Liga Mistrzów 2010-2011

Awatar użytkownika
klouczers
Posty: 151
Rejestracja: 2 sty 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: klouczers »

Oglądałem tylko mecz Jastrzębian. Ich gra była tak tragiczna, że ciężko coś dobrego o nich powiedzieć. W podsumowaniu tej rundy plusligi ktoś pisał o dobrej grze Gawryszewskiego. Wczoraj nic podobnego nie zauważyłem - był chyba zawodnikiem przeciwnika.
FanSkryyy
Posty: 4
Rejestracja: 3 lut 2011, o 14:01
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: FanSkryyy »

Przecież my tu nie piszemy o Pluslidze, tylko o LM. To jest główny temat.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Mateusz1993 »

Lynn pisze:resovia jednak uratowała honor polskich drużyn. Takie więc 1 zwycięstwo + 4 porażki wliczając wczorajszy mecz Bielska
Mamy silne ligi nie ma co 8-)
Według mnie liczę Plusligi i LSK jako jedno nie ma sensu.

Co do Plińskiego? Lepiej zagrał klubowy kolega z pozycji- Możdżonek? Nie sądzę, jeden z bloków przy sytuacyjnej, drugiego nei pamiętam, Depestele robił wiatrak z obu środkowych.
Porażka JW była wliczona w grę, przed tymi meczami typowałem, że na wyjazdach może być ciężko lecz u siebie powinniśmy (JW i Skra wygrać) jednak złoty set to loteria i można wygrać z ISKRĄ jak i przegrać z Maccabi czy Zlobinem.

Co do innych meczów Cuneo pyknęło Biełgorod 3:0, meczu jeszcze nie widziałem
Zenit łatwo ograł Bled, widziałem kawałki, pokazali swą siłę i będą groźni (w Final Four?- jeśli tam dojdą).
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Nagor »

FanSkryyy pisze:Skoro tak myślisz twoja sprawa, zobaczymy w środę. A doping Skry jest na pewno lepszy niż Belgów, chłopcy sobie stali i na trąbkach grali... żenada..
Tak jakby kibice skry wyglądali inaczej.
...
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: mewa »

Nagor pisze:Tak jakby kibice skry wyglądali inaczej.
Ale widziałeś tylko w TV lub przeczytałeś na forum prawda? Bo na meczu nigdy nie byłeś. Internetowym napinaczom mówimy stanowcze nie. Więc nie prowokuj proszę więcej.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Nagor »

mewa pisze:
Nagor pisze:Tak jakby kibice skry wyglądali inaczej.
Ale widziałeś tylko w TV lub przeczytałeś na forum prawda? Bo na meczu nigdy nie byłeś. Internetowym napinaczom mówimy stanowcze nie. Więc nie prowokuj proszę więcej.
To dziwne, że u mnie każdy widzi prowokację a u przedmówcy nie, i to nie chodzi tylko o ten temat. Poza tym widziałem, co prawda nie w Bełchatowie, ale wystarczy mi ich próbka na wyjeździe. Szkoda, że akurat wtedy nie mieli syreny :(
...
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: BadTrue »

Zawsze bywam na meczach Skry w LM i atmosfera jest zawsze świetna i niesamowita......widać że przychodzą tam ludzie którzy kochają siatkę....niekoniecznie Skrę.....ale ten niesamowity sport...jeżeli ktoś ogląda tylko w telewizji to niech lepiej się nie wypowiada, bo telewizje przekazuje 30% tych emocji.....no wyjątek stanowi Nagor on może się kompromitować nadal:] :]
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Pele »

Faktycznie ostatnio w Rosji mecz Ligi Mistrzów Polski zespół wygrał w 2002 roku kiedy to Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźłe pokonał zespół z Moskwy. Stare, dobre czasy! Wtedy też Mosto wyeliminowało Friedrichshafen przegrywajac tak jak wczoraj 1:3
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Nagor »

BadTrue pisze:Zawsze bywam na meczach Skry w LM i atmosfera jest zawsze świetna i niesamowita......widać że przychodzą tam ludzie którzy kochają siatkę....niekoniecznie Skrę.....ale ten niesamowity sport...jeżeli ktoś ogląda tylko w telewizji to niech lepiej się nie wypowiada, bo telewizje przekazuje 30% tych emocji.....no wyjątek stanowi Nagor on może się kompromitować nadal:] :]
Szkoda, że nie da się tego sprawdzić, ale idę o zakład, że jak skra straci sponsora i nie będzie Kurko i Wlazło fanek to nigdy nie zapełnicie już hali.
...
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: BadTrue »

Nagor pisze:Szkoda, że nie da się tego sprawdzić, ale idę o zakład, że jak skra straci sponsora i nie będzie Kurko i Wlazło fanek to nigdy nie zapełnicie już hali.
Jeżeli chcesz sprawdzić atmosfere to nic trudnego.....zapraszam na mecz.....a co do tego czy Skra straci sponsora...już o tym pisałem.....nie ma żadnego powodu żeby Skra straciła sponsora....powtorze jeszcze raz wątpie zeby PGE zależało tak naprawdę na pucharkach i statuetkach....Skra ma być rozpoznawalna marka..a to robi i nieźle jej to wychodzi....udział w Lidze Miestrzów na nastepny rok już ma więc sponsor juz ma powody do zadowolenia......a do tego jej popularność nie maleje co widac na meczach i ogolnie zainteresowaniu tym zespolem.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: ciorny17 »

BadTrue nie wdawaj się w polemikę z Nagorem bo On i tak będzie obstawiał przy swoim, że wszystko co z Bełchatowa to be i fe i należy to poniżać i obrażać. Cóż, jak ktoś ma klapki na oczach i nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa i wszystko mu nie pasuje taki już będzie i nic tego nie zmieni. Zobaczycie, że Skra poradzi sobie z Knack'iem i mam nadzieję powalczy z Zenitem. Wczorajszy mecz był moim zdaniem zbyt zlekceważony przez bełchatowian. To czy Skra jest w kryzysie zobaczymy w sobotę po meczu z Resovią. Co do JW to czarno widzę ich dalszy udział w LM. Niemcy dobrze pokazali słabości Jastrzębskiego pokazując, że są w megakryzysie i o utrzymanie w +lidze nie będzie łatwo.
Kłamca.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: BadTrue »

BadTrue pisze:Wczorajszy mecz był moim zdaniem zbyt zlekceważony przez bełchatowian. To czy Skra jest w kryzysie zobaczymy w sobotę po meczu z Resovią. Co do JW to czarno widzę ich dalszy udział w LM. Niemcy dobrze pokazali słabości Jastrzębskiego pokazując, że są w megakryzysie i o utrzymanie w +lidze nie będzie łatwo.
Możliwe ze zlekcewazyli rywala, może złapała ich zadyszka i mały kryzys....mają do tego prawo bo takich maratonach i natłoku meczów......ja wiem ze wszystkie polskie drużyny które wystepuja w Pucharach mają podobne maratony, ale to jednak Skra utrzymała świetny poziom Ligi przegrywajac jak dotąd jedno spotkanie i do tego wywalczyli PP.....wiec kiedys musiala przyjsc gorsza forma...szkoda tylko ze na LM.....co do sobotniego meczu...nie traktowalbym go bardzo na serio...mozliwe ze i Resovia jak i Skra nie wystawia swoich najwiekszych armat w obawie o mecze w Pucharach...
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: adi_tiger »

oglądając powtórkę wczorajszego meczu Bled - Zenit śmiem twierdzić że czeka nas fajny finał Trentino - Zenit :)

Naprawde podoba mi sie gra Kazania, Ball gra mądrze, ma dobrych wykonawców. Ich gra jest strasznie ułożona. Także jeszcze raz mówie, jeśli każdy zagra na 80 - 100 % swoich możliwosci to finał Trentino - Zenit.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: kevinpsb »

BadTrue pisze: co do sobotniego meczu...nie traktowalbym go bardzo na serio...mozliwe ze i Resovia jak i Skra nie wystawia swoich najwiekszych armat w obawie o mecze w Pucharach...
Resovia wyjdzie najmocniejszym składem z możliwych. Oni swojej rywalizacji Pucharowej nie przegrają na 95%. Nie dość że grają z dużo słabszym rywalem, u siebie, a w zanadrzu mają jeszcze złotego seta. Natomiast Skra w kontekście meczu z Roeselare musi coś kombinować. Pliński się nie nadaje do gry w ogóle. Bąkiewicz wreszcie by mógł coś zagrać bo Winiar nie ma z kim stanąć do przyjęcia. Zator musi znaleźć swój poziom. Antiga dalej bez siły fizycznej. Kurek za to tylko z siłą fizyczną. Falasca gra tak jak nas do tego przyzwyczaił przez ostatnie kilka sezonów, czyli środkowi się mijają z piłką, Wlazły wisi na jedynce jak i dwójce, Winiar szuka techniki a Kurek ma za nisko...
Śmiem wątpić czy są w tej chwili ludzie którzy są gotowi postawić duże pieniądze na awans Skry do szóstki...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
mateusz
Posty: 7
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:39
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: mateusz »

adi_tiger pisze:oglądając powtórkę wczorajszego meczu Bled - Zenit śmiem twierdzić że czeka nas fajny finał Trentino - Zenit :)

Naprawde podoba mi sie gra Kazania, Ball gra mądrze, ma dobrych wykonawców. Ich gra jest strasznie ułożona. Także jeszcze raz mówie, jeśli każdy zagra na 80 - 100 % swoich możliwosci to finał Trentino - Zenit.
Radze obejrzec mecz Bre Banca Lannutti Cuneo -Lokomotiv Biełgorod . Zagrywka Cuneo porażająca, tylu asów w sam narożnik nie widziałem przez cała rundę zasadniczą Plusligi. Z taka siłą ognia żaden zespół nie ma szans, co pokazali w tym sezonie między innym w meczach z Trentino.
quentin7
Posty: 130
Rejestracja: 28 lis 2007, o 01:39
Płeć: M
Lokalizacja: a różnie...
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: quentin7 »

Czy Skra w LM oprócz występów jako gospodarz w turnieju finałowym pokazała coś do tej pory w Europie? Nie za bardzo, poza imponującą fazą grupową, gdzie grali naprawdę rewelacyjne powtarza się znowu ta sama sytuacja. Czy oni zawsze aby dostać się do turnieju finałowego muszą być gospodarzami? Dominują na arenie krajowej, ale nie zbyt są spełnieni na arenie europejskiej i to troszkę martwi. W Belgii byli zdecydowanymi faworytami, a tutaj taka klapa.

Według zapowiedzi Polsatu Sport Jastrzębski był faworytem w starciu z Niemieckim zespołem? Ciekaw jestem, kto wysunął takie twierdzenie. Troszkę będzie żal, bo Jastrzębianie mieli naprawdę teoretycznie łatwiejszą drogę aby grać dalej. Trzeba trzymać kciuki w rewanżu i liczyć na awans.

Ogólnie rozczarowały mnie wczorajsze występy polskich zespołów w LM, bo o ile spodziewałem się porażki Jastrzębskiego o tyle postawa i gra Skry jest dla mnie totalnym rozczarowaniem.

Oby w rewanżach było lepiej.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Nagor »

mateusz pisze:
adi_tiger pisze:oglądając powtórkę wczorajszego meczu Bled - Zenit śmiem twierdzić że czeka nas fajny finał Trentino - Zenit :)

Naprawde podoba mi sie gra Kazania, Ball gra mądrze, ma dobrych wykonawców. Ich gra jest strasznie ułożona. Także jeszcze raz mówie, jeśli każdy zagra na 80 - 100 % swoich możliwosci to finał Trentino - Zenit.
Radze obejrzec mecz Bre Banca Lannutti Cuneo -Lokomotiv Biełgorod . Zagrywka Cuneo porażająca, tylu asów w sam narożnik nie widziałem przez cała rundę zasadniczą Plusligi. Z taka siłą ognia żaden zespół nie ma szans, co pokazali w tym sezonie między innym w meczach z Trentino.
Hm tylu asów ale kto tam w Biełgorodzie przyjmował... Kosarev? Cuneo wg mnie nie wejdzie do finału LM, chociaż nie śledziłem drabinek.
...
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Italiano »

Ciężko jest stawiać Trentino ponad Cuneo w momencie, gdy trzy ostatnie spotkania o stawkę (Mistrzostwo Włoch, Puchar i Superpuchar Włoch) gładko wygrywało Cuneo (odpowiednio 3-1,3-0,3-0). Ostatnie ważne spotkanie wygrane przez Trentino to Puchar Włoch 2010 i 3-1 w finale. Tylko, że wtedy Cuneo nie było w najwyższej formie.

Reasumując - nie widzę argumentów, żeby stawiać Trento ponad Cuneo... Tym bardziej, że na włoskich forach (i chyba nie tylko) otwarcie pisze się o kompleksie Trentino itd.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: Mateusz1993 »

mateusz pisze:
adi_tiger pisze:oglądając powtórkę wczorajszego meczu Bled - Zenit śmiem twierdzić że czeka nas fajny finał Trentino - Zenit :)

Naprawde podoba mi sie gra Kazania, Ball gra mądrze, ma dobrych wykonawców. Ich gra jest strasznie ułożona. Także jeszcze raz mówie, jeśli każdy zagra na 80 - 100 % swoich możliwosci to finał Trentino - Zenit.
Radze obejrzec mecz Bre Banca Lannutti Cuneo -Lokomotiv Biełgorod . Zagrywka Cuneo porażająca, tylu asów w sam narożnik nie widziałem przez cała rundę zasadniczą Plusligi. Z taka siłą ognia żaden zespół nie ma szans, co pokazali w tym sezonie między innym w meczach z Trentino.
Ja co prawda tego meczu nie widziałem, (jeszcze go obejrzę), ale siły Cuneo jestem świadomy.
W zeszłym roku, zwycięstwo nad Trento było małą niespodzianką, w tym już nie są, bo te zespoły personalnie są porównywalne jak i nie Cuneo lepsze- mające gracza o minimum klasę lepszego na ważniej pozycji- Grbicia, do tego świetny środek, libero, bardzo dobrzy przyjmujący i doświadczony atakujący, a ładnie to wszystko poukładał Alberto Giuliani.
Jeśli przejdą Biełgorod (od dłuższego już czasu, będący w kryzysie), spotkają się z wygranym dwumeczu ToursVB/Dynamo (ja stawiam na francuzów). W starciu z każdym z tych zespołów, będą faworytami, a w przypadku awansu do F4, zagrają z Trento.
Zenit to również mocny zespół, największymi atutami są mocni rozgrywający i skrzydłowi (maszyna do robienia punktów- Michajłow i doświadczenie Priddy, Tietiuchin i w obwodzie Maxim)- będzie ciekawie. ;)
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: norbertz90 »

JW prowadzi solidna gra jak na razie. Yudin najwiecej punktów. Oby do Złotego Seta.
Norbert
Awatar użytkownika
keep_the_ball_flying
Posty: 94
Rejestracja: 20 maja 2010, o 12:29
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: keep_the_ball_flying »

Dynamo Moskwa w najlepszej szóstce (+ oczywiście Trentino) Ligi Mistrzów... ale Tours tanio skóry nie sprzedało :D w decydującym Złotym Secie do stanu 12:10 gra obu zespołów w defensywie na najwyższym światowym poziomie. Sam Aleksiej Kazakov bronił takie piłki jakich nie powstydziłby się sam Sergio :P
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: nicram »

2 ataki Konecnego na kontrach miazga :] ale tak jak mówisz Złoty Set niczego sobie, szkoda mi troche Tours bo mieli Dynamo na talerzu :(
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Awatar użytkownika
klouczers
Posty: 151
Rejestracja: 2 sty 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: klouczers »

Ustawienie JW w 3cim secie to jakaś farsa! Nawet młodzicy potrafią się dobrze ustawić! Kto taki mądry podał taką kartkę z ustawieniem?
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: nicram »

Im dłużej ten mecz trwa to mam wrażenie że jastrzębie gra coraz gorzej, niechce być złym prorokiem ale coś czuje że w złotym secie to Niemcy będą górą.
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: norbertz90 »

Generali to zespół porównywalny do Jastrzebia. Dzisiaj słabo grają. Jastrzebie o wiele lepiej zagrywką niż w pierwszym meczu.Ogólnie mecz nie za ciekawy. Głupie błedy i seta zdobylo Generali. Wygrać 4 partie i złotego seta
Norbert
osnazfsb

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: osnazfsb »

Odnosnie dzisiejszego meczu to jak ktos nie wierzy ze Veres to bardzo dobry zawodnik o kapitalnych mozliwosciach w ofensywie polecam dzisiejszym mecz. Konecny potwierdził fakt ze jest jednym z najlepszych atakujacych w Europie. Grankin zagrał bardzo dobre spotkanie. W złotym secie conajmniej kilka akcji zasługiwało na uwage widac było wielka determinacje z obu stron. W sumie ogladajac taki mecz i mecz JW z Niemcami ciezko uwierzyc ze z pierwszej pary ktos musi odpasc z drugiej ktos awansowac.
Awatar użytkownika
klouczers
Posty: 151
Rejestracja: 2 sty 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: klouczers »

Dlaczego w 4 secie dalej grają w tym kretyńskim ustawieniu?
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: norbertz90 »

Dla mnie to karygodne, że w klubie z uznaną marką w Polsce łapie kontuzję jeden środkowy i nie ma żadnej alternatywy na tą pozycję. W przyszyłym sezonie trzeba pomyśleć nad kimś taki Grzyb czy Wnuk to zawodnicy, ktorzy praktycznie nie graja w swoich klubach a przydaliby się. JW skazany jest na to aby na środku caly czas grali Gawryszewski i Polański zawodncy zdecydowanie słabsi niż Kmet i Gunthor. Jak na razie w 4 secie 4 punkty przewagi . Czyli Golden Set coraz to blizej
Norbert
Awatar użytkownika
keep_the_ball_flying
Posty: 94
Rejestracja: 20 maja 2010, o 12:29
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: keep_the_ball_flying »

osnazfsb pisze:W sumie ogladajac taki mecz i mecz JW z Niemcami ciezko uwierzyc ze z pierwszej pary ktos musi odpasc z drugiej ktos awansowac.
Potwierdza to fakt, że Jastrzębianie mają wyjątkową okazję (takie losowanie nie zdarzy się im przez najbliższe 10 lat) awansować do turnieju finałowego. Śmiem twierdzić, że jeżeli sztuka ta im się uda to po dwóch wygranych "złotych setach". W takiej dyspozycji mogą triumfować wyłącznie na własnym parkiecie i grać va bank w dodatkowym secie.
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2010-2011

Post autor: KK fan »

Chyba JW awansuje grają w miarę dobrze.
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”