[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 15 sty 2018, o 23:14

I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 0:3

LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3:0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 1:2
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3:0
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 3:0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 506
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Vivson » 16 sty 2018, o 14:22

I liga

17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 0:3

LIGA II
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1:3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1:3
Vivson
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez damian albion » 16 sty 2018, o 17:05

17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1:3

LIGA II
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1:3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1:3
damian albion
 
Posty: 340
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 20 sty 2018, o 00:26

Ave !!!

Wrzucam dziś tylko pary na następną kolejkę.
Wracam we wtorek i zrobię podsumowanie.
Jeśli dojdzie jakiś mecz przełożony to niech ktoś z Was go wstawi dla reszty :)


TERMIN XVI

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki






TERMIN XVI

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

pozDro
amator85
 
Posty: 339
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Vivson » 20 sty 2018, o 22:49

TERMIN XVI

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 2
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 2
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 2
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Vivson
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 21 sty 2018, o 13:47

TERMIN XVI

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 2
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 2 : 3

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
rafcio
 
Posty: 87
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 21 sty 2018, o 16:55

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 2 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 2
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 2
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 21 sty 2018, o 20:05

Witka
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 241
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez odbijacz » 21 sty 2018, o 23:37

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 2
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
odbijacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 22 sty 2018, o 07:54

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
jacek17
 
Posty: 51
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 22 sty 2018, o 09:48

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:1
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 506
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 22 sty 2018, o 17:29

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
jumbo
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 22 sty 2018, o 18:12

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1:3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
artista
 
Posty: 41
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 22 sty 2018, o 18:20

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
knysza
 
Posty: 52
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Ebulka » 23 sty 2018, o 13:54

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów x : x
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 2 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Ebulka
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 wrz 2017, o 10:24
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez kevin » 23 sty 2018, o 14:42

I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów x : x
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:2
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 :1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

Kevin
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posty: 87
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez damian albion » 23 sty 2018, o 20:25

TERMIN XVI

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów xxxxxx
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice xxxxx
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle xxxx
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik xxxx
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
damian albion
 
Posty: 340
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 24 sty 2018, o 00:59

Ave !!!

Typerzy z ligą I poradzili sobie raczej łatwo chociaż meczy o ważne punkty nie brakowało.
W II lidze także kilka ważnych potyczek, z których z tarczą wychodzą obie ekipy z Lędzin, Top Tenu, Strzelca, Artusa i Fundacji.
Tę kolejkę wygrywa odbijacz, chociaż kilku z nas również otarło się o bonus :)

Wyniki XV TERMINU

1. odbijacz........,..............38(8) +10pkt bonus !!
2. amator85......................26(7)
2. jacek17........................26(7)
2. jumbo..........................26(7)
5. artista..........................25(7)
5. ursinio..........................25(7)
7. rafcio................,..........24(7)
8. knysza..........................22(5)
9. Ebulka..........................19(4)
10. DADA1979.....................18(5)
11. damian albion................17(5)
12. Gregor89......................17(3)
13. Vivson..........................15(4)
14. BosSs...........................14(3)



Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................289(73)
2. knysza.......................281(69)
3. artista.......................280(68)
4. amator85...................266(65)
5. jumbo.......................265(65)
6. rafcio........................250(61) +1
7. DADA1979...................244(59) -1
8. ursinio.......................243(57)
9. odbijacz.....................237(56) +5
10. BosSs.......................229(50) -1
11. Ebulka......................228(54)
12. Gregor89...................227(56) -2
13. Swierq......................207(49) -1
14. dancio.......................201(49) -1
15. damian albion..............187(49)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin.........................68(16)
18. Vivson........................59(15)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley.................13(1)

pozDro
amator85
 
Posty: 339
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Gregor89 » 25 sty 2018, o 07:20

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów....
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans....
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice...
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle....
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik....
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Gregor89
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 21:50
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 27 sty 2018, o 14:43

Ave !!!

Znowu w I lidze mieliśmy ciekawe pary meczowe. Najbardziej chyba elektryzował wynik meczu między dwoma najlepszymi zespołami z ostatniego sezonu. A ten na swoją korzyść zapiszą zawodnicy Leśnej Perły.
W II lidze też odbyło się kilka ważnych meczy i ciekawych rozstrzygnięć. Po tej kolejce najwięcej "w nogach" mają zawodnicy Victorii oraz Top Ten'u. I to w przeciągu 48 godzin :D


Wyniki XVI TERMINU

1. ursinio...........................17(5)
2. Vivson...........................17(4)
3. jacek17.........................15(4)
4. Ebulka...........................14(4)
4. knysza...........................14(4)
6. artista...........................14(3)
7. amator85........................13(3)
7. odbijacz..........,..............13(3)
9. DADA1979.......................12(3)
9. jumbo............................12(3)
11. rafcio................,..........12(2)
12. kevin............................10(3)
13. BosSs.............................9(2)
13. damian albion..................9(2)
13. Gregor89........................9(2)


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................304(77)
2. knysza.......................295(73)
3. artista.......................294(71)
4. amator85...................279(68)
5. jumbo.......................277(68)
6. rafcio........................262(63)
7. ursinio.......................260(62) +1
8. DADA1979...................256(62) -1
9. odbijacz.....................250(59)
10. Ebulka......................242(58) +1
11. BosSs.......................238(52) -1
12. Gregor89...................236(58)
13. Swierq......................207(49)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............196(51)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin.........................78(19)
18. Vivson........................76(19)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ.......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)


TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team


pozDro
amator85
 
Posty: 339
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 28 sty 2018, o 15:12

TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 1:3
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
rafcio
 
Posty: 87
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 29 sty 2018, o 15:21

TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:0
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:1
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
jumbo
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 29 sty 2018, o 19:12

Witka
TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 1:3
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 0:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1
Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 241
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Vivson » 29 sty 2018, o 22:31

TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:1
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 0:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 2:3
Vivson
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 30 sty 2018, o 08:33

TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 2:3
jacek17
 
Posty: 51
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 30 sty 2018, o 10:15

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 0:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1
knysza
 
Posty: 52
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 30 sty 2018, o 16:14

TERMIN XVII
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:0
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 3:1
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1
artista
 
Posty: 41
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 30 sty 2018, o 17:52

30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
amator85
 
Posty: 339
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 2 lut 2018, o 13:56

TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3 : 0
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3 : 1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3 : 0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3 : 0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3 : 0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1 : 3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3 : 1
amator85
 
Posty: 339
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez kevin » 3 lut 2018, o 19:53

TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik -----
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3 : 1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:2
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3 : 1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 :2
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2: 3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3 : 0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3 : 0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:2
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1 : 3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0: 3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posty: 87
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 09:57
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości