RALS - TYPER 2011/2012
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Bonus brzmi spoko może za 10 meczy??
Czyli rozumiem, że na chwilę obecną prezes Jarunio proponuje takowe zasady punktowania:
1) prawidłowe wytypowanie zwycięzcy - 1 pkt.
2) prawidłowe wytypowanie zwycięzcy z dokładnym wynikiem - 3 pkt.
3) prawidłowe wytypowanie zwycięzcy w przynajmniej 10 meczach danej kolejki - 10 pkt. extra
czyli max 46 pkt. do zdobycia
Czyli rozumiem, że na chwilę obecną prezes Jarunio proponuje takowe zasady punktowania:
1) prawidłowe wytypowanie zwycięzcy - 1 pkt.
2) prawidłowe wytypowanie zwycięzcy z dokładnym wynikiem - 3 pkt.
3) prawidłowe wytypowanie zwycięzcy w przynajmniej 10 meczach danej kolejki - 10 pkt. extra
czyli max 46 pkt. do zdobycia
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Tak to właśnie Jaro widzę, dobrze synku,że nauka nie poszła w las
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: RALS - TYPER 2011/2012
tomek_edytor pisze:witam Panowie po długiej przerwie, ja oczywiście nie będę typował wyników w Waszej zabawie, ponieważ ze względu na moją olbrzymią wiedzę o siatkówce typowałbym prawie w 100% trafnie, a wszyscy zrzynali by ode mnie wyniki. Ale życzę każdemu powodzenia i przemyślanych decyzji. PS. NIE PODPOWIADAM WIĘC NIE PISZCIE (bo zalała mnie fala Waszych wiadomości). Pozdrawiam
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik 3:1 GAF Gliwice
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 1:3 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:0 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 1:3 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 3:0 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0 Jedynka Jankowice
VT Nędza 1:3 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:0 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:0 Catering Parys Rydułtowy
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 1:3 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:0 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 1:3 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 3:0 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0 Jedynka Jankowice
VT Nędza 1:3 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:0 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:0 Catering Parys Rydułtowy
T.S.EUROSKOK
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik 3:0 GAF Gliwice
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 1:3 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:0 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 3:0 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 3:0 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1 Jedynka Jankowice
VT Nędza 1:3 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:1 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:1 Catering Parys Rydułtowy
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 1:3 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:0 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 3:0 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 3:0 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1 Jedynka Jankowice
VT Nędza 1:3 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:1 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:1 Catering Parys Rydułtowy
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik 3:1 GAF Gliwice
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 0:3 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:0 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 3:0 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 3:1 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0 Jedynka Jankowice
VT Nędza 1:3 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:0 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:0 Catering Parys Rydułtowy
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 0:3 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:0 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 3:0 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 3:1 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0 Jedynka Jankowice
VT Nędza 1:3 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:0 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:0 Catering Parys Rydułtowy
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik 3:1 GAF Gliwice
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 3:2 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:1 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 3:1 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 3:1 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1 Jedynka Jankowice
VT Nędza 3:2 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:0 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:0 Catering Parys Rydułtowy
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 3:2 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:1 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 3:1 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 3:1 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1 Jedynka Jankowice
VT Nędza 3:2 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:0 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:0 Catering Parys Rydułtowy
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik 3:1 GAF Gliwice
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:1 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 3:2 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:0 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 3:2 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 3:1 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1 Jedynka Jankowice
VT Nędza 3:2 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:0 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:0 Catering Parys Rydułtowy
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:1 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 3:2 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:0 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 3:2 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 3:1 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1 Jedynka Jankowice
VT Nędza 3:2 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:0 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:0 Catering Parys Rydułtowy
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik 3:1 GAF Gliwice
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:1 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 3:2 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:0 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 3:1 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 0:3 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1 Jedynka Jankowice
VT Nędza 3:2 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:0 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:2 Catering Parys Rydułtowy
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:1 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 3:2 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:0 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 3:1 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 0:3 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1 Jedynka Jankowice
VT Nędza 3:2 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:0 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:2 Catering Parys Rydułtowy
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik 3:1 GAF Gliwice
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 3:1 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:0 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 0:3 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 3:0 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0 Jedynka Jankowice
VT Nędza 1:3 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:0 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:0 Catering Parys Rydułtowy
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1 Jarbud Rybnik Piaski
Jedynka Jankowice II 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Dwójka Świerklany 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
Artus Żory 3:1 Beer Team Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów 3:0 Kredyty Chwilówki Rybnik
Strzelec Gorzyczki 0:3 Cafe Nova Silesia Lubomia
Top Ten ZST Rybnik 3:0 Albion – gramy dla Kuby
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0 Jedynka Jankowice
VT Nędza 1:3 KS Volley Katowice
Impacto LKS Chałupki 3:0 Fundacja Elekrowni Rybnik
Edytor Suszec 3:0 Catering Parys Rydułtowy
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Witam, moje typy.
Leon-GAF
Salve-Piaski
Jedynka-Moto 3:0
Dwójka-Decker 3:0
Artus-Beer 3:2
Jar-Kredyt 3:0
Strzelec-Cafe 2:3
Top-Albion 3:1
Skok-Janko 3:0
VT-KS 1:3
Imact-Fund 3:1
Edytor-Cater 3:1
Leon-GAF
Salve-Piaski
Jedynka-Moto 3:0
Dwójka-Decker 3:0
Artus-Beer 3:2
Jar-Kredyt 3:0
Strzelec-Cafe 2:3
Top-Albion 3:1
Skok-Janko 3:0
VT-KS 1:3
Imact-Fund 3:1
Edytor-Cater 3:1
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Wicku! Wątpiłeś q...wa w nas co ?WICEK pisze:Leon Internet Rybnik vs. GAF Gliwice 3:0
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice vs. Jarbud Rybnik Piaski 3:1
Jedynka Jankowice II vs. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Dwójka Świerklany vs. Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
Artus Żory vs. Beer Team Rybnik 1:3
Jar-Trans Fox Pszów vs. Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
Strzelec Gorzyczki vs. Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Top Ten ZST Rybnik vs. Albion – gramy dla Kuby 3:0
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej vs. Jedynka Jankowice 1:3
VT Nędza vs. KS Volley Katowice2:3
Impacto LKS Chałupki vs. Fundacja Elekrowni Rybnik 3:0
Edytor Suszec vs. Catering Parys Rydułtowy 3:0
Re: RALS - TYPER 2011/2012
A tam od razu wątpiłem Wiedziałem wcześniej że przed meczem będę grał w piłkę kopaną i myślałem, że przyjdzie w jednym secie kryzysptak pisze:Wicku! Wątpiłeś q...wa w nas co ?
-
- Posty: 81
- Rejestracja: 22 sty 2010, o 18:23
Re: RALS - TYPER 2011/2012
A to mi przyszedł
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Panowie wyniki będą w poniedziałek, ponieważ od jutra mnie nie ma,ale w poniedziałek około 12 powinny się pojawić na tej stronie .
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 3:2
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 1:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 1:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:2
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 3:1
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 2:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:2
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 3:2
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 1:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 1:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:2
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 3:1
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 2:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:2
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 3:2
- DawcioKMPS
- Posty: 140
- Rejestracja: 6 paź 2007, o 12:28
- Płeć: M
- Kontakt:
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 3:1
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:1
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 1:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 2:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:1
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 1:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 2:3
..Impacto LKS Chałupki..
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 2:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 2:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:2
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 1:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:2
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 1:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 2:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:2
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 1:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:2
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 1:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 1:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:1
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 0:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 3:1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:2
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 1:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:1
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 0:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 3:1
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:2
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 1:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 2:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 1:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:0
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 0:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 0:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 2:3
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 1:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 1:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:0
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 0:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 0:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 2:3
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 1:3
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 1:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 1:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3:2
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:1
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 2:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:2
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 1:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 1:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3:2
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:1
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 2:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:2
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 1:3
-
- Posty: 171
- Rejestracja: 21 kwie 2011, o 13:04
- Płeć: M
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Moje typy na 1 kolejkę spotkań:
1 liga:
Leon Internet Rybnik vs. GAF Gliwice -> 3:0
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice vs. Jarbud Rybnik Piaski -> 1:3
Jedynka Jankowice II vs. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle -> 3:1
Dwójka Świerklany vs. Dach Decker Victoria Pilchowice -> 3:0
Artus Żory vs. Beer Team Rybnik -> 0:3
Jar-Trans Fox Pszów vs. Kredyty Chwilówki Rybnik -> 3:1
2 liga:
Strzelec Gorzyczki vs. Cafe Nova Silesia Lubomia 3:1
Top Ten ZST Rybnik vs. Albion – gramy dla Kuby Obstwiam, że mecz będzie przełożony
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej vs. Jedynka Jankowice 3:1
VT Nędza vs. KS Volley Katowice 3:1
Impacto LKS Chałupki vs. Fundacja Elekrowni Rybnik 3:0
Edytor Suszec vs. Catering Parys Rydułtowy 3:0
1 liga:
Leon Internet Rybnik vs. GAF Gliwice -> 3:0
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice vs. Jarbud Rybnik Piaski -> 1:3
Jedynka Jankowice II vs. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle -> 3:1
Dwójka Świerklany vs. Dach Decker Victoria Pilchowice -> 3:0
Artus Żory vs. Beer Team Rybnik -> 0:3
Jar-Trans Fox Pszów vs. Kredyty Chwilówki Rybnik -> 3:1
2 liga:
Strzelec Gorzyczki vs. Cafe Nova Silesia Lubomia 3:1
Top Ten ZST Rybnik vs. Albion – gramy dla Kuby Obstwiam, że mecz będzie przełożony
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej vs. Jedynka Jankowice 3:1
VT Nędza vs. KS Volley Katowice 3:1
Impacto LKS Chałupki vs. Fundacja Elekrowni Rybnik 3:0
Edytor Suszec vs. Catering Parys Rydułtowy 3:0
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Ja bym proponował dać Ci konkretnego bana, bo tych głupot wypisywanych przez Ciebie to już się czytać nie da;] Albo starasz się być dowcipny i słabo Ci to wychodzi, albo masz trochę mało oleju w głowie, sam już nie wiem, ale dla Ciebie chyba lepiej żeby była to ta pierwsza opcja. Nie mniej jednak polecam się zastanowić nad tym co wypisujesz, bo wyrabiasz sobie nieciekawą reputacje na tym forum;] Zajmij się może genialnym poziomem Twojej gry, bo z tego co czytałem z Twoich wypowiedzi taki super poziom właśnie prezentujesz, także powodzenia w szlifowaniu formy. Przepraszam za off topa, więc jeśli zaśmiecam wątek to post do kasacji:)Pozdrawiam grajków i powodzenia w 2 kolejce:)tomek_edytor pisze:Moje typy na 1 kolejkę spotkań:
1 liga:
Leon Internet Rybnik vs. GAF Gliwice -> 3:0
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice vs. Jarbud Rybnik Piaski -> 1:3
Jedynka Jankowice II vs. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle -> 3:1
Dwójka Świerklany vs. Dach Decker Victoria Pilchowice -> 3:0
Artus Żory vs. Beer Team Rybnik -> 0:3
Jar-Trans Fox Pszów vs. Kredyty Chwilówki Rybnik -> 3:1
2 liga:
Strzelec Gorzyczki vs. Cafe Nova Silesia Lubomia 3:1
Top Ten ZST Rybnik vs. Albion – gramy dla Kuby Obstwiam, że mecz będzie przełożony
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej vs. Jedynka Jankowice 3:1
VT Nędza vs. KS Volley Katowice 3:1
Impacto LKS Chałupki vs. Fundacja Elekrowni Rybnik 3:0
Edytor Suszec vs. Catering Parys Rydułtowy 3:0
- Simon_says
- Posty: 302
- Rejestracja: 23 wrz 2007, o 19:19
- Płeć: M
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Moje typy na 2 kolejkę:
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 2:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 1:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 1:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:0
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 2:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 0:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 1:3
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 2:3
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 2:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 1:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 1:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:0
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 2:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 0:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 1:3
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 2:3
Czas na kobiecą siatkówkę! - http://www.mkszorza.pl
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Witam wszystkich pora typować drugą kolejeczkę
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 3:1
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 1:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:2
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 1:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 2:3
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 2:3
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 3:1
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 1:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:2
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 1:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 2:3
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 2:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 1:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:0
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 0:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 0:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:0
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 0:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 0:3
T.S.EUROSKOK
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 2:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 2:3
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 0:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:0
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 0:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 2:3
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 0:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:0
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 0:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Witka.
No to jadziem
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 1:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:0
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 0:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:0
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 3:1
Pozdro
ursinio
No to jadziem
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 1:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 3:0
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 0:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:0
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 3:1
Pozdro
ursinio
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 0:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 1:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 1:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 2:3
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 1:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:0
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 1:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 1:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 1:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 2:3
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 1:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:0
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 1:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Artus Żory : Leon Internet Rybnik 1:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 2:3
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 1:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 0:3
Dach Decker Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice II 0:3
GAF Gliwice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik : Dwójka Świerklany 0:3
Jarbud Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Beer Team Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Albion – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
KS Volley Katowice : Olimpia Rybnik 2:3
Cafe Nova Silesia Lubomia : VT Nędza 1:3
Catering Parys Rydułtowy : Impacto LKS Chałupki 1:3
TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Top Ten ZST Rybnik 3:1
Jedynka Jankowice : Edytor Suszec 0:3