Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:0
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:0
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1:3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 1:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1:3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 1:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 3:1
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 2:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 3:1
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 2:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
Albion Team
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
4 termin
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1 : 3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1: 3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1 : 3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
6.10 wtorek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3 : 1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0 : 3
8.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1 : 3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3 : 1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1 : 3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1: 3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1 : 3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
6.10 wtorek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3 : 1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0 : 3
8.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1 : 3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3 : 1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 0:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 0:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
II liga
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 3:2
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:0
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 2:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 2:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 2:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2:3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
II liga
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 3:2
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:0
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 2:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 2:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 2:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2:3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Dwójka Świerklany - OKIS 3-0
FER - Edytor 3-1
FER - Edytor 3-1
Albion Team
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Witam ,podaję wyniki 3 kolejki bez meczu : Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle,gdzie nastąpiła zmiana gospodarza i należy wytypować ten wynik ponownie do piątku do 19:00 , kolejność alfabetyczna , wyniki po 3 i 4 kolejce oraz klasyfikacja ogólna w sobotę
amator85 -16 (4)
anilia -13 (2)
BosSs -21 (5)
DADA1979 -18 (5)
damian albion -17 (4)
dancio -16 (4)
Gasior23 -16 (4)
Jajens -20 (5)
Lukasz_Catering -18 (5)
PiotrekJ - 17 (5)
Swierq -18 (4)
szrama -21 (6)
ursinio - 20 (5)
wiesx - 17 (4)
wrona - 17 (5)
Zorro - 18 (4)
mój typ na piątek
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
amator85 -16 (4)
anilia -13 (2)
BosSs -21 (5)
DADA1979 -18 (5)
damian albion -17 (4)
dancio -16 (4)
Gasior23 -16 (4)
Jajens -20 (5)
Lukasz_Catering -18 (5)
PiotrekJ - 17 (5)
Swierq -18 (4)
szrama -21 (6)
ursinio - 20 (5)
wiesx - 17 (4)
wrona - 17 (5)
Zorro - 18 (4)
mój typ na piątek
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Witka
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
Pozdro
Ursinio
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
Pozdro
Ursinio
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Dwójka 3:0 Okis
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Dwojka - OKiS 3:0
JJIII - JJ II 0:3
JJIII - JJ II 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Dodajemy typ derbów Jankowic
JJ III - JJ II 1-3
JJ III - JJ II 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
JJIII - JJ II 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice II 1:3
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
MARAT Rybnik
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice II 1:3
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Jedynka 3 1:3 Jedynka 2
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
termin 5
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2-3
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 2-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3- 0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3-2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3-1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 2-3
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2-3
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 2-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3- 0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3-2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3-1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 2-3
MARAT Rybnik
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:1
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 1:3
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 1:3
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3- 0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3-1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 2-3
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3-1
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3- 0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3-1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 2-3
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3-1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:2
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:2
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 3-2
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3- 0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3-1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 2-3
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3-1
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 3-2
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3- 0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3-1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 2-3
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3-1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:1
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:1
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:1
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!