2011 roku w gorlickiej Hali OSiR, rozegrany zostanie Turniej 1/8 Finału Mistrzostw Polski Juniorów, w którym obok gospodarza tych zawodów tj. Gorlickiego Klubu Piłki Siatkowej, udział wezmą zespoły KS Jastrzębie Borynia oraz Wiking Joka Tomaszów Mazowiecki. Czwarty z zespołów, który uzyskał kwalifikacje z finałów województwa Świętokrzyskiego, STS Skarżysko, zrezygnował ze startu w gorlickim turnieju.


Program zawodów:

4.02.2011 godz. 1800
GKPS Gorlice - KS Jastrzębie Borynia
5.02.2011 godz. 1700
KS Jastrzębie Borynia - Wiking Joka Tomaszów Mazowiecki
6.02.2011 godz. 1100
Wiking Joka Tomaszów Mazowiecki - GKPS Gorlice


Z A P R A S Z A M Y !!!
Załączniki
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 1/8 Finału<br /><br />W dniach 4-6.02.2011 roku w gorlickiej Hali OSiR, rozegrany zostanie Turniej 1/8 Finału Mistrzostw Polski Juniorów, w którym obok gospodarza tych zawodów tj. Gorlickiego Klubu Piłki Siatkowej, udział wezmą zespoły KS Jastrzębie Borynia oraz Wiking Joka Tomaszów Mazowiecki. Czwarty z zespołów, który uzyskał kwalifikacje z finałów województwa Świętokrzyskiego, STS Skarżysko, zrezygnował ze startu w gorlickim turnieju.<br /><br /><br />Program zawodów:<br /><br />4.02.2011 godz. 1800<br />                          GKPS Gorlice - KS Jastrzębie Borynia<br />5.02.2011 godz. 1700<br />                          KS Jastrzębie Borynia - Wiking Joka Tomaszów Mazowiecki<br />6.02.2011 godz. 1100<br />                          Wiking Joka Tomaszów Mazowiecki - GKPS Gorlice<br /><br /><br />Z A P R A S Z A M Y !!!
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 1/8 Finału

W dniach 4-6.02.2011 roku w gorlickiej Hali OSiR, rozegrany zostanie Turniej 1/8 Finału Mistrzostw Polski Juniorów, w którym obok gospodarza tych zawodów tj. Gorlickiego Klubu Piłki Siatkowej, udział wezmą zespoły KS Jastrzębie Borynia oraz Wiking Joka Tomaszów Mazowiecki. Czwarty z zespołów, który uzyskał kwalifikacje z finałów województwa Świętokrzyskiego, STS Skarżysko, zrezygnował ze startu w gorlickim turnieju.


Program zawodów:

4.02.2011 godz. 1800
GKPS Gorlice - KS Jastrzębie Borynia
5.02.2011 godz. 1700
KS Jastrzębie Borynia - Wiking Joka Tomaszów Mazowiecki
6.02.2011 godz. 1100
Wiking Joka Tomaszów Mazowiecki - GKPS Gorlice


Z A P R A S Z A M Y !!!
GKPS Gorlice
Jey
Posty: 57
Rejestracja: 29 mar 2009, o 17:40

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: Jey »

Jakie typy macie z poszczególnych grup z 1/8??

ja myśle ze w Grupie z Jokerem Piłą z pierwszego wyjdzie Piła a z drugiego pewnie Ikar legnica :))
basia
Posty: 171
Rejestracja: 15 paź 2009, o 20:34
Płeć: K

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: basia »

Jey pisze:Jakie typy macie z poszczególnych grup z 1/8??

ja myśle ze w Grupie z Jokerem Piłą z pierwszego wyjdzie Piła a z drugiego pewnie Ikar legnica :))
Nie sadze aby Joker wyszedl z 1-szego m-sca ;) ...................................
Dlaczego ??? bo juz w 1/4 odpadna 2 dobre zespoty ktore sa napewno faworytami MP ;)

Rzeszow,Radom,....mysle ze Skra i Joker jesli wyjdzie z pierwszego miejsca :) .......niezle jak na 1/4 MP !!!
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: Stelmach »

basia pisze:
Jey pisze:Jakie typy macie z poszczególnych grup z 1/8??

ja myśle ze w Grupie z Jokerem Piłą z pierwszego wyjdzie Piła a z drugiego pewnie Ikar legnica :))
Nie sadze aby Joker wyszedl z 1-szego m-sca ;) ...................................
Dlaczego ??? bo juz w 1/4 odpadna 2 dobre zespoty ktore sa napewno faworytami MP ;)

Rzeszow,Radom,....mysle ze Skra i Joker jesli wyjdzie z pierwszego miejsca :) .......niezle jak na 1/4 MP !!!
I tak Radom wyjdzie z pierwszego w 1/4 mają b. dobrą ekipę
Jey
Posty: 57
Rejestracja: 29 mar 2009, o 17:40

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: Jey »

Ale Skra ma juz Ćwiartki w Krakowie ;pp
basia
Posty: 171
Rejestracja: 15 paź 2009, o 20:34
Płeć: K

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: basia »

Stelmach pisze:
basia pisze:
Jey pisze:Jakie typy macie z poszczególnych grup z 1/8??

ja myśle ze w Grupie z Jokerem Piłą z pierwszego wyjdzie Piła a z drugiego pewnie Ikar legnica :))
Nie sadze aby Joker wyszedl z 1-szego m-sca ;) ...................................
Dlaczego ??? bo juz w 1/4 odpadna 2 dobre zespoty ktore sa napewno faworytami MP ;)

Rzeszow,Radom,....mysle ze Skra i Joker jesli wyjdzie z pierwszego miejsca :) .......niezle jak na 1/4 MP !!!
I tak Radom wyjdzie z pierwszego w 1/4 mają b. dobrą ekipę
Jak mozesz cos przewidziec przeciez turniej jest po to aby rozczygnac kto jest lepszy takie domysly to pisza mlodzicy a nie wiek seniora wiec pisz z sensem przyjacielu ;)
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: Stelmach »

Basia nie ja sobie typuje tylko na papierze wygrywają zdecydowanie Powód? Kadra Polski: Gonciarz, Romać, Łapszyński,Grzechnik, Zugaj, Orczyk.... Jeśli to ma być nic to ja dziękuje za twoje oko "eksperta" ..
kibic80
Posty: 29
Rejestracja: 4 mar 2009, o 20:52
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: kibic80 »

Stelmach pisze:Basia nie ja sobie typuje tylko na papierze wygrywają zdecydowanie Powód? Kadra Polski: Gonciarz, Romać, Łapszyński,Grzechnik, Zugaj, Orczyk.... Jeśli to ma być nic to ja dziękuje za twoje oko "eksperta" ..

hmm Zugaj i Orczyk nie grają w 1 składzie. Patrzac na Resovia to tam tez masz kadrowiczow(Głód, Peszko, Długosz, Woś) ktorzy jak dla mnie sa jak na razie lepiej zgrani z calym zespolem niz zespol z Radomia. Wiec wydaje mi sie ze tekst typu Radom wyjdzie z 1 miejsca w 1/4 jest jak NA TA CHWILE nie na miejscu :)
dannyl
Posty: 27
Rejestracja: 17 paź 2010, o 15:33
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: dannyl »

Stelmach pisze:Basia nie ja sobie typuje tylko na papierze wygrywają zdecydowanie Powód? Kadra Polski: Gonciarz, Romać, Łapszyński,Grzechnik, Zugaj, Orczyk.... Jeśli to ma być nic to ja dziękuje za twoje oko "eksperta" ..
boisko zweryfikuje. Poza tym w zeszłym roku przed finałami Mistrzostw Polski Kadetów wszyscy zawiesili im już złote medale na szyjach a skończyło się na 5 miejscu więc nie ma nic pewnego :)
Jey
Posty: 57
Rejestracja: 29 mar 2009, o 17:40

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: Jey »

Przypomnę że rok temu Resovia odpadła w 1/2 , a miala taki sam sklad a nawet i lepszy :)
basia
Posty: 171
Rejestracja: 15 paź 2009, o 20:34
Płeć: K

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: basia »

kibic80 pisze:
Stelmach pisze:Basia nie ja sobie typuje tylko na papierze wygrywają zdecydowanie Powód? Kadra Polski: Gonciarz, Romać, Łapszyński,Grzechnik, Zugaj, Orczyk.... Jeśli to ma być nic to ja dziękuje za twoje oko "eksperta" ..

hmm Zugaj i Orczyk nie grają w 1 składzie. Patrzac na Resovia to tam tez masz kadrowiczow(Głód, Peszko, Długosz, Woś) ktorzy jak dla mnie sa jak na razie lepiej zgrani z calym zespolem niz zespol z Radomia. Wiec wydaje mi sie ze tekst typu Radom wyjdzie z 1 miejsca w 1/4 jest jak NA TA CHWILE nie na miejscu :)
Zgadzam sie z Toba !!!
A Jey to chyba najmlodszy rocznik Juniora ;)
Suchy7
Posty: 16
Rejestracja: 20 lut 2008, o 17:19
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: Suchy7 »

Wydaje mi się że takie zespoły jak Resovia , Czarni , Piłą . Które są z pewnością rewelacyjne będą grały jak najlepiej i jeżeli zdarzy im się wyjść na przeciwko siebie na pewno nie będą na nic czekały, tylko za grają jak potrafią najlepiej .Nie będzie żadnym zaskoczeniem jeżeli któraś z tych drużyn wygra . Kto zostanie Mistrzem 2011 się okaże bo nie ma 100 % Pewności :) Pozdrawiam
Krydziu
Posty: 8
Rejestracja: 13 wrz 2007, o 20:38
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: Krydziu »

z tego co mi wiadomo to wyniki spotkań w Częstochowie są następujące:

Delic-Pol Norwid Częstochowa 3:1 LKS Bobowa
KS Wifama Łódź 3:0 IUKS Integro OSiR Staszów

Piszcie jak reszta ;)
TOMMEK
Posty: 18
Rejestracja: 6 mar 2010, o 20:08
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: TOMMEK »

Gratulacje dla "Wifamy" Łódź :D
Jak w Gorlicach?
Jey
Posty: 57
Rejestracja: 29 mar 2009, o 17:40

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: Jey »

W Świdniku :

Avia Świdnik ; KS METRO Warszawa 3 ; 2
Awatar użytkownika
kurczaf
Posty: 27
Rejestracja: 12 lut 2010, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: kurczaf »

W Gorlicach: GKPS Gorlice - Jastrzębie Borynia 1-3
(23:25,25:23,20:25,16:25) mecza bardzo wyrównany oprócz 4 seta ;)
GKPS Gorlice
zibiavia
Posty: 47
Rejestracja: 4 lut 2009, o 17:22
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: zibiavia »

Turniej 1/8 w Świdniku - grupa VI. Avia- Metro 3:2, Błękitni Ropczyce- Gim Net Mońki 3:0.
reda
Posty: 95
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 03:58
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: reda »

Turniej w Kędzierzynie - KK- Turek 3:0 bardzo łatwe zwycięstwo zespołu z Kk, w drugim meczu UKS "13" Zielona Góra - Victoria Wałbrzych 3:2, w Pile Joker - Karo Strzelce Opol. 3:0, Olimpia Sulęcin - Ikar Legnica 2:3 i dzisiaj ważne granie jutro - poziom ogólnie bardzo słaby i brak wyrazistych zawodników.
Suchy7
Posty: 16
Rejestracja: 20 lut 2008, o 17:19
Płeć: M

Re: Rozgrywki juniorów - sezon 2010/11

Post autor: Suchy7 »

Zna ktoś może wynik meczu Resovia II - Serbinów Biała Podl z warszawy ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”