TNO 2011 rocznik 1996

AKSlodzWSS
Posty: 33
Rejestracja: 29 paź 2010, o 21:15
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: AKSlodzWSS »

Sypacz z Krakowa
lbr
Posty: 10
Rejestracja: 24 paź 2011, o 17:48
Płeć: K

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: lbr »

A to wybierają 2 czy tylko 1 ??
dlugi96
Posty: 20
Rejestracja: 29 maja 2011, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: łódź

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: dlugi96 »

Było minęło. Teraz już nic nie zrobimy. żal tylko że takie opinie panują po TNO. Miało być fajnie wyszło jak zwykle.
Tak jak się tu rozpisujecie zabrakło miejsca dla kilku ciekawych chłopakow. Nawet patrząc na mistrzostwa z Wołomina z pudła tylko garstka się załapała np.GRYC GOSS a brakło miejsca dla tych co grali całkiem całkiem. z tego co wnioskuję z wypowiedzi na forum bardzo urażone jest kuj -pom. Nie ma ani łyczaka, ani lesiuka ani ich przyjmującego kurowskiego, który tu wymiatał w przyjęci praktycznie sam. No i nie ma Gorzenia i jeszcze paru.
no cóż ....
reseli
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2011, o 10:37
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: reseli »

Spała spada na psy. Np. Jan Fornal, co on robi od 2 miesięcy w spale.? Zaprzestał treningów chyba po 1 tygodniu i nadal się leczy po swojej wielkiej kontuzji jakiej doznał podczas gry w p. nożną (został kopnięty w kolano i tak o to stała się ta wielka kontuzja), lub pan Badura który więcej przebywa w domu niż w ośrodku w dodatku non stop jest chory.
Moi drodzy Spała to układy i trzeba się do tego przyzwyczaić.
mankut7
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2011, o 20:01
Płeć: K

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: mankut7 »

Crer pisze:Powolania to jedno wielkie nieporozumienie... znajomosci odgrywaja najwieksza rolę ;/
Dla przykladu podam zawodnika z malopolski, ponizej 190 wzrostu, byl najslabszym ogniwem na boisku, a dostal sie...
Ale co zrobic jak jest to syn trenera ;/
Z tego wynika, ze mowa tu o Kubie P. .. Mysle, ze jego tato nie przyszedl, nie powiedzial "to moj syn, bierzcie go" .. W Polsce jest malo dobrych rozgrywajacych, moze to nie przypadek, ze wzieli wlasnie jego. To co , ze ma ponizej 190. Ma fajne paluchy, serce do gry i potrafi walczyc. Kuba jest doswiadczonym siatkarzem, uprawia on siatkowke od dobrych, kilku lat.. zobaczymy na kampach jak sie postara ;> byc moze bedzie zaskoczeniem dla wielu z nas ;> ... :D
mankut7
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2011, o 20:01
Płeć: K

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: mankut7 »

dlugi96 pisze:Było minęło. Teraz już nic nie zrobimy. żal tylko że takie opinie panują po TNO. Miało być fajnie wyszło jak zwykle.
Tak jak się tu rozpisujecie zabrakło miejsca dla kilku ciekawych chłopakow. Nawet patrząc na mistrzostwa z Wołomina z pudła tylko garstka się załapała np.GRYC GOSS a brakło miejsca dla tych co grali całkiem całkiem. z tego co wnioskuję z wypowiedzi na forum bardzo urażone jest kuj -pom. Nie ma ani łyczaka, ani lesiuka ani ich przyjmującego kurowskiego, który tu wymiatał w przyjęci praktycznie sam. No i nie ma Gorzenia i jeszcze paru.
no cóż ....
bylo wielu, ktorzy wymiatali.. po prostu szkoda mi niektorych siatkarzy.. Gorzen dawal ladniee ;D !
mankut7
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2011, o 20:01
Płeć: K

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: mankut7 »

reseli pisze:Spała spada na psy. Np. Jan Fornal, co on robi od 2 miesięcy w spale.? Zaprzestał treningów chyba po 1 tygodniu i nadal się leczy po swojej wielkiej kontuzji jakiej doznał podczas gry w p. nożną (został kopnięty w kolano i tak o to stała się ta wielka kontuzja), lub pan Badura który więcej przebywa w domu niż w ośrodku w dodatku non stop jest chory.
Moi drodzy Spała to układy i trzeba się do tego przyzwyczaić.
Jasiek ma slaba psyhike.. mowilem to juz gdy tylko tam sie dostal.. on nie wytrzyma tam dluzej niz rok.. gdy tylko zacznie trenowac to znowu mu sie cos stanie.. to jest po prostu wielka gwiazda.. i dobre pytanie "co on tam robi?" yhy ^^
kamil_k
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2011, o 20:23
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: kamil_k »

lbr pisze:Kto według was dostanie się z rozgrywających do kadry??
mysle ze ten wysoki sypacz z Krakowa
fifek
Posty: 192
Rejestracja: 14 lut 2010, o 09:08
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: fifek »

Jeśli mówisz o Badurze to mi nie mów że chłopak jest z układów... 207cm+ i tyle mam do powiedzenia! Rocznik '95 jest niski w porównaniu do '94 a kadra potrzebuje wysokich zawodników!!
Crer
Posty: 7
Rejestracja: 6 sie 2011, o 13:31
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: Crer »

Z tego wynika, ze mowa tu o Kubie P. .. Mysle, ze jego tato nie przyszedl, nie powiedzial "to moj syn, bierzcie go" .. W Polsce jest malo dobrych rozgrywajacych, moze to nie przypadek, ze wzieli wlasnie jego. To co , ze ma ponizej 190. Ma fajne paluchy, serce do gry i potrafi walczyc. Kuba jest doswiadczonym siatkarzem, uprawia on siatkowke od dobrych, kilku lat.. zobaczymy na kampach jak sie postara ;> byc moze bedzie zaskoczeniem dla wielu z nas ;> ... :D
Co ty człowieku piszesz ''ładne paluchy'', cała polska smieje sie z jego odbicia.Rozmawialem z kilkoma zawodnikami z Małopolski i nie wypowiadaja się pozytywnie na jego temat.Widzialem kilka meczy Małopolski na TNO i gral ewidentnie najgorzej w calej druzynie, zawodnicy ktorzy dostawali pilki ciagle kiwali glowami z powodu zlej wystawy.Ja osobiscie nic do niego nie mam ale nie osmieszaj sie piszac takie głupoty !
kamil_k
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2011, o 20:23
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: kamil_k »

Crer pisze:
Co ty człowieku piszesz ''ładne paluchy'', cała polska smieje sie z jego odbicia.Rozmawialem z kilkoma zawodnikami z Małopolski i nie wypowiadaja się pozytywnie na jego temat.Widzialem kilka meczy Małopolski na TNO i gral ewidentnie najgorzej w calej druzynie, zawodnicy ktorzy dostawali pilki ciagle kiwali glowami z powodu zlej wystawy.Ja osobiscie nic do niego nie mam ale nie osmieszaj sie piszac takie głupoty !
Zgadzam się z mankut7, widziałem mecze na których Kuba grał i wcale nie uwazam go za najslabsze ogniwo, a za jednego z najlepszych zawodników malopolski, turniej TNO może nie wyszedł mu najlepiej, ale wiem na jakim poziomie potrafi zagrać..
Crer
Posty: 7
Rejestracja: 6 sie 2011, o 13:31
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: Crer »

Powiedz mi, w ktorym meczu zagral tak, że zaslugiwal na wyroznienie ?
kamil_k
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2011, o 20:23
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: kamil_k »

na przykład wtedy gdy grali z lubuskim, uwazam ze nie zagral wtedy zle
Crer
Posty: 7
Rejestracja: 6 sie 2011, o 13:31
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: Crer »

Ale chyba żeby się dostać na campy trzeba zagrac dobrze, a nie "nie zagrac zle". Uważam że na to powołanie zasługiwalo wiele innych chłopakow.
xdifg
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2011, o 17:33
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: xdifg »

ej kamil_k z jakiego jesteś województwa? a w ogóle, to czemu tak bronisz tego rozgrywającego?
kamil_k
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2011, o 20:23
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: kamil_k »

Ja uważam, że wiele chłopaków zostalo pokrzywdzonych, bo nie dostali się, a grali super a mimo wszystko mysle ze nie powinniscie w tak negatywny sposob podchodzic do Kuby tylko dlatego ze jest synem trenera
Crer
Posty: 7
Rejestracja: 6 sie 2011, o 13:31
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: Crer »

A jak inaczej wytłumaczysz sytuacje, w której rozgrywający z innych wojewodztw kilka razy lepsi od niego sie nie dostaja, a on sie dostaje ? Wydaje mi się, że napewno coś ojciec nagadal trenerom kadry, moze nie ''bierzcie go'', ale cos w stylu ''on ma duzy potencjal'' juz tak.
kamil_k
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2011, o 20:23
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: kamil_k »

rzeczywiscie tutaj uklady graja pewna role, nie robilbym z tego wiekszej afery z reszta zobaczymy jak mu pojdzie kampach
Crer
Posty: 7
Rejestracja: 6 sie 2011, o 13:31
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: Crer »

Tutaj nikt nie robi afery, ja tylko napisalem swoje zdanie w tym temacie.A to, że jest to dla mnie dziwne to juz inna sprawa.
kamil_k
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2011, o 20:23
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: kamil_k »

ty napisales swoje zdanie, ja napisalem swoje i na tym zakonczmy ;)
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: adamr »

Czytam i nadziwic się, nie mogę ilu mamy znawców talentów siatkarskiej młodzieży...
Panowie musicie cobie zdac sprawę, że wielu trenerów na tych chłopaków nie patrzy jak dziś grają, tylko jak mogą grać kiedyś.
Po to są na TNO testy sprawnościowe, jesli zwróciliście uwagę w podsumowaniu TNO podali,że tegoroczna grupa jest owszem wysoka ale gorsza motoryka od rocznika 95- bardzo wazne info,wszyscy Ci super zawodnicy będą mogli udowodnić swoje walory w najbliższym sezonie( dla przypomnienia grają w kategorii kadet) i uwieżcie mi mało,który z nich będzie odgrywał jakąś znaczącą role w tych rogrywkach). Co do powołań na campy przypominam,że do SmS przyjmują tylko 12chłopaków , więc i tak jesli ktoś otrzymał powołanie na campy "na wyrost" to raczej póżniej go orzucą.
Adasko1233
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2010, o 11:22
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: Adasko1233 »

Jasiu tata ci pomógł dostać się do Spały, to czemu ci nie pomoże kontuzji wyleczyć ? :]
Giba342
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2011, o 19:13
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: Giba342 »

Moim zdaniem wzięcie na szeroką Stelmaszczyka było najgorszym posunięciem jakim tylko sie dało zrobić przecież on lesiukowi do pięt nie dorasta wyszło mu wzrostu 188 co to jest ? On sie nie nadaje !
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: Stelmach »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 27 paź 2011, o 02:13 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Padio
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2011, o 12:13
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: Padio »

Giba342 pisze:Moim zdaniem wzięcie na szeroką Stelmaszczyka było najgorszym posunięciem jakim tylko sie dało zrobić przecież on lesiukowi do pięt nie dorasta wyszło mu wzrostu 188 co to jest ? On sie nie nadaje !
A ten Lesiuk ile ma cm? A ile lapie? Bo Stelmaszczyk 334 -.-
maupa
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2011, o 18:25
Płeć: M
Lokalizacja: okolice Olsztyna

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: maupa »

zgadzam się. lesiuk jak dla mnie jest jednym z najlepszych zawodników z rocznika z '96 razem z łyczakiem, a ich brak świadczy tylko o wielkim burdelu jaki panuje w spale.
Anonim10
Posty: 10
Rejestracja: 11 wrz 2011, o 21:02
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: Anonim10 »

Lesiuk ma prawdopodobnie 187 cm i złapał 332 ;)
Natomiast Łyczak ma 189,5 i złapał chyba 333 ;) (Łyczak w Spale nie zagrał na swoim poziomie. Jego 2 sety z Łódzkim to porażka.)
Warto wspomnieć też o Kurowskim (drugi przyjmujący)
Ma 186cm a złapał 331 ;)
Padio
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2011, o 12:13
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: Padio »

Anonim10 pisze:Lesiuk ma prawdopodobnie 187 cm i złapał 332 ;)
Natomiast Łyczak ma 189,5 i złapał chyba 333 ;) (Łyczak w Spale nie zagrał na swoim poziomie. Jego 2 sety z Łódzkim to porażka.)
Warto wspomnieć też o Kurowskim (drugi przyjmujący)
Ma 186cm a złapał 331 ;)
No to nie wiem o co ta wielka afera. Gdzie porownywac chlopakow ponizej 190 cm do "drewniakow" 192-195 ze Slaskiego.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2011, o 23:10 przez Padio, łącznie zmieniany 1 raz.
dlugi96
Posty: 20
Rejestracja: 29 maja 2011, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: łódź

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: dlugi96 »

może i porównywać nie ma co ale prawdą jest że ci mniejsi grają lepiej od tych dużych ,oczywiście nie od wszystkich.

widzę że co niektórzy to piszą chyba sami o sobie i w dodatku robia z siebie nie wiadomo kogo. ( mam tu na myśli kuj -pom -lesiuk ,łyczak). chłopaki gdybyście byli tacy zaje to kadra by się bez was nie obeszła, a tak nie jest. Z tym najlepszym lesiukiem i nie dorastaniem do pięt to przesada. Ostatnio często grywamy z kuj -pom i na MP wołomin też byliśmy i jakoś nie pamietam szałowej gry. z tego co pamiętam na MP zdobyliście medal bo wasz przyjmujący miał dzień konia i wyszliście z grupy a potem walka o medale i jakos poszło.Ustaka- tak jak było tu pisane - byli lepsi, nawet we wlasnej druzynie, Spała moim zdaniem poprawnie ale bez szału i na pewno byli lepsi. A co do łyczaka to już całkiem nie błyszczy ( wołomin -nie, spała -nie) to jakie żale ja się pytam.

Chlopaki dajcie już spokój i nie wypisujcie o sobie jacy t jesteście zaje. Takich jak wy a i lepszych jest pół POLSKI.
mam nadzieję zę spotkamy się w finałach MP i OOM i zobaczymy kto gwiazdą a kto nie.
Padio
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2011, o 12:13
Płeć: M

Re: TNO 2011 rocznik 1996

Post autor: Padio »

dlugi96 pisze:no i jednak TNO to ściema. Chłopaki walczą i pot wylewają a działacze się znowu popisali wybierając chlopaków na kampy. Oczywiście gratulacje dla wszystkich ale co niektórzy to jakaś pomyłka.
gdzie jest Gorzeń? gdzie są chłopaki z kuj-pom z którymi graliśmy trzeci raz w ostatnim czasie i naprawde dają rade -lesiuk, łyczak, kurowski. a tu niespodzianka jak zauważyliście wcześniej olszewski???

dlaczego tyle z mazowsza - bo tyczki choć co niektóre drewniane bo układy????
Żenada
dlugi96, skad taka zmiana frontow?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”