Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Oooo jak zawodnik Pszowików zmienia to znaczy, że coś wie ...
również zmiana typu :
Fox 0:3 Top Ten
również zmiana typu :
Fox 0:3 Top Ten
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
no to zmiana typu Fox - TT 0-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Witam , podaję zaktualizowane tabele kolejek 6 , 16 i 20 oraz klasyfikację ogólną po dodaniu tych trzech kolejek.
W kolejce nr 20 mamy pierwszy bonus w tym sezonie za 10 trafnych 10 pkt. otrzymał "amator85" brawo
6 kolejka
1 - DADA1979 -----------26 (8)
2 - ursinio ----------------26 (7)
3 - BosSs -----------------25 (8)
3 - wrona -----------------25 (8)
3 - anilia -----------------25 (8)
6 - wiesx -----------------24 (7)
7 - Swierq ----------------22 (6)
8 - szrama ----------------21 (6)
9 - damian albion --------21 (5)
9 - Zorro ------------------21 (5)
11 - dancio ---------------20 (5)
11 - Lukasz_Catering ---20 (5)
13 - Jajens ---------------19 (4)
14 - Gasior23 ------------18 (4)
15 - amator85 -----------17 (4)
16 kolejka
1 - Lukasz_Catering -----22 (6)
2 - anilia ------------------18 (5)
2 - ursinio ----------------18 (5)
4 - DADA1979 ------------18 (4)
5 - amator85 -------------17 (4)
5 - damian albion --------17 (4)
5 - Jajens -----------------17 (4)
8 - BosSs ------------------16 (4)
8 - wiesx ------------------16 (4)
10 - Swierq ---------------14 (3)
11 - wrona ----------------12 (2)
11 - Zorro -----------------12 (2)
13 - szrama ---------------nb (1)
20 kolejka
1 - amator85 -------------42 (10) - bonus +10 pkt.
2 - ursinio -----------------29 (9)
3 - szrama ----------------28 (9)
4 - Jajens -----------------27 (8)
4 - Lukasz_Catering -----27 (8)
6 - Swierq -----------------26 (8)
7 - anilia -------------------25 (7)
8 - DADA1979 -------------24 (7)
9 - Zorro -------------------23 (7)
10 - wiesx -----------------23 (6)
11 - damian albion --------22 (5)
12 - BosSs ------------------21 (5)
12 - wrona ------------------21 (5)
klasyfikacja ogólna po 20 kolejkach
1 - Lukasz_Catering-----431 ( 114 ) +2
2 - Jajens-----------------431 ( 112 ) -1
3 - BosSs------------------427 ( 112 ) -1
4 - amator85 -------------414 ( 104 ) +6
5 - anilia-------------------410 ( 108 ) +2
6 - damian albion --------410 ( 100 ) -2
7 - DADA 1979 -----------409 ( 107 ) +1
8 - wiesx ------------------405 ( 104 ) +1
9 - wrona------------------403 ( 101 ) -3
10 - Swierq ---------------402 ( 102 ) +1
11 - szrama----------------395 ( 108 ) -6
12 - Zorro -----------------370 ( 93 )
13 - ursinio ---------------354 ( 94 )
W kolejce nr 20 mamy pierwszy bonus w tym sezonie za 10 trafnych 10 pkt. otrzymał "amator85" brawo
6 kolejka
1 - DADA1979 -----------26 (8)
2 - ursinio ----------------26 (7)
3 - BosSs -----------------25 (8)
3 - wrona -----------------25 (8)
3 - anilia -----------------25 (8)
6 - wiesx -----------------24 (7)
7 - Swierq ----------------22 (6)
8 - szrama ----------------21 (6)
9 - damian albion --------21 (5)
9 - Zorro ------------------21 (5)
11 - dancio ---------------20 (5)
11 - Lukasz_Catering ---20 (5)
13 - Jajens ---------------19 (4)
14 - Gasior23 ------------18 (4)
15 - amator85 -----------17 (4)
16 kolejka
1 - Lukasz_Catering -----22 (6)
2 - anilia ------------------18 (5)
2 - ursinio ----------------18 (5)
4 - DADA1979 ------------18 (4)
5 - amator85 -------------17 (4)
5 - damian albion --------17 (4)
5 - Jajens -----------------17 (4)
8 - BosSs ------------------16 (4)
8 - wiesx ------------------16 (4)
10 - Swierq ---------------14 (3)
11 - wrona ----------------12 (2)
11 - Zorro -----------------12 (2)
13 - szrama ---------------nb (1)
20 kolejka
1 - amator85 -------------42 (10) - bonus +10 pkt.
2 - ursinio -----------------29 (9)
3 - szrama ----------------28 (9)
4 - Jajens -----------------27 (8)
4 - Lukasz_Catering -----27 (8)
6 - Swierq -----------------26 (8)
7 - anilia -------------------25 (7)
8 - DADA1979 -------------24 (7)
9 - Zorro -------------------23 (7)
10 - wiesx -----------------23 (6)
11 - damian albion --------22 (5)
12 - BosSs ------------------21 (5)
12 - wrona ------------------21 (5)
klasyfikacja ogólna po 20 kolejkach
1 - Lukasz_Catering-----431 ( 114 ) +2
2 - Jajens-----------------431 ( 112 ) -1
3 - BosSs------------------427 ( 112 ) -1
4 - amator85 -------------414 ( 104 ) +6
5 - anilia-------------------410 ( 108 ) +2
6 - damian albion --------410 ( 100 ) -2
7 - DADA 1979 -----------409 ( 107 ) +1
8 - wiesx ------------------405 ( 104 ) +1
9 - wrona------------------403 ( 101 ) -3
10 - Swierq ---------------402 ( 102 ) +1
11 - szrama----------------395 ( 108 ) -6
12 - Zorro -----------------370 ( 93 )
13 - ursinio ---------------354 ( 94 )
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Kierwa ale żech poszoł
Jeszcze chwila i przeskoczę Lukasz_Catering
Pozdro 4all
Ursinio
Jeszcze chwila i przeskoczę Lukasz_Catering
Pozdro 4all
Ursinio
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
ohhh! fenk ju, fenk ju gajs! disis de best dej of maj lajf!!
tylko dlaczego musielismy czekac az 20 kolejek..
tylko dlaczego musielismy czekac az 20 kolejek..
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Te Jarunio dopisz mi taki bonus po znajomości bo siadł mi typer z Maratem !
Z góry wielkie dzięki
Ursinio
Z góry wielkie dzięki
Ursinio
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 1:3
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:2
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 piątek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 1:3
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:2
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 piątek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0:3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 2:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 2:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3:1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3:0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1-3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3-0
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3-0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 1-3
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1-3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3-0
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3-0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Ave!
I liga
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3 : 1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
I liga
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3 : 1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 2
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3 : 1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
Ursinio
22.03 wtorek 19:30 Jedynka Jankowice III - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 2
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
II liga
22.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - VERDEX Kuźnia Raciborska 3 : 1
22.03 wtorek 18:15 Victoria Pilchowice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
22.03 wtorek 19:15 Beer Team - NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
25.03 wtorek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
Ursinio
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
23.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
25.03 piątek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
25.03 piątek 17:45 Jedynka Jankowice - Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
23.03 środa Jedynka Jankowice II - Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
witam podaję wyniki 21 kolejki i ogólną, jutro część dalsza.
21 kolejka
1 - Zorro -------------------26(7)
2 - damian albion ---------25(6)
2 - ursinio -----------------25(6)
4 - DADA1979 -------------23(5)
5 - Swierq -----------------20(5)
6 - amator85 --------------20(4)
7 - Jajens -----------------19(3)
8 - wiesx ------------------18(5)
9 -anilia -------------------18(3)
9 - BosSs ------------------18(3)
9 - Lukasz_Catering -----18(3)
12 - szrama --------------17(4)
13 - wrona ---------------17(3)
Ogólna po 21 kolejkach
1 - Jajens-----------------450 ( 115 ) +1
2 - Lukasz_Catering-----449 ( 117 ) -1
3 - BosSs------------------445 ( 115 )
4 - damian albion -------435 ( 106 ) +2
5 - amator85 -------------434 ( 108 ) -1
6 - DADA 1979 ----------432 ( 112 ) +1
7 - anilia------------------428 ( 111 ) -2
8 - wiesx -----------------423 ( 109 )
9 - Swierq ----------------422 ( 107 ) +1
10 - wrona----------------420 ( 104 ) -1
11 - szrama---------------412 ( 112 )
12 - Zorro ----------------396 ( 100 )
13 - ursinio ---------------379 ( 100 )
21 kolejka
1 - Zorro -------------------26(7)
2 - damian albion ---------25(6)
2 - ursinio -----------------25(6)
4 - DADA1979 -------------23(5)
5 - Swierq -----------------20(5)
6 - amator85 --------------20(4)
7 - Jajens -----------------19(3)
8 - wiesx ------------------18(5)
9 -anilia -------------------18(3)
9 - BosSs ------------------18(3)
9 - Lukasz_Catering -----18(3)
12 - szrama --------------17(4)
13 - wrona ---------------17(3)
Ogólna po 21 kolejkach
1 - Jajens-----------------450 ( 115 ) +1
2 - Lukasz_Catering-----449 ( 117 ) -1
3 - BosSs------------------445 ( 115 )
4 - damian albion -------435 ( 106 ) +2
5 - amator85 -------------434 ( 108 ) -1
6 - DADA 1979 ----------432 ( 112 ) +1
7 - anilia------------------428 ( 111 ) -2
8 - wiesx -----------------423 ( 109 )
9 - Swierq ----------------422 ( 107 ) +1
10 - wrona----------------420 ( 104 ) -1
11 - szrama---------------412 ( 112 )
12 - Zorro ----------------396 ( 100 )
13 - ursinio ---------------379 ( 100 )
Ostatnio zmieniony 24 mar 2016, o 10:26 przez Zorro, łącznie zmieniany 1 raz.
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Dobry witam o 10:12 i podaję wyniki 23 kolejki oraz tabelę ogólną.
W 23 kolejce mieliśmy jeden walkower ( OKiS - Volley K-ce) i ten mecz jest anulowany,ciekawie robi się na szczycie tabeli,gdzie trzech typerów miesza się pozycjami z kolejki na kolejkę
23 kolejka
1 - Swierq ------------------18(5)
2 - BosSs -------------------17(5)
2 - szrama ------------------17(5)
2 - Zorro --------------------17(5)
5 - DADA1979 --------------16(4)
6 - damian albion ----------15(4)
6 - amator85 ---------------15(4)
6 - anilia --------------------15(4)
6 - wrona -------------------15(4)
10 - Jajens -----------------13(3)
10 - Lukasz_Catering -----13(3)
12 - ursinio -----------------11(3)
13 - wiesx -------------------9(2)
Tabela ogólna po 23 kolejkach bez kolejki nr 22
1 - Jajens-----------------463 ( 118 )
2 - Lukasz_Catering-----462 ( 120 )
2 - BosSs------------------462 ( 120 ) +1
4 - damian albion --------450 ( 110 )
5 - amator85 -------------449 ( 112 )
6 - DADA 1979 -----------448 ( 116 )
7 - anilia------------------443 ( 115 )
8 - Swierq ----------------440 ( 112 ) +1
9 - wrona------------------435 ( 108 ) +1
10 - wiesx ----------------431 ( 111 ) -2
11 - szrama---------------429 ( 117 )
12 - Zorro -----------------413 ( 105 )
13 - ursinio ---------------390 ( 103 )
W 23 kolejce mieliśmy jeden walkower ( OKiS - Volley K-ce) i ten mecz jest anulowany,ciekawie robi się na szczycie tabeli,gdzie trzech typerów miesza się pozycjami z kolejki na kolejkę
23 kolejka
1 - Swierq ------------------18(5)
2 - BosSs -------------------17(5)
2 - szrama ------------------17(5)
2 - Zorro --------------------17(5)
5 - DADA1979 --------------16(4)
6 - damian albion ----------15(4)
6 - amator85 ---------------15(4)
6 - anilia --------------------15(4)
6 - wrona -------------------15(4)
10 - Jajens -----------------13(3)
10 - Lukasz_Catering -----13(3)
12 - ursinio -----------------11(3)
13 - wiesx -------------------9(2)
Tabela ogólna po 23 kolejkach bez kolejki nr 22
1 - Jajens-----------------463 ( 118 )
2 - Lukasz_Catering-----462 ( 120 )
2 - BosSs------------------462 ( 120 ) +1
4 - damian albion --------450 ( 110 )
5 - amator85 -------------449 ( 112 )
6 - DADA 1979 -----------448 ( 116 )
7 - anilia------------------443 ( 115 )
8 - Swierq ----------------440 ( 112 ) +1
9 - wrona------------------435 ( 108 ) +1
10 - wiesx ----------------431 ( 111 ) -2
11 - szrama---------------429 ( 117 )
12 - Zorro -----------------413 ( 105 )
13 - ursinio ---------------390 ( 103 )
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
To może sam zapunktuje
31.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 3:1
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 0:3
31.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 3:1
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
31.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 2:3
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 3:1
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 2:3
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 3:1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
31.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 2:3
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 1:3
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 2:3
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 1:3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
31.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1:3
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 0:3
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1:3
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
31.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 3:1
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 1:3
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 3:1
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
31.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1:3
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 0:3
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1:3
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
31.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1:3
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 1:3
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1:3
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."