Rybnicka Amatorska Liga

Awatar użytkownika
izmail
Posty: 433
Rejestracja: 25 sty 2010, o 22:03
Płeć: M

SPOZA ANTENY-BIGOS, czyli PRZEGLĄD TYGODNIA

Post autor: izmail »

Po przerwie związanej z feriami czas na cotygodniowy "Bigosik".
W tym tygodniu jednak popatrzmy w kontekście układu tabeli I Ligi na pewne "STAŁE" i ZMIENNE" w naszej "Odbijanej" :D , a ściślej rzecz ujmując, na "JUŻ PEWNE" i "JESZCZE NIE PEWNE".
PEWNE i STAŁE jest to, że Jarunio fajny gość jest - to tak tytułem wstępu :] :]. PEWNE jest też to, że Włodziu gwizdał mecz w Jankowicach i powiedział mi, że przy 30-30 czuł stresik :D.

Pewne jest to, że trzecie miejsce po rundzie zasadniczej zajmie KS Volley Katowice. Pewne jest to, że 11 miejsce zajmie Top Ten ZST Rybnik. Ekipa Darka nie przeskoczy już w górę tabeli, podobnie jak pewne jest to, że tabelę po rundzie zasadniczej zamknie Jar-Trans FOX Pszów. Te 3 fakty bez precedensu możemy uznać za pewniki.
Pewne jest to, że na pierwszych dwóch miejscach po rundzie zasadniczej będą Dwójka Świerklany Projtrans i Leśna Perła Damons Rybnik. Nie wiemy tylko w jakiej kolejności. O tym przekonamy się 16.03 (Der Klassiker) lub później.
Pewne jest to, że do fazy play-off' Proxeo Silesia Lubomia przystąpi z 4 lub 5 miejsca i spokojnie będą czekać na swojego rywala.
Tyle (chyba) jeśli chodzi o "PEWNE" w układzie tabeli.
Ciekawie niezwykle będzie w walce o miejsca 6-10. Matematycznie np. rzecz biorąc to będący obecnie na 10 miejscu OKIS Gaszowice Nieszporek Motocykle ma szansę na znalezienie się w "8". Ale wiadomo będzie to trudne, acz nie niemożliwe. Najmniejsze pole manewru ma Jedynka Jankowice III. Zostało im do rozegrania jedno spotkanie, 18.03, u siebie z "Prestiżowymi". Rywal z najwyższej "półki", ale jankowicka młodzież nie raz, nie dwa pokazała w tym sezonie, że przed faworytami nie "pęka".
Największe zaś pole manewru ma rybnicki MARAT. Mają do rozegrania jeszcze 4 mecze, max. do zdobycia 12 punktów, a rywale w "zasięgu" (Pawłowice, OKIS, JJ II, Top Ten).
Po 3 mecze mają jeszcze do rozegrania "Prestiżowi", Pawłowice i OKIS. Teoretycznie do "zbioru" po 9 punktów.
Tabela od miejsc 6-10 może się nam jeszcze powywracać. Roszady przed play-off'ami się nam dopiero zaczną.
Najlepsze i PEWNE i STAŁE w tym wszystkim jednak jest to, że i ci, co już "PEWNI" i ci, co jeszcze "NIEPEWNI" "swoje" będą musieli sobie jeszcze siatkarsko "wyszarpać" na boisku :D.
Ostatnio zmieniony 6 mar 2016, o 10:55 przez izmail, łącznie zmieniany 1 raz.
Sędzia Dredd
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: iron »

A drugi rozgrywający z Pawłowic jest na zdjęciu drużyny :D

P.S. A któż to dostał czerwoną kartkę skoro nie było największego "pieniacza" z Pawłowic? ;)
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
izmail
Posty: 433
Rejestracja: 25 sty 2010, o 22:03
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: izmail »

iron pisze:A drugi rozgrywający z Pawłowic jest na zdjęciu drużyny :D

P.S. A któż to dostał czerwoną kartkę skoro nie było największego "pieniacza" z Pawłowic? ;)
Faktycznie jest. Paweł Kumorek (nr 4). Poprawiłem, dzięki za zwrócenie uwagi.
Sędzia Dredd
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

! Hola !
Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 0-3
tak ,tak ,to nie błąd w druku . i w tym momencie nie wiem co napisać , Fundacja zagrała dobre spotkanie i z każdym setem się łudziła,że jeszcze parę punktów i będzie dobrze,a wyszło wspaniale,jestem pełen podziwu i szacunku ,jak dużo drzemie , ba ,nawet śpi w naszych szeregach,wiara w siebie ,bo umiejętności są jakie są,ale ta mała rzecz jak WIARA robi swoje.
Ja nie wierzyłem,dalej nie wierzę,że pokonaliśmy Victorię do 0 .
pewnie za chwilę ktoś mnie poszarpie za ramię i powie :
te Jarunio zejdź na ziemię,coś ci się Myszka Miki postawiła... a ja spokojnym tonem odpowiem :
się gra się ma , hahahhahaha , hie hie hie ,coco jumbo.
MVP - Jarek Obrodzki ,dziękuję za pamieć,jednak nazwisko robi swoje i z tego jestem dumny,ja bym osobiście wyróżnił Arka Koczora ,że podołał w odbiorze i dzięki Arkowi była gra,ale również cała drużyna zasłużyła na MVP ,dobry mecz i " chapeau bas" , to był piękny wieczór.
! Adios !
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

pees
soraja - okis .
emwipi Adaś Kieś, he he szkoła Golejowska i tam miałem udział grać,być może coś się ode mła nauczył,fajny gość ,zbyt skromny z pięknie ułożonym nadgarstkiem a do tego bardzo szybki i gibki.
Fajnie Adaś ,że jesteś na parkiecie
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Awatar użytkownika
Arek_rybnik
Posty: 125
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 09:35
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Arek_rybnik »

Zorro pisze:! Hola !
Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 0-3
...
MVP - Jarek Obrodzki ,dziękuję za pamieć,jednak nazwisko robi swoje i z tego jestem dumny,ja bym osobiście wyróżnił Arka Koczora ,że podołał w odbiorze i dzięki Arkowi była gra,ale również cała drużyna zasłużyła na MVP ,dobry mecz i " chapeau bas" , to był piękny wieczór.
! Adios !
Hejka,
dzięki Jarunio :) przyznaje że nastrój pomeczowy był bardzo dobry, raz z wygranej, a dwa z mojego przyjęcia w tym meczu :)
W 3 secie zauważalnie gospodarze mnie serwisem omijali, a te kilka co dostałem / chyba serwującemu zeszło ;) / przyjęte w punkt - co bardzo cieszy :)
Faktem jest że wczoraj znowu byliśmy drużyną - co już dawno się nie zdarzyło.
Jarunio - nie umniejszaj swojemu MVP :) postraszyłeś zagrywką, kiwkami też krwi napsułeś, a do tego ściągałeś blok (jednak nazwisko robi swoje) co wykorzystali skrzydłowi :) no i kto zakończył mecz atakiem ze środka za plecami Wicka ??? :) :) :)
Tak więc było pięknie, była drużyna, a teraz długa przerwa aż do 01.04

Pozdro
Arek
Fundacja ER
Awatar użytkownika
izmail
Posty: 433
Rejestracja: 25 sty 2010, o 22:03
Płeć: M

SPOZA ANTENY - STARY ALE JARY

Post autor: izmail »

Wielu jest graczy w naszej Lidze w wieku ... "dojrzałym" :D . Wiemy wszyscy, że Beer Team ma w swoich szeregach chłopaków
( !!! !!! :D :D i tego słowa używam celowo), którzy w siatkówkę już trochę grają. Ale wciąż i wciąż prezentują kapitalny styl i grają jak z nut, świetnie się przy tym bawiąc. Tyle tytułem wstępu.
W czwartkowym meczu Albionów ze Strzelcami po trzecim, zdecydowanie wygranym secie przez gospodarzy 25-14 wydawało się, że już "pozamiatane" i 4 odsłona będzie formalnością. Wyszło wtedy doświadczenie zawodnika, o którym nie wspomina się zbyt często - Sławek Świerczek. Doświadczony rozgrywający Strzelców poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa w tej partii i doprowadzenia do tie break'a, którego goście wygrywają do 13. Sławek znakomicie prezentował się na zagrywce celując taktycznie, a co za tym idzie "obciążając" przyjęciem zagrywki najgroźniejszych graczy. Ten pomysł wypalił. Zarówno Karol Graff, jak i Patryk Kocztorz zaczęli popełniać (co prawda dopiero w 5 secie) błędy w ataku. Sławek spokojnie prowadził grę, bez fajerwerków, grał prostą siatkówkę, ale bardzo skuteczną i za to należą mu się słowa uznania. Strzelec wygrywa przegrany mecz (tak się wydawało po 3 secie), brawo za walkę, brawo również za grę w obronie. W 5 secie Strzelec od początku zmiażdżył Albiony - przy zmianie stron prowadzili 8-2 !!! Potem 13-9, 14-10, ale znakomita seria na zagrywce Roberta Stabryło doprowadza do stanu 14-13. Jednak atakiem z lewego skrzydła Strzelec kończy mecz.
Sławek zagrał dobre zawody, 52 lata, ale śmigał jak młodzieniaszek, nie ma co gadać stary, ale jary ;) ;) Sławek - gratulacje.
Sędzia Dredd
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Lista zgłoszonych drużyn do Memoriału (na dzień 13 marca):
1. VRF Klimatyzacja Artus Żory
2. Papa Dance
3. Volley Master's Czechowice- Dziedzice
4. K.S. Bażanty Tychy
5. Grom Katowice
6. Jumper Sosnowiec
7. Abex Rekreacja Siemianowice Śląskie
8. Ejo Jumir Zamek Będzin
9. Najsłabsze ogniwo
10. Helenka
11. Jedynka Jankowice III
12. AKS Rybnik
13. Arkadia Tychy
14. NORD Świerklany RO-JO Team "1"
15. NORD Świerklany Ro-JO Team "2"
16. Stary Artus
17. Albańskie kakao
18. Zagłębie Volley Team
19. Modele
20. Platforma
21. Klub Sportowy Rudziniec
22. Contre
23. Faja skład
24. Piękni i Młodzi
25. No Pain
Ostatnio zmieniony 13 mar 2016, o 21:15 przez tados, łącznie zmieniany 2 razy.
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Awatar użytkownika
izmail
Posty: 433
Rejestracja: 25 sty 2010, o 22:03
Płeć: M

SPOZA ANTENY-BIGOS, czyli PRZEGLĄD TYGODNIA

Post autor: izmail »

Tydzień nam minął jak z bicza strzelił, wiele się działo na ligowych parkietach, ale dziś, w sobotni wieczór, odpoczywając po pierwszym dniu turnieju zakładów pracy w Raciborzu, popijając herbatkę, patrzę se na naszą, pierwszoligową tabelę i kilka wniosków mi się nasuwa tuż przed zakończeniem rundy zasadniczej. Wnioski z cyklu "nigdy wcześniej".
1. Nigdy wcześniej ... nie było tak ciekawie w walce o miejsca 6-10 przed play-off'a'mi. U góry wszystko właściwie jasne, tylko się miejsca poukładają i tyle. A kilka miejsc niżej będzie się toczyć arcy ciekawa walka do ostatniej kolejki.
2. Nigdy wcześniej ... Proxeo (dla przypomnienia dawniej VT Nędza :D ) nie kończyła rundy zasadniczej na tak wysokiej pozycji. Już kiedyś Tados pisał, że "idzie nowe". Nowa siła w naszej Lidze ??? Ano zobaczymy.
3. Nigdy wcześniej ... Jar-Trans FOX Pszów nie był tak nisko w tabeli po rundzie zasadniczej.
4. Nigdy wcześniej ... Włodziu nie miał dwóch drużyn w "ósemce". Jak będzie tym razem ??? Już niebawem się przekonamy. "Ursusy" grają jeszcze z "Damonsami" i Maratem, a JJIII z "Prestiżowymi". Baaaardzo ciekawe starcia.
5. Nigdy wcześniej ... (chyba, za krótko jestem w Lidze by to uznać z pewnik) nie było sytuacji, że 3 beniaminków znalazłoby się w "ósemce", a taka sytuacja może mieć miejsce.
6. Nigdy wcześniej ... JJII nie kończyła rundy zasadniczej na 7 miejscu, a taka sytuacja może mieć miejsce w tym sezonie.
7. Nigdy wcześniej ... nie było dwóch pojedynków ze swoimi nazwami :D . "El Classico", czyli mecz Dwójki z Jedynką Jankowice II, już od jakiegoś czasu funkcjonuje, ale w tym sezonie doszedł nam "Der Klassiker", czyli mecz Dwójki z Leśną Perłą Damons Rybnik.
Ten tydzień był też udany dla "Kawowych". Dwa mecze, oba wygrane po 3-0, 6 punktów, szansa na 6 miejsce przed play-off. Złapali formę, ale jak będzie przekonamy się już we wtorek. Pawłowice zawitają do Lubomi i nie będą faworytem. Muszą też liczyć na potknięcie "Ursusów". Dwa mecze, jedna porażka i jedno zwycięstwo, zanotował też w tym tygodniu Marat. Dobre zawody z Top Tenami i porażka z Pawłowicami. Dwa sety na przewagi, ale w trzecim już "łomocik".
W przyszłym tygodniu czeka nas kilka ciekawych pojedynków, szczególnie w środę. Katowice podejmą "Prestiżowych", no i Der Klassiker na Różańskiego. "Prestiżowi" wogóle będą mieli co grać, bo w piątek przyjadą do Jankowic na mecz z JJIII.
Druga Liga też nie będzie próżnować. W poniedziałek na salę do Pszowa zawita ekipa Impacto, a środa to tak, jak w I Lidze - ciekawie. VRF Klimatyzacja Artus Żory podejmie NORD, a "Kabareciarze" pilchowicką Victorię. No w środę się będzie działo. Runda zasadnicza w I Lidze dobiegnie końca 23 marca, meczem JJII - "Damonsy".
W niedzielę, 20 marca na sali MOSiR Żory Memoriał Czesława Fojcika.
Potem zaczniemy play-off'y i walkę o wszystko i jak najwyższe cele. No cóż, niech się dzieje.
Miłego weekendu :D.
Sędzia Dredd
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

! Hola !
To ja tu się staram ,zasuwam jak mały robocik na parkiecie ,bo wiem ,że Jancio mnie fajnie opisze w Bigosiku ,a tu ani wzmianki o malutkim,chudziutkim Jarusiu :( nic to może następnym razem znajdzie miejsce na łamach w swoim cotygodniowym raporcie :P .
MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice , mecz o miejsce w ósemce z powodów remontowo-budowlanych na sali MARATu,został rozegrany na sali MOSiR Rybnik, w pierwszym secie goście odskoczyli na kilku punktową przewagę i nic nie zapowiadało,że będą jeszcze emocje w tym secie,ale gospodarze tego meczu poczuli krew i doprowadzili do remisu po 24 i tylko na tyle pozwolił im team gości.
W secie drugim trwa wyrównana walka i gdyby było lepsze przyjęcie i brak głupich błędów,po stronie rybniczan,to śmiem twierdzić,że byłoby po 1,Salvequick zagrał w końcówce rozsądnie i przechylił szalę na swoją korzyść.
Set trzeci to egzekucja miejscowych - bez komentarza.
Co do mojego sędziowania,to przyznaję się popełniłem dwa błędy ewidentne za które przeprosiłem w trakcie meczu, a teraz mała uwaga dla wszystkich,jeżeli byle jaki sędzia nie gwizdnie, to gramy do końca akcji, a potem możemy wymienić uwagi i ewentualnie coś zmienić,wszak to liga amatorska.
Miło było znów zobaczyć po stronie Pawłowic w akcji na środku Jarka i Michała i stwierdzić ,że aż tak dużo umiejętnośći(kilo) nas nie dzieli ;) jakieś 10-15 , więc chyba jeszcze pogram :D
Robert M. - do poprawki w tym wieku wypada już zachować jakiś umiar :) , co ja piszę ,co ja piszę za głupoty :]
! Adios !
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

tados pisze:Lista zgłoszonych drużyn do Memoriału (na dzień 14 marca):
1. VRF Klimatyzacja Artus Żory
2. Papa Dance
3. Volley Master's Czechowice- Dziedzice
4. K.S. Bażanty Tychy
5. Grom Katowice
6. Jumper Sosnowiec
7. Abex Rekreacja Siemianowice Śląskie
8. Ejo Jumir Zamek Będzin
9. Najsłabsze ogniwo
10. Helenka
11. Jedynka Jankowice III
12. AKS Rybnik
13. Arkadia Tychy
14. NORD Świerklany RO-JO Team
15. Stary Artus
16. Albańskie kakao
17. Zagłębie Volley Team
18. Modele
19. Platforma
20. Klub Sportowy Rudziniec
21. Contre
22. Faja skład
23. Piękni i Młodzi
24. No Pain
25 Fanclub Sashy Gray
26 Sinoblade dziki
27 Fire Team
28 Kokojumbo
29 SAPS AURATOR
30 ZNP Żory
31 Monster
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Marek
Posty: 77
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Marek »

Typery nie siadły?
Klimatyzacja 0:3 Nord.
ursinio
Posty: 248
Rejestracja: 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: ursinio »

Te Marek a nie szło dać cynka przed meczem żebym zmienił typera ?
Zaś 3 pkt w plecy, a czołówkę trza gonić :D
Gratulacje ;)
Marek
Posty: 77
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Marek »

Jakoś ci to wynagrodzę w niedzielę.
WICEK
Posty: 170
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: WICEK »

Żadnych wynagrodzeń w niedziele :D Zero lykania !!!
Lukasz_Catering
Posty: 490
Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Lukasz_Catering »

Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten ZST Rybnik 0:3 17:25 17:25 21:25

Mecz, który pierwotnie miał się nie odbyć, jednak się odbył. I to chyba byłby jedyny sensowny opis tego meczu. Gospodarze z kłopotami kadrowymi wystawiają jedynie 5 - osobowy skład, goście natomiast w 8. Scenariusz taki sam w każdym secie, równa gra do stanu 6:6, później serie dobrych zagrywek Dziesiątek, nasze nieskończone ataki i brak jednego zawodnika w obronie nie pozwalają nam nawiązać równorzędnej walki. Jedynie w ostatnim secie udaje nam się dojść gości na 21:22 ale ostatnie słowo należało do przyjezdnych. Mecz w spokojnej atmosferze fair play, teraz obie ekipy czekają ciężkie boje o utrzymanie. MVP Wojciech Ficek. Sędzia Stanisław Marchlewski
Jar-Trans Fox Pszów!
Marek
Posty: 77
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Marek »

Oj tam Wicku...
Jakoś cię przekupimy...
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

Typery nie siadły?
Klimatyzacja 0:3 Nord
Raz do roku to i wąż bąka puści ☺
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
adikadi
Posty: 45
Rejestracja: 22 wrz 2013, o 22:39
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: adikadi »

VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3 NORD Świerklany RO-JO Team
W setach do 14,20,25. Sędziował nam Marian Żyliński a MVP został wybrany Łukasz Paszek.

Po udanej rozgrzewce powbijaniu kołków w parkiet i dobrym rozgrzaniu wychodzimy przygotowani do meczu. Obydwie drużyny w mocnych zestawieniach i z ławką rezerwowych. I set zadecydował o wszystkim. Wychodzi MVP spotkania na zagrywkę i robi się 0:7 dla naszych Gości! Flot siadł mu idealnie a my nie umieliśmy sobie z nim w ogóle poradzić. Dopiero po pomyłce doprowadzamy do stanu 1:7 i "staramy" się gonić wynik. Jednak przyjezdni napędzili się już i było to niemożliwe. II set zaczęliśmy z małymi zmianami kadrowymi próbując pozmieniać coś w naszej grze- jednak się nie udało. W 3 secie idziemy równo do stanu 16:16 i to by było na tyle, błąd w przyjęciu, błąd w ataku, i błąd na siatce, robi się 16:19! Próbujemy jeszcze się dźwignąć jednak Goście pozwalają nam jeszcze tylko na ugranie 3 oczek. Gratuje wygranej i to za 3 punkty. NORD zagrał wczoraj świetne spotkanie, byli wszędzie w polu a w ataku omijali skutecznie nasz zawsze dobrze grający blok. Jesteśmy na remisie- my zlaliśmy NORD'y w Świerklanach 3:0 a oni wygrali z nami w Żorach. Pozdrawiam i dzięki za spotkanie.
Czy szkoda przegranej? Pewnie że tak! Ale przynajmniej nauczy nas to że jeszcze nic nie jest pewne i że trzeba TRENOWAĆ i jeszcze raz TRENOWAĆ, bo z taką grą o wejście do 1 ligi musimy jeszcze powalczyć!
Ostatnio zmieniony 17 mar 2016, o 15:25 przez adikadi, łącznie zmieniany 1 raz.
VRF Klimatyzacja Żory
kevin
Posty: 87
Rejestracja: 1 lis 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: kevin »

Dobry,

Odnosnie wczorajszego meczu chciałbym prosić chłopaków o doprecyzowanie MVP spotkania bo kolega robiący serię zagrywek na poczatku meczu to Łukasz Paszek - środkowy, a "2" MVP z opisu Witold Chroszcz to przyjmujący, który miał wczoraj dzień konia...
Zasłużył i jeden i drugi i jeszcze kilku innych...

Pozdr i dzięki...
NORD Świerklany RO-JO Team
adikadi
Posty: 45
Rejestracja: 22 wrz 2013, o 22:39
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: adikadi »

@kevin

dzięki, już poprawione. Marek mnie wczoraj zmylił :) Masz racje wczoraj zasłużyło paru graczy żeby im przyznać to wyróżnienie.
VRF Klimatyzacja Żory
Marek
Posty: 77
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Marek »

Jasne...
Najlepiej na Marka wszystko zwalić...
Bidny Marek winny całemu zamieszaniu...
Ale niechaj będzie...
Przyjmuję na klatę...
Bo, co za różnica kto przyniesie % ...
Awatar użytkownika
tados
Posty: 434
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:46
Płeć: M
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: tados »

Zapraszam na Memoriał Czesława Fojcika
1. Zawody zostaną przeprowadzone 20 marca 2016 r. (niedziela) na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach przy ulicy Folwareckiej 10.
• 9.00 czynne biuro zawodów (zbieramy wpłaty i oryginały kart zgłoszeń)
• 9.30 uroczystość otwarcia zawodów i początek gier turniejowych (równolegle na trzech boiskach)
2. Wpisowe będzie przeznaczone na cele charytatywne. W tym roku pomagamy Bartoszowi, który urodził się z wadą genetyczną.
3. Ze względu na tak dużą liczbę zgłoszeń (30 drużyn) ustalono tzw. mieszany system rozgrywania Turnieju (połączenie systemu brazylijskiego ze zwykłym systemem pucharowym) - każda drużyna zagra co najmniej dwa mecze.
• Pierwsza runda to mecze w rozlosowanych parach (zarówno wygrani jak i przegrani grają nadal)
• Druga runda to mecze w parach tylko drużyn przegranych (przegrani w tej rundzie odpadają z turnieju)
• Trzecia runda to już drabinka pucharowa z udziałem drużyn wygranych w poprzednich rundach (przegrani w tej rundzie odpadają z turnieju)
4. Ten system daje nam do rozegrania 44 mecze, czyli mecz finałowy może być rozgrywany ok. godziny 22.
5. Mecze będą rozgrywane do dwóch wygranych setów, pierwszy i drugi set do 21 a ewentualny trzeci do 15 pkt.
6. Dla maksymalnego przyspieszenia działań organizacyjnych w dniu turnieju uroczystość losowania par pierwszej rundy została przeprowadzona już dzisiaj:
1 mecz VRF Klimatyzacja Artus Żory : Kokojumbo
2 mecz ZNP Żory : Monster
3 mecz Papa Dance : Platforma
4 mecz No Pain : Najsłabsze ogniwo
5 mecz AKS Rybnik : Sinoblade dziki
6 mecz Klub Sportowy Rudziniec : Stary Artus
7 mecz NORD Świerklany RO-JO Team : Zagłębie Volley Team
8 mecz Jedynka Jankowice III : Fire Team
9 mecz Volley Master's Czechowice- Dziedzice : Grom Katowice
10 mecz Arkadia Tychy : Jumper Sosnowiec
11 mecz Piękni i Młodzi : Albańskie kakao
12 mecz Fanclub Sashy Gray : Helenka
13 mecz SAPS AURATOR : Contre
14 mecz Modele : Faja skład
15 mecz Eko Jumir Zamek Będzin : K.S. Bażanty Tychy
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
ursinio
Posty: 248
Rejestracja: 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: ursinio »

Dobry

Dla wszystkich zainteresowanych :
MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3 ;) ;)
No to mamy upragnioną szóstkę :D

Ursinio
ursinio
Posty: 248
Rejestracja: 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: ursinio »

A jak nam jankowicka młodzież w piątek pomoże to i na 5 jest szansa :o
Normalnie idziemy jak burza 8-)

Zdrowie tych co wymyślili play off 1-8 :D
Awatar użytkownika
izmail
Posty: 433
Rejestracja: 25 sty 2010, o 22:03
Płeć: M

SPOZA ANTENY - RZUTY NA TAŚMĘ

Post autor: izmail »

Z tą pomocą Ursinio będzie ciężko, ale to możliwe. Mecz grany na Piaskach, o stawkę i dla jednych i dla drugich. Podejrzewam, że obie ekipy pokażą się w pełnych składach i pokażą co mają siatkarsko najlepszego. Zwycięstwo Piasków - daje im 5 plac i play-off z nieobliczalnym, acz mocnym, w tym sezonie Proxeo. Zwycięstwo JJIII za 3 pkt. - to Wy na 5 placu, a Prestiżowi zagrają play-off z Katowicami. Każdy, inny wynik spycha Was na 6 miejsce i zaś pogawędzicie face to face z Kubą :D :D :D.
Braciom "eS" będzie też kibicował Marat, który nie wykorzystał swojej szansy i ma tylko punkt przewagi nad JJIII. Jakiekolwiek zwycięstwo we wtorek jankowickiej młodzieży spycha MARAT do strefy play-out. Poza tym drogi Ursusie wszystko (5 miejsce) macie nadal w swoich rękach. Nie pacząc :D na wyniki innych trzeba tylko w środę wygrać z "Damonsami" i to na ich sali i to za 3 pkt., bo tam gracie ostatni w rundzie zasadniczej mecz. Wtedy play-off w Lubomi pewny :D. Pierońsko trudne zadanie, bo v-ce mistrz Ligi to mocna ekipa, ale jak mawiał wieszcz "póki piłka w grze" ... :D
Sędzia Dredd
llabyellov
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2016, o 14:53
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: llabyellov »

wieje mi tu wielkim zaskoczeniem w meczu Perełek z Jankowicami II, ostatnim meczu w zasadniczej :D :D
Awatar użytkownika
Kuba Volley Katowice
Posty: 210
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 20:57
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Kuba Volley Katowice »

izmail pisze:Z tą pomocą Ursinio będzie ciężko, ale to możliwe. Mecz grany na Piaskach, o stawkę i dla jednych i dla drugich. Podejrzewam, że obie ekipy pokażą się w pełnych składach i pokażą co mają siatkarsko najlepszego. Zwycięstwo Piasków - daje im 5 plac i play-off z nieobliczalnym, acz mocnym, w tym sezonie Proxeo. Zwycięstwo JJIII za 3 pkt. - to Wy na 5 placu, a Prestiżowi zagrają play-off z Katowicami. Każdy, inny wynik spycha Was na 6 miejsce i zaś pogawędzicie face to face z Kubą :D :D :D.
Żeby zająć piąte to przede wszystkim trzeba tego najpierw chcieć... Pozdrawiam wszystkich... ;)
Awatar użytkownika
Zorro
Posty: 588
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: Zorro »

! Hola !
Bez urazy, ale bardzo dobra decyzja Katowic ,mecz o małe co nieco, nie miał sensu i rozumiem decyzję o walkowerze ,jednak jakoś te ponad 100 km tam i nazod trza zrobić. jestem za rozsądnym rozgrywaniem takich meczów o nic.
Co do ostatecznego układu tabeli, to się wstrzymam
, ale według mnie tak nie powinno być, aby gra o coś toczyła się do ostatniej kolejki.
Będziemy tym bardziej obiektywni .
! ADIOS !
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
ursinio
Posty: 248
Rejestracja: 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Post autor: ursinio »

Oj powiało chłodem z dalekich Katowic :o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”