Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: hunter »

http://www.legavolley.it/lvc/
Swój kanał przecież zrobili.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: orw3ll »

Dzięki dobry człowieku, zawsze oglądałem w tv, albo znajdywałem transmisje, zapomniałem o tym, chociaż pół seta obejrze :)
bartosz25876458790
Posty: 40
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 15:28
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: bartosz25876458790 »

Ciekaw jestem czy kubanczyk Fernando Hernandez zostanie na drugi sezon w Exprivia Molfetta
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: Jiroux »

Pasini pisze, że Molfetta chce Nelliego
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: PvK »

Jiroux pisze:Pasini pisze, że Molfetta chce Nelliego
Wiec gdzie ucieka Hernandez?
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: StanLee »

PvK pisze:Wiec gdzie ucieka Hernandez?
Mówi się, że do Piacenzy (patrz poprzednia strona).
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: orw3ll »

O ile ta nie spadnie, chociaż dzisiaj wygrała, to może im się uda.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: StanLee »

SERIE A1 JEST LIGĄ ZAMKNIĘTĄ!

Co swoją drogą rewelacyjnie tam funkcjonuje.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: orw3ll »

Faktycznie, mój błąd.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: orw3ll »

Kazijski może wrócić do Japonii po półfinałach Serie A na turniej Kurowashiki All Japan. Jeśli Trentino udałoby się awansować do finału rozgrywek to byłby potężny cios dla zespołu z Trydentu.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: maciek77 »

Oglądał ktos Trento? Molfetta tak dobrze zagrała czy Trento słabo? W 5 meczu może być różnie, choć u siebie Trento powinno spokojnie sobie poradzić.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: Chal »

Molfetta u siebie niesamowicie bije zza 9 metra, a że do tego przyjęcie Trento z Kazijskim jest bardzo wrażliwe...
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: maciek77 »

No właśnie przeglądam staty i nieźle na zagrywce zagrali. Ogólnie ciekawe PlayOffy, ale z poziomem już chyba nieco gorzej.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: StanLee »

1. Chal, właśnie jestem ciekaw, czy Kazijski ma z tym cokolwiek wspólnego. Z jednej strony - takie rotowanie skrzydłowymi jakie z musu uprawia Stojczew, niesie negatywne konsekwencje, a Molfetta robi na zagrywce większą orkę niż dwa lata temu Piacenza czy cztery lata temu Modena, z Kooyem, Kooistrą, Creusem i Dennisem, co wygląda podejrzanie. No ale z drugiej - Colaci to naprawdę świetny libero, Urnaut przyjmuje solidnie, a statystyki przyjęcia mają równie fatalne co Kazijski w meczach wyjazdowych, Lanza po kontuzji na zmianach też marnie wygląda. Pewnie jedno i drugie, w wielkiej formie jest Molfetta, bo 37 asów w dwóch meczach na tym poziomie to kosmos. Kolejny przykład, ile może dać własna hala jeżeli chodzi o zagrywkę.
2. Maciek77, staram się oglądać wszystko po trochu, bo wszystkie mecze są w TV, ale nakładają się pory i:
- Lube, poza eksperymentami Blenginiego z Feim na ataku, grało swoje, więc nawet jeśli Latina zespół ma całkiem jak na 8. zespół ligi solidny (Josifow, Sottile, Sket, Maruotti, zaskakująco dobry HIrsch z Pavlovem w rezerwie), to nie miała większych szans.
- Modena ma straszne problemy z kontuzjami, do tego Bruno, Lucas i Lorenzetti pewnie pożegnają się z klubem, ciekawe, czy się odbudują. Vettori wrócił do gry, ale słabo to wyglądało, Nikic jest wiecznie kontuzjowany, więc nawet jak gra, to pewnie dalej mu coś dolega, Petricia i Piano nie ma, a Lucas nie jest Simonem i Muserskim, żeby trzymać grę zespołu. Ngapeth w czterech meczach zdobył 87 punktów, bardzo źle z ich perspektywy, że musiał zdobywać tyle punktów z takim zespołem jak Padwa. Z kilku źródeł można było wyczytać, że Modena chciałaby Stojczewa, który ma kontrakt z Trentino do 2018 roku, a Bruno i Lucas, znając ich zarobki z Brazylii, pewnie mieli monstrualne kontrakty jak na włoskie warunki, więc ciekawe jak to będzie.
- Mofetta-Trentino, jak wyżej.
- Perugia-Werona - z tego co widziałem, świetna jest ta seria, cała trójka skrzydłowych Werony gra bardzo dobrze, tylko ich libero jest mało poważny jak na ten poziom - z drugiej stron Kaliberda gra nieźle, Russell i Fromm dobrze się uzupełniają, Atanasijevic bez błysku, ale robi swoje. Bardzo dobra seria.

3. Pasini pisze, że: prawdopodobne, że Zaytsev wróci do Włoch; dostał propozycje z czterech spośród pięciu najlepszych klubów (czyli Lube, Trento, Modena, Werona, Perugia); najbardziej prawdopodobne, że zdecyduje się na Lube, ale jeszcze nic nie wiadomo; już rok temu mówiło się, że Lube chciałoby go razem z Juantoreną, ale miał kontrakt w Dynamie, teraz z Dynama odchodzi, w Lube wygrał scudetto, chyba składa się to w logiczną całość, zwłaszcza, że Lube od jakiegoś czasu regularnie podpisuje kontrakty z najlepszymi włoskimi zawodnikami.

Mam nadzieję, że pójdzie gdzie indziej, bo inaczej Lube będzie miało chyba najlepszy skład w Europie - Juantorena, Zaytsev, być może Kooy, Christenson, Jenia, Serbowie na środku, to chyba więcej niż to, co ma Zenit z ograniczonymi środkowymi i niepewnym sypaczem.
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: GolMar »

StanLee, Molfetta ma ogromny potencjał na zagrywce, więc go wykorzystuje ;) Ta rywalizacja jest u Włochów moim zdaniem najciekawsza.

W Dynamie po aferze dopingowej to już chyba mało kto z zagranicy będzie chciał grać, więc odejście Zajcewa nie dziwi. Jeśli wróci do Włoch to nie widzę innej opcji niż Lube. Są jakieś przecieki kto mógłby odejść z Civitanowej?

Btw, niepewny sypacz w Zenicie? Mówisz o Butko?
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: serek »

Priorytetem dla Lube jest zatrzymanie Majki, potem Juantoreny, zakup Zajcewa, pewnie środek zostanie i trzeba szukac kogoś do pary dla Kubańczyka. Nie rozumiem zainteresowania Kooyem (jeśli to prawda), ma świetny serwis, dużo umie w ataku, ale...jest nieregularny, strasznie,to nie jest ten najwyższy poziom. A pomysł z naturalizacją w jego przypadku jest skandaliczny.

w Dynamie to przede wszystkim na razie nie ma kasy, ponoć Fakieł chce się wzmacniać i powalczyć z Kazaniem, mają ściągnąć dwóch mocnych obcokrajowców, w tym jednego na atak
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: maciek77 »

Kiedyś tak sobie marzyłem o Conte w Lube. ;) W parze z Osmanym i Zajcewem :o
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: GolMar »

Maciek77, niedawno nie do pomyślenia, a przy bełchatowskich akcjach staje się jakby realne... Byłaby niezła paka.

A btw. Mattowi Andersonowi kończy się kontrakt z Kazaniem i plotka głosi, że będzie szukać innego klubu. To może on do Lube? ;) z Majką rozumie się znakomicie...
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: GolMar »

Serku, to może on sam stara się wprowadzić innych w błąd, bo plotka pochodzi od ludzi, którzy przebywają i rozmawiają z nim na co dzień. Choć nie ukrywam, że ja bym się cieszyła, gdyby został w Kazaniu ;)
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: lipton »

Na Sport Klubie leci właśnie powtórka meczu Latiny z Lube. Wcześniej mi się to nie rzuciło w oczy - na parkiecie nie ma sędziów liniowych. W dobie wideoweryfikacji z nich zrezygnowano?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: sb.slav »

I to już dawno, hoho.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: StanLee »

Ciekawy news odnośnie Lorenzettiego, Francuzów i Modeny -> http://m.gazzettadimodena.gelocal.it/sp ... 1.13199349

Pasini pisze, że Le Roux jest blisko tej Modeny. Byłoby to takie sobie zastępstwo za Lucasa, choć jeszcze nie widziałem Le Roux w dłuższym wymiarze z rozgrywającym naprawdę bardzo dobrze współpracującym ze środkowymi (tak, kimś takim nie jest Toniutti).
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: serek »

Ciekawe, gdzie Grozer pójdzie, jakby miał wylądować we Włoszech, już byśmy wiedzieli,w Polsce nie dostanie tyle kasy, do Turcji nie pójdzie, oby nie został w Azji...Może jednak wróci do tej Rosji...

Stan, stawiasz, że Conte odejdzie?
Tak sobie pomyślałam o jego dobrej grze: uważam, ze jest najlepszym obok Kurka i Łomacza siatkarzem tegorocznej Plus Ligi, i tylko jedna rzecz by mnie zastanawiała, jakby go miała kontraktować w nowym klubie: od kilku dobrych lat gra w zasadzie z jednym rozgrywającym
Ostatnio zmieniony 30 mar 2016, o 06:12 przez serek, łącznie zmieniany 1 raz.
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: serek »

StanLee pisze:Ciekawy news odnośnie Lorenzettiego, Francuzów i Modeny -> http://m.gazzettadimodena.gelocal.it/sp ... 1.13199349

Pasini pisze, że Le Roux jest blisko tej Modeny. Byłoby to takie sobie zastępstwo za Lucasa, choć jeszcze nie widziałem Le Roux w dłuższym wymiarze z rozgrywającym naprawdę bardzo dobrze współpracującym ze środkowymi (tak, kimś takim nie jest Toniutti).
Lornzetti to w Modenie instytucja, ale moim zdaniem dostał już o jedną szansę za dużo, chociaż ma szansę uratować sezon i zdobyć mistrzostwo...
Wiem, wiem, miał kłopoty z kontuzjami niemniejsze, niż Kowal, ale mimo wszystko...
Brakuje mu cechy, jaką mają najlepsi trenerzy: nie potrafi wyciągnąć z zawodników 200 procent, jak np. Stojczew
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: SerCos »

serek pisze:Ciekawe, gdzie Grozer pójdzie, jakby miał wylądować we Włoszech, już byśmy wiedzieli,w Polsce nie dostanie tyle kasy, do Turcji nie pójdzie, oby nie został w Azji...Może jednak wróci do tej Rosji...
Grozer ma ważny kontrakt z Biełgorodem, więc w grę wchodzi tylko wypożyczenie albo rozwiązanie kontraktu.
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: serek »

Ponoć jest w Rosji klub, który chce wyłożyć na niego kasę.
Szkoda by go było dla tej Azji.
Rouzier też może być ciekawym kąskiem, ale jakoś nie słychać żeby się o niego bili, a przecież powinien sobie w końcu znaleźć porządny klub
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: StanLee »

Wg mnie Conte z Uriarte dopiero za rok gdzieś pójdą, może razem. Ale z tym rozgrywającym, to miałbym na uwadze, że De Cecco kończy się kontrakt...
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: sb.slav »

StanLee pisze:Le Roux w dłuższym wymiarze z rozgrywającym naprawdę bardzo dobrze współpracującym ze środkowymi (tak, kimś takim nie jest Toniutti).
Oczywiście, że nie jest<potwierdza>.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: GolMar »

serek pisze: GolMarze, serio uważasz, ze siatkarze z jego półki w kwietniu muszą sobie szukać klubu?

rzecz już idzie tylko o to, czy podpisze na rok, czy na dwa.

(...)

Ciekawe, gdzie Grozer pójdzie, jakby miał wylądować we Włoszech, już byśmy wiedzieli,w Polsce nie dostanie tyle kasy, do Turcji nie pójdzie, oby nie został w Azji...Może jednak wróci do tej Rosji...
Uważam, że siatkarze z jego półki mogą szukać sobie klubu kiedykolwiek chcą, ale Kazań podpisuje/przedłuża kontrakty dość wcześnie (Michajłow, Leon, Wierbow są już na przykład podpisani od jakiegoś czasu na kolejne sezony), a Matt negocjował, negocjował... I chyba nie dogadali się.

A co do Grozera, Krasnojarsk ma podobno także spore ambicje po dobrym sezonie jako beniaminek. Mają się wzmacniać. Może tam?

A żeby nie robić offtopa, moim zdaniem Le Roux mógłby być nawet wartością dodaną za Lucasa gdyby współpraca z rozgrywającym wyglądała dobrze. Zagrywką w tym roku kosi moim zdaniem lepiej (choć nie znam statystyk), a w ataku także pokazuje się z dobrej strony.
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Serie A1 mężczyzn 2015/2016

Post autor: serek »

Nieee, w zeszłym roku wszystko przedłużali oficjalnie ;) w ostatniej chwili, Michajłowa nie musieli teraz przedłużać, bo ma jeszcze rok ważny kontrakt, a Werbowowi też kończy się przecież kontrakt i też nie wiadomo, co zrobi, ale jest wielce prawdopodobne, że zakończy karierę :(
Tylko Michajłow, Butko i Leon mają ważne kontrakty na kolejny sezon.

Co do Le Roux to pełna zgoda, z całym szacunkiem dla Lucasa, może być jego godnym zastępcą :)
Ostatnio zmieniony 30 mar 2016, o 06:13 przez serek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”