Rybnicka Amatorska Liga

long1920
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2011, o 14:55
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: long1920 »

Bedzie bedzie odpowiedz tylko drużyna Leona wytrzeźwieje po tym zacietym wspaniałym zwycięstwie ;) he he
tomek_edytor
Posty: 171
Rejestracja: 21 kwie 2011, o 13:04
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tomek_edytor »

Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2 (15, -20, 21, -20, 17)
Skok to drużyna, która zawsze liczy się w walce o 1 ligę i wczorajszego wieczoru potwierdziła te aspiracje. Jeśli do tego dodamy fakt, że właśnie z tego zespołu zostałem wykupiony (za niemałe pieniądze) do Edytora, to mamy odpowiedź, z jak wielką walką mieliśmy do czynienia. Wydawało by się, że znam ich jak własną kieszeń i błyskawicznie rozpracuję ich taktykę, ale miałem rację - wydawało mi się. Z pierwszej szóstki z moich czasów zostali już tylko rozgrywający Hanak i środkowy Stokłosa - reszta zawodników uległa rotacji.
Jeśli chodzi o opis meczu, to nie jest to moja najmocniejsza strona. My nie zagraliśmy źle, ale nie zagraliśmy też dobrze. Zwłaszcza współpraca na linii Tomasz Przywara - Jacek Bierieżko nie wyglądała tak, jak nas do tego przyzwyczaił ten duet. Do tego kompletny brak formy na zagrywce z naszej strony (a tym elementem już nie raz potrafiliśmy wygrać mecz).
Kolejny edytorniak w naszym wykonaniu, 9 time brake na 20 meczy i czuję, że to nie jest nasze ostatnie słowo.
Pozdrawiam wszystkich moich słuchaczy i liczę na Was przy głosowaniu na wyróżnienia indywidualne.
Pola <3
BoRysEdytor
Posty: 50
Rejestracja: 16 paź 2011, o 10:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: BoRysEdytor »

Zaapomniałeś dodac że zabrakło najlepszego zawodnikaaa ... na meczuu;p
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

! Hola !
To się podziało na Piaskach, i w związku z tym chciałem co nieco napisać o naszym meczu z GAF-em,żeby nie było,że też odpuściliśmy albo co gorsza,że był "załatwiony". Przed meczem dziwiłem się po co w ogóle koledzy z Gliwic się fatygują,zamiast zadzwonić i oddać mecz walkowerem,nawet po wyjaśnieniu,że mają jeszcze szanse na 9 miejsce,tylko muszą wygrać za trzy punkty,tylko się uśmiechnąłem. Uśmiech miałem do końca 1 partii , potem koledzy z Gliwic nam go zgasili.Fakt nie było nominalnego libero i lewego a i o motywację po wygranej "porażce" z Piaskami ,dużo ciężej,ale mecz chcieliśmy i powinniśmy wygrać. GAF-y przyjechały najlepszą 7 i zagrali dobrze w polu zagrywki oraz w obronie,nawet środek po 1 secie gdzie był całkowicie wyłączony w następnych partiach zagrał bardzo dobrze, u nas natomiast we wszystkich elementach siatkówki zwrot o180* i niestety dla Kredytów lub stety,nie wiem co tam wolą, porażka stała się faktem.
Z drugiej strony jeżeli taki układ tabeli nie pasuje Kredytom to się cieszę,to jest taka mała "zemsta" za porażkę z nimi na własnej sali,która zabrała nam szansę na TOP FOUR :D
Teraz walka w play-off z Salvequick , jedyną osobą,która cieszy się z tej konfrontacji jest moja córka,która lubi tam jeździć,aby wspinać się na ściance , tatuś mniej zadowolony , choć jak się przytrafi drugi taki sielankowy mecz pod rząd ,to może zmienię zdanie :)
! Adios !
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
rkmarcin
Posty: 134
Rejestracja: 19 mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: rkmarcin »

Nawiązując to opisu mojego przyjaciela Tomasza. Wczoraj bardzo fajnie funkcjonowało nam skrzydło, jednak mimo wszysko może mocna zagrywka nie siedziała Edytorowi to ciężko przyjmowało się floty odrzucając nas od siatki. Co MVP meczu jest niezmiennie ten sam, to nagrode Fair Play przyznałbym drugiemu z braci Przywara - Jakubowi, który pomimo, że sędzia odgwizdał koniec meczu przy stanie 16:14 on jednak podszedł i przyznał się do błędu dotkniecia siatki, gra toczyła się dalej ale set 17:15 dla Edytora. Z drużyną z Suszca zawsze są ciekawe zacięte mecze i fajna atmosfera. Dzięki za mecz:)
T.S.EUROSKOK
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Na stronie ligi w zakładce terminarz jest już gotowy terminarz rundy play-off dla I ligi
jak i godzinowa rozpiska turnieju finałowego !!!
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
damian albion
Posty: 340
Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: damian albion »

bioly pisze:... psujac kilkanascie zagrywek stacjonarnych w secie w moim uznaniu nie przystoi tak doswiadczonej druzynie, w ktorej nazwiska zawodnikow moglo by sie wydawac cos znacza (pech.. juz nie). Kolejnym faktem jest to, iż na prawde nie wiedzielismy jak zareagowac na lEONY odbijajace palcami w pol siatki, zagrywajace w sciane lub wlasna polowe, "przyznajace" sie do bloku choc pilka leciala metr obok, czy zrywajace siatke gdy pilka byla po naszej stronie wrecz nie do uratowania ... Duzo mozna zniesc ale to byla jakas pier** paranoja.
Czegoś nie rozumiem... jakim cudem tak grający Leon ugrał 2 sety????
plutek21
Posty: 45
Rejestracja: 21 wrz 2011, o 21:52
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: plutek21 »

Czegoś nie rozumiem... jakim cudem tak grający Leon ugrał 2 sety????

Bo my graliśmy rezerwowym składem...ot co..na boisku było kilku zawodników, którzy nie weszli na parkiet przez cały sezon, no to czego się spodziewać :D a z drugiej strony był tam taki duży, który grał na pozycji środkowego bloku na imię mu jest Piotr ;) , no to on tam kończył te piłki....kolega Bioły opisał ogólnie, jak co to możemy wysłać filmik zrobiony z tego meczu dla Ciebie Damianie, na forum nie opublikujemy bo nie otrzymamy zgody :P
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Leosie co Piaski po Was jadą !!! !!! :D :D :D A Wy nic ???
No po takich opisach to nie wiem czy chcemy z Wami sparing grać. Jeszcze nam siatkę urwiecie albo ściany poobijacie...
damian albion
Posty: 340
Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: damian albion »

plutek21 pisze: jak co to możemy wysłać filmik zrobiony z tego meczu dla Ciebie Damianie, na forum nie opublikujemy bo nie otrzymamy zgody :P
czekam na filmik :)
Awatar użytkownika
PiotrekJ
Posty: 255
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: PiotrekJ »

damian albion pisze:
plutek21 pisze: jak co to możemy wysłać filmik zrobiony z tego meczu dla Ciebie Damianie, na forum nie opublikujemy bo nie otrzymamy zgody :P
czekam na filmik :)
Ja również :D
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
plutek21
Posty: 45
Rejestracja: 21 wrz 2011, o 21:52
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: plutek21 »

Leosie co Piaski po Was jadą !!! !!! :D :D :D A Wy nic ???
No po takich opisach to nie wiem czy chcemy z Wami sparing grać. Jeszcze nam siatkę urwiecie albo ściany poobijacie...
Drogi Wicku nikt po nikim nie jedzie !!! !!! !!! Kolega w piątek na gorąco skomentował wydarzenie,(ja się wstrzymałem) a wczoraj tylko tłumaczyłem Damianowi skąd taki wynik, ot co...proponuję już ten temat pozostawić w spokoju...i przygotowywać się w skupieniu do następnych meczyków...pozdr.serdecznie
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Zebranie szefów wszystkich drużyn
Zapraszam wszystkich zainteresowanych Naszą Ligą na otwarte zebranie, które odbędzie się 10 kwietnia (wtorek) o godz. 20.00 w Karczmie Sękata.
Obecność obowiązkowa dla przynajmniej jednego przedstawiciela każdej z drużyn !!!
Spotykamy się tylko raz w roku i to jest jedyny wolny termin…

Tematyka zebrania:
1. Omówienie terminarza końcowej części rozgrywek, faza play-off.
2. Omówienie organizacji i przebiegu Turnieju Finałowego Ligi.
3. Omówienie organizacji i przebiegu Turnieju Mistrzów
4. Decyzja w sprawie organizacji wyborów najlepszych siatkarzy obecnej edycji Ligi.
5. Omówienie systemu rozgrywek następnej edycji Ligi.
6. Propozycje zmian w regulaminie Ligi.
7. Sprawy różne – wnioski na przyszłość…
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2012, o 08:04 przez tados, łącznie zmieniany 1 raz.
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
long1920
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2011, o 14:55
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: long1920 »

Siemka
No to w końcu jakieś mądre słowa padły o naszym meczu na piaskach, a mianowicie skończmy temat bo nie warto rozpamiętywać, i My i Oni chcieli tego samego tylko nam lepiej wyszło.
Ale co do tego że w piaskach grali rezerwowi, to było ich bodajże dwóch(na swoich pozycjach) bo grał sypacz, liber, obaj lewi, oraz jeden środkowy,i na prawym połowe meczu ten podstawowy, a u nas w WYGRANYCH partiach grali: ja i Ptak na środku, Mati pierwszy raz od zeszłego sezonu i po 1 treningu!!!na rozegraniu, Bąku i Lala(czyli prawy i jego zmiennik) na lewym, oraz Seba(najrzadziej grający zawodnik Leona) na prawym. A więc myślę że niektórzy powinni się wstydzić i to bardziej niż my bo każdy kto zobaczył teraz nasz skład, powie że wygrali by z nami przedszkolaki ale nie 3-2 tylko 3-0 w 30min 8-) więc jak drużyna z 3miejsca mogła (nawet bawiąc się) nie wygrać 3-0!? Przeca do Ptaka od początku drugiej partii nie było z czego wystawić a piłkę dotkną 6 razy na zagrywce! a mecz był żenujący i z tym się zgodzi każdy, i może jest nam wstyd za taką grę, ale jakbyście chcieli to byście nas szybko 3-0 roznieśli i było by pozamiatane, a nie dostosowaliście się do naszego poziomu i płakać zaczynacie(oczywiście nie wszyscy), więc jak masz słabe nerwy Bioly to nie pisz zaraz po meczu tylko przemyśl wasz i nasze zachowanie uderz się w pierś i pomyśl najpierw co ty i twój zespół zagraliście, bo pisać naprawdę nie było warto.
No a na zakończenie to ja i cały Leon mamy nadzieje że ten mecz nie wpłynie negatywnie na dobre stosunki panujące do tej pory między naszymi zespołami, i szybko o tym zapomnimy, a swoją drogą to taki mecz doda tylko smaczku naszemu meczykowi w wielkim finale(he he takie marzenie).
pozdRo
CaMeLoTh
Posty: 423
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: CaMeLoTh »

Tadosie szkoda, że akurat ten dzień bo właśnie wtedy Jastrzębski Węgiel gra mecz u siebie i podejrzewam, ze kilku szefów drużyn tam będzie.
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Wiem o tym i dlatego zebranie jest dopiero o 20.00 a Jastrzębie gra o 17.30
(a szef może na zebranie przysłać swojego zastępcę)
Ponadto wierz mi, że szukałem bardzo długo niekolizyjnego terminu tego zebrania i praktycznie jest to jedyny termin gdy nie ma żadnego meczu w naszej lidze.
Spotkanie też nie może się odbyć na tydzień przed finałem bo jest zbyt dużo roboty, którą trzeba omówić i podzielić…
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Lukasz_Catering
Posty: 490
Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Lukasz_Catering »

Wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt wszystkim działaczom, zawodnikom, sędziom oraz kibicom życzy

Catering Parys Rydułtowy
Jar-Trans Fox Pszów!
Gunther
Posty: 118
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 20:05
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Gunther »

Awansem Jedynka Jankowice II: Leon Internet Rybnik 0:3

Ponadto na poczet rewanżu mamy zaliczkę 1 seta

Dziękujemy za mecz prowadzony w fajnej atmosferze
Sędzia ... ocena .... - to już w gestii kołcza

Pozdrawiam
Gunther :D
Awatar użytkownika
zadar
Posty: 39
Rejestracja: 21 wrz 2011, o 15:06

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: zadar »

MP oldbojów w tym roku 18-20 maja w Rewalu. Trudno będzie dojechać z Rewala do Rybnika 19maja na finał .Szkoda. Może da się coś wymyślić???
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

dlatego ustalam termin finałów pół roku wcześniej by nie było takich problemów !!!
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Awatar użytkownika
zadar
Posty: 39
Rejestracja: 21 wrz 2011, o 15:06

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: zadar »

Czyli według Ciebie władze Plus Ligi powinny zastosować się do terminów "zaściankowych" lig amatorskich? :o
Myślę że zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie między drużynami które są zainteresowane tym problemem.
Wiem że każdy chciałyby być na turnieju finałowym.
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

tados pisze:Po długich negocjacjach udało się ustalić z Panią Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych termin wynajmu hali na organizację Turnieju Finałowego Ligi, będzie to sobota 19 maja 2012.
W tym roku jesteśmy również zobligowani do organizacji Regionalnego Turnieju Mistrzów Lig Amatorskich (ta impreza od kilku już lat odbywa się kolejno w miastach naszego regionu i teraz przyszła nasza kolej). Turniej ten przeprowadzimy 26 maja 2012 (jako imprezę jednodniową).
Nadmieniam, że jest to jedyna hala w Rybniku, na której takie Turnieje można rozegrać a jest ona niezwykle obciążoną halą przez różne kluby sportowe, które rozgrywają tam swoje mecze a ponadto maj to okres matur. Nie ma więc żadnej możliwości by te terminy zmienić.
Informuję tak wcześnie o tym by dać Wam możliwość dostosowania wszystkich waszych planów do tych terminów (organizacji uroczystości rodzinnych, wczasów czy udziału w innych turniejach) !!!
wszystko na ten temat... więcej nie mogłem zrobić!
zresztą wczoraj na zebraniu bardzo szczegółowo temat turnieju finałowego został omówiony!
po to spotykamy się raz w roku na zebraniu by dograć wszystkie szczegóły i omówić wszystkie problemy, co zostało zrobione (wczoraj) !!!
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Awatar użytkownika
zadar
Posty: 39
Rejestracja: 21 wrz 2011, o 15:06

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: zadar »

Szlachcic na zagrodzie równy lub wyższy wojewodzie :< :|
Zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie.
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Co do profesjonalnej ligi – niestety oni termin turnieju w Rewalu ustalili dopiero tydzień temu (ale oni są profesjonalni), więc gdyby ktoś napisał im w grudniu sugestie związane z terminem byłbym zdziwiony gdyby to zignorowali, ale trzeba było to zrobić…

Bardzo Cię proszę przeczytaj najpierw to, co Ci odpisałem, ze zrozumieniem…
Wczoraj był czas na takie dyskusje, byli wszyscy szefowie i wszystkie tematy były poruszone i przegłosowane!
Liga działa w pełni demokratycznie i decyzje podejmowane są zwykłą większością głosów
Nie działa liberum veto…
Jedynie nieobecni nie maja prawa głosu...
Więc nie ciągnijmy tego wątku, bo jego miejsce było wczoraj na zebraniu i tylko tam !!!
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Awatar użytkownika
zadar
Posty: 39
Rejestracja: 21 wrz 2011, o 15:06

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: zadar »

To Ty nie czytasz moich podpowiedzi i sugestii.
A co zrobicie jeżeli dwie drużyny mające zagrać przeciw sobie na finale dogadają się i uznają że są cele wyższe niż amatorka w Rybniku i zaproponują inny termin rozegrania spotkania??????? Mówię to o wyjątkowej zaistniałej sytuacji.

Może coś Czesiek coś wtrąci dla rozładowania emocji w dialogu? :D
CaMeLoTh
Posty: 423
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: CaMeLoTh »

Zadar z całym szacunkiem ale skoro te dwie drużyny dogadają się, że są cele wyższe niż amatorka w Rybniku to niech do tej amatorki nie przystępują. Albo powiem więcej niech te dwie drużyny albo raczej podejrzewam jedna zorganizuje cały turniej finałowy i wtedy będzie wiedziała jak wysoki to cel.
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
maqu
Posty: 150
Rejestracja: 9 lis 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: maqu »

Dlaczego najlepszych zawodników wybieramy z całej ligi a nie osobno z ligi 1 i ligi 2?
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

maqu pisze:Dlaczego najlepszych zawodników wybieramy z całej ligi a nie osobno z ligi 1 i ligi 2?
wybieramy osobno!
tak jak rok temu...
wczoraj na zebraniu to ustalono...
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

A czemu my nie gramy w czwórce ?
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
maqu
Posty: 150
Rejestracja: 9 lis 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: maqu »

Zorro pisze:A czemu my nie gramy w czwórce ?
tados pisze:tak jak rok temu...
wczoraj na zebraniu to ustalono...
;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”