[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 29 Feb 2016, o 18:55

I liga
1.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:0
1.03 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:0
2.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
2.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
2.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
4.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga
29.02 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
29.02 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
1.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
2.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Edytor Suszec 3:0
2.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Beer Team Rybnik 3:1
3.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
4.03 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : TKKF Szczygłowice 3:1

Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 2 Mar 2016, o 09:58

2.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
2.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
2.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
4.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

II liga
2.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Edytor Suszec 3:0
2.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Beer Team Rybnik 3:1
3.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Verdex Kuźnia Raciborska 3:2
4.03 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : TKKF Szczygłowice 3:0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 5 Mar 2016, o 17:22

22 termin
I liga
7.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : MARAT Rybnik
7.03 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
8.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów
11.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
11.03 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans
II liga
8.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team
8.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska
8.03 wtorek 19.15 Beer Team : MUKS Wilhelm Szewczyk
10.03 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
10.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory
10.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki
11.03 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Edytor Suszec
zaległe
11.03 piątek 18.00 MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 6 Mar 2016, o 12:40

22 termin
I liga
7.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : MARAT Rybnik 0:3
7.03 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
11.03 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
II liga
8.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
8.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 3:0
8.03 wtorek 19.15 Beer Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
10.03 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
10.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
10.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3:0
11.03 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Edytor Suszec 3:1
zaległe
11.03 piątek 18.00 MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 3:2
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 6 Mar 2016, o 19:40

22 termin
I liga
7.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : MARAT Rybnik 1:3
7.03 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
11.03 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
II liga
8.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 1:3
8.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 3:0
8.03 wtorek 19.15 Beer Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
10.03 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
10.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
10.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3:0
11.03 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Edytor Suszec 3:0
zaległe
11.03 piątek 18.00 MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 1:3
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 6 Mar 2016, o 21:26

I liga
7.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : MARAT Rybnik 0:3
7.03 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
11.03 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
II liga
8.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
8.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 1:3
8.03 wtorek 19.15 Beer Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
10.03 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
10.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
10.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3:1
11.03 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Edytor Suszec 3:0
zaległe
11.03 piątek 18.00 MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 2:3
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby anilia » 7 Mar 2016, o 10:54

I liga
7.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : MARAT Rybnik 1:3
7.03 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
11.03 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
II liga
8.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 1:3
8.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 3:0
8.03 wtorek 19.15 Beer Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
10.03 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
10.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3:0
11.03 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Edytor Suszec 3:0
zaległe
11.03 piątek 18.00 MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 1:3
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 7 Mar 2016, o 10:56

22 termin
I liga
7.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : MARAT Rybnik 0:3
7.03 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
11.03 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
II liga
8.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
8.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 3:0
8.03 wtorek 19.15 Beer Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
10.03 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
10.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
10.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3:0
11.03 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Edytor Suszec 3:0
zaległe
11.03 piątek 18.00 MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1 
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 1:3
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 7 Mar 2016, o 12:01

22 termin
I liga
7.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : MARAT Rybnik 1-3
7.03 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
11.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0-3
11.03 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
II liga
8.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0-3
8.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 3-0
8.03 wtorek 19.15 Beer Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
10.03 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0-3
10.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
10.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3-2
11.03 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Edytor Suszec 3-0
zaległe
11.03 piątek 18.00 MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 3-2
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 7 Mar 2016, o 13:37

22 termin
I liga
7.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : MARAT Rybnik 0:3
7.03 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
8.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
11.03 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
II liga
8.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
8.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 3:0
8.03 wtorek 19.15 Beer Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
10.03 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
10.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
10.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3:0
11.03 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Edytor Suszec 3:0
zaległe
11.03 piątek 18.00 MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 3:1
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 7 Mar 2016, o 14:01

22 termin
I liga
7.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : MARAT Rybnik 1 : 3
7.03 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
8.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
11.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
11.03 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
II liga
8.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
8.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 3 : 0
8.03 wtorek 19.15 Beer Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
10.03 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1 : 3
10.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
10.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
11.03 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Edytor Suszec 3 : 0
zaległe
11.03 piątek 18.00 MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 3 : 1
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 7 Mar 2016, o 14:13

22 termin
I liga
7.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : MARAT Rybnik 1:3
7.03 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
11.03 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
II liga
8.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 1:3
8.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 3:0
8.03 wtorek 19.15 Beer Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
10.03 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
10.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
10.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3:1
11.03 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Edytor Suszec 3:0
zaległe
11.03 piątek 18.00 MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 3:2
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 7 Mar 2016, o 15:24

22 termin
I liga
7.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : MARAT Rybnik 1:3
7.03 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
11.03 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
II liga
8.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
8.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 3:0
8.03 wtorek 19.15 Beer Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
10.03 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
10.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 :3
10.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3:0
11.03 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Edytor Suszec 3:0
zaległe
11.03 piątek 18.00 MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 1:3
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Swierq » 7 Mar 2016, o 17:34

I liga
7.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : MARAT Rybnik 0:3
7.03 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
11.03 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
II liga
8.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
8.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 3:0
8.03 wtorek 19.15 Beer Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
10.03 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
10.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 :3
10.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 2:3
11.03 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Edytor Suszec 3:0
zaległe
11.03 piątek 18.00 MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 1:3
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 8 Mar 2016, o 17:04

Dobry
8.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
11.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
11.03 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
II liga
8.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
8.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF Polska 3:1
8.03 wtorek 19.15 Beer Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
10.03 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 :3
10.03 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 1:3
11.03 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Edytor Suszec 3:0
zaległe
11.03 piątek 18.00 MARAT Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 0:3
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 13 Mar 2016, o 14:59

Dobry 8-)

Chopy jadymy z tymi typerami ? Czy strony pomyliłem ? He he
Jarunio chyba ciężki weekend zaliczył ;)

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 13 Mar 2016, o 16:01

Sorki,że tak szybko ale potem nie mam czasu ;)
I liga
15.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia :Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 3:1
16.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów :Top Ten ZST Rybnik 3:1
16.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik:Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik:Jedynka Jankowice II 1:3
18.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
18.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle :KS Volley Katowice 0:3

II liga
14.03 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk :TKKF Szczygłowice 0:3
14.03 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team :Impacto LKS Chałupki 3:1
15.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice :Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory :NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele :Victoria Pilchowice 1:3
16.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki :Verdex Kuźnia Raciborska 2:3
18.03 piątek 19.35 Edytor Suszec :Beer Team 3:1
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 13 Mar 2016, o 18:35

dzięki Dawid ,że mnie wyręczyłeś , pary Dawida jak najbardziej aktualne ,są między nimi mecze zaległe,ale to nie ma większego znaczenia , powodzenia
P.S. Łikend ,był ciężki ,ale inaczej niż zawsze,do zo za tydzień :)

I liga
15.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia :Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 3:1
16.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów :Top Ten ZST Rybnik 2:3
16.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik:Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
17.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik:Jedynka Jankowice II 0:3
18.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
18.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle :KS Volley Katowice 0:3
II liga
14.03 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk :TKKF Szczygłowice 0:3
14.03 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team :Impacto LKS Chałupki 3:0
15.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice :Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory :NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele :Victoria Pilchowice 3:1
16.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki :Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
18.03 piątek 19.35 Edytor Suszec :Beer Team 3:1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 13 Mar 2016, o 19:44

I liga
15.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia :Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 1:3
16.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów :Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik:Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
17.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik:Jedynka Jankowice II 0:3
18.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
18.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle :KS Volley Katowice 0:3
II liga
14.03 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk :TKKF Szczygłowice 0:3
14.03 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team :Impacto LKS Chałupki 3:0
15.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory :NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
16.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele :Victoria Pilchowice 3:1
16.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki :Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
18.03 piątek 19.35 Edytor Suszec :Beer Team 1:3
Pozdro 4all
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 13 Mar 2016, o 21:43

I liga
15.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia :Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 2:3
16.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów :Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik:Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
17.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik:Jedynka Jankowice II 1:3
18.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
18.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle :KS Volley Katowice 0:3
II liga
14.03 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk :TKKF Szczygłowice 0:3
14.03 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team :Impacto LKS Chałupki 3:0
15.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice :Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
16.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory :NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
16.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele :Victoria Pilchowice 1:3
16.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki :Verdex Kuźnia Raciborska 1:3
18.03 piątek 19.35 Edytor Suszec :Beer Team 3:1
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby szrama » 13 Mar 2016, o 22:37

I liga
15.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia :Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 3:1
16.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów :Top Ten ZST Rybnik 0:3
16.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik:Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
17.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik:Jedynka Jankowice II 1:3
18.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
18.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle :KS Volley Katowice 0:3
II liga
14.03 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk :TKKF Szczygłowice 0:3
14.03 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team :Impacto LKS Chałupki 3:0
15.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice :Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
16.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory :NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
16.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele :Victoria Pilchowice 1:3
16.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki :Verdex Kuźnia Raciborska 1:3
18.03 piątek 19.35 Edytor Suszec :Beer Team 3:1
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 14 Mar 2016, o 07:31

I liga
15.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia :Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 2:3
16.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów :Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik:Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik:Jedynka Jankowice II 0:3
18.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
18.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle :KS Volley Katowice 0:3
II liga
14.03 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk :TKKF Szczygłowice 0:3
14.03 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team :Impacto LKS Chałupki 3:1
15.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice :Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
16.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory :NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele :Victoria Pilchowice 1:3
16.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki :Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
18.03 piątek 19.35 Edytor Suszec :Beer Team 1:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 14 Mar 2016, o 07:36

I liga
15.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia :Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 1:3
16.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów :Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik:Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik:Jedynka Jankowice II 1:3
18.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
18.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle :KS Volley Katowice 0:3
II liga
14.03 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk :TKKF Szczygłowice 0:3
14.03 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team :Impacto LKS Chałupki 3:1
15.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice :Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
16.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory :NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele :Victoria Pilchowice 1:3
16.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki :Verdex Kuźnia Raciborska 1:3
18.03 piątek 19.35 Edytor Suszec :Beer Team 3:2
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 14 Mar 2016, o 13:12

I liga
15.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia :Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 3:1
16.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów :Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik:Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik:Jedynka Jankowice II 1:3
18.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
18.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle :KS Volley Katowice 0:3
II liga
14.03 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk :TKKF Szczygłowice 0:3
14.03 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team :Impacto LKS Chałupki 3:1
15.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice :Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
16.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory :NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele :Victoria Pilchowice 1:3
16.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki :Verdex Kuźnia Raciborska 1:3
18.03 piątek 19.35 Edytor Suszec :Beer Team 3:1
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Swierq » 14 Mar 2016, o 14:25

15.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia :Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 1:3
16.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów :Top Ten ZST Rybnik 0:3
16.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik:Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik:Jedynka Jankowice II 1:3
18.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
18.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle :KS Volley Katowice 0:3
II liga
14.03 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk :TKKF Szczygłowice 0:3
14.03 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team :Impacto LKS Chałupki 3:1
15.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice :Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory :NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele :Victoria Pilchowice 1:3
16.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki :Verdex Kuźnia Raciborska 1:3
18.03 piątek 19.35 Edytor Suszec :Beer Team 3:1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby anilia » 14 Mar 2016, o 14:53

I liga
15.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia :Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 1:3
16.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów :Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik:Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik:Jedynka Jankowice II 0:3
18.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
18.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle :KS Volley Katowice 0:3
II liga
14.03 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk :TKKF Szczygłowice 0:3
14.03 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team :Impacto LKS Chałupki 3:1
15.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice :Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
16.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory :NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele :Victoria Pilchowice 1:3
16.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki :Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
18.03 piątek 19.35 Edytor Suszec :Beer Team 1:3
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 14 Mar 2016, o 17:16

I liga
15.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 2:3
16.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów :Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
18.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
18.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : KS Volley Katowice 0:3
II liga
14.03 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : TKKF Szczygłowice 0:3
14.03 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
15.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
16.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Victoria Pilchowice 1:3
16.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Verdex Kuźnia Raciborska 2:3
18.03 piątek 19.35 Edytor Suszec : Beer Team 2:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 14 Mar 2016, o 17:18

Ave!

I liga
15.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 1 : 3
16.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
16.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
17.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
18.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1 : 3
18.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : KS Volley Katowice 0 : 3

II liga
14.03 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : TKKF Szczygłowice 0 : 3
14.03 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
15.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team–gramy dla Kuby 3 : 1
16.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
16.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Verdex Kuźnia Raciborska 2 : 3
18.03 piątek 19.35 Edytor Suszec : Beer Team 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 15 Mar 2016, o 17:29

I liga
15.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia :Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
15.03 wtorek 18.45 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 3:1
16.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów :Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik:Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
16.03 środa 20.00 KS Volley Katowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
17.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik:Jedynka Jankowice II 3:1
18.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
18.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle :KS Volley Katowice 0:3
II liga
14.03 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk :TKKF Szczygłowice --------
14.03 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team :Impacto LKS Chałupki -------
15.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice :Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.03 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory :NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
16.03 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele :Victoria Pilchowice 1:3
16.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki :Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
18.03 piątek 19.35 Edytor Suszec :Beer Team 3:0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 15 Mar 2016, o 21:08

Zmiana typu

Fox - TT 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest