RALS - Typer 2012/2013
Re: RALS - Typer 2012/2013
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 1 : 3
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 1 : 3
II liga O AWANS
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 1: 3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1 : 3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga HONOROWA
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0 : 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 1
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 1 : 3
II liga O AWANS
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 1: 3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1 : 3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga HONOROWA
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0 : 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 0-3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3-1
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0-3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3-0
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 2-3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3-0
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1-3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1-3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 2-3
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1-3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 1-3
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3-1
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 0-3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3-1
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0-3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3-0
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 2-3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3-0
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1-3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1-3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 2-3
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1-3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 1-3
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3-1
Re: RALS - Typer 2012/2013
13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3:1
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3:1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza --
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik --
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3:2
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice --
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 0:3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1:3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars --
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik --
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:0
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza --
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik --
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3:2
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice --
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 0:3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1:3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars --
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik --
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3-0
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3-1
Albion Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3-1
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: RALS - Typer 2012/2013
13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3:0
T.S.EUROSKOK
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Wyniki 21 kolejki typera i klasyfikacja generalna
21 kolejka:
1. Gasior23 15(4)
wiesx 15(4)
3. fubus007 15(3)
4. szrama 14(3)
rkmarcin 14(3)
6. kevin 13(2)
7. WICEK 12(3)
damian albion 12(3)
9. CaMeLoTh 12(2)
dancio 12(2)
11. Gunther 11(2)
coolfon 11(2)
13. amator85 10(2)
14. wrona 9(2)
ursinio 9(2)
16. jedynkowicz 9(1)
17. BosSs 9(0)
18. Lukasz_Catering 8(1)
Klasyfikacja generalna po 21 kolejkach:
1. dancio 343(76)
2. Gasior23 331(76)
3. Gunther 327(75)
4. rkmarcin 324(71)
5. wiesx 323(77)
6. szrama 323(73)
7. CaMeLoTh 312(66)
8. coolfon 312(65)
9. fubus007 310(66)
10. damian albion 303(68)
11. ursinio 300(68)
12. wrona 294(61)
13. Lukasz_Catering 287(57)
14. WICEK 282(60)
15. BosSs 282(55)
16. Kamiljan 275(55)
17. kevin 269(59)
18. PiotrekJ 267(62)
19. jedynkowicz 244(47)
20. amator85 223(49)
21 kolejka:
1. Gasior23 15(4)
wiesx 15(4)
3. fubus007 15(3)
4. szrama 14(3)
rkmarcin 14(3)
6. kevin 13(2)
7. WICEK 12(3)
damian albion 12(3)
9. CaMeLoTh 12(2)
dancio 12(2)
11. Gunther 11(2)
coolfon 11(2)
13. amator85 10(2)
14. wrona 9(2)
ursinio 9(2)
16. jedynkowicz 9(1)
17. BosSs 9(0)
18. Lukasz_Catering 8(1)
Klasyfikacja generalna po 21 kolejkach:
1. dancio 343(76)
2. Gasior23 331(76)
3. Gunther 327(75)
4. rkmarcin 324(71)
5. wiesx 323(77)
6. szrama 323(73)
7. CaMeLoTh 312(66)
8. coolfon 312(65)
9. fubus007 310(66)
10. damian albion 303(68)
11. ursinio 300(68)
12. wrona 294(61)
13. Lukasz_Catering 287(57)
14. WICEK 282(60)
15. BosSs 282(55)
16. Kamiljan 275(55)
17. kevin 269(59)
18. PiotrekJ 267(62)
19. jedynkowicz 244(47)
20. amator85 223(49)
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Wyniki 22 kolejki typera i klasyfikacja generalna
22 kolejka:
1. damian albion 26(6)
2. WICEK 24(6)
3. dancio 24(5)
4. wrona 23(5)
5. coolfon 21(5)
Lukasz_Catering 21(5)
BosSs 21(5)
8. kevin 21(4)
9. Gunther 20(5)
10. rkmarcin 20(4)
11. wiesx 17(3)
fubus007 17(3)
13. ursinio 14(2)
14. CaMeLoTh 13(2)
szrama 13(2)
16. Gasior23 10(0)
17. amator85 9(0)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 367(81)
2. Gunther 347(80)
3. rkmarcin 344(75)
4. Gasior23 341(76)
5. wiesx 340(80)
6. szrama 336(75)
7. coolfon 333(70)
8. damian albion 329(74)
9. fubus007 327(69)
10. CaMeLoTh 325(68)
11. wrona 317(66)
12. ursinio 314(70)
13. Lukasz_Catering 308(62)
14. WICEK 306(66)
15. BosSs 303(60)
16. kevin 290(63)
17. jedynkowicz 244(47)
18. amator85 232(49)
udział w zabawie po 3 nieobecnościach z rzędu kończą Kamiljan i PiotrekJ
22 kolejka:
1. damian albion 26(6)
2. WICEK 24(6)
3. dancio 24(5)
4. wrona 23(5)
5. coolfon 21(5)
Lukasz_Catering 21(5)
BosSs 21(5)
8. kevin 21(4)
9. Gunther 20(5)
10. rkmarcin 20(4)
11. wiesx 17(3)
fubus007 17(3)
13. ursinio 14(2)
14. CaMeLoTh 13(2)
szrama 13(2)
16. Gasior23 10(0)
17. amator85 9(0)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 367(81)
2. Gunther 347(80)
3. rkmarcin 344(75)
4. Gasior23 341(76)
5. wiesx 340(80)
6. szrama 336(75)
7. coolfon 333(70)
8. damian albion 329(74)
9. fubus007 327(69)
10. CaMeLoTh 325(68)
11. wrona 317(66)
12. ursinio 314(70)
13. Lukasz_Catering 308(62)
14. WICEK 306(66)
15. BosSs 303(60)
16. kevin 290(63)
17. jedynkowicz 244(47)
18. amator85 232(49)
udział w zabawie po 3 nieobecnościach z rzędu kończą Kamiljan i PiotrekJ
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 23 kolejki
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3:1
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 1:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 3:2
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:2
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1:3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:1
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3:1
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 1:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 3:2
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:2
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1:3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:1
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3:2
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1:3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1:3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3:2
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1:3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1:3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-0
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 3-0
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-2
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3-2
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-0
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 3-0
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-2
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3-2
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
MARAT Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 0-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 0-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
Albion Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-2
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 0-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3-1
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-2
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 0-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3-1
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 2:3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 1:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0:3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1:3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:1
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 2:3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 1:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0:3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1:3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1:3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 1:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 3:2
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3:2
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:1
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1:3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 1:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 3:2
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3:2
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 23 kolejki
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3 : 1
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 3 : 1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1 : 3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 3 : 1
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1 : 3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3 : 1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 1 : 3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3 : 1
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3 : 1
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3 : 1
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 3 : 1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1 : 3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 3 : 1
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1 : 3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3 : 1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 1 : 3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3 : 1
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3 : 1
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2 : 3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1 : 3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1 : 3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0 : 3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0 : 3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 0 : 3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1 : 3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3 : 0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3 : 0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3 : 1
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3 : 0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2 : 3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1 : 3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1 : 3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0 : 3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0 : 3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 0 : 3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1 : 3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3 : 0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3 : 0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3 : 1
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3 : 0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 0-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 0-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 0-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 0-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 0-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 0-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3-2
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 2-3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3-2
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1-3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3-1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3-2
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3-0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 2-3
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3-2
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 2-3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3-2
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1-3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3-1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3-2
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3-0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 2-3
NORD Świerklany RO-JO Team
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3-1
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 1:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 2:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3-1
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 1:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 2:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
- jedynkowicz
- Posty: 82
- Rejestracja: 2 paź 2008, o 19:57
- Płeć: M
- Kontakt:
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3-2
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-2
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 0-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:2
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:2
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3-2
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-2
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 0-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:2
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:2
Re: RALS - Typer 2012/2013
Witka
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1:3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 0:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0:3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1:3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:1
Pozdro
ursinio
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1:3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3
II liga O AWANS
18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 0:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0:3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1:3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:1
Pozdro
ursinio
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 0:3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3
II liga O AWANS
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0:3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1
22.03 piątek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3:1
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 0:3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3
II liga O AWANS
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0:3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1
22.03 piątek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3:1
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
T.S.EUROSKOK
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik :3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3
II liga O AWANS
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
22.03 piątek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Top Ten ZST Rybnik 0:3
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3:2
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik :3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3
II liga O AWANS
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
22.03 piątek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Top Ten ZST Rybnik 0:3
II liga HONOROWA
21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3:2
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0