Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Ave
W tej kolejce w I lidze psikusa typerom sprawiły zespoły NORDów, Jedynki III oraz InoWino.
Nie zawiódł też ligowy klasyk czyli mecz Dwójki Świerklany z Jedynką Jankowice II.
W II lidze wpadkę zaliczają Strzelec oraz Top Ten. Przebudził się Beer Team i to nie z byle kim bo przeciwko Pilchowicom.
Swoje zwycięskie serie podtrzymał Ace Bissell I oraz Albion Team.
Wyniki XI TERMINU
1. rafcio...............,...........17(5)
2. BosSs............................16(4)
2. jumbo...........................16(4)
4. dancio..........................15(4)
4. Ebulka..........................15(4)
6. amator85.......................13(3)
6. artista...........................13(3)
6. jacek17.........................13(3)
6. knysza...........................13(3)
6. Swierq...........................13(3)
11. DADA1979......................12(3)
11. Gregor89.......................12(3)
11. odbijacz........,...............12(3)
11. ursinio..........................12(3)
Klasyfikacja ogólna
1. jacek17.....................223(56)
2. knysza.......................213(52)
3. artista.......................212(51)
4. amator85...................201(49)
5. jumbo.......................200(48)
6. rafcio........................194(48)
7. Swierq.......................190(45)
8. DADA1979...................185(44)
9. Gregor89....................182(47)
10. ursinio......................179(40)
11. Ebulka......................177(42)
12. BosSs........................177(39)
13. dancio.......................175(42)
14. odbijacz.....................156(37) +1
15. damian albion..............154(40) -1
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin..........................68(16)
18. Lukasz_Catering.............43(12)
19. PiotrekJ.......................35(7)
20. pepe_volley...................13(1)
TERMIN XII
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team
W tej kolejce w I lidze psikusa typerom sprawiły zespoły NORDów, Jedynki III oraz InoWino.
Nie zawiódł też ligowy klasyk czyli mecz Dwójki Świerklany z Jedynką Jankowice II.
W II lidze wpadkę zaliczają Strzelec oraz Top Ten. Przebudził się Beer Team i to nie z byle kim bo przeciwko Pilchowicom.
Swoje zwycięskie serie podtrzymał Ace Bissell I oraz Albion Team.
Wyniki XI TERMINU
1. rafcio...............,...........17(5)
2. BosSs............................16(4)
2. jumbo...........................16(4)
4. dancio..........................15(4)
4. Ebulka..........................15(4)
6. amator85.......................13(3)
6. artista...........................13(3)
6. jacek17.........................13(3)
6. knysza...........................13(3)
6. Swierq...........................13(3)
11. DADA1979......................12(3)
11. Gregor89.......................12(3)
11. odbijacz........,...............12(3)
11. ursinio..........................12(3)
Klasyfikacja ogólna
1. jacek17.....................223(56)
2. knysza.......................213(52)
3. artista.......................212(51)
4. amator85...................201(49)
5. jumbo.......................200(48)
6. rafcio........................194(48)
7. Swierq.......................190(45)
8. DADA1979...................185(44)
9. Gregor89....................182(47)
10. ursinio......................179(40)
11. Ebulka......................177(42)
12. BosSs........................177(39)
13. dancio.......................175(42)
14. odbijacz.....................156(37) +1
15. damian albion..............154(40) -1
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin..........................68(16)
18. Lukasz_Catering.............43(12)
19. PiotrekJ.......................35(7)
20. pepe_volley...................13(1)
TERMIN XII
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XII
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:2
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 2:3
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:2
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 2:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Liga I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:2
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:1
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 2:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:1
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:2
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:1
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 2:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Liga I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:2
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 2:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 2:3
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:2
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 2:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 2:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:0
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:2
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:0
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:2
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:1
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 2:3
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:1
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 2:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:1
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:2
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:1
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:2
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:1
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 1:3
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:1
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:0
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:2
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:0
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:2
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 2:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 1:3
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 2:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Witka
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 303
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 2:3
Pozdro
Ursinio
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 303
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 2:3
Pozdro
Ursinio
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:2
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 0:3
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:2
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XII
LIGA I
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3 : 0
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1 : 3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 1 : 3
LIGA I
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3 : 0
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1 : 3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 1 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XII
LIGA I
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3 : 0
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0 : 3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3 : 0
LIGA I
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3 : 0
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0 : 3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3 : 0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XII
LIGA I
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:1
LIGA I
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX - - -
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:2
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:1
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX - - -
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:2
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:1
Albion Team
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Ave
W pierwszej lidze przygotowania do świąt wcześniej zaczęli gracze NORDu oraz Ortonu. Natomiast formę do końca roku 2017 utrzymały zespoły z górnej części tabeli.
Jeszcze więcej meczy nie odbyło się na zapleczu. Zespoły, które grały musiały się mocno napracować na zwycięstwo, zwłaszcza Beer Team.
Ursinio - Twój wynik mógłby być bardziej okazały ale nie wiedziałem jak rozliczyć Ci typ z meczu pomiędzy Strzelcem i Albionem
Witamy w typerze Vivsona
Wszystkim życzę WESOŁYCH ŚWIĄT
Wyniki XII TERMINU
1. knysza...........................19(5)
2. odbijacz........,................18(5)
2. Vivson...........................18(5)
4. ursinio...........................17(5)
5. rafcio................,...........17(4)
5. Swierq...........................17(4)
7. Ebulka...........................16(4)
7. Gregor89........................16(4)
9. jacek17..........................15(4)
10. amator85......................14(3)
10. artista..........................14(3)
12. BosSs...........................13(3)
12. DADA1979......................13(3)
14. dancio..........................12(3)
14. jumbo..........................12(3)
Klasyfikacja ogólna
1. jacek17.....................238(60)
2. knysza.......................232(57)
3. artista.......................226(54)
4. amator85...................215(52)
5. jumbo.......................212(51)
6. rafcio........................211(52)
7. Swierq.......................207(49)
8. Gregor89....................198(51) +1
9. DADA1979...................198(47) -1
10. ursinio......................196(45)
11. Ebulka......................193(46)
12. BosSs........................190(42)
13. dancio.......................187(45)
14. odbijacz.....................174(42)
15. damian albion..............154(40)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin..........................68(16)
18. Lukasz_Catering.............43(12)
19. PiotrekJ.......................35(7)
20. Vivson.........................18(5)
21. pepe_volley...................13(1) -1
W pierwszej lidze przygotowania do świąt wcześniej zaczęli gracze NORDu oraz Ortonu. Natomiast formę do końca roku 2017 utrzymały zespoły z górnej części tabeli.
Jeszcze więcej meczy nie odbyło się na zapleczu. Zespoły, które grały musiały się mocno napracować na zwycięstwo, zwłaszcza Beer Team.
Ursinio - Twój wynik mógłby być bardziej okazały ale nie wiedziałem jak rozliczyć Ci typ z meczu pomiędzy Strzelcem i Albionem
Witamy w typerze Vivsona
Wszystkim życzę WESOŁYCH ŚWIĄT
Wyniki XII TERMINU
1. knysza...........................19(5)
2. odbijacz........,................18(5)
2. Vivson...........................18(5)
4. ursinio...........................17(5)
5. rafcio................,...........17(4)
5. Swierq...........................17(4)
7. Ebulka...........................16(4)
7. Gregor89........................16(4)
9. jacek17..........................15(4)
10. amator85......................14(3)
10. artista..........................14(3)
12. BosSs...........................13(3)
12. DADA1979......................13(3)
14. dancio..........................12(3)
14. jumbo..........................12(3)
Klasyfikacja ogólna
1. jacek17.....................238(60)
2. knysza.......................232(57)
3. artista.......................226(54)
4. amator85...................215(52)
5. jumbo.......................212(51)
6. rafcio........................211(52)
7. Swierq.......................207(49)
8. Gregor89....................198(51) +1
9. DADA1979...................198(47) -1
10. ursinio......................196(45)
11. Ebulka......................193(46)
12. BosSs........................190(42)
13. dancio.......................187(45)
14. odbijacz.....................174(42)
15. damian albion..............154(40)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin..........................68(16)
18. Lukasz_Catering.............43(12)
19. PiotrekJ.......................35(7)
20. Vivson.........................18(5)
21. pepe_volley...................13(1) -1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XIII
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 3:0
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 3:0
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XIII
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:1
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 1:3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 2:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:1
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 1:3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 2:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 3:0
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 3:0
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:0
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 3:0
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:0
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 3:0
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:0
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 1:3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:2
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:0
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 1:3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:2
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:0
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:2
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:0
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:2
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Ave
TERMIN XIII
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 1
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
TERMIN XIII
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 1
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XIII
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 0
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 0
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 0
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3 : 2
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 0
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3 : 2
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
Albion Team
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 0
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 0
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:2
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 2
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:2
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 2
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Witka
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I ----------------------
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice ------------------
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
Pozdro
Ursinio
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I ----------------------
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice ------------------
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
Pozdro
Ursinio