RALS - Typer 2012/2013
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3-1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1-3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 1-3
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3-0
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 2-3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3-0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3-0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3-1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 0-3
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3-1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1-3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 1-3
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3-0
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 2-3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3-0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3-0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3-1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 0-3
- jedynkowicz
- Posty: 82
- Rejestracja: 2 paź 2008, o 19:57
- Płeć: M
- Kontakt:
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3-1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1-3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 2-3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 2-3
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3-2
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-2
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3-0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3-0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3-1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 0-3
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3-1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1-3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 2-3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 2-3
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3-2
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-2
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3-0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3-0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3-1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 0-3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3-0
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 2-3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 1-3
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3-1
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3-0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3-1
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3-0
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1-3
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3-0
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 2-3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 1-3
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3-1
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3-0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3-1
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3-0
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1-3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
Witam
I liga
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3-2
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1-3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3-1
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3-0
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3-0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3-0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3-0
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 0-3
Pozdro
ursinio
I liga
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3-2
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1-3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3-1
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3-0
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3-0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3-0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3-0
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 0-3
Pozdro
ursinio
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3:1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 0:3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3:2
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3:2
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3:0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3:0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 1:3
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 0:3
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3:1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 0:3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3:2
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3:2
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3:0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3:0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 1:3
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 0:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3:1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1:3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3:2
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3:1
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3:0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3:0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3:1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 1:3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1:3
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3:1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1:3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3:2
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3:1
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3:0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3:0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3:1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 1:3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3:1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1:3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 2:3
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3:1
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3:0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3:0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3:1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1:3
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3:1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1:3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 2:3
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3:1
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3:0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3:0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3:1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1:3
T.S.EUROSKOK
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3:1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1:3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3:1
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3:1
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3:0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3:1
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 2:3
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1:3
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3:1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1:3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3:1
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3:1
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3:0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3:1
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 2:3
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1 : 3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 0 : 3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3 : 1
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3 : 0
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 0
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3 : 1
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 1 : 3
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3 : 1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1 : 3
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1 : 3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 0 : 3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3 : 1
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3 : 0
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 0
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3 : 1
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 1 : 3
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3 : 1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1 : 3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 1 : 3
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3 : 1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1 : 3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 2
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3 : 2
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3 : 0
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3 : 1
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 1 : 3
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3 : 1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1 : 3
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 1 : 3
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3 : 1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1 : 3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 2
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3 : 2
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3 : 0
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3 : 1
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 1 : 3
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3 : 1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1 : 3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 1
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3 : 1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1 : 3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 0 : 3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 2 : 3
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3 : 0
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3 : 1
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3 : 1
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3 : 1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1 : 3
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 1
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3 : 1
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 1 : 3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 0 : 3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 2 : 3
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3 : 0
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3 : 1
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3 : 1
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3 : 1
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 1 : 3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 0 : 3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 1 : 3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3 : 0
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3 : 2
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3 : 0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3 : 0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 2 : 3
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3 : 2
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 0 : 3
7.01 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
7.01 poniedziałek 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
9.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
9.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jedynka Jankowice II 0 : 3
10.01 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jarbud Rybnik Piaski 1 : 3
11.01 piątek 18:30 VT Nędza - Leon Internet Rybnik 3 : 0
11.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
II liga gr. A
7.01 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Eks Żernica II Team 3 : 2
7.01 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3
8.01 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kuźnia Raciborska 3 : 0
11.01 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice III 3 : 0
II liga gr. B
7.01 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Fundacja Elektrowni Rybnik 2 : 3
8.01 wtorek 19:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3 : 2
9.01 środa 19:00 Old Stars - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
10.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Volleyball Marklowice 0 : 3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
wyniki 14 kolejki i klasyfikacja generalna po 14 kolejkach
Wyniki 14 kolejki:
1. coolfon 25(7)
wiesx 25(7)
3. Gunther 25(6)
4. Gasior23 22(5)
jedynkowicz 22(5)
6. dancio 21(5)
ursinio 21(5)
PiotrekJ 21(5)
Lukasz_Catering 21(5)
10. szrama 20(5)
11. rkmarcin 20(4)
12. damian albion 19(4)
fubus007 19(4)
14. CaMeLoTh 19(3)
15. kevin 17(3)
16. Kamiljan 16(2)
17. WICEK 15(3)
18. BosSs 15(2)
wrona 15(2)
20. amator85 14(2)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 246(53)
2. Gunther 242(55)
3. Gasior23 240(55)
4. szrama 230(51)
5. wiesx 228(54)
6. rkmarcin 225(50)
7. PiotrekJ 224(51)
8. kevin 223(50)
9. coolfon 221(45)
10. Lukasz_Catering 213(43)
11. fubus007 212(43)
12. ursinio 210(47)
13. BosSs 209(42)
14. CaMeLoTh 208(42)
15. damian albion 205(43)
16. Kamiljan 203(39)
17. wrona 202(39)
18. maqu 193(41)
19. Zorro 192(43)
20. WICEK 191(39)
21. jedynkowicz 184(37)
22. amator85 137(29)
maqu i Zorro-czemu nie typowaliście?
Wyniki 14 kolejki:
1. coolfon 25(7)
wiesx 25(7)
3. Gunther 25(6)
4. Gasior23 22(5)
jedynkowicz 22(5)
6. dancio 21(5)
ursinio 21(5)
PiotrekJ 21(5)
Lukasz_Catering 21(5)
10. szrama 20(5)
11. rkmarcin 20(4)
12. damian albion 19(4)
fubus007 19(4)
14. CaMeLoTh 19(3)
15. kevin 17(3)
16. Kamiljan 16(2)
17. WICEK 15(3)
18. BosSs 15(2)
wrona 15(2)
20. amator85 14(2)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 246(53)
2. Gunther 242(55)
3. Gasior23 240(55)
4. szrama 230(51)
5. wiesx 228(54)
6. rkmarcin 225(50)
7. PiotrekJ 224(51)
8. kevin 223(50)
9. coolfon 221(45)
10. Lukasz_Catering 213(43)
11. fubus007 212(43)
12. ursinio 210(47)
13. BosSs 209(42)
14. CaMeLoTh 208(42)
15. damian albion 205(43)
16. Kamiljan 203(39)
17. wrona 202(39)
18. maqu 193(41)
19. Zorro 192(43)
20. WICEK 191(39)
21. jedynkowicz 184(37)
22. amator85 137(29)
maqu i Zorro-czemu nie typowaliście?
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 15 kolejki
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach)
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach)
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3:0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 1:3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0:3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3:1
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3:0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 1:3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0:3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 1-3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-2
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 2-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 1-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-0
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 1-3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-2
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 2-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 1-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-0
MARAT Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3:1
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 2:3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0:3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3:1
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3:1
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 2:3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0:3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3:1
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 3:2
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-2
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 3:2
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-2
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3;0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;1
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3;0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3;1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 1;3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3;0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0;3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 0;3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0;3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0;3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3;0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 2;3
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3;0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;1
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3;0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3;1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 1;3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3;0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0;3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 0;3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0;3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0;3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3;0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 2;3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 2-3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 0-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-0
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 2-3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 0-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-0
Re: RALS - Typer 2012/2013
Witka
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3:0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 1:3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0:3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0:3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3:0
Pozdro
ursinio
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3:0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 1:3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0:3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0:3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3:0
Pozdro
ursinio
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-1
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 1-3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 3-2
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik1-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-1
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-1
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 1-3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 3-2
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik1-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 2-3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-1
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 2-3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-1
T.S.EUROSKOK
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 3-2
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-0
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 3-2
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-0
NORD Świerklany RO-JO Team
- jedynkowicz
- Posty: 82
- Rejestracja: 2 paź 2008, o 19:57
- Płeć: M
- Kontakt:
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 2-3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 1-3
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-1
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 2-3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 1-3
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 2-3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 0-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-1
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 2-3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 0-3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0-3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3-1
Albion Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3:0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 0:3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0:3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3:1
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3:0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 0:3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0:3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3:0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 1:3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 0:3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0:3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3:2
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3:0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 1:3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 0:3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0:3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3:2
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3:0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 2:3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 1:3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 2:3
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3:0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 2:3
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 1:3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 2:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 15 kolejki
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 3 : 1
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3 : 0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0 ; 3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0 : 3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3 : 1
I liga
15.01 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
16.01 środa 18:30 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
18.01 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
18.01 piątek 18:30 VT Nędza - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
18.01 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team Rybnik 3 : 1
II liga gr. A
17.01 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice 3 : 0
17.01 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0 ; 3
17.01 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
II liga gr. B
14.01 poniedziałek 19:00 Old Stars - No Pain Żory 0 : 3
17.01 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
17.01 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
18.01 piątek 18:30 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki (w Chałupkach) 3 : 1