RALS - TYPER 2011/2012
Re: RALS - TYPER 2011/2012
I liga
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 3:1
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 1:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:2
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-1
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3-1
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3-0
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
zaległe
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3-2
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski Rybnik 1-3
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 3:1
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 1:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:2
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-1
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3-1
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3-0
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
zaległe
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3-2
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski Rybnik 1-3
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
I liga
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 1-3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 3-2
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 3-1
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 1-3
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3-0
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3-0
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3-1
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
zaległe
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1-3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski 3-0
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 1-3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 3-2
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 3-1
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 1-3
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3-0
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3-0
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3-1
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
zaległe
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1-3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski 3-0
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: RALS - TYPER 2011/2012
I liga
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 1-3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 1-3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 3-2
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 0-3
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3-0
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-1
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3-1
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3-0
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3-1
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
zaległe
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 0-3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski 3-0
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 1-3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 1-3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 3-2
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 0-3
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3-0
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-1
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3-1
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3-0
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3-1
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
zaległe
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 0-3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski 3-0
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
I liga
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 1-3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 3-1
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 1-3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 1-3
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3-0
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-1
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3-0
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3-1
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
zaległe
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 2-3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski 2-3
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 1-3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 3-1
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 1-3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 1-3
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3-0
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-1
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3-0
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3-1
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
zaległe
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 2-3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski 2-3
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: RALS - TYPER 2011/2012
I liga
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 2-3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 3-1
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 1-3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 1-3
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-1
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3-0
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3-1
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
zaległe
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 2-3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski 2-3
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 2-3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 3-1
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 1-3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 1-3
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-1
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3-0
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3-1
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
zaległe
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 2-3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski 2-3
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
I liga
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 3-1
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 3-0
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-2
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3-0
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3-1
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3-0
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
zaległe
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3-2
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski 1-3
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 3-1
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 3-0
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-2
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3-0
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3-1
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3-0
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
zaległe
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3-2
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski 1-3
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
- Simon_says
- Posty: 302
- Rejestracja: 23 wrz 2007, o 19:19
- Płeć: M
Re: RALS - TYPER 2011/2012
I liga
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 3:2
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 2:3
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3:0
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3:0
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3:1
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3:0
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
zaległe
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski Rybnik 3:1
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
Dwójka Świerklany : Jedynka Jankowice II 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik : Artus Żory 3:2
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Jarbud Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 2:3
Beer Team Rybnik : GAF Gliwice 3:0
II liga
KS Volley Katowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
Top Ten ZST Rybnik : Olimpia Rybnik 3:0
Impacto LKS Chałupki : Albion – gramy dla Kuby 3:1
VT Nędza : Catering Parys Rydułtowy 3:0
Edytor Suszec : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
zaległe
Dach Decker Victoria Pilchowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik : Jarbud Rybnik Piaski Rybnik 3:1
Olimpia Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
Czas na kobiecą siatkówkę! - http://www.mkszorza.pl
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Wyniki 21 kolejki plus zaległe mecze z 16 kolejki FOX - OKiS (którego wyniku nikt nie przewidział) oraz trzy mecze z 17 kolejki czyli: KREDYT-LEON , DACH DECKER - SALVEQUICK , VOLLEY-ALBION
DADA1979................17(5)+5(1)
plutek21..................15(4)+6(2)
Kamiljan..................15(3)+7(2)
Simon says...............15(3)+5(1)
Gunther..................14(3)+4(1)
Jaro84....................14(3)+6(2)
rkmarcin.................14(3)+4(1)
WICEK....................14(3)+6(2)
Lukasz Catering.........13(3)+4(1)
bioly......................13(2)+7(2)
damian albion............13(2)+1
Zorro......................13(2)+7(2)
coolfon....................12(2)+3(1)
PiotrekJ...................12(2)+6(2)
CaMeLoTh.................11(2)+3(1)
ptak........................11(1)+4(1)
BosSs......................10(1)+5(1)
szrama....................10(1)+4(1)
ursinio....................10(1)+4(1)
zadar......................10(1)+4(1)
long1920...................3(1)+3(1)
DawcioKMPS.................0+4(1)
1- PiotrekJ...................329-76
2- Lukasz Catering..........321-78
3 - plutek21..................317-74+2
4 - Simon says...............316-71+2
5 - WICEK.....................315-74+2
6 - coolfon....................315-73-3
7 - ursinio....................312-68-3
8 - bioly.......................308-68+2
9 - rkmarcin...................306-70
----ptak........................306-70-1
11 - szrama....................302-62
12 - Zorro......................300-66+1
13 - zadar......................299-65-1
14 - damian albion............279-58+1
15 - DawcioKMPS..............272-62-1
16 - DADA1979.................272-60
17 - Jaro84.....................269-57
18 - CaMeLoTh.................258-62
19 - BosSs......................240-53+2
20 - Lelo........................230-50-1
21 - garincha...................219-49
22 - Gunther....................216-46+4
23 - pyzao.......................211-51
24 - Dżolo.......................206-51
25 - rafal........................199-38
26 - jedynkowicz...............166-40
27 - wala........................165-34
28 - long1920....................99-25+1
29 - Kamiljan....................86-21+1
DADA1979................17(5)+5(1)
plutek21..................15(4)+6(2)
Kamiljan..................15(3)+7(2)
Simon says...............15(3)+5(1)
Gunther..................14(3)+4(1)
Jaro84....................14(3)+6(2)
rkmarcin.................14(3)+4(1)
WICEK....................14(3)+6(2)
Lukasz Catering.........13(3)+4(1)
bioly......................13(2)+7(2)
damian albion............13(2)+1
Zorro......................13(2)+7(2)
coolfon....................12(2)+3(1)
PiotrekJ...................12(2)+6(2)
CaMeLoTh.................11(2)+3(1)
ptak........................11(1)+4(1)
BosSs......................10(1)+5(1)
szrama....................10(1)+4(1)
ursinio....................10(1)+4(1)
zadar......................10(1)+4(1)
long1920...................3(1)+3(1)
DawcioKMPS.................0+4(1)
1- PiotrekJ...................329-76
2- Lukasz Catering..........321-78
3 - plutek21..................317-74+2
4 - Simon says...............316-71+2
5 - WICEK.....................315-74+2
6 - coolfon....................315-73-3
7 - ursinio....................312-68-3
8 - bioly.......................308-68+2
9 - rkmarcin...................306-70
----ptak........................306-70-1
11 - szrama....................302-62
12 - Zorro......................300-66+1
13 - zadar......................299-65-1
14 - damian albion............279-58+1
15 - DawcioKMPS..............272-62-1
16 - DADA1979.................272-60
17 - Jaro84.....................269-57
18 - CaMeLoTh.................258-62
19 - BosSs......................240-53+2
20 - Lelo........................230-50-1
21 - garincha...................219-49
22 - Gunther....................216-46+4
23 - pyzao.......................211-51
24 - Dżolo.......................206-51
25 - rafal........................199-38
26 - jedynkowicz...............166-40
27 - wala........................165-34
28 - long1920....................99-25+1
29 - Kamiljan....................86-21+1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Witam , kurcze byłbym zapomniał o tej bardziej zaciętej lidze , dziś troszkę nie typowo zaczniemy od zaległego, bonus liczy się za 5 trafnych,chyba ,że pierwsza dziesiątka typera zdecyduje się na 4 trafienia = bonus i to bym prosił na priv,nikomu nie powiem :)reszta oczywiście też może się wypowiedzieć na forum.Wyniki 22 kolejki
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki
Jedynka Jankowice : VT Nędza
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik
mecz zaległyprzez tschautschesku pod koniec maja.
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki
Jedynka Jankowice : VT Nędza
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 2-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 0-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 2-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 0-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-0
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1-3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 1-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-0
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1-3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 1-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-0
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-2
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3-1
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-0
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-2
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3-1
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
- Simon_says
- Posty: 302
- Rejestracja: 23 wrz 2007, o 19:19
- Płeć: M
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3:2
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3:0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3:2
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1:3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1:3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3:2
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3:0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3:2
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1:3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1:3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
Czas na kobiecą siatkówkę! - http://www.mkszorza.pl
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1-3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3-2
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1-3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3-2
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-2
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-2
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 2-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-2
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-2
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 2-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3-2
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 0-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3-2
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 0-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:2
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 2-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 0-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:2
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 2-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 0-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 1-3
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 1-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 1-3
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 1-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3:1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3:0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 2:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3:0
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0:3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 0:3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3:1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3:0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 2:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3:0
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0:3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 0:3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
T.S.EUROSKOK
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3:1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3:0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:2
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3:1
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1:3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1:3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3:1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3:0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:2
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3:1
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1:3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1:3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3-0
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 3-2
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3-0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 3-0
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 3-2
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3:1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3:0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 2:3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1:3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1:3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3:1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3:0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 2:3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 1:3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1:3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3:1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3:0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki3:1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 1:3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0:3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1:3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3:1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy 3:0
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki3:1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 1:3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0:3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1:3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy ---
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 1-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 3-1
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy ---
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 1-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Re: RALS - TYPER 2011/2012
mecz zaległy
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 1-3
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-2
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 1-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 3-2
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Olimpia Rybnik 1-3
II liga
KS Volley Katowice : Catering Parys Rydułtowy
Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3-2
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 1-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 3-2
Silesia Lubomia Cafe Nova : Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Witka
Się człowiek zapomniał i parę meczy umkło :
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 1-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Pozdro
ursinio
Się człowiek zapomniał i parę meczy umkło :
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Impacto LKS Chałupki 1-3
Jedynka Jankowice : VT Nędza 0-3
Olimpia Rybnik : Edytor Suszec 1-3
Pozdro
ursinio
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Witam podaję wyniki 22 i 23 kolejki,niektórych typerów skreśliłem z powodu długiej absencji w typowaniu.Bonus zostaje za 5 meczy.Na dole zestaw na 1 rundę play-off I ligi i 24 kolejka II ligi.
Wyniki 22 kolejki oraz punkty za mecze zaległe:
z rundy 10 Jarbud - Beer , z 15 Olimpia - Volley , z 18 Salvequick - Beer:
1 - plutek21...............20(5)+0+3+1
2 - rkmarcin..............19(5)+0+3+3
--- DADA1979.............19(5)+3+3+0
4 - zadar..................18(4)+0+3+0
5 - BosSs..................17(4)+0+1+0
--- Kamiljan...............17(4)+0+3+1
7 - WICEK.................16(4)+3+3+1
--- ptak....................16(4)+0+3+0
9 - Simon says............14(3)+0+1+0
--- Jaro84..................14(3)+1+3+1
11 - Zorro..................13(3)+0+3+3
12 - coolfon................12(2)+0+1+3
--- bioly....................12(2)+0+3+1
--- damian albion.........12(2)+0+3+3
--- PiotrekJ................12(2)+0+3+3
--- Lukasz Catering.......12(2)+0+3+1
17 - ursinio................11(2)+0+3+3
--- long1920...............11(2)+0+0+0
19 - Gunther................9(1)+0+1+0
20 - CaMeLoTh.............8(1)+0+3+1
--- szrama..................8(1)+0+3+1
22 - DawcioKMPS............0+0+1+0
Klasyfikacja ogólna:
1 - PiotrekJ..................347-80
2 - plutek21..................341-80+1
3 - WICEK....................338-80+2
4 - Lukasz Catering.........337-81-2
5 - ursinio....................336-71+2
6 - rkmarcin.................331-77+3
7 - coolfon...................331-76-1
8 - Simon says...............331-74-4
9 - ptak.......................325-75
10 - bioly......................324-71-2
11 - zadar.....................320-70+2
12 - Zorro.....................319-71
13 - szrama...................314-64-2
14 - DADA1979................297-67+2
15 - damian albion............297-62-1
16 - Jaro84....................288-61+1
17 - DawcioKMPS.............273-62-2
18 - CaMeLoTh...............270-64
19 - BosSs.....................258-57
20 - Gunther..................226-47+2
21 - long1920.................110-27+7
22 - Kamiljan.................107-26+7
Wyniki 23 kolejki plus zaległy mecz z 17 kolejki Silesia-Olimpia:
1 -Zorro........................11(3)+1
2 - damian albion.............10(3)+1
--- ptak.........................10(3)+1
4 - Simon says.................8(2)+3
5 - bioly.........................7(2)+0
--- WICEK.......................7(2)+3
--- zadar........................7(2)+1
8 - Lukasz Catering............6(1)+1
9 - coolfon......................5(1)+1
--- Kamiljan.....................5(1)+1
--- PiotrekJ......................5(1)+1
--- plutek21......................5(1)+0
--- rkmarcin......................5(1)+1
14 - szrama......................4(1)+1
15 - Jaro84.......................2(0)+1
--- Gunther.......................2(0)+1
17 - ursinio.......................1(0)+1
18 - CaMeLoTh...................0+1
--- DawcioKMPS..................0+0
--- DADA1979....................0+1
--- long1920......................0+0
--- BosSs..........................0+1
Generalka :
1 - PiotrekJ.......................353-81
2 - WICEK.........................348-83+1
3 - plutek21.......................346-81-1
4 - Lukasz Catering..............344-82
5 - Simon says....................342-77+3
6 - ursinio.........................338-71-1
7 - rkmarcin.......................337-78-1
8 - coolfon.........................337-77-1
9 - ptak............................336-78
10 - Zorro..........................331-74+2
11 - bioly...........................331-73-1
12 - zadar..........................328-72-1
13 - szrama........................319-65
14 - damian albion................308-65+1
15 - DADA1979.....................298-67-1
16 - Jaro84.........................291-61
17 - DawcioKMPS...................273-62
18 - CaMeLoTh.....................271-64
19 - BosSs...........................259-57
20 - Gunther........................229-47
21 - Kamiljan.......................113-27+1
22 - long1920.......................110-27-1
1 runda play-off - I liga
Dwójka Świerklany : Leon Internet Rybnik
Jedynka Jankowice II : Jarbud Rybnik Piaski
Jar-Trans Fox Pszów : Artus Żory
GAF Gliwice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dach Decker Victoria Pilchowice : Kredyty Chwilówki Rybnik
Beer Team Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
24 kolejka - II liga
KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice
VT Nędza : Top Ten ZST Rybnik
Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki
Fundacja Elektrowni Rybnik : Albion – gramy dla Kuby
Olimpia Rybnik : Strzelec Gorzyczki
Silesia Lubomia Cafe Nova : Catering Parys Rydułtowy
zaległy
Albion – gramy dla Kuby : Edytor Suszec
Wyniki 22 kolejki oraz punkty za mecze zaległe:
z rundy 10 Jarbud - Beer , z 15 Olimpia - Volley , z 18 Salvequick - Beer:
1 - plutek21...............20(5)+0+3+1
2 - rkmarcin..............19(5)+0+3+3
--- DADA1979.............19(5)+3+3+0
4 - zadar..................18(4)+0+3+0
5 - BosSs..................17(4)+0+1+0
--- Kamiljan...............17(4)+0+3+1
7 - WICEK.................16(4)+3+3+1
--- ptak....................16(4)+0+3+0
9 - Simon says............14(3)+0+1+0
--- Jaro84..................14(3)+1+3+1
11 - Zorro..................13(3)+0+3+3
12 - coolfon................12(2)+0+1+3
--- bioly....................12(2)+0+3+1
--- damian albion.........12(2)+0+3+3
--- PiotrekJ................12(2)+0+3+3
--- Lukasz Catering.......12(2)+0+3+1
17 - ursinio................11(2)+0+3+3
--- long1920...............11(2)+0+0+0
19 - Gunther................9(1)+0+1+0
20 - CaMeLoTh.............8(1)+0+3+1
--- szrama..................8(1)+0+3+1
22 - DawcioKMPS............0+0+1+0
Klasyfikacja ogólna:
1 - PiotrekJ..................347-80
2 - plutek21..................341-80+1
3 - WICEK....................338-80+2
4 - Lukasz Catering.........337-81-2
5 - ursinio....................336-71+2
6 - rkmarcin.................331-77+3
7 - coolfon...................331-76-1
8 - Simon says...............331-74-4
9 - ptak.......................325-75
10 - bioly......................324-71-2
11 - zadar.....................320-70+2
12 - Zorro.....................319-71
13 - szrama...................314-64-2
14 - DADA1979................297-67+2
15 - damian albion............297-62-1
16 - Jaro84....................288-61+1
17 - DawcioKMPS.............273-62-2
18 - CaMeLoTh...............270-64
19 - BosSs.....................258-57
20 - Gunther..................226-47+2
21 - long1920.................110-27+7
22 - Kamiljan.................107-26+7
Wyniki 23 kolejki plus zaległy mecz z 17 kolejki Silesia-Olimpia:
1 -Zorro........................11(3)+1
2 - damian albion.............10(3)+1
--- ptak.........................10(3)+1
4 - Simon says.................8(2)+3
5 - bioly.........................7(2)+0
--- WICEK.......................7(2)+3
--- zadar........................7(2)+1
8 - Lukasz Catering............6(1)+1
9 - coolfon......................5(1)+1
--- Kamiljan.....................5(1)+1
--- PiotrekJ......................5(1)+1
--- plutek21......................5(1)+0
--- rkmarcin......................5(1)+1
14 - szrama......................4(1)+1
15 - Jaro84.......................2(0)+1
--- Gunther.......................2(0)+1
17 - ursinio.......................1(0)+1
18 - CaMeLoTh...................0+1
--- DawcioKMPS..................0+0
--- DADA1979....................0+1
--- long1920......................0+0
--- BosSs..........................0+1
Generalka :
1 - PiotrekJ.......................353-81
2 - WICEK.........................348-83+1
3 - plutek21.......................346-81-1
4 - Lukasz Catering..............344-82
5 - Simon says....................342-77+3
6 - ursinio.........................338-71-1
7 - rkmarcin.......................337-78-1
8 - coolfon.........................337-77-1
9 - ptak............................336-78
10 - Zorro..........................331-74+2
11 - bioly...........................331-73-1
12 - zadar..........................328-72-1
13 - szrama........................319-65
14 - damian albion................308-65+1
15 - DADA1979.....................298-67-1
16 - Jaro84.........................291-61
17 - DawcioKMPS...................273-62
18 - CaMeLoTh.....................271-64
19 - BosSs...........................259-57
20 - Gunther........................229-47
21 - Kamiljan.......................113-27+1
22 - long1920.......................110-27-1
1 runda play-off - I liga
Dwójka Świerklany : Leon Internet Rybnik
Jedynka Jankowice II : Jarbud Rybnik Piaski
Jar-Trans Fox Pszów : Artus Żory
GAF Gliwice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dach Decker Victoria Pilchowice : Kredyty Chwilówki Rybnik
Beer Team Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
24 kolejka - II liga
KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice
VT Nędza : Top Ten ZST Rybnik
Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki
Fundacja Elektrowni Rybnik : Albion – gramy dla Kuby
Olimpia Rybnik : Strzelec Gorzyczki
Silesia Lubomia Cafe Nova : Catering Parys Rydułtowy
zaległy
Albion – gramy dla Kuby : Edytor Suszec
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: RALS - TYPER 2011/2012
1 runda play-off - I liga
Dwójka Świerklany : Leon Internet Rybnik 3:2
Jedynka Jankowice II : Jarbud Rybnik Piaski 3:1
Jar-Trans Fox Pszów : Artus Żory 1:3
GAF Gliwice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Dach Decker Victoria Pilchowice : Kredyty Chwilówki Rybnik 3:0
Beer Team Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice3:1
24 kolejka - II liga
KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice 3:0
VT Nędza : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik : Albion – gramy dla Kuby 3:1
Olimpia Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Catering Parys Rydułtowy3:1
zaległy
Albion – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 1:3
Dwójka Świerklany : Leon Internet Rybnik 3:2
Jedynka Jankowice II : Jarbud Rybnik Piaski 3:1
Jar-Trans Fox Pszów : Artus Żory 1:3
GAF Gliwice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Dach Decker Victoria Pilchowice : Kredyty Chwilówki Rybnik 3:0
Beer Team Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice3:1
24 kolejka - II liga
KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice 3:0
VT Nędza : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik : Albion – gramy dla Kuby 3:1
Olimpia Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
Silesia Lubomia Cafe Nova : Catering Parys Rydułtowy3:1
zaległy
Albion – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 1:3
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - TYPER 2011/2012
1 runda play-off - I liga
Dwójka Świerklany : Leon Internet Rybnik 3:1
Jedynka Jankowice II : Jarbud Rybnik Piaski 3:0
Jar-Trans Fox Pszów : Artus Żory 3:1
GAF Gliwice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Dach Decker Victoria Pilchowice : Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
Beer Team Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
24 kolejka - II liga
KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice 3:0
VT Nędza : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik : Albion – gramy dla Kuby 1:3
Olimpia Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:2
Silesia Lubomia Cafe Nova : Catering Parys Rydułtowy 3:1
zaległy
Albion – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 3:1
Dwójka Świerklany : Leon Internet Rybnik 3:1
Jedynka Jankowice II : Jarbud Rybnik Piaski 3:0
Jar-Trans Fox Pszów : Artus Żory 3:1
GAF Gliwice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Dach Decker Victoria Pilchowice : Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
Beer Team Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
24 kolejka - II liga
KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice 3:0
VT Nędza : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik : Albion – gramy dla Kuby 1:3
Olimpia Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:2
Silesia Lubomia Cafe Nova : Catering Parys Rydułtowy 3:1
zaległy
Albion – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 3:1
Re: RALS - TYPER 2011/2012
1 runda play-off - I liga
Dwójka Świerklany : Leon Internet Rybnik 3:1
Jedynka Jankowice II : Jarbud Rybnik Piaski 3:1
Jar-Trans Fox Pszów : Artus Żory 3:2
GAF Gliwice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Dach Decker Victoria Pilchowice : Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
Beer Team Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
24 kolejka - II liga
KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice 3:0
VT Nędza : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik : Albion – gramy dla Kuby 3:1
Olimpia Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:2
Silesia Lubomia Cafe Nova : Catering Parys Rydułtowy 2:3
zaległy
Albion – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 1:3
Dwójka Świerklany : Leon Internet Rybnik 3:1
Jedynka Jankowice II : Jarbud Rybnik Piaski 3:1
Jar-Trans Fox Pszów : Artus Żory 3:2
GAF Gliwice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Dach Decker Victoria Pilchowice : Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
Beer Team Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
24 kolejka - II liga
KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice 3:0
VT Nędza : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik : Albion – gramy dla Kuby 3:1
Olimpia Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:2
Silesia Lubomia Cafe Nova : Catering Parys Rydułtowy 2:3
zaległy
Albion – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 1:3