Kadra Polski Kadetów

chunski
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2012, o 21:00
Płeć: M

Kadra Polski Kadetów

Post autor: chunski »

piszcie swoje typy i poglądy na temat kadry rocznika 95 i 96.
haha
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2012, o 18:50
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: haha »

1 skład
przyjęcie: Szalpuk i Śliwka
atak: Bućko
rozegranie: Tomczak
libero: Piechocki
środek: tutaj jestem bezbronny

ławka:
Szymura, Matula, środkowy z Mdk-u (nie wiem jak się nazywa), Maziarz, Wacek, Korpal i jeszcze kilku zawodników

zainteresował mnie ten mały libero z Mdk-u (nagroda MP) może On za Zabłockiego, według mnie finały zagrał lepiej i nagroda mu się należała

To są tylko moje typy
maupa
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2011, o 18:25
Płeć: M
Lokalizacja: okolice Olsztyna

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: maupa »

Sądzę, że nagroda najlepszego libero należała się zawodnikowi Resovi Rzeszów, gdyż zagrał on cały turniej równo i bardzo dobrze, a nie tak jak Najlepszy Libero MP tylko finał. Chciałbym również zauważyć, że przed turniejem był on (libero MDKu) tylko drugim libero w swoim zespole. Do pierwszej szóstki wszedł za pierwszego libero, który nie trafił z formą na najważniejsze zawody, mimo wszystko pierwszy mecz zaczął w podstawowej szóstce. Uzupełniali się wzajemnie, gdy jednemu nie szło wchodził drugi. Jednak w finale zagrał odbiorca nagrody. Muszę przyznać, że zagrał on naprawdę znakomity mecz. Szkoda jednak, że nie grał tak przez cały turniej. Dlatego uważam, że nagrodę powinien dostać libero z Rzeszowa :) Większe szanse ma dla mnie właśnie ten zawodnik :) Pozdrawiam
MichalM
Posty: 25
Rejestracja: 24 gru 2009, o 22:10
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: MichalM »

maupa pisze:Sądzę, że nagroda najlepszego libero należała się zawodnikowi Resovi Rzeszów, gdyż zagrał on cały turniej równo i bardzo dobrze, a nie tak jak Najlepszy Libero MP tylko finał. Chciałbym również zauważyć, że przed turniejem był on (libero MDKu) tylko drugim libero w swoim zespole. Do pierwszej szóstki wszedł za pierwszego libero, który nie trafił z formą na najważniejsze zawody, mimo wszystko pierwszy mecz zaczął w podstawowej szóstce. Uzupełniali się wzajemnie, gdy jednemu nie szło wchodził drugi. Jednak w finale zagrał odbiorca nagrody. Muszę przyznać, że zagrał on naprawdę znakomity mecz. Szkoda jednak, że nie grał tak przez cały turniej. Dlatego uważam, że nagrodę powinien dostać libero z Rzeszowa :) Większe szanse ma dla mnie właśnie ten zawodnik :) Pozdrawiam

Gdyby zawodnik Resovii zasłużył to by dostał, może gdyby obok siebie miał zmiennika takiego jak libero MDKu, to byłby lepszy bo to napędza rywalizację. Libero MDKu zagrał dwa znakomite mecze w finałach (1/2 i finał), czyli najważniejsze oraz wiele znakomitych i bardzo dobrych na drodze do finału. Podsumowując: w MDKu nie było pierwszego libero tylko dwóch równorzędnych, niższy libero był zdecydowanie najlepszym libero całych zawodów, bo pokazał umiejętności i charakter w najważniejszych momentach, a poza tym był chory...
MichalM
Posty: 25
Rejestracja: 24 gru 2009, o 22:10
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: MichalM »

1 skład
przyjęcie: drugi przyjmujący MDK, bo chłopak ma talent do przyjmowania piłki i Śliwka
atak: może Bućko, może atakujący Resovii, może MDKu
rozegranie: Tomczak - na pewno nie, bo to przeciętny rozgrywający, ja bym zaryzykował tu Szalpuka, ale to tylko dlatego że nie ma nikogo kto by się nadawał, a to zbyt ważna pozycja i drużyna żeby dawać byle kogo.
libero: MDK z Zabłockim
środek: tutaj jestem bezbronny, a ja nie: środek z Tempa ten duży i ten szybszy z MDKu.

Nazwisk nie znam, tyle mogę powiedzieć przede wszystkim na podstawie finałów i może to jest bardziej najlepsza szóstka mistrzostw, ale w sumie to dlaczego w reprezentacji mają grać zawodnicy, którzy poodpadali z rozgrywek, a nie Ci którzy się sprawdzili pod presją w ważnych zawodach? - moim zdaniem to oni są gwarancją wyniku, bez względu na warunki fizyczne i inne niepoliczalne rzeczy....
arur
Posty: 55
Rejestracja: 26 maja 2012, o 22:26
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: arur »

#up
Oj Szalpuk na rozegraniu to swietny pomysl.
Enter
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2012, o 16:09
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: Enter »

Według mnie :
Przyjęcie: Śliwka,Szalpuk
Atak: Bućko
Rozegranie: Komenda/Matula
Środek: Maziarz,Wacek
Libero: Zabłocki

Ławka: Szymura,Borończyk,Gryc,Behrendt/Badura,Komenda/Matula, Piechocki
anakonda
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 10:00
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: anakonda »

przyjęcie : Borończyk, Śliwka, Szalpuk, Szymura
atak : Bućko, Pustelnik
rozegranie : Komenda, Zwiech, Herman ( tylko szkoda że taki mały )
środek : Wacek, Maziarz, Behrent
libero : Piechocki, Zabłocki



to są tylko moje typy ;)
pusKOZE
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2012, o 15:21
Płeć: K

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: pusKOZE »

#up

pustelnik, herman ... bez komentarza ale zwiech? O_O prosze was wiem ze to wasze typy ale chyba nie widziales co on robi. nie wybralbys go do tego skladu gdybys widzial jak gra :D
AbCd
Posty: 51
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 21:18
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: AbCd »

Damian Kraśniewski na środek :D
anakonda
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 10:00
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: anakonda »

pusKOZE podaj swoje typy ;) jak tak krytykujesz ;) i co takiego robi zwiech ?!
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: adamr »

I panowie Trenerzy p Czaja i p Brzozwski ogłosili kadrę- na pierwsze zgrupowanie wakacyjne.Może trochę sie zdziwicie
rocznik 95
Piotr Badura SMS środkowy
Krzysztof Bieńkowski SMS rozgrywający
Karol Borończyk SMS przyjmujący
Bartosz Bućko SMS atakujący
Jan Fornal SMS przyjmujący
Rafał Szymura SMS przyjmujący
Aleksander Śliwka SMS przyjmujący
Artur Szalpuk MDK przyjmujący
Dariusz Staniszewski MDK środkowy
Tobiasz Wojtkowski MDK atakujący


rocznik 96 propozycja SMS
Bartosz Drewniak rozgrywający
Paweł Gryc atakujący
Krzysztof Gulak ?
Paweł Lewandowski ?
Mikołaj Pilecki atakujący
Jan Siemiątkowski atakujący
Jakub Zwiech ?
Łukasz Zimoń rozgrywający


teraz możecie ustawiać "12" wprawdzie przy zawodnikach nie przypisano pozycji tylko każdy otrzymał pozycję zawodnik ale moze to celowy zabieg. Ma nadzieję, że tam gdzie ? jest jakiś środkowy bo troche ich mało.
Generalnie panowie chyba dostali wytyczne,że na obóz jadą chłopcy z SMS
anakonda
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 10:00
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: anakonda »

skąd info jeśli można wiedzieć ?
haha
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2012, o 18:50
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: haha »

Żadnego libero nie powołali? :o
mrzgon
Posty: 28
Rejestracja: 9 sie 2010, o 15:49
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: mrzgon »

Tutaj pozycje powołanych z 96! :

Bartosz Drewniak rozgrywający
Paweł Gryc atakujący
Krzysztof Gulak przyjmujący
Paweł Lewandowski przyjmujący
Mikołaj Pilecki środkowy/atakujący
Jan Siemiątkowski atakujący
Jakub Zwiech rozgrywający
Łukasz Zimoń środkowy
Enter
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2012, o 16:09
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: Enter »

Do spaly z rocznika 96' przyjęto :
Drewniak Bartosz
Gryc Paweł
Gulak Krzysztof
Pasiński Artur
Pilecki Mikołaj
Siemiątkowski Jan
Wojtaszkiewicz Oskar
Zimoń Łukasz
Zwiech Jakub
do klasy II :
Lewandowski Paweł

Wiem, że kilku chłopaków zrezygnowało i napewno nie jest to optymalna lista przyjętych. Kilku to jest co najwyżej drugi garnitur tego rocznika...
haha
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2012, o 18:50
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: haha »

Dlaczego nie powołali żadnego libero do kadry?
sutek_waldek
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2012, o 16:26
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: sutek_waldek »

Bo w roczniku 96 jest tylko jeden obiecujący libero, Popiwczak z Dolnego Śląska, ale z tego co wiem to wiadomo było, że do Spały by nie poszedł, a w kadrze jest libero 95.
chunski
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2012, o 21:00
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: chunski »

Libero jeszcze nie ma ale będzie!
Enter
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2012, o 16:09
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: Enter »

Powołani na drugi obóz kadrowy do Milicza :

1. Piotr Badura 1995 SKRA Bełchatów
2. Krzysztof Bieńkowski 1995 SKRA Bełchatów
3. Karol Borończyk 1995 MCKiS Jaworzno
4. Bartosz Bućko 1995 BBTS Bielsko Biała
5. Wojciech Dawid 1995 SPS Lębork
6. Daniel Gąsior 1995 Resovia Rzeszów
7. Paweł Gryc 1996 Piętnastka Białystok
8. Marcin Kania 1996 Resovia Rzeszów
9. Marcin Komenda 1996 Resovia Rzeszów
10. Aleksander Maziarz 1995 MMKS Kędzierzyn Koźle
11. Artur Pasiński 1996 Wifama Łódź
12. Łukasz Pietrzak 1995 SKRA Bełchatów
13. Jan Siemiątkowski 1996 UMKS Tornado Kalisz
14. Artur Szalpuk 1995 MKS MDK Warszawa
15. Rafał Szymura 1995 Volley Rybnik
16. Aleksander Śliwka 1995 Resovia Rzeszów
17. Mariusz Wacek 1995 Delic-Pol Częstochowa
18. Oskar Wojtaszkiewicz 1996 Płomień Sosnowiec
Ostatnio zmieniony 20 lip 2012, o 15:38 przez Enter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: madlark »

Ressovia Rzeszów
Nie wygląda to dobrze.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Enter
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2012, o 16:09
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: Enter »

madlark pisze:
Ressovia Rzeszów
Nie wygląda to dobrze.
Przepraszam, ale kopiowałem ze strony PZPS.
siatkarzzpolski
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2012, o 16:50
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: siatkarzzpolski »

dość zaskakujące, że na drugi obóz nie jedzie Lewandowski Drewniak Zwiech Gulak czy Zimoń... a pojawiają się takie osoby jak wojatszkiewicz, pasiński . rozumiem ze to sypaki, ale para drewniak zwiech to zdecydowanie lepszy wybor jak na moje oko
Enter
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2012, o 16:09
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: Enter »

Może na jednym obozie chcą sprawdzić Zwiecha i Drewniaka, a na drugim Pasińskiego i Wojtaszkiewicza, a potem ocenić którzy są lepsi, a którzy gorsi ;)
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: adamr »

a pewnie ani jedni ani drudzy nie załapią się do ścisłego składu, schemat jest dość czytelny -jest grupa zawodników którzy powołani są na obydwa zgrupowania i to jest raczej kadra reszta zawodników to Sms pewnie obligatoryjnie muszą wziąść udział chociaż w jednym, i paru chłopaków nowych,którzy będą musieli powalczyć o ew zainteresowanie Trenera- chociaż ciekawe że asystenci też są różni :-)(i z damskiej).
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: Stelmach »

adamr pisze:a pewnie ani jedni ani drudzy nie załapią się do ścisłego składu, schemat jest dość czytelny -jest grupa zawodników którzy powołani są na obydwa zgrupowania i to jest raczej kadra reszta zawodników to Sms pewnie obligatoryjnie muszą wziąść udział chociaż w jednym, i paru chłopaków nowych,którzy będą musieli powalczyć o ew zainteresowanie Trenera- chociaż ciekawe że asystenci też są różni :-)(i z damskiej).
kolego chyba na oczy nie widziałeś tych 4 zawodników jak piszesz takie buble....
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: Stelmach »

Enter pisze:Może na jednym obozie chcą sprawdzić Zwiecha i Drewniaka, a na drugim Pasińskiego i Wojtaszkiewicza, a potem ocenić którzy są lepsi, a którzy gorsi ;)

kolego chyba na oczy nie widziałeś tych 4 zawodników jak piszesz takie buble....
Enter
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2012, o 16:09
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: Enter »

Stelmach pisze:
adamr pisze:a pewnie ani jedni ani drudzy nie załapią się do ścisłego składu, schemat jest dość czytelny -jest grupa zawodników którzy powołani są na obydwa zgrupowania i to jest raczej kadra reszta zawodników to Sms pewnie obligatoryjnie muszą wziąść udział chociaż w jednym, i paru chłopaków nowych,którzy będą musieli powalczyć o ew zainteresowanie Trenera- chociaż ciekawe że asystenci też są różni :-)(i z damskiej).
kolego chyba na oczy nie widziałeś tych 4 zawodników jak piszesz takie buble....
A co uważasz, że któryś z tych rozgrywających się załapie ? Może Zwiech, a Drewniak, Wojtaszkiewicz i Pasiński nie mają na co liczyć według mnie...
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: adamr »

pierwszy turniej towarzyski po miliczu, obstawiałbym że kadra zostanie powołana na tym zgrupowaniu, przyjęcie,atak, jest w miarę czytelny na kogo postawią, środek raczej też rozegranie beńkowski pewnie Komenda i raczej ne widzę miejsca dla innych. Trochę młodzieżowej siatkówki oglądam i w roczniku 96 mało jest takich wyrazistych osobowości jakie w tym czasie były w 95 a jeszcze oni muszą być lepsi- ciężko bedzie się przebić chociażby ze wzgledu na doświadczenie patrz Śliwka,Szalpuk,Bucko,Piechocki
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Kadra Polski Kadetów

Post autor: Stelmach »

w 96 Lemański na środek jak dla mnie do pierwszej szóstki kadry kadetów (odmówił pójścia do spały ale na obóz jedzie)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”