Final Four 2018

Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Franko »

b^free pisze:
adamow pisze:
Franko pisze:Nie oszukujmy się, wygranie 1 seta w tym final four to będzie olbrzymi sukces Zaksy
Mam nadzieję, że czujesz się już usatysfakcjonowany, że Zaksa osiągnęła ten olbrzymi sukces...
Franko pisze:Przyznam że wszedłem całkiem dużą kwotą u bukmachera, że Lube wygra bez straty seta, ale takiej kompromitacji to się nie spodziewałem
... i pewnie jest Ci smutno z powodu straty tej całkiem dużej kwoty :]
Eurogąbki się nie liczą :] :] :] Czekam na ten kupon, pochwal się!
Ot polska zaściankowa mentalność. Nic to że zaxa dostaje manto, przegrywając 8 punktami, ważne że dzięki jednemu wygranemu setowi bliźniemu nie poszło, jest powód do radości chociaż kompromitacja i słaba gra i tak są i tak
sal
Posty: 285
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: sal »

aezakmi pisze:Deroo brakuje w grze, on nie istnieje.
Tak samo jak Wiśniewski,a Rejno dalej w kwadracie.Gardini jest po prostu niepełnosprytny.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: drukjul »

No nic - gra po lewej stronie zarówno naszej drużynie, jak i Lube lepiej dziś leży, więc IV set -tak wypada - powinien teraz paść łupem ZAKS-y. I tej nadziei się trzymajmy. :P

Jednak wyraźne brakuje dziś ZAKS-e na boisku Rafała Buszka w jego najlepszej, albo przynajmniej dobrej formie.

Dla Szymury, czy Semeniuka gra w takim meczu to oczywiście super doświadczenie w ich karierze, ale żeby w pełni załatać dziurę po Rafale, a tym bardziej po Deroo obaj młodzi przyjmujący ZAKS-y nadal nie są jeszcze gotowi
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1068
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Final Four 2018

Post autor: mitam »

drukjul pisze:No nic - gra po lewej strona zarówno naszej drużynie, jak Lube lepiej leży więc IV set -tak wypada - powinien teraz paść łupem ZAKS-y. I tej nadziei się trzymajmy. :P

Jednak wyraźne brakuje dziś ZAKS-e na boisku Rafała Buszka w jego najlepszej, albo przynajmniej dobrej formie.

Dla Szymury, czy Semeniuka gra w takim meczu to oczywiście super doświadczenie w ich karierze, ale żeby w pełni załatać dziurę po Rafale, a tym bardziej po Deroo obaj młodzi przyjmujący ZAKS-y nadal nie są jeszcze gotowi
Brakuje Buszka ? Człowieku chyba Tobie.... Szymura gra 100 razy lepiej

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Franko »

drukjul pisze:No nic - gra po lewej stronie zarówno naszej drużynie, jak i Lube lepiej dziś leży, więc IV set -tak wypada - powinien teraz paść łupem ZAKS-y. I tej nadziei się trzymajmy. :P

Jednak wyraźne brakuje dziś ZAKS-e na boisku Rafała Buszka w jego najlepszej, albo przynajmniej dobrej formie.

Dla Szymury, czy Semeniuka gra w takim meczu to oczywiście super doświadczenie w ich karierze, ale żeby w pełni załatać dziurę po Rafale, a tym bardziej po Deroo obaj młodzi przyjmujący ZAKS-y nadal nie są jeszcze gotowi

I podejrzewam że nigdy nie będą, jak Juantorena był w wieku Szymury to był jeszcze tak z 1,5 raza lepszy niż jest teraz :P
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: b^free »

Franko pisze: Ot polska zaściankowa mentalność. Nic to że zaxa dostaje manto, przegrywając 8 punktami, ważne że dzięki jednemu wygranemu setowi bliźniemu nie poszło, jest powód do radości chociaż kompromitacja i słaba gra i tak są i tak
Kompromitujesz się hipokryto.
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Franko »

mitam pisze:
drukjul pisze:No nic - gra po lewej strona zarówno naszej drużynie, jak Lube lepiej leży więc IV set -tak wypada - powinien teraz paść łupem ZAKS-y. I tej nadziei się trzymajmy. :P

Jednak wyraźne brakuje dziś ZAKS-e na boisku Rafała Buszka w jego najlepszej, albo przynajmniej dobrej formie.

Dla Szymury, czy Semeniuka gra w takim meczu to oczywiście super doświadczenie w ich karierze, ale żeby w pełni załatać dziurę po Rafale, a tym bardziej po Deroo obaj młodzi przyjmujący ZAKS-y nadal nie są jeszcze gotowi
Brakuje Buszka ? Człowieku chyba Tobie.... Szymura gra 100 razy lepiej

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka
Buszka w dobrej formie, czytać nie umiesz niecnoto
sal
Posty: 285
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: sal »

Brakuje wszystkich w dobrej formie.Jedynie Torres i Bieniek grają swoje.
dyletant
Posty: 5110
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: dyletant »

A to jest coś takiego jak |Buszek w dobrej formie? Bo ostatni dobry sezon to on miał jeszcze w Olsztynie.
Ciesze się tylko, że Heynen nie nabrał się na jego "uniwersalność" wzorem poprzedników
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four 2018

Post autor: grzegorzg »

dyletant pisze:Tak się zastanawiam widząc, jak szybko z 6 strefy gra Christenson z Juanto, czy Włosi nie przygotowali takiej klasycznej podwójnej krótkiej z lat 90 w swoim repertuarze
Z lat 70-tych. ;)
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: b^free »

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Włosi nie grają nic nadzwyczajnego...
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: aezakmi »

Deroo zły dotyk. Odblokuje się, to jeszcze nic straconego. Tylko, czy to nastąpi.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four 2018

Post autor: grzegorzg »

Niestety, wystarczy wieksza koncentracja u Włochów. Przynajmniej jak na razie.

Poziom przyjęcia Szymury, to nie TEN poziom...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: drukjul »

Franko pisze:nie w ich karierze, ale żeby w pełni załatać dziurę po Rafale, a tym bardziej po Deroo obaj młodzi przyjmujący ZAKS-y nadal nie są jeszcze gotowi
I podejrzewam że nigdy nie będą, jak Juantorena był w wieku Szymury to był jeszcze tak z 1,5 raza lepszy niż jest teraz :P
Nie chodzi, żeby od razu grał jak w Juantorena. Ani w ataku, ani na zagrywce Szymura Osmany - zgoda - nigdy nie dorówna, ale siatkarzy na tej pozycji mogących się równać z Kubańczykiem jest dosłownie kilku i do ich policzenia wystarczy jedna ręka. Natomiast w przyjęciu można byłoby jednak od Szymury trochę więcej wymagać - i tutaj z pewnością ZAKS-e brakuje jednak Buszka w dobrej formie i jego reprezentacyjnego doświadczenia
Ostatnio zmieniony 12 maja 2018, o 15:49 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
dyletant
Posty: 5110
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: dyletant »

"Z lat 70-tych."
W naszej reprezentacji bardzo popularne zagranie w latach 90 a w zasadzie nawet do czasów przedlozanowskich

Tak jak uwielbiam Juantorenę to brakuje mi trochę u niego arytmii na zagrywce wzorem Ceko czy Christensona (te jego samolociki są świetne), tym bardziej że przy Mikasach nie szaleje już tak w polu punktowym jak jeszcze w serie a za Moltenów.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: b^free »

Mam takie wrażenie, że jedynie Bieniek próbuje pobudzić chłopaków do gry. Jakoś nie ma ani powera, ani radości w tym co robimy.

Byleby to skończyć...
Ostatnio zmieniony 12 maja 2018, o 15:51 przez b^free, łącznie zmieniany 1 raz.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: jinx »

Buszek od stycznia odcina kupony
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: kuchcik77 »

Forma zwiala.w tym sezonie dobrze zagrali ....godzinke z Lube w Opolu, w miare dobrze w cudem wygranych meczach z Trento i z Fryderykami tam, reszta...yo wygrane bez zbaczenia, ponad stan..o ironio awans do FF w chyba najgorszym skladzie i napewno najgirszej formie sposrod czterech awansow do yych turniejow.brawa za walke i seta
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Franko »

drukjul pisze:
Franko pisze:nie w ich karierze, ale żeby w pełni załatać dziurę po Rafale, a tym bardziej po Deroo obaj młodzi przyjmujący ZAKS-y nadal nie są jeszcze gotowi
I podejrzewam że nigdy nie będą, jak Juantorena był w wieku Szymury to był jeszcze tak z 1,5 raza lepszy niż jest teraz :P
Nie chodzi, żeby od razu grał jak w Juantorena. Ani w ataku, ani na zagrywce Szymura Osmany - zgoda - nigdy nie dorówna, ale siatkarzy na tej pozycji mogących się równać z Kubańczykiem jest dosłownie kilku i do ich policzenia wystarczy jedna ręka. Natomiast w przyjęciu można byłoby jednak od Szymury trochę więcej wymagać - i tutaj z pewnością ZAKS-e brakuje jednak Buszka w dobrej formie i jego reprezentacyjnego doświadczenia
I mi nie chodzi o to, żeby porównywać Szymure do znakomitego Włocha z kubańskimi korzeniami, lecz by zasugerować że Szymura może nie być lepszy niż jest teraz :P
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Franko »

b^free pisze:Mam takie wrażenie, że jedynie Bieniek próbuje pobudzić chłopaków do gry. Jakoś nie ma ani powera, ani radości w tym co robimy.

Byleby to skończyć...
Mówiłem że tak będzie. Mój typ był dobry tylko Lube się totalnie rozluźniło po 1 secie
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Aranger »

Deroo katastrofa.
bono
Posty: 3526
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Final Four 2018

Post autor: bono »

jinx pisze:Buszek od stycznia odcina kupony
Ale od 2017r,przecież on i sygnecik to najwięksi hamulcowi tej druzyny
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
dyletant
Posty: 5110
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: dyletant »

Juantorena też nie był na początku orłem w przyjęciu, ale stopniowo się rozwijał. Zaczął od przyjmowania floatów na palce, co jak na Kubańczyka już było ponad normę, a potem zrobił się kompletny
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Franko »

dyletant pisze:Juantorena też nie był na początku orłem w przyjęciu, ale stopniowo się rozwijał. Zaczął od przyjmowania floatów na palce, co jak na Kubańczyka już było ponad normę, a potem zrobił się kompletny
Niby tak, ale w wieku 24-25 lat juz tą kompletność osiągnął
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: b^free »

Gdyby ZAKSA grała cały mecz z takim zaangażowaniem jak w ostatniej akcji to wynik byłby odwrotny.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Aranger »

b^free pisze:Gdyby ZAKSA grała cały mecz z takim zaangażowaniem jak w ostatniej akcji to wynik byłby odwrotny.
Nie, bo koniec komu nie byłoby komu skończyć na skrzydle. Jak w ostatniej akcji zresztą.
Domin27
Posty: 29
Rejestracja: 16 maja 2017, o 10:57
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Domin27 »

Nie ten poziom. Powiedzcie mi co mam sobie pomyśleć o drużynie z Polski, która cały mecz zagrywa w grebennikowa? Mówię rzecz jasna o mocnej zagrywce. Za to zawodnicy Lube potrafią kierować w Szymure, co zresztą nie było odkrywcze. Z czego to wynika? Bo nie ukrywam, w przypływie złości po n-tym laniu od włoskich drużyn mam na końcu języka tezę, że nasi zawodnicy nie potrafią ukierunkowac mocnej zagrywki.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: aezakmi »

Ostatnie 2 ataki Deroo, to po prostu LSK. Torres - brawo za podjęcie rękawicy. Po drugim secie liczyłem na więcej, ale najwyraźniej to był maks, na co Zaksę dzisiaj było stać. :(
dyletant
Posty: 5110
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: dyletant »

Niby tak, ale w wieku 24-25 lat juz tą kompletność osiągnął
Imo poprawił jeszcze blok i obronę w porównaniu do jego udanej przygody z Trento a z Christensonem gra jeszcze szybciej niż z Raphaelem.
Co do Lube to tu może być ciekawy paradoks, bo drużyna, która osiągnęła 3 finały być może będzie musiała uznać sezon za nieudany
Ale w porównaniu do finału KMŚ grali bez Sandera i Stankovicia a i tak wynik był na styk w każdym secie. Teraz liczę, że zrewanżują się Kazaniowi (nie odbieram szans Perugii, ale to drużyna własnego boiska, nawet w Trentino nie wygrała spotkania)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
sal
Posty: 285
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: sal »

Domin27 pisze:Nie ten poziom. Powiedzcie mi co mam sobie pomyśleć o drużynie z Polski, która cały mecz zagrywa w grebennikowa? Mówię rzecz jasna o mocnej zagrywce. Za to zawodnicy Lube potrafią kierować w Szymure, co zresztą nie było odkrywcze. Z czego to wynika? Bo nie ukrywam, w przypływie złości po n-tym laniu od włoskich drużyn mam na końcu języka tezę, że nasi zawodnicy nie potrafią ukierunkowac mocnej zagrywki.
Widziałeś mecz "gwiazd" w tym sezonie?Tam był konkurs zagrywki.To tyle w temacie jakości zagrywki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”