RALS - TYPER 2011/2012
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 0:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
- DawcioKMPS
- Posty: 140
- Rejestracja: 6 paź 2007, o 12:28
- Płeć: M
- Kontakt:
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik 1 : 3 Dwójka Świerklany
Artus Żory 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Jar-Trans Fox Pszów 1:3 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Beer Team Rybnik 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
GAF Gliwice 1:3 Jarbud Rybnik Piaski
Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3 Jedynka Jankowice II
KS Volley Katowice 3:1 Cafe Nova Silesia Lubomia
Strzelec Gorzyczki 3:1 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
VT Nędza 3:0 Albion – gramy dla Kuby
Impacto LKS Chałupki 3:0 Jedynka Jankowice
Edytor Suszec 3:1 Top Ten ZST Rybnik
Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3 Olimpia Rybnik
Artus Żory 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Jar-Trans Fox Pszów 1:3 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Beer Team Rybnik 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
GAF Gliwice 1:3 Jarbud Rybnik Piaski
Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3 Jedynka Jankowice II
KS Volley Katowice 3:1 Cafe Nova Silesia Lubomia
Strzelec Gorzyczki 3:1 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
VT Nędza 3:0 Albion – gramy dla Kuby
Impacto LKS Chałupki 3:0 Jedynka Jankowice
Edytor Suszec 3:1 Top Ten ZST Rybnik
Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3 Olimpia Rybnik
..Impacto LKS Chałupki..
Re: RALS - TYPER 2011/2012
ok no to czas na trzecia kolejke:
I liga
Leon Internet Rybnik 2:3 Dwójka Świerklany
Artus Żory 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Jar-Trans Fox Pszów 3:1 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Beer Team Rybnik 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
GAF Gliwice 0:3 Jarbud Rybnik Piaski
Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3 Jedynka Jankowice II
II liga
KS Volley Katowice 3:0 Cafe Nova Silesia Lubomia
Strzelec Gorzyczki 3:1 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
VT Nędza 3:0 Albion – gramy dla Kuby
Impacto LKS Chałupki 3:0 Jedynka Jankowice
Edytor Suszec 3:1 Top Ten ZST Rybnik
Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3 Olimpia Rybnik
I liga
Leon Internet Rybnik 2:3 Dwójka Świerklany
Artus Żory 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Jar-Trans Fox Pszów 3:1 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Beer Team Rybnik 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
GAF Gliwice 0:3 Jarbud Rybnik Piaski
Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3 Jedynka Jankowice II
II liga
KS Volley Katowice 3:0 Cafe Nova Silesia Lubomia
Strzelec Gorzyczki 3:1 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
VT Nędza 3:0 Albion – gramy dla Kuby
Impacto LKS Chałupki 3:0 Jedynka Jankowice
Edytor Suszec 3:1 Top Ten ZST Rybnik
Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3 Olimpia Rybnik
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 0:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 3:1
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 3:1
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 1:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 1:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 0:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:2
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:2
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Czas na typy III kolejki
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 2-3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:1
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 2-3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:1
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik 1 : 3 Dwójka Świerklany
Artus Żory 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Jar-Trans Fox Pszów 3:2 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Beer Team Rybnik 3:1 Dach Decker Victoria Pilchowice
GAF Gliwice 3:2 Jarbud Rybnik Piaski
Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3 Jedynka Jankowice II
KS Volley Katowice 3:0 Cafe Nova Silesia Lubomia
Strzelec Gorzyczki 3:2 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
VT Nędza 2:3 Albion – gramy dla Kuby
Impacto LKS Chałupki 3:1 Jedynka Jankowice
Edytor Suszec 3:2 Top Ten ZST Rybnik
Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3 Olimpia Rybnik
Artus Żory 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Jar-Trans Fox Pszów 3:2 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Beer Team Rybnik 3:1 Dach Decker Victoria Pilchowice
GAF Gliwice 3:2 Jarbud Rybnik Piaski
Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3 Jedynka Jankowice II
KS Volley Katowice 3:0 Cafe Nova Silesia Lubomia
Strzelec Gorzyczki 3:2 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
VT Nędza 2:3 Albion – gramy dla Kuby
Impacto LKS Chałupki 3:1 Jedynka Jankowice
Edytor Suszec 3:2 Top Ten ZST Rybnik
Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3 Olimpia Rybnik
- Simon_says
- Posty: 302
- Rejestracja: 23 wrz 2007, o 19:19
- Płeć: M
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Moje typy na 3 kolejkę:
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 2:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:1
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 2:3
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 2:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:1
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 2:3
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
Czas na kobiecą siatkówkę! - http://www.mkszorza.pl
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 2:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 2:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik 0 : 3 Dwójka Świerklany
Artus Żory 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Jar-Trans Fox Pszów 3:2 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Beer Team Rybnik 2:3 Dach Decker Victoria Pilchowice
GAF Gliwice 1:3 Jarbud Rybnik Piaski
Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3 Jedynka Jankowice II
KS Volley Katowice 3:1 Cafe Nova Silesia Lubomia
Strzelec Gorzyczki 3:1 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
VT Nędza 3:0 Albion – gramy dla Kuby
Impacto LKS Chałupki 3:1 Jedynka Jankowice
Edytor Suszec 3:1 Top Ten ZST Rybnik
Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2 Olimpia Rybnik
http://www.deckery.dl.pl/
Artus Żory 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Jar-Trans Fox Pszów 3:2 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Beer Team Rybnik 2:3 Dach Decker Victoria Pilchowice
GAF Gliwice 1:3 Jarbud Rybnik Piaski
Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3 Jedynka Jankowice II
KS Volley Katowice 3:1 Cafe Nova Silesia Lubomia
Strzelec Gorzyczki 3:1 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
VT Nędza 3:0 Albion – gramy dla Kuby
Impacto LKS Chałupki 3:1 Jedynka Jankowice
Edytor Suszec 3:1 Top Ten ZST Rybnik
Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2 Olimpia Rybnik
http://www.deckery.dl.pl/
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:2
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 3:1
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:2
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 3:1
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 2:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 3:2
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Pozdro
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 3:2
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Pozdro
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 2:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:1
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:1
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
No to jadziem
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice3:2
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
I to by było na tyle
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice3:2
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
I to by było na tyle
- jedynkowicz
- Posty: 82
- Rejestracja: 2 paź 2008, o 19:57
- Płeć: M
- Kontakt:
Re: RALS - TYPER 2011/2012
I LIGA
Leon - Dwójka 1:3
Artus - OKIS 1:3
Fox - Salvequick 3:1
Beer Team - Dach Decker 3:1
GAF - Jarbud 1:3
Kredyty - Jedynka II 0:3
II LIGA
KS Volley - Cafe Nova 3:0
Strzelec - TS Euroskok 3:1
VT Nędza - Albion 3:0
Impacto - Jedynka 2:3
Edytor - Top Ten 3:1
Fundacja - Olimpia 0:3
Leon - Dwójka 1:3
Artus - OKIS 1:3
Fox - Salvequick 3:1
Beer Team - Dach Decker 3:1
GAF - Jarbud 1:3
Kredyty - Jedynka II 0:3
II LIGA
KS Volley - Cafe Nova 3:0
Strzelec - TS Euroskok 3:1
VT Nędza - Albion 3:0
Impacto - Jedynka 2:3
Edytor - Top Ten 3:1
Fundacja - Olimpia 0:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:2
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:2
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:1
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 2:3
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:1
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 2:3
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
T.S.EUROSKOK
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik 2 : 3 Dwójka Świerklany
Artus Żory 3:2 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Jar-Trans Fox Pszów 1:3 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Beer Team Rybnik 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
GAF Gliwice 0:3 Jarbud Rybnik Piaski
Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3 Jedynka Jankowice II
KS Volley Katowice 3:0 Cafe Nova Silesia Lubomia
Strzelec Gorzyczki 3:1 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
VT Nędza 3:0 Albion – gramy dla Kuby
Impacto LKS Chałupki 3:0 Jedynka Jankowice
Edytor Suszec 2:3 Top Ten ZST Rybnik
Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3 Olimpia Rybnik
Artus Żory 3:2 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
Jar-Trans Fox Pszów 1:3 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Beer Team Rybnik 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
GAF Gliwice 0:3 Jarbud Rybnik Piaski
Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3 Jedynka Jankowice II
KS Volley Katowice 3:0 Cafe Nova Silesia Lubomia
Strzelec Gorzyczki 3:1 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
VT Nędza 3:0 Albion – gramy dla Kuby
Impacto LKS Chałupki 3:0 Jedynka Jankowice
Edytor Suszec 2:3 Top Ten ZST Rybnik
Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3 Olimpia Rybnik
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 1:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 3:2
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 1:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 3:2
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0 :3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:1
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:2
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0 :3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:1
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:2
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 3:2
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 0:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:0
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Witam czas na moje typy 3 kolejki
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:1
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:1
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:1
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon-Dwójka 0:3
Artus-OKIS 3:0
Jar-Salve 2:3
Beer-Dach 3:2
Gaf-Jarbud 3:1
Kredyty-Jedynka 1:3
KS-Cafe 3:0
Strzelec-SKOK 3:2
VT-Albion 3:0
Impacto-Jedynka 3:1
Edytor-Top ten 3:2
Fundacja-Olimpia 0:3
Artus-OKIS 3:0
Jar-Salve 2:3
Beer-Dach 3:2
Gaf-Jarbud 3:1
Kredyty-Jedynka 1:3
KS-Cafe 3:0
Strzelec-SKOK 3:2
VT-Albion 3:0
Impacto-Jedynka 3:1
Edytor-Top ten 3:2
Fundacja-Olimpia 0:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Leon Internet Rybnik - Dwójka Świerklany 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:2
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
Artus Żory - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
Beer Team Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
GAF Gliwice - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
Kredyty Chwilówki Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
KS Volley Katowice - Cafe Nova Silesia Lubomia 3:0
Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
VT Nędza - Albion – gramy dla Kuby 3:0
Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 3:2
Fundacja Elektrowni Rybnik - Olimpia Rybnik 1:3
Re: RALS - TYPER 2011/2012
Siema
Leon Internet Rybnik 3:1 Dwójka Świerklany
Artus Żory 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle HE HE
Jar-Trans Fox Pszów 2:3 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Beer Team Rybnik 3:1 Dach Decker Victoria Pilchowice
GAF Gliwice 3:2 Jarbud Rybnik Piaski
Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3 Jedynka Jankowice II
Pozdro.
Leon Internet Rybnik 3:1 Dwójka Świerklany
Artus Żory 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle HE HE
Jar-Trans Fox Pszów 2:3 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Beer Team Rybnik 3:1 Dach Decker Victoria Pilchowice
GAF Gliwice 3:2 Jarbud Rybnik Piaski
Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3 Jedynka Jankowice II
Pozdro.
Re: RALS - TYPER 2011/2012
! Hola !
Podaję wyniki 3 kolejki:
1 - WICEK................20(6)
2 - plutek21..............19(5)
--- bioly...................19(5)
--- gonzik.................19(5)
--- ptak....................19(5)
6 - PiotrekJ...............18(5)
--- DawcioKMPS...........18(5)
--- Jaro84.................18(5)
--- Dżolo...................18(5)
--- swiezak................18(5)
11- jedynkowicz..........17(5)
--- rkmarcin...............17(5)
--- DADA1979.............17(5)
14- coolfon................17(4)
--- Lelo....................17(4)
16- ursinio................16(4)
--- pyzao..................16(4)
18- garincha..............15(4)
19- lewap..................14(4)
20- Simon says............14(3)
--- Zorro...................14(3)
--- wala....................14(3)
--- BosSs...................14(3)
24 - CaMeLoTh............13(3)
--- szrama.................13(3)
26 - Lukasz Catering.....13(2)
27 - zadar..................11(2)
--- barttosz................11(2)
29 - rafal...................10(2)
30 - damian albion........7(0)
31 - long1920..............5(1)
32 - stoker.................0
A Oto klasyfikacja ogólna:
1 - PiotrekJ..............62(17)
2 - lewap.................60(17)
3 - plutek21..............60(16)
4 - jedynkowicz..........55(16)
5 - DawcioKMPS..........55(14)
- - Lukasz Catering......55(14)
7 - bioly ..................55(13)
8 - WICEK.................54(15)
9 - coolfon................51(13)
-- - ursinio................51(13)
-- - Jaro84................51(13)
12 - Lelo..................51(12)
-- - szrama...............51(12)
14 - Simon says..........51(11)
15 - rkmarcin............50(13)
16 - Zorro ................49(12)
17 - Dżolo.................48(12)
18 - garincha.............47(12)
19 - zadar ................47(11)
20 - CaMeLoTh ..........44(11)
21 - pyzao.................44(10)
22 - DADA1979............43(10)
-- - ptak....................43(10)
24 - wala...................42(9)
-- - barttosz...............42(9)
26 - damian albion.......41(8)
27 - rafal..................38(8)
28 - gonzik................34(8)
29 - BosSs.................27(6)
30 - swiezak..............18(5)
31 - long1920.............16(2)
32 - stoker................15(3)
Podaję wyniki 3 kolejki:
1 - WICEK................20(6)
2 - plutek21..............19(5)
--- bioly...................19(5)
--- gonzik.................19(5)
--- ptak....................19(5)
6 - PiotrekJ...............18(5)
--- DawcioKMPS...........18(5)
--- Jaro84.................18(5)
--- Dżolo...................18(5)
--- swiezak................18(5)
11- jedynkowicz..........17(5)
--- rkmarcin...............17(5)
--- DADA1979.............17(5)
14- coolfon................17(4)
--- Lelo....................17(4)
16- ursinio................16(4)
--- pyzao..................16(4)
18- garincha..............15(4)
19- lewap..................14(4)
20- Simon says............14(3)
--- Zorro...................14(3)
--- wala....................14(3)
--- BosSs...................14(3)
24 - CaMeLoTh............13(3)
--- szrama.................13(3)
26 - Lukasz Catering.....13(2)
27 - zadar..................11(2)
--- barttosz................11(2)
29 - rafal...................10(2)
30 - damian albion........7(0)
31 - long1920..............5(1)
32 - stoker.................0
A Oto klasyfikacja ogólna:
1 - PiotrekJ..............62(17)
2 - lewap.................60(17)
3 - plutek21..............60(16)
4 - jedynkowicz..........55(16)
5 - DawcioKMPS..........55(14)
- - Lukasz Catering......55(14)
7 - bioly ..................55(13)
8 - WICEK.................54(15)
9 - coolfon................51(13)
-- - ursinio................51(13)
-- - Jaro84................51(13)
12 - Lelo..................51(12)
-- - szrama...............51(12)
14 - Simon says..........51(11)
15 - rkmarcin............50(13)
16 - Zorro ................49(12)
17 - Dżolo.................48(12)
18 - garincha.............47(12)
19 - zadar ................47(11)
20 - CaMeLoTh ..........44(11)
21 - pyzao.................44(10)
22 - DADA1979............43(10)
-- - ptak....................43(10)
24 - wala...................42(9)
-- - barttosz...............42(9)
26 - damian albion.......41(8)
27 - rafal..................38(8)
28 - gonzik................34(8)
29 - BosSs.................27(6)
30 - swiezak..............18(5)
31 - long1920.............16(2)
32 - stoker................15(3)
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~