RALS - Typer 2012/2013
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 0:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 2:3
II liga gr. B
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 3:2
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:2
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 0:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 2:3
II liga gr. B
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 3:2
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:2
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0
Re: RALS - Typer 2012/2013
Ciekawe gdzie są moje typy ,które wczoraj po Ptaku wysyłałem???
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów ---
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1-3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3-2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3-2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1-3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1-3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3-0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3-1
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów ---
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1-3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3-2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3-2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1-3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1-3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3-0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów ---
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1-3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3-2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3-2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1-3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1-3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3-0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3-1
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów ---
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1-3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3-2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3-2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1-3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1-3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3-0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3-1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Wyniki 5 kolejki typera i klasyfikcja generalna
Wyniki 5 kolejki:
1. damian albion 24(6)
2. fubus007 23(7)
3. kevin 23(6)
4. Gasior23 21(5)
5. ursinio 20(5)
rkmarcin 20(5)
7. wiesx 19(5)
8. szrama 19(4)
PiotrekJ 19(4)
dancio 19(4)
11. x_Mario_x 17(4)
12. amator85 16(4)
Zorro 16(4)
13. jedynkowicz 16(3)
CaMeLoTh 16(3)
janek 16(3)
BosSs 16(3)
ptak 16(3)
WICEK 16(3)
20. Kamiljan 15(3)
21. pampel 15(2)
drwalu 15(2)
23. maqu 14(2)
Gunther 14(2)
Lukasz_Catering 14(2)
26. novotny 12(3)
27. plutek21 12(2)
28. coolfon 12(1)
wrona 12(1)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 97(20)
2. Gunther 95(23)
3. kevin 91(22)
4. rkmarcin 87(21)
5. wiesx 85(23)
6. damian albion 85(20)
7. pampel 83(18)
8. Zorro 82(20)
9. PiotrekJ 81(19)
10. Gasior23 80(17)
11. szrama 78(15)
12. CaMeLoTh 77(16)
13. fubus007 77(15)
14. Kamiljan 76(16)
15. coolfon 76(15)
16. novotny 74(17)
17. ursinio 73(16)
18. maqu 73(15)
19. ptak 73(14)
Lukasz_Catering 73(14)
21. WICEK 72(14)
22. wrona 71(14)
23. BosSs 69(13)
24. plutek21 65(12)
25. x_Mario_x 63(12)
26. jedynkowicz 61(13)
27. drwalu 59(12)
28. janek 59(10)
29. Simon_Says 42(11)
30. Dada1979 35(8)
31. amator85 16(4)
udział w zabawie kończą rajchu i Wiacek83
Wyniki 5 kolejki:
1. damian albion 24(6)
2. fubus007 23(7)
3. kevin 23(6)
4. Gasior23 21(5)
5. ursinio 20(5)
rkmarcin 20(5)
7. wiesx 19(5)
8. szrama 19(4)
PiotrekJ 19(4)
dancio 19(4)
11. x_Mario_x 17(4)
12. amator85 16(4)
Zorro 16(4)
13. jedynkowicz 16(3)
CaMeLoTh 16(3)
janek 16(3)
BosSs 16(3)
ptak 16(3)
WICEK 16(3)
20. Kamiljan 15(3)
21. pampel 15(2)
drwalu 15(2)
23. maqu 14(2)
Gunther 14(2)
Lukasz_Catering 14(2)
26. novotny 12(3)
27. plutek21 12(2)
28. coolfon 12(1)
wrona 12(1)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 97(20)
2. Gunther 95(23)
3. kevin 91(22)
4. rkmarcin 87(21)
5. wiesx 85(23)
6. damian albion 85(20)
7. pampel 83(18)
8. Zorro 82(20)
9. PiotrekJ 81(19)
10. Gasior23 80(17)
11. szrama 78(15)
12. CaMeLoTh 77(16)
13. fubus007 77(15)
14. Kamiljan 76(16)
15. coolfon 76(15)
16. novotny 74(17)
17. ursinio 73(16)
18. maqu 73(15)
19. ptak 73(14)
Lukasz_Catering 73(14)
21. WICEK 72(14)
22. wrona 71(14)
23. BosSs 69(13)
24. plutek21 65(12)
25. x_Mario_x 63(12)
26. jedynkowicz 61(13)
27. drwalu 59(12)
28. janek 59(10)
29. Simon_Says 42(11)
30. Dada1979 35(8)
31. amator85 16(4)
udział w zabawie kończą rajchu i Wiacek83
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
6 kolejka typera
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:1
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:1
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 1:3
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 1:3
MARAT Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 2:3
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 2:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 1 : 3 Dach Decker Victoria Pilchowice
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Jedynka Jankowice II
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski 3 : 2 VT Nędza
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik 3 : 1 Jar-Trans Fox Pszów
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 1 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Eks Żernica II Team
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec 3 : 0 Kuźnia Raciborska
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik 1 : 3 VT Nędza
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 1 : 3 Dach Decker Victoria Pilchowice
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Jedynka Jankowice II
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski 3 : 2 VT Nędza
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik 3 : 1 Jar-Trans Fox Pszów
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 1 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Eks Żernica II Team
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec 3 : 0 Kuźnia Raciborska
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik 1 : 3 VT Nędza
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0;3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1;3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0;3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3;0
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3;1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3;1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 0;3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3;0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3;0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 2;3
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0;3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1;3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0;3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3;0
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3;1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3;1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 0;3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3;0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3;0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 2;3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-0
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-2
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-1
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-0
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-2
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-1
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:2
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 2:3
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:2
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 2:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
Albion Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 2 : 3 Dach Decker Victoria Pilchowice
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Jedynka Jankowice II
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski 2 : 3 VT Nędza
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik 3 : 2 Jar-Trans Fox Pszów
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 1 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Eks Żernica II Team
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec 3 : 0 Kuźnia Raciborska
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik 1 : 3 VT Nędza
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 2 : 3 Dach Decker Victoria Pilchowice
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Jedynka Jankowice II
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski 2 : 3 VT Nędza
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik 3 : 2 Jar-Trans Fox Pszów
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 1 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Eks Żernica II Team
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec 3 : 0 Kuźnia Raciborska
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik 1 : 3 VT Nędza
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
T.S.EUROSKOK
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:2
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:2
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
- jedynkowicz
- Posty: 82
- Rejestracja: 2 paź 2008, o 19:57
- Płeć: M
- Kontakt:
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
pzdr.
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
pzdr.
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2-3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-1
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2-3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-1
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2-3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-1
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2-3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-1
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-0
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans - : -
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2 : 3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0 : 3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3 : 1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - : -
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3 : 0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3 : 0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3 : 1
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans - : -
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2 : 3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0 : 3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3 : 1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - : -
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3 : 0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3 : 0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3 : 1
Re: RALS - Typer 2012/2013
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0 : 3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3 : 1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3 : 1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3 : 0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza : 3 : 1
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0 : 3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3 : 1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3 : 1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3 : 0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza : 3 : 1