Final Four LM 2016

Który zespół zostanie złotym medalistą Ligi Mistrzów sezonu 2015/2016?

Czas głosowania minął 16 kwie 2016, o 16:54

Asseco Resovia RZESZÓW
7
26%
Zenit KAZAŃ
18
67%
TRENTINO Diatec
0
Brak głosów
Cucine Lube CIVITANOVA
2
7%
 
Liczba głosów: 27

lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: lobmar »

Na forum Resovii szok i niedowierzanie.Prawie żadnych wpisów.Chyba liczono na cud.Ze słabym jak zwykle Drzyzgą z zagrywką ala Czarnowski i przeciętnym dziś Kurkiem nie było szans.Zenit tez dziś dość przeciętny.Jak jutro zagrają podobnie może być sensacja w finale .Wątpie,zeby jutro Lube zagrało tak tragicznie.Stres będzie raczej po stronie Asseco.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four LM 2016

Post autor: VernonRoche »

Hirako pisze:Kibice Resovii od chwili wywalczenia fartem finału w lidze napinają się tak że głowa pęka, ale po całym sezonie grania padaki w wykonaniu drużyny która miała gromić wszystkich nie dziwie się;)
Chyb koszulki lidera w napinaniu się to nikt ci nie odbierze. ;-)
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Final Four LM 2016

Post autor: gregy69 »

lobmar pisze:Na forum Resovii szok i niedowierzanie.Prawie żadnych wpisów.Chyba liczono na cud.Ze słabym jak zwykle Drzyzgą z zagrywką ala Czarnowski i przeciętnym dziś Kurkiem nie było szans.Zenit tez dziś dość przeciętny.Jak jutro zagrają podobnie może być sensacja w finale .Wątpie,zeby jutro Lube zagrało tak tragicznie.Stres będzie raczej po stronie Asseco.
Tajemnica ciszy na forum jest duzo bardziej prozaiczna, niz probujesz udowadniac. Wiekszosc aktywnych userow jest teraz w Krakowie i wykorzystuje pobyt w duzo ciekawszy sposob niz walenie w klawiature. Sam bym tez nic nie napisal, gdyby nie irytujacy ton Twojej wypowiedzi.
keicaM
Posty: 133
Rejestracja: 17 sty 2011, o 20:54
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: keicaM »

madlark pisze:
keicaM pisze: A nasi jak zwykle, 5s brawa w stronę SSPSu ze spuszczonymi głowami, rozciąganie i tyle ich było widać.
Masz jakieś chore oczekiwania, mieli się zachowywać jak Trento?
Nie powiedziałem tego tylko w kontekście tego meczu. Oczywiste jest, że powodów do radości nie było, ale jestem pewny, że gdyby były, to raczej w kierunku kibiców by nie popędzili. Nawet dzisiaj, gdy kibice im za walkę dziękują, to by chociaż mogli się w ich stronę patrzeć, a nie plecy od razu pokazywać.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Lineczka »

Co ciekawe na naszym forum nikt nie postawił na wygraną Trentino. :] Fajnie by było, gdyby jutro pokusili się o niespodziankę, a w końcu Zenit to faworyt. Trzymam za nich kciuki, bo tworzą fajną drużynę (aczkolwiek za ich trenerem nie przepadam).
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: woli »

Mecz o 3. miejsce może być ciężkim do oglądania dla neutralnych kibiców. Dwie najsłabsze drużyny turnieju FF zagrają ze sobą. Strach pomyśleć o poziomie tego meczu. Finał to będzie jednak już prawdziwy rarytas.

Żeby nie było. Bardzo dobrze zagrał Holmes. Najlepszy po stronie RR. Dalej nie wiem, skąd te zachwyty nad Rzeźkim. Chłop ma 23 lata, a zachwycacie się jakby był jakimś kadetem.
Mateja
Posty: 1090
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Mateja »

lobmar pisze:Zenit tez dziś dość przeciętny.Jak jutro zagrają podobnie może być sensacja w finale
Czy zwycięstwo Trentino w finale będzie aż tak sensacją? Fascynujące jest to, jak przez cały sezon lekceważy się tutaj włoski zespół.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Didek »

reeman pisze:Anderson jest nr 1 na świecie, Leon może za nim trampki nosić. Jeżeli w Resovii nie pojawi sie gwiazda na przyjęciu to możemy zapomnieć o sukcesie w LM. Gwiazdy robią różnicę
Ja uważam, że jeżeli nie zmienią rozgrywającego to nie mają szans na sukces. Fabian pewnego poziomu nie przeskoczy (niestety ). Nawet z tą grą była szansa na sukces gdyby rozgrywający dokonał dawał dokładniejsze piłki. Zwłaszcza na lewe. Za dużo grał na przełamanie.

Myślę, iż jakby zamiast Fabiana był Toniutti to Resovia była by w finale. Przy dyspozycji pozostałych na podobnym poziomie.

Uważam, iż pomimo całej sympatii dla Andrzeja Kowala powoli jego czas się kończy. To jest dziecko szczęścia, ale już tej drużynie nie jest w stanie wiele przekazać. Czego miał ich nauczyć to nauczył.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four LM 2016

Post autor: VernonRoche »

A limity to piesek** zjadł? Jeszcze z tymi nowymi zasadami od przyszłego sezonu..
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: mmb »

Didek pisze: Ja uważam, że jeżeli nie zmienią rozgrywającego to nie mają szans na sukces. Fabian pewnego poziomu nie przeskoczy (niestety )
Mówisz o sypaczu który w formie był uważany za spokojnie top5 na świecie? Wprawdzie było to dawno ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby znów tak grał :P
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Final Four LM 2016

Post autor: weary_skier »

keicaM pisze:
Nie powiedziałem tego tylko w kontekście tego meczu. Oczywiste jest, że powodów do radości nie było, ale jestem pewny, że gdyby były, to raczej w kierunku kibiców by nie popędzili. Nawet dzisiaj, gdy kibice im za walkę dziękują, to by chociaż mogli się w ich stronę patrzeć, a nie plecy od razu pokazywać.
W tamtym roku w Berlinie po wygranym półfinale cała drużyna poszła do sektora kibiców im podziękować.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Four LM 2016

Post autor: PJ_volleyball »

Czy jestem zawiedziony porażką Resovii? Trochę tak, ale trzeba też pamiętać kto stał po drugiej stronie siatki.

Najbardziej nie podoba mi się to co zespół zrobił w 2 secie. Zenit na początku popełniał sporo błędów, nie grał swojej siatkówki, a Resovia po kilku swoich błędach po prostu pękła. Wielka szkoda.

Paszycki słabiutko, Ignaczak mnóstwo pecha, bo czasami po tych wyblokach to naprawdę mało brakowało. Z drugiej strony w obronie trochę też dawał ciała momentami. Zagrywka Drzyzgi to jest żart. Stevie Wonder spokojnie by to dograł.
Kto na plus? Na pewno Holmes i Jaeschke. Akhrem też nie zawiódł. Skuteczność przeciętna, ale kończył trudne piłki, popełniał mało błędów. Widać było, że bardzo chce.


Nie wiem czemu niektórzy życzą Resovii porażki w dwóch spotkaniach FF 0:3. Trochę to śmieszne.
Nie lubię Skry, ale nigdy źle jej w europejskich pucharach nie życzyłem. Co innego obiektywnie oceniać szansę, a co innego życzyć porażki.


Co do dzisiejszego finału. Faworytem Zenit, który pewnie wygra.
Kciuki trzymać jednak będę za ekipę Stoytcheva. Naprawdę podoba mi się to co Bułgar potrafi zrobić z poszczególnymi zawodnikami. Najważniejsze, że potrafi każdego tak "ustawić", żeby dobro drużyny zawsze było na pierwszym miejscu.

Będzie ciężko, ale jakieś szanse są, bo Trentino taktycznie jest świetnie poukładane.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Murilo0 »

Ten turniej ostatecznie niszczy argumenty krytyków Stojczewa. Nie potrzebował Juantoreny by coś ugrać. Jak dla mnie to obecnie najlepszy trener świata jeśli chodzi o jakość treningu i przygotowanie drużyn do meczów i turniejów.
All work and no play makes Jack a dull boy...
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Final Four LM 2016

Post autor: maciek77 »

Stoychev pokazuje co znaczy dobry fachowiec, Góral mógłby otworzyć oczy. A Blengini tak jak przypuszczałem, nie daje rady, początek sezonu jechali na formie z reprezentacji a teraz zjazd w dół (coś jak Skra rok temu).

Trento z Urnautem i Antonowem ogra dziś wielki Zenit coś czuję, hala będzie za nimi.

A Resovii nie wypada przegrać z tak grającą Maceratą.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: serBalonSwann »

Ja postawiłem na wygraną Trento :O
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: kuki91 »

Ja wam powiem, że na 2 FF (Praga i Lodz) miałem okazję siedziec w sektorze kibiców Trento.... I są to niesamowici, bardzo przyjacielscy ludzie, którzy żyją razem z tą drużyną. Dość powiedzieć, że w Łodzi wszyscy zawodnicy wbiegli na trybuny cieszyć się po finale razem z kibicami. Głownie z tego powodu im mocno kibicuje w tym finale :) Forza Trento!
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four LM 2016

Post autor: VernonRoche »

Prawda, zajebisci są. Byłem za Lube, Ale przy takich kibicach aż chce się innym. Kraków ma zresztą fajną akustykę.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four LM 2016

Post autor: leeon »

Lube gra kryminał o wiele większy niż Resovia powinno być szybko.
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Four LM 2016

Post autor: PJ_volleyball »

Jeżeli Trento dzisiaj wygra to bez dwóch zdań Stoycheva mozna będzie nazwać najlepszym trenerem.

Tylko co z kolejnym sezonem? Modena wcale nie gra teraz jakoś nadzwyczajnie, a prowadzi w serii 2:0.

Wielka szkoda, że Lanza złapał ta kontuzje w trakcie sezonu. Bardzo dobry poprzedni sezon klubowy, świetna gra w kadrze. Trochę go brakuje, nie tylko pod względem sportowym, ale też mentalnym, bo wreszcie dojrzał.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: orw3ll »

Zabawne będzie jak jakimś cudem Trentino wygra dzisiaj i za rok zwycięzca LM w ogóle w niej nie zagra.
ciacho23
Posty: 952
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: ciacho23 »

Macie jakiś stream żeby było widać piłkę?:)
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: orw3ll »

orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: orw3ll »

Heh libero zdobył punkt :D
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: ciorny17 »

Wiem, że pisanie takich rzeczy w pierwszym secie przy stanie 20:17 dla Lube jest błędem, ale Kowal osiągną szklany sufit. Nie wiem kto by musiał grać w Rzeszowie to i tak Andrzej jakoś tego nie potrafi wydusić od swoich podopiecznych.
Kłamca.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four LM 2016

Post autor: grzegorzg »

Drzyzgi wytłumaczenie złej gry nazywa się Paszycki. Poza tym pierprzy nieraz bez sensu - nie ma mozliwości ułożenia rąk w bloku, aby zabezpieczyc się przed cosem w głowe, szczególnie jak ktoś szeroki w barach. :D Mozna tylko nizej skoczyc.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: orw3ll »

Po pierwszym secie słabe Lube pokonuje jeszcze słabszą Resovie. Rzeszów stosuje szczwaną taktykę zagrywania w Grebennikova i przebijania 2 piłki w aut po stronie przeciwnika, której pewnie nawet sam Blengini się nie spodziewał.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four LM 2016

Post autor: leeon »

Nikt Kowala nie słucha. Chcą przełamać Grebennikova. :-) :-)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four LM 2016

Post autor: grzegorzg »

O ja pier... Przepraszam - Bartek był nieprecyzyjnyn w kiwce, oczywiście z doskonałej wystawy....
Drzyzga powiedz coś o dystrubucji, idz do Mazura na lekcje :D
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Final Four LM 2016

Post autor: Ewa6 »

grzegorzg pisze:O ja pier... Przepraszam - Bartek był nieprecyzyjnyn w kiwce, oczywiście z doskonałej wystawy....
Drzyzga powiedz coś o dystrubucji, idz do Mazura na lekcje :D
Uprzedziłeś mnie. Brak słów.

edit. Holmes jest świetny w bloku
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2016, o 14:27 przez Ewa6, łącznie zmieniany 1 raz.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Final Four LM 2016

Post autor: orw3ll »

Buki pracują w niedziele, bo bym pojechał postawić 100 zł na Zakse?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”