Rybnicka Amatorska Liga

regina_gozdzikowa
Posty: 28
Rejestracja: 23 sty 2013, o 18:02
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: regina_gozdzikowa »

Zmiana sędziów na głownym turnieju, oraz wprowadzenie systemu 'challenge'
Cugu
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2011, o 22:55
Płeć: M

Wnioski

Post autor: Cugu »

Ja chciałbym tylko podkreślić moje słowa na temat spadku drużyn z 1 ligi w przypadku nie zgłoszenia się którejś z drużyn. Podtrzymuję swoje zdanie, że jeśli dane 2 dryżuny w sezonie spadły to nie powinny mieć taryfy ulgowej a szanse powinna dostać kolejna za awansującymi drużyna z 2 ligi. W moim odczuciu także mecze 4 najlepszych drużyn 2 ligi były przyjemniejsze dla oka niż ostatnich z ligi 1. Można by się nad tym zastanowić. Jak widać z roku na rok poziom najlepszych 2 ligowych druzyn się podnosi i już nie widać przepaści pomiędzy najlepszymi z ligi 2 a ogonem ligi 1. Więc czemu by nie dać szansy?
CaMeLoTh
Posty: 423
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: CaMeLoTh »

A ja mam troszkę inne pytanie. Czy gdzieś są dostępne zdjęcia z finału ligi?? No i rzeczywiście sędziowanie finału nie było najwyższych lotów.
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Awatar użytkownika
Kuba Volley Katowice
Posty: 210
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 20:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kuba Volley Katowice »

Witam wszystkich. Ja natomiast mam taka sugestię, żeby mecz o trzecie miejsce był również grany na "dużym boisku". Nie chciałem tego mówić wcześniej z racji faktu iż braliśmy w nim udział i nie chciałem być posądzony o prywatę. Ale myślę , że w przyszłym sezonie można by to rozpatrzyć, W końcu jest to mecz o medal i "pudło" w pierwszej lidze. Nie musi być do trzech wygranych setów, chodzi tylko o boisko. I jeszcze jedna rzecz. Odnośnie wyróżnień indywidualnych. Wiem, że zmieniliśmy na przyszły sezon sposób ich przyznawania, ale chyba by go trzeba nieco dopracować. Bo z samych MVP poszczególnych meczy nie wybierzemy najlepszych na danych pozycjach, to po pierwsze. Po drugie uważam, że nie może być tak, że drużyna która zwycięża całą ligę nie otrzymuje żadnego indywidualnego wyróżnienia. Jeśli nie wychodzi to ze statystyk, to przyjete jest że MVP jest zawsze ze zwycięskiej drużyny. Tyle ode mnie. Pozdrawiam. (przepraszam, że prozą ;) )
Cugu
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2011, o 22:55
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Cugu »

Ja bym jeszcze zamienił finalistów bo mecz katowic był świetny natomiast finałowy byl cienki jak polsilver. Ew. jakieś poduszki rozdawać przed finałem:d
Dzolo
Posty: 56
Rejestracja: 21 lut 2008, o 20:48
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Dzolo »

Cugu sam jesteś cienki jak polsilver. Skoro w gębie i na forum jesteś tak dobry to życzę Ci, aczkolwiek mam wielką nadzieję że spotkamy się w przyszłorocznym finale. Pozdrówka
regina_gozdzikowa
Posty: 28
Rejestracja: 23 sty 2013, o 18:02
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: regina_gozdzikowa »

Dzolo, możliwe że Wasze ekipy się spotkają, ale Ty pewnie z Cugiem będziesz mógł spotkać się jedynie podczas przywitania i pożegnania po przegranym meczu.
Buzka ;*
barttosz
Posty: 36
Rejestracja: 19 wrz 2007, o 10:45
Płeć: M
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: barttosz »

Kiedy odbędzie się "TURNIEJ MISTRZÓW MIAST ŚLĄSKA LIG AMATORSKICH W SIATKÓWCE"?
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

turniej mistrzów - 16 czerwca Łaziska Górne, hala MOSiR
info na http://www.plas.lt.pl

a pierwsze zdjęcia z turnieju finałowego już są w galerii na stronie ligi 8-)
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Olekkk
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2013, o 20:09
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Olekkk »

Witam.

Szuka jakaś drużyna może zawodnika, na przyjecie ?
oczekuje konkretnej odpowiedzi :)

dodam jedynie ze mieszkam w Rybniku , mam 20 lat :) i coś tam odbijać potrafię :)
tomek_edytor
Posty: 171
Rejestracja: 21 kwie 2011, o 13:04
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tomek_edytor »

Witaj Olku, mam do Ciebie trzy pytania:
1. Jaki masz zasięg w ataku?
2. Jaki jest Twój największy siatkarski sukces?
3. Czy grałeś gdzieś za granicą, czy tylko w Polsce?
Olekkk
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2013, o 20:09
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Olekkk »

only Polska :)
w sezonie 80cm + nie pamiętam dokładnie ile to było, na pewno 3 m :D
parę medali się tam ma, ale to nic specjalnego , głównie z plażówki :)
Awatar użytkownika
izmail
Posty: 433
Rejestracja: 25 sty 2010, o 22:03
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: izmail »

Na pewno śledząc mecze Ligi Światowej zauważyliście, że na sieci pojawiła się reklama Hondy. Hehe, FIVB pozyskała nowego strategicznego partnera - sponsora. Na stronce FIVB Honda jest bagatela .... na pierwszym miejscu wśród partnerów FIVB. Kaska musiała pójść niezła :D, bo nawet FIVB zgodziła się na zmianę rozmiaru oczek w siatce (wedle przepisów powinny mieć 10/10 cm). Marketingowcy Hondy zauważyli potencjał siatkówki na świecie i stwierdzili, że warto. W oświadczeniu napisali wprost, że tak chcą docierać do nowych klientów. Proste. Co ciekawe, zauważyli, że siatkówka (cyt) "angażuje również wielu graczy, amatorów". Trza się nad tematem wsparcia pochylić :D Umowa partnerska pomiędzy zainteresowanymi stronami została podpisana 29 maja tego roku w St. Petersburgu i będzie obowiązywać przez 4 lata.
Sędzia Dredd
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Piętnastą edycję czas zaczynać !!!
Na stronie ligi jest już dostępny nowy regulamin jak i nowe karty zgłoszeń do ligi (zapisy do 12 września)...
Piszcie, co tam słychać na rynku transferowym ???
Np. Leśne dziadki pozyskały nowego rozgrywacza 8-)

A z wiadomości sensacyjnych: to wszystko wskazuje na to, że do pierwszej ligi nie zgłosi się Beer Team ???
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Cugu
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2011, o 22:55
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Cugu »

Czyli po raz kolejny drużyna, która powinna spaść z 1 ligi tam szczęśliwie pozostanie...
piki
Posty: 62
Rejestracja: 18 mar 2008, o 09:22
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: piki »

Tak Cugu..Wszystko wskazuje na to ,że Artus który miał spaść do II ligi pozostanie w pierwszej.Nie wiem czy za zasługi czy opaczność czuwa ale na pewno zgodnie z regulaminem który można zmienić od następnego sezonu ale trzeba być na spotkaniach i taki wniosek poddać pod głosowanie . Trzeba jeszcze uzyskać większość głosów i już będzie ok. Ktoś pisał na tym forum ,że liga bez Artusów to już nie ta liga . Moim zdaniem liga bez Beer'ów i Atrusów to już zupełnie inna bajka więc może się i dobrze stało,że Artus zostanie. Życze oczywiście Beerom ,żeby się zebrali i jednak zagrali bo my mieliśmy już pomysł na II lige i po szoku majowym zaczęliśmy się oswajać z tą myślą znajdując nawet dużo pozytywów tego spadku. Oczywiście jak "awansujemy" jednak dzięki naszym przyjaciołom z Rybnika to płakać nie będziemy. Postaramy się o to żeby w kilku następnych sezonach Artus przypominał wszystkim ,że był kilka razy mistrzem tej ligi i trzeba się z nim liczyć, a tegoroczny spadek był tylko szybko zapomnianym epizodem.Lista zawodników na następny sezon jeszcze nie jest zamknięta więc zapraszamy ;).Dokonaliśmy kilku "zakupów" ale nie jestem upoważniony do ujawniania kogo ;)Mogę tylko powiedzieć ,że jest kilka gwiazd tej ligi i kilku młodych gniewnych pragnących się odkuć za zeszły sezon ;)Ja też wracam na swoje stanowisko ;) Odkryjemy karty we wrześniu.Pozdrawiam wszystkich
tschautschesku
Posty: 81
Rejestracja: 22 sty 2010, o 18:23

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tschautschesku »

A można być młodym gniewnym i gwiazdą ligii? Bo nie wiem co wybrać :)
Trzymam kciuki za Beery. Bez dwóch zdań.
Kamiljan
Posty: 283
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kamiljan »

Ty wręcz musisz :D
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Dziki
Posty: 36
Rejestracja: 11 maja 2010, o 07:56
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Dziki »

hejka,

Do Artusów wracają 3 sławy tej ligi, więc niech se lepiej grają w pierwszej lidze, trochę szkoda Beerów bo taka marka powinna trwać wiecznie.

A co do zmian regulaminu, jasne możemy to głosować we wrześniu, ale to będą decyzje na za rok. Artus nawet bez wzmocnień rozpykał by 2 ligę więc tym bardziej teraz należy im się pozostanie.
A za rok, jak znowu ktoś się nie zgłosi to może być baraż pomiędzy 11 drużyną I ligi oraz 3 z II ligi, mi to piko, zobaczymy co na to większość.
Pozdrawiam i życzę owocnego okresu przygotowawczego!!!!
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

! Hola !
Tia Honda dobra rzecz , Tatuś ma CRV i se chwali,sąsiad ma w kosiarce silnik Hondy i w ch..olerę jasną trawnika, też nie płacze, w/g mnie strzał w 10.
Aczkolwiek to nie nowość , u nas w lidze taką siatką władają FOXy,wprawdzie nie na tle siatki ,ale taśma zawsze przypomina gdzie grasz.
Obiecałem,że zaproponuję inny system rozgrywek.
Eliminacje zostają ,tak jak były.
Play-Off przy lidze 12 drużyn.
1-6
7-12
Wiadomo 1 z 6 ; 2 z 5 ; 3 z 4
adekwatnie ( trudne słowo ,ale Wicuś mnie naumiał ,pozdROWienie ,gdziekolwiek jesteś)
7 - 12 ; 8 - 11 ; 9 - 10 ;
play mamy od kilku lat rozgrywek, zróbmy coś nowego ,bo sos własny czeka.
Do ćwierćfinału awansują zwycięzcy plus ekipa przegrana z najlepszym bilansem.
Moje argumenty:
1- i najważniejszy,ta liga jest dla nas
2 - będzie się liczył każdy punkt ,bo nie wiadomo jak zagra konkurent i tak podajemy wyniki szczegółowo co do punktu.
Dwie pierwsze ekipy nadają ton tym rozgrywkom od kilku lat,teraz dołączyły Katowice i Piaski , Nędza też puka do niebios bram,Beer Team grał z powyższymi ekipami jak równy z równym i tylko JJ i VT dwa razy wygrali mecze.Pamiętajmy ,że mamy jeszcze LEONów,FOXy ,DECKERów no i w/g wszelkich gwiazd na niebie ARTUSów czyli 10 ekip , które są w stanie powalczyć o TOP FINAL SIX fajna nazwa i nam siatkarzom znana.Podumajcie nad tym,konwersacja (też od Wicka) mile widziana.
! Adios !
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
tschautschesku
Posty: 81
Rejestracja: 22 sty 2010, o 18:23

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tschautschesku »

Jak dla mnie spoko. Poszerzenie play off o kilka drużyn doda motywacji. Jeśli uda się to terminarzowo (bardzo mądre, wymyślone słowo :) to doda smaku lidze.
Kamiljan
Posty: 283
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kamiljan »

Mi się również ten system podoba.
PS
Jarek ale ewentualne wprowadzenie tego systemu będzie Cie dotyczyć ? Czy jednak renta ?

Pozdrawiam
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Awatar użytkownika
PiotrekJ
Posty: 255
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: PiotrekJ »

http://www.youtube.com/watch?v=OOn9d4rh028

Filmik promujący Top Ten :)
Miłego oglądania :P
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
arnold580
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2012, o 10:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: arnold580 »

Jeszcze był pomysł zgłaszania MVP po każdym meczu, tak aby na koniec mieć większe rozeznanie w tym temacie. Czy zostajemy przy starym ustalaniu MVP i zapominaniu niektórych meczy? Czy może przychylimy się do wcześniej już przedstawionego pomysłu aby kapitanowie drużyn po każdym spotkaniu ustalili MVP i aby imię i nazwisko zawodnika zostało przesłane razem z wynikami do sekretarza ligi?
Kamiljan
Posty: 283
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kamiljan »

arnold580 pisze:Jeszcze był pomysł zgłaszania MVP po każdym meczu, tak aby na koniec mieć większe rozeznanie w tym temacie. Czy zostajemy przy starym ustalaniu MVP i zapominaniu niektórych meczy? Czy może przychylimy się do wcześniej już przedstawionego pomysłu aby kapitanowie drużyn po każdym spotkaniu ustalili MVP i aby imię i nazwisko zawodnika zostało przesłane razem z wynikami do sekretarza ligi?
I został zaakceptowany, opisany jest w pkt. 20 regulaminu

"20. Szefowie obu drużyn, które rozegrały mecz niezwłocznie po zakończeniu meczu są zobowiązani przekazać za pomocą SMS-u wynik meczu komisarzowi Ligi (603 770 779). Szef drużyny gospodarzy przekazuje wynik meczu oraz imię i nazwisko sędziego. Szef drużyny przyjezdnej przekazuje wynik meczu i ocenę pracy sędziego. Również w smsie należy podać nazwisko najlepszego zawodnika z drużyny przeciwnej (obowiązkowo). Na podstawie tak zebranych głosów na koniec sezonu nominujemy najlepszych zawodników do głosownia na MVP następnej edycji Ligi."
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Olekkk
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2013, o 20:09
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Olekkk »

Olekkk pisze:Witam.

Szuka jakaś drużyna może zawodnika, na przyjecie ?
oczekuje konkretnej odpowiedzi :)

dodam jedynie ze mieszkam w Rybniku , mam 20 lat :) i coś tam odbijać potrafię :)


up
Awatar użytkownika
DawcioKMPS
Posty: 140
Rejestracja: 6 paź 2007, o 12:28
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: DawcioKMPS »

Impacto LKS Chałupki prawdopodobnie bedzie potrzebowac zawodników tylko jeszcze nie wiadomo do konca na jakie pozycje :P
..Impacto LKS Chałupki..
Olekkk
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2013, o 20:09
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Olekkk »

yhymmm, lecz Rybnik, a Chalupki.. kawal drogi :)
CaMeLoTh
Posty: 423
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: CaMeLoTh »

Olekkk pisze:
Olekkk pisze:Witam.

Szuka jakaś drużyna może zawodnika, na przyjecie ?
oczekuje konkretnej odpowiedzi :)

dodam jedynie ze mieszkam w Rybniku , mam 20 lat :) i coś tam odbijać potrafię :)


up
Poszło pw.
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Awatar użytkownika
Arek_rybnik
Posty: 125
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 09:35
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Arek_rybnik »

Witam,
drobne pytania organizacyjne:
1. czy przed rozpoczęciem nowego sezonu przewidywane jest zebranie kapitanów drużyn ?
2. (jeśli nie dla powyższego) czy zmiany regulaminu będą roztrzygane przez głosowanie drużyn na forum ?

Pozdrawiam,
Fundacja ER
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”