Liga Mistrzów 2014/2015

Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: nicram »

Kibice zawsze nakręcają się, ale niestety taka jest żeby prawda. Skład na F4 mamy poprostu za słaby, a to żeby wywalczyć MP to w Skrze musiałby wypaść ze składu Mario albo Uriarte. I ten kto popatrzy realnie na ten skład i na trenera to wie że 1/4 w LM i srebro to jest max co ta drużyna może osiągnąć ;)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Garp
Posty: 600
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Garp »

Patrząc na wczorajszy mecz Resovii - dużo szczęścia drużyny z Rzeszowa, Niemcy pewnie plują sobie w brodę, że nie wygrali 3:0 czy 3:1. W rewanżu może jeszcze być bardzo różnie, a Resovia dobrze "trafiona" łatwo się gubi i zaczyna się nerwówka. W tej formie nie wróżę rzeszowianom dalszych sukcesów.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: qtp »

Garp pisze:W tej formie nie wróżę rzeszowianom dalszych sukcesów.
A najlepsze jest to że forma wcale nie jest zła, ani nawet średnia. Forma jest dobra, widać po zagrywce. Resovia pod Kowalem ma duże problemy z psychiką, i najbardziej to wychodzi właśnie w LM. Nie było to pierwsze ani drugie spotkanie gdzie zawodnicy nie wyszli z szatni. Na Podpromiu powinno być lepiej. Jeśli przejdą dalej to obawiam się że na ruskich wyjdą tak przestraszeni jak na Skre w listopadzie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Noworoczny »

Ja to odebrałem jako zapowiedź zwycięstwa Resovii. Bo skoro 1/4 w boleściach a 1/2 już tylko z małym trudem, to znaczy, że Kowal znowu przygotował superszczyt na finały i tam szybkie 3-0 będzie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: pewniak »

PustynnaBurza pisze:
Chal pisze:
PustynnaBurza pisze:jak patrzę na skład VFB to do 8 u nas było by im ciężko
Zapomniałaś dodać, że w I lidze!
Chal ale taka prawda zobacz na skład Czarnych Radom i VFB in porównaj
Nie rozumiem v po co te hamskie docinki ?
hehe dobre :) od kiedy to skład na papierze gra? Dobry trener potrafi z drużyny wyciągnąć więcej niż to co pokazuje "papier". Biorąc pod uwagę historię gry Resovii w pucharach, to wygrana w Niemczech do dobry wynik. Kowal powiedział, to co mam w podpisie i to realizuje jak widać. A skoro tak, to zawodnikom najtrudniej zmobilizować się na mecze w których są zdecydowanymi faworytami.
Co do Nowosybirska, to fakt grania rewanżu u siebie jest nie bez znaczenia i znacząco zwiększa szanse Resovii.
Moim zdaniem 21-go zobaczymy w którym miejscu jest Resovia. Gra u siebie mecz ze Skrą. Najprawdopodobniej (bo jeszcze kolejka w międzyczasie) mecz o pierwsze miejsce, więc stawka niebagatelna dla obu drużyn. Jeśli wygra Resovia, to zdobędzie psychologiczny przyczółek w walce o złoto. Jeśli nie, to będzie można nieoficjalnie ogłosić mistrza Anno Domini 2015.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: akukuk »

Wczorajszy mecz tylko udowodnił, że połowa sukcesu Skry to gra Uriarte. Nieziemsko wczoraj prowadził grę.
Fajnie jego postawę skomentował Bednaruk na twitterze, jak zwykle celnie i błyskotliwie ;) :
Jakub Bednaruk @JakubBednaruk · 14 godz. 14 godzin temu
Jak byłem młody to grałem jak Uriarte.
Później wstawałem z łóżka i szedłem na trening
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 776
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: jimiq »

Osobiście dla mnie SKRA zagrała super mimo braku zagrywki, stać ich na więcej. Wynik poszedł w świat. Fajnie że trenerem Maceraty jest Guliani, to jak w resce jest szansa. Nie rozumiem po co tak długo na boisku był Kovar. Toż to wczoraj (i nie tylko) przy nie najmocniejszej zagrywce kopalnia punktów dla SKRY. Dobrze że tego Chilijczyka wpuścił tak późno mogłoby być conajmniej dłużej.

Halbank bardzo solidnie i z pazurem. Wskazałbym że ofensywa dla nich in+.
Kubiak w polu robi niesamowitą robotę, coś bloku nie bardzo mógł sforsować ale nie zawiódł; super rozegranie z ósmego metra tyłem do Osmaego, akcja niesamowita. Juantorena to bajka. Ale zdołali go parę razy złapać.

Natomiast chciałbym zwrócić uwagę na Tietuchina. Dla mnie gość legenda, ale do teraz jaką on ma dynamikę, siłę oraz refleks o kontroli nie wspomnę. Wiele młodych gwiazd do pięt mu nie sięga. A to jego rozegranie bodajże w drugim secie z pozycji zachwianej do Grozera na drugą linię - miodzio.

Genaralnie bardzo ciekawe mecze już w tej fazie LM. Chce się oglądać.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: compact »

Dobrze grała Skra zagrywką, mało asów, ale bardzo duża presja i różnorodność.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Chal »

PustynnaBurza pisze:
Chal pisze:
PustynnaBurza pisze:jak patrzę na skład VFB to do 8 u nas było by im ciężko
Zapomniałaś dodać, że w I lidze!
Chal ale taka prawda zobacz na skład Czarnych Radom i VFB in porównaj
Nie rozumiem v po co te hamskie docinki ?
pewniak już sporo napisał, ja tylko dodam, że gdy Czarni zaczęli w końcu grać na miarę potencjału, to z tą samą Resovią też przegrali 2:3, ale na wyjeździe, a innego uczestnika 1/6, Jastrzębie, ograli u siebie bez straty seta.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Klawy »

Pytanie do mądrych głów, specjalistów od Ligi Włoskiej, Ile % szans dajecie Jastrzębiakom na pyknięcie Perugii ?
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: pewniak »

Klawy pisze:Ile % szans dajecie Jastrzębiakom na pyknięcie Perugii ?
Dzisiaj? 38% W rundzie? 14% :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Klawy »

pewniak pisze:
Klawy pisze:Ile % szans dajecie Jastrzębiakom na pyknięcie Perugii ?
Dzisiaj? 38% W rundzie? 14% :)
Dzisiaj przyjacielu bo kurs interesujący :D
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
PustynnaBurza
Posty: 214
Rejestracja: 28 lut 2014, o 11:13
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: PustynnaBurza »

Ogladam powtorke Meczu Bełchatowa i Skra wcale nie gra jakoś dobrze mowie tu o 2 pierwszych setach, jeśli trafimy na mocniejszy zespół, bo z całym szacunkiem ale obecne Lube nie jest to najwyższa półka, już tak rózowo nie będzie.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: pewniak »

Klawy pisze:
pewniak pisze:
Klawy pisze:Ile % szans dajecie Jastrzębiakom na pyknięcie Perugii ?
Dzisiaj? 38% W rundzie? 14% :)
Dzisiaj przyjacielu bo kurs interesujący :D
Handicup dwóch setów warty rozważenia :)
PustynnaBurza pisze:Ogladam powtorke Meczu Bełchatowa i Skra wcale nie gra jakoś dobrze mowie tu o 2 pierwszych setach, jeśli trafimy na mocniejszy zespół, bo z całym szacunkiem ale obecne Lube nie jest to najwyższa półka, już tak rózowo nie będzie.
TO zawsze jest tak: zwolennicy Skry/Resovii powiedzą: Skra nie dała pograć Lube i pewnie wygrała/ Resovia trafiła na mocny opór Niemców ale dała radę wygrać.
Przeciwnicy każdego z klubów: Lube nic nie grało i nie miało czym zagrozić Skrze/ Resovia musiała się meczyć ze słabym VfB.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, o 13:20 przez pewniak, łącznie zmieniany 1 raz.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Koso »

PustynnaBurza pisze:Ogladam powtorke Meczu Bełchatowa i Skra wcale nie gra jakoś dobrze mowie tu o 2 pierwszych setach, jeśli trafimy na mocniejszy zespół, bo z całym szacunkiem ale obecne Lube nie jest to najwyższa półka, już tak rózowo nie będzie.
Tylko jaki to może być mocniejszy zespół. Do wyboru tylko JW/Perugia a później Berlin.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Mateusz1993 »

Bardzo dobre zawody w wykonaniu Skry. Aż przyjemnie się patrzyło na tę grę, a w żadnym wypadku nie wydaje się by to już miało być maksimum. Tak przed meczem się zastanawiałem, że w sumie to i na wyjeździe powinni być w stanie Treię ograć, ale że zrobią to w takim stylu 3:0 to się nie spodziewałem. BO to był kompletny pokaz sił, a i Włosi też nie zagrali jakoś za dobrze, a że gra się jak przeciwnik pozwala, a polski zespół na wiele nie pozwolił to wyszło 3:0. Jak przed meczem takie wyniku bym nie obstawił to na chłodno sobie analizując, gdzie Skrę stawiam jako jednego z głównych faworytów do zwycięstwa tj. jest Zenit i kilka ekip co mogą zagrozić. Plus reszta stawki. To skoro Biełgorod dwukrotnie Lube ograł dość wyraźnie to Skra jako zespół o podobnym poziomie powinna być w stanie to zrobić. Zresztą porównując składy na pozycjach Lube- Skra widać wyraźną przewagę polskiego zespołu. Fakt Bartek mógłby siłę ognia Treii powiększyć jednak i on nie grał.
W zasadzie ciężko znaleźć jakąś pozycje gdzie Włosi mogliby mieć przewagę, bo skrzydła i sypa dla Skry zdecydowanie. Środek fakt może i Podrascianin jest z podstawowej czwórki najlepszy (tzn. według mnie jest) to Lisinac jest świetny, a i Kłos to przecież też nie byle kto, a Stankovic, no nie wiem- raczej bym środkowych Skry na Serba nie wymienił. Henno to klasa, jednak Tille to również dobry gracz i na moje grał wczoraj od Francuza lepiej. Tak na kilka momentu przerzuciłem na Resovię i tam Jenia pokazał, że jest bezkonkurencyjny. Takie tam wtrącenie. Wracjąc do porównania ciężko szukać przewagi Lube w tych zestawieniach. Myślę, że awans już zapewniony, ale jak w Łodzi zagra Kurek to Włosi powinni postawić się bardziej niż u siebie, ale i tak Skra powinna wygrać mecz (bo awans to już niemal pewny).
figol pisze: Nie gdyż to są zawodnicy z absolutnego topu które podnoszą poziom całej siatkówki jako sportu i dają ogromną wartość marketingową siatkówce ogólnie.
Ale denerwuje mnie sytuacja w której jakiś Penchev czy inny Ivović gra zamiast potencjalnego reprezentanta może nawet pierwszej 6 Rafała Buszka to samo tyczy się Lisiniaca, Tille (chociaż na libero zawsze patrzę inaczej )
No nic wracają do sedna, śmieliśmy się z Włochów że w ich drużynach nie ma Włoskich zawodników a tutaj z dwóch naszych ex portowych drużyn nie złożyłyby jednej 6,a to źle rokuję na przyszłość i nie przysparza siatkówce nowych fanów.
Tak się zastanawiam o co Ci chodzi i nie rozumiem. Bo w Resovii fakt Buszek w ostatnich dwóch meczach (liga i lm nie miał miejsca) i sam nie jestem przekonany czy Ivovic z Penchevem to powinna być docelowa para, to jednak i jeden i drugi pokazywali się nie raz z dobrej strony, a po ostatnim meczu Bułgar wychwalany pod niebiosa, a teraz już, że zabiera miejsce.
Fakt ja bym próbował zaczynać Ivović z Buszkiem i co by z tego wyszło to by los pokazał.
Ale tak nie wiem co chcesz od Serba? Lisinac to najlepszy środkowy w naszej lidze obecnie. Jeden z lepszych środkowych w Europie i niby komu zabiera miejsce? Kłos przecież też jest podstawowym środkowym (może niezawsze)- ale te najważniejsze mecze zawsze jest w szóstce. Wrona- zgadzam się ze Stanem (fajnie, że ktoś też to w końcu dostrzegł) gość jest przereklamowany, zły nie jest, ale myślę, że jesteśmy w stanie znaleźć ze 4 lepszych środkowych do kadry plus jakichś perspektywiczniejszych. Także, tu przykład jak dla mnie mocno chybiony.
Ciekawe jak dziś JW, bo w odróżnieniu od Skry i Resovii faworytem nie są, ale mecz u siebie więc szanse na wygraną dziś są i xo tu dużo mówić trzeba wygrać, jeśli myślą o awansie w przypadku porażki sprawa będzie już chyba rozstrzygnięta.
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Bazinga »

PustynnaBurza pisze:Ogladam powtorke Meczu Bełchatowa i Skra wcale nie gra jakoś dobrze mowie tu o 2 pierwszych setach, jeśli trafimy na mocniejszy zespół, bo z całym szacunkiem ale obecne Lube nie jest to najwyższa półka, już tak rózowo nie będzie.
to sobie troche poczekasz bo skra na silniejszy zespol od lube trafi dopiero w finale LM i bedzie to najprawdopodobniej зенит казань ;]
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Kurek7 »

Bazinga pisze:To sobie troche poczekasz bo skra na silniejszy zespol od lube trafi dopiero w finale LM i bedzie to najprawdopodobniej зенит казань ;]
Życzę Skrze finału LM, poziom sportowy też za tym przemawia, ale z takimi osądami to jeszcze bym się trochę wstrzymał :)

Bo- odpukać w niemalowane- jakaś kontuzja Mario lub Uriarte i może być spory problem :)

Ale trzymam kciuki za wszystkie polskie teamy i najlepsza opcją byłyby 2 polskie zespoły w ff :D
Polska biało-czerwoni... :)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: maciek77 »

Halbank sprawi psikusa, wyeliminuje Biełogorie i Zenit i żadnego Berlina Skra może nie dostać :]
Milo
Posty: 24
Rejestracja: 29 paź 2011, o 16:47
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Milo »

Lucian pisze:
michaek pisze:
Defit pisze:Widzieliści Gunthora pod siatką...?
Widzieliśmy i nie wiem o co mu chodziło z tym niepodawaniem ręki... :|
Może jakiegoś focha ma albo coś
Miał grypę i nie chciał naszych pozarażać.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: figol »

michaek pisze:
Defit pisze:Widzieliści Gunthora pod siatką...?
Miał grypę i nie chciał naszych pozarażać.
[/quote]
O to nawet miło z jego strony
poznasz głupiego po czynach jego
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: reeman »

maciek77 pisze:Halbank sprawi psikusa, wyeliminuje Biełogorie i Zenit i żadnego Berlina Skra może nie dostać :]
Gdy w FF znajdą się Turcy, Nowosybirsk i Skra to kogo wybiorą Niemcy?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: pewniak »

Wy tak serio wierzycie w Turków w FF? Zaczynając od tego ze w Bielgorodzie nie ugraja ani jednego seta, to jeszcze dalej w perspektywie jest Zenit.
Skra jeśli wejdzie do FF to zagra tam z Berlinem lub Resovia.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: maciek77 »

reeman pisze: Gdy w FF znajdą się Turcy, Nowosybirsk i Skra to kogo wybiorą Niemcy?
najsłabszy zespół, czyli Halbank :)
pewniak pisze:Wy tak serio wierzycie w Turków w FF? Zaczynając od tego ze w Bielgorodzie nie ugraja ani jednego seta, to jeszcze dalej w perspektywie jest Zenit.
Skra jeśli wejdzie do FF to zagra tam z Berlinem lub Resovia.
Zenitowi to może i nie dadzą rady ale Biełogorie ograją(wyeliminują) :D
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: chemical_brother »

qtp pisze:
Garp pisze:W tej formie nie wróżę rzeszowianom dalszych sukcesów.
A najlepsze jest to że forma wcale nie jest zła, ani nawet średnia. Forma jest dobra, widać po zagrywce. Resovia pod Kowalem ma duże problemy z psychiką, i najbardziej to wychodzi właśnie w LM. Nie było to pierwsze ani drugie spotkanie gdzie zawodnicy nie wyszli z szatni. Na Podpromiu powinno być lepiej. Jeśli przejdą dalej to obawiam się że na ruskich wyjdą tak przestraszeni jak na Skre w listopadzie.
Psychiką? Nie zgadzam się, Resovii po prostu brakuje jakości. Nowakowski i Drzyzga to zdecydowanie nie jest poziom na play-off LM, nawet na Fryderyki najsłabsze od lat. Penczew też starczy na Będzin czy inną ZAKSę (nie przymierzając), ale w meczu z ogarniętym przeciwnikiem znika. Do tego past-prime Schoeps, Ignaczak. No i przeciętny trener. Jedynie Ivovic i Holmes się nadają z tego towarzystwa do próbującego aspirować w LM zespołu. Gdyby nie fura szczęścia w 2 secie (przy 24-24 piłka prześlizguje się po siatce), to byłoby 0-3 wg mnie. A jak zauważyli przedmówcy - przecież forma była, dobrze serwowali.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Koso »

chemical_brother pisze:
qtp pisze:
Garp pisze:W tej formie nie wróżę rzeszowianom dalszych sukcesów.
A najlepsze jest to że forma wcale nie jest zła, ani nawet średnia. Forma jest dobra, widać po zagrywce. Resovia pod Kowalem ma duże problemy z psychiką, i najbardziej to wychodzi właśnie w LM. Nie było to pierwsze ani drugie spotkanie gdzie zawodnicy nie wyszli z szatni. Na Podpromiu powinno być lepiej. Jeśli przejdą dalej to obawiam się że na ruskich wyjdą tak przestraszeni jak na Skre w listopadzie.
Psychiką? Nie zgadzam się, Resovii po prostu brakuje jakości. Nowakowski i Drzyzga to zdecydowanie nie jest poziom na play-off LM, nawet na Fryderyki najsłabsze od lat. Penczew też starczy na Będzin czy inną ZAKSę (nie przymierzając), ale w meczu z ogarniętym przeciwnikiem znika. Do tego past-prime Schoeps, Ignaczak. No i przeciętny trener. Jedynie Ivovic i Holmes się nadają z tego towarzystwa do próbującego aspirować w LM zespołu. Gdyby nie fura szczęścia w 2 secie (przy 24-24 piłka prześlizguje się po siatce), to byłoby 0-3 wg mnie. A jak zauważyli przedmówcy - przecież forma była, dobrze serwowali.
Jeżeli ty cenisz wyżej Holmesa niż Nowakowskiego to większość tego forum chyba nawet nie będzie podejmować z tobą dyskusji XD.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: maciek77 »

chemical_brother pisze: Psychiką? Nie zgadzam się, Resovii po prostu brakuje jakości. Nowakowski i Drzyzga to zdecydowanie nie jest poziom na play-off LM, nawet na Fryderyki najsłabsze od lat. Penczew też starczy na Będzin czy inną ZAKSę (nie przymierzając), ale w meczu z ogarniętym przeciwnikiem znika. Do tego past-prime Schoeps, Ignaczak. No i przeciętny trener. Jedynie Ivovic i Holmes się nadają z tego towarzystwa do próbującego aspirować w LM zespołu. Gdyby nie fura szczęścia w 2 secie (przy 24-24 piłka prześlizguje się po siatce), to byłoby 0-3 wg mnie. A jak zauważyli przedmówcy - przecież forma była, dobrze serwowali.
ale analiza, aż mnie zatkało...mistrzowie świata nie nadają się na LM :o
2 posty na forum i oby na tym się skończyło
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Defit pisze:Widzieliści Gunthora pod siatką...?
co zrobił ?
---
już wiem, nie było pytania.
:))
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: chemical_brother »

maciek77 pisze:
chemical_brother pisze: Psychiką? Nie zgadzam się, Resovii po prostu brakuje jakości. Nowakowski i Drzyzga to zdecydowanie nie jest poziom na play-off LM, nawet na Fryderyki najsłabsze od lat. Penczew też starczy na Będzin czy inną ZAKSę (nie przymierzając), ale w meczu z ogarniętym przeciwnikiem znika. Do tego past-prime Schoeps, Ignaczak. No i przeciętny trener. Jedynie Ivovic i Holmes się nadają z tego towarzystwa do próbującego aspirować w LM zespołu. Gdyby nie fura szczęścia w 2 secie (przy 24-24 piłka prześlizguje się po siatce), to byłoby 0-3 wg mnie. A jak zauważyli przedmówcy - przecież forma była, dobrze serwowali.
ale analiza, aż mnie zatkało...mistrzowie świata nie nadają się na LM :o
2 posty na forum i oby na tym się skończyło
Przecież wałkowane było, że rozgrywki reprezentacyjne są na dużo niższym poziomie, niż kiedykolwiek (i wg mnie najlepsze zespoły klubowe są zdecydowanie mocniejsze, niż najlepsze reprezentacje). W którym rosyjskim zespole włoskim/rosyjskim - nawet nie biorąc pod uwagę limitów - graliby Drzyzga i Nowakowski? Wg mnie w żadnym, w Skrze też nie, w Hakifbanku też nie (chociaż różnica między Drzyzgą a kebabowym sypaczem nie jest taka duża, zakładając dużo pracy nad systemem gry, oczywiście). Widziałeś ile śmieci wczoraj posyłał Drzyzga? Nowakowski to chyba najbardziej przereklamowany środkowy na świecie, jego jedynym atutem jest zasięg. Technika zerowa, w bloku jak na swój wzrost wolny, zagrywka ok ale sporo psuje. Nowakowski miał ogromny potencjał, ale kisił się w Polsce zamiast wyjechać. Wydaje mi się że wtedy miałby większą szansę na rozwój. Kuba Jarosz też był mistrzem Europy, no i co z tego ;-)
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Liga Mistrzów 2014/2015

Post autor: Koso »

Czyli Możdżonek > Nowakowski i Kiyak > Drzyzga ?
Nie powiem ciekawe spostrzeżenia! XD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”