Liga mistrzów 2009-2010

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Mate »

Cieszymy się, że będziemy mogli gościć najlepsze cztery drużyny w Europie.
Pierw trzeba sobie zasłużyć na takie miano.

Eltomasso, tu nie chodzi o organizowanie imprez, ale o to że Skra kupując miejsce w FF, potem używa tytułu 3 drużyna w Europie. Gdyby Skra zdobyła medal w FF,po wcześniejszym pokonaniu, np. Dynama i Zenitu to nikt nie miałby pretensji do Bełchatowa, a wręcz przeciwnie Skra zyskałaby poważanie wśród kibiców.

W ogóle jestem za tym, aby FF odbywały się na miejscach neutralnych albo wybrać gospodarza z 4 uczestników.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
spark
Posty: 177
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 23:05
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: spark »

[ingerencja moderatora]
a tak na serio, to chcialbym, zeby Resovia dala rade i zlala ten komercyjny, malo majacy wspolnego ze sportowa rywalizacja twor.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2010, o 11:23 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 18. Regulaminu Forum
Jastrzebie Zdroj
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: KChudz »

Resovia zna doskonale CSKA Sofia, bo z nimi grali w pucharze Gigovića
http://www.assecoresovia.pl/pl/wydarzen ... sovii.html
przed rozpoczęciem sezonu. Wtedy było 3:0 dla nas.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: azsiak88 »

Czy to jest jeszcze sport???? Przecież Łódź nie jest ich miastem, równie dobrze to Rzeszów mógłby być gospodarzem FF. Kompletna paranoja żeby załatwiać udział Skry w czwórce najlepszych tylnymi drzwiami! Moim zdaniem na FF nie zasłużyli, a jeśli zasłużyli to powinni to udowodnić na boisku. I ten komentarz Piechockiego o zbulwersowaniu kibiców...pozostawie bez komentarza lepiej bo mogłoby się ostrzeżeniem skończyć. Życzę im ostatniego miejsca z całego serca.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: KadrO »

Final Four pań zorganizuje zespół RC Cannes, zaś panów PGE Skra Bełchatów.
:]

Podsumowując :

Resovia musi pokonać CSKA, następnie Trentino, aby awansować do FF.
Jastrzębie żeby grać dalej musiało się zmierzyć z Piacenzą, VFB oraz Panathinaikosem.
ZAKSA musi ograć Arkas, a następnie Coprę, aby awansować do FF.
Częstochowa musi pokonać Iskrę, następnie Tours, aby awansować do FF.

Skra kupiła FF.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: pk+ »

KadrO pisze:
Final Four pań zorganizuje zespół RC Cannes, zaś panów PGE Skra Bełchatów.
:]

Podsumowując :

Resovia musi pokonać CSKA, następnie Trentino, aby awansować do FF.
Jastrzębie żeby grać dalej musiało się zmierzyć z Piacenzą, VFB oraz Panathinaikosem.
ZAKSA musi ograć Arkas, a następnie Coprę, aby awansować do FF.
Częstochowa musi pokonać Iskrę, następnie Tours, aby awansować do FF.

Skra kupiła FF.

Na Klubowe Mistrzostwa Świata Skra została zaproszona z polecenia Polsatu. Polsat powiedział że kupi prawa do transmisji jeśli będzie polska drużyna, w przeciwnym wypadku nie jest zainteresowany prawami do transmisji... To też był wielki sukces Skry.

Prawda jest taka na kraj są bardzo mocni, na świat niespecjalnie, więc u nas wygrywają na szerszych wodach trzeba kombinować.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Solaris
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:03
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Solaris »

No to Piechocki i wielki fan Skry Mielewski będą rozgłaszać, że Skra jest najlepszym zespołem w Europie, bądź drugim zespołem w Europie itp. Po co grać jak można kupić ? Po co grac jak można odpaść ?
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: plecotus »

Normalnie widzę, że decyzja CEV bardzo wszystkich zaskoczyła :] :] :] A czegoście się spodziewali? Dopóki w Łodzi na mecze o pietruszkę będzie przychodzić ponad dwanaście tysięcy luda, dopóty CEV będzie tu organizować wszystko co tylko będzie mógł. Nie zdziwiłbym się, gdyby wpisali do regulaminu LM punkt 1a."Miejscem rozgrywania turnieju finałowego jest Atlas Arena w Łodzi. " :D

Tak więc darujcie sobie plucie w neciku - bo takie są fakty, a te frustracje są żałosne.
8
Awatar użytkownika
spark
Posty: 177
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 23:05
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: spark »

no w koncu kibic Skry powiedzial, ze nie ma ona nic wspolnego ze sportowa rywalizacja i, ze to czysta komercha jest:D


niech tylko zaden potem sie nie pluje, ze osiagneli cos w Europie.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2010, o 19:06 przez spark, łącznie zmieniany 1 raz.
Jastrzebie Zdroj
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Nagor »

spark pisze:WIELKI SUKCES SKRY I CALEJ POLSKI. BRAWO PIECHOCKI. BRAWO SKRA. JESTESCIE NAJLEPSI. ZNOW TO UDOWODNILISCIE. BRAWO. SZYKOWAC TRABKI I PLASTIKOWE KORONY.

a tak na serio, to chcialbym, zeby Resovia dala rade i zlala ten komercyjny, malo majacy wspolnego ze sportowa rywalizacja twor.
Życzę skrze porażki i czwartego miejsca. Tzn życzę rywalom skry zwycięstwa :D Skra nie umie do niczego dojść sama, jeśli bełtów ma coś do udowodnienia to w ten sposób tego nie zrobi. Nie ma to nic wspólnego ze sportową rywalizacją. Nie powinni dawać drugi raz w tak krótkim odstępie czasu organizacji jednemu klubowi. Rywalizacja w LM dla mnie traci w tym momencie sens, czekam aż ktoś w pierwszym meczu FF skopie dupę skrze, oby to było Trentino, bo pewnie pszczółki będą chciały się zrewanżować za sromotny łomot w KMŚ.
...
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: eltomasso »

Ja proponuje rozdzielic dwie rzeczy sam organizacje od sportu... jesli chodzi o organizacje to tak jak pisalem na dzien dzisiejszy Polska jest najlepszym miejsce dla wielkich imprez siatkarskich.

Od strony sportoj oczywiscie macie racje ze to wchodzenie tylnim wejsciem. Rozdzielmy jednak dwie rzeczy dzialania dzialaczy Skry od zawodnikow Skry i trenera. Ci pierwszi wiadomo co zrobili, a drudzy przypuszczam ze jednak woleli by sportowo dojsc do F4.

Co do pomyslow z neutralnym miejscem... to nie pilka nozna jak ktos chce ogladac puste trybuny to prosze bardzo. Racje ma Mate.... to FIVB ustalila pewne rzeczy zle... tu nie trzeba wielkiej filozofii wystarczylo zrobic normalna rywalizacje iz 4 zespolow wybrac gospodarza. Wtedy nie byloby takich rozmow jak teraz.

I jeszcze jedno jesli Skra nie zaluzyla na ten F4 to przeciez pozostale druzyny moga ja ograc w finale.

Podsumowujac wina lezy po stronie FIVB a to ze Lodz najlepiej nadaje sie na zorganizowanie tego turnieju to juz nie wina Skry.

zeby bylo jasne... dla mnie to ostanie 3 miejsce skry w LM nie jest do konca pelnoprawne, ale nie popadajmy w skrajnosci jakby Trentino wygralo LM u siebie to jakos nie chce mi sie wierzyc ze wszysc by mowili ze nie zasluzenie.

Podam wam jeden fajny przyklad... za dwa lata Mistrzostwa Europy w pilce noznej w Polsce... jak myslicie czy ktokolwiek bedzie plakal z tego powodu ze Polska awansowala z grupy... ale we wlasnym kraju? Cos mi sie wydaje ze w siatkowce juz nie umiemy sie cieszyc z tego co mamy.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Nagor »

W ogóle w Łodzi to równie dobrze może zorganizować Rzeszów... Niech sobie organizują w swojej wsi jak już takimi gospodarzami chcą być...
I jeszcze jedno jesli Skra nie zaluzyla na ten F4 to przeciez pozostale druzyny moga ja ograc w finale.
No właśnie, szło im jak krew z nosa, tracili mecz i sety z jakimiś kelnerami, gdyby nie Antiga to by żegnali się z awansem... kasa...
...
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Fein »

To jest farsa ...

Życzę skrze jak najgorzej.

Dziwnym trafem losowanie przebiegło tak, że oprócz Skry inne polskie zespoły będą musiały się niewiarygodnie namęczyć, żeby cokolwiek osiągnąć.
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: plecotus »

spark pisze:no w koncu kibic Skry powiedzial, ze nie ma ona nic wspolnego ze sportowa rywalizacja i, ze to czysta komercha jest:D


niech tylko zaden potem sie nie pluje, ze osiagneli cos w Europie.
Niom, czysto prawdo. Zmartwię kolegę - to cały ten podły świat tak wygląda. W pyłce kopanej Polska i Ukraina też nie muszą kwalifikować się do turnieju finałowego Euro 2012. Jednakowóż, gdyby któraś z tych drużyn turniej finałowy wygrała to opinia pt. "o kant doopy potłuc cały ten iluzoryczny sukces, komercha i kuffno to jest" byłaby ekhhmmm .... oryginalna? nieco odosobniona? przyjęta z duzym zdziwieniem? i brakiem zrozumienia?


uuu, w międzyczasie eltomasso ten sam przykład zapodał. Wtórność nad wtórnościami.
8
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: plecotus »

Fein pisze:Dziwnym trafem losowanie przebiegło tak, że oprócz Skry inne polskie zespoły będą musiały się niewiarygodnie namęczyć, żeby cokolwiek osiągnąć.
Normalnie Piechocki ma dłuższe ręce niż orangutan. I Vito Corleone. :D
8
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: pk+ »

To nie tak do końca... jeśli Polska i Ukraina dostanie organizację Euro 2020 to będzie można wtedy porównać do obecnej sytuacji Skry :)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Fein »

Co ma organizacja Euro do FF LM ? Czy na ME dostajemy miejsce w półfinale ? Czy może jesteśmy jedną z szesnastu drużyn, i jeżeli będziemy za słabi, nie namieszamy w ogóle w strefie medalowej ?
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Mate »

I jeszcze jedno jesli Skra nie zaluzyla na ten F4 to przeciez pozostale druzyny moga ja ograc w finale.
A jak nie ograją i Skra wywalczy złoto?? W Bełchatowie zapchają się rury z nadmiaru rzadziochy i pójdzie propaganda, że Skra jest najlepsza w Europie i robi najlepsze imprezy na świecie.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: niepoinformowany »

Po co ten jad? Po co pytam się?

Tak na prawdę Skra miałaby dwa poważne mecze - rundę przed FF. A moim zdaniem jeśli Trentino dostałoby organizację to nie ma drużyny mocniejszej od Skry w formie i pełnym składzie, a wydaje się, że wszystko zmierza ku temu.
Mate pisze:
I jeszcze jedno jesli Skra nie zaluzyla na ten F4 to przeciez pozostale druzyny moga ja ograc w finale.
A jak nie ograją i Skra wywalczy złoto?? W Bełchatowie zapchają się rury z nadmiaru rzadziochy i pójdzie propaganda, że Skra jest najlepsza w Europie i robi najlepsze imprezy na świecie.
Bo będzie. Będzie. Będzie. Jeśli wygra ten wymagający turniej, dlaczego nie miałaby przejść jednego poważnego dwumeczu?

PS. Mate, te twoje komentarze dla mnie są dziwne, z resztą nie pierwszy raz. Wydaje mi się, że chcesz udawać "mądrego" kibica Skry i wstydzisz się pewnych rzeczy i piszesz na przekór sobie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: plecotus »

Mate pisze:Gdyby Skra zdobyła medal w FF,po wcześniejszym pokonaniu, np. Dynama i Zenitu to nikt nie miałby pretensji do Bełchatowa, a wręcz przeciwnie Skra zyskałaby poważanie wśród kibiców.

O jess, na przykład takie, jakie zdobyła gdy pokonała wspomniane Dynamo w zeszłorocznej LM albo Zenit (i Cimed na dokładkę) w KMŚ. Poważanie i szacon jakie lały się na stronach tego forum to w hektolitrach można liczyć. :] :]
Mate pisze:
I jeszcze jedno jesli Skra nie zaluzyla na ten F4 to przeciez pozostale druzyny moga ja ograc w finale.
A jak nie ograją i Skra wywalczy złoto?? W Bełchatowie zapchają się rury z nadmiaru rzadziochy i pójdzie propaganda, że Skra jest najlepsza w Europie i robi najlepsze imprezy na świecie.
I co gorsza - będzie to prawda :D

Zastanówcie się tak na zimno - gdyby Trento wygrało turniej organizowany w Trydencie też byście pisali takie rzeczy?
Ostatnio zmieniony 21 sty 2010, o 19:27 przez plecotus, łącznie zmieniany 1 raz.
8
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: azsiak88 »

Nie porównujmy ME w kopanej do FF LM siatkarzy . Skra aby wygrać teraz musi ograć tylko dwa zespoły, Polska musiałaby rozegrać 6 meczów i je wygrać aby zdobyć mistrza. A druga sprawa, nawet jeśli Skra dostanie baty do zera to zajmie "zaszczytne" czwarte miejsce, Piechocki będzie piał z dumy.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
spark
Posty: 177
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 23:05
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: spark »

Niom, czysto prawdo. Zmartwię kolegę - to cały ten podły świat tak wygląda. W pyłce kopanej Polska i Ukraina też nie muszą kwalifikować się do turnieju finałowego Euro 2012. Jednakowóż, gdyby któraś z tych drużyn turniej finałowy wygrała to opinia pt. "o kant doopy potłuc cały ten iluzoryczny sukces, komercha i kuffno to jest" byłaby ekhhmmm .... oryginalna? nieco odosobniona? przyjęta z duzym zdziwieniem? i brakiem zrozumienia?
bardzo trafne porownanie ;-) Powaliles mnie rowniez poziomem swojej wypowiedzi. Co maja klubowe rozgrywki wspolnego z druzynami narodowymi? Jakbys chcial wiedziec to finaly wszystkich wiekszych imprez KLUBOWYCH pilkarskich rozgrywane sa na neutralnym gruncie. I nie ma czegos takiego, ze jak zaplacisz to masz miejsce w polfinale ;-)
Jastrzebie Zdroj
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: plecotus »

azsiak88 pisze:Nie porównujmy ME w kopanej do FF LM siatkarzy . Skra aby wygrać teraz musi ograć tylko dwa zespoły, Polska musiałaby rozegrać 6 meczów i je wygrać aby zdobyć mistrza. A druga sprawa, nawet jeśli Skra dostanie baty do zera to zajmie "zaszczytne" czwarte miejsce, Piechocki będzie piał z dumy.
I tutaj bardzo się mylisz. Moim zdaniem Piechocki zrobił błąd (kolejny w tym sezonie). Gdyby Skra miała przejść przez drugą rundę eliminacji samo wejście do FF (IMHO - jak najbardziej realne) mogłoby być ogłoszone jako sukces. Teraz poprzeczka jest sporo wyżej - sukcesem nie będzie nic poniżej ścisłego finału, a drugie miejsce będzie sukcesem wątpliwym. Zaryzykował mocno, brak zwycięstwa w LM - jako porażka ... nie wiem czy Skra da radę to udźwignąć.
Ja w każdym bądź razie mam zamiar ją w tym wspomagać. I nie wątpię, że znajdzie się 12 tysięcy ludzi gotowych robić to samo. Karawana jedzie dalej . :D
8
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: plecotus »

spark pisze: bardzo trafne porownanie ;-) Powaliles mnie rowniez poziomem swojej wypowiedzi. Co maja klubowe rozgrywki wspolnego z druzynami narodowymi? Jakbys chcial wiedziec to finaly wszystkich wiekszych imprez KLUBOWYCH pilkarskich rozgrywane sa na neutralnym gruncie. I nie ma czegos takiego, ze jak zaplacisz to masz miejsce w polfinale ;-)
Poziom koledze nie odpowiada? Jak mi przykro ... Może drabinkę przystawić?

A co ma wspólnego? No nie wiem - obecność gospodarza turnieju finałowego bez eliminacji? Jest to jakieś iunctim?
8
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Mate »

niepoinformowany pisze:Po co ten jad? Po co pytam się?

Tak na prawdę Skra miałaby dwa poważne mecze - rundę przed FF. A moim zdaniem jeśli Trentino dostałoby organizację to nie ma drużyny mocniejszej od Skry w formie i pełnym składzie, a wydaje się, że wszystko zmierza ku temu.
Mate pisze:
I jeszcze jedno jesli Skra nie zaluzyla na ten F4 to przeciez pozostale druzyny moga ja ograc w finale.
A jak nie ograją i Skra wywalczy złoto?? W Bełchatowie zapchają się rury z nadmiaru rzadziochy i pójdzie propaganda, że Skra jest najlepsza w Europie i robi najlepsze imprezy na świecie.
Bo będzie. Będzie. Będzie. Jeśli wygra ten wymagający turniej, dlaczego nie miałaby przejść jednego poważnego dwumeczu?

PS. Mate, te twoje komentarze dla mnie są dziwne, z resztą nie pierwszy raz. Wydaje mi się, że chcesz udawać "mądrego" kibica Skry i wstydzisz się pewnych rzeczy i piszesz na przekór sobie.
Na przekór sobie :D ?? Jestem kibicem Skry, ale tylko sportowej i uznaję wyniki osiągnięte na boisku, a nie w klauzurze.

Jeden poważny dwumecz nie równa się trzem poważnym dwumeczom ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
spark
Posty: 177
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 23:05
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: spark »

ale wygadany i jeszcze jakich trudnych slow uzywa ;-) az musialem sobie na google znalesc :D

A prawda taka, ze kupiliscie final i nie dorabiaj teraz do tego ideologii.
Jastrzebie Zdroj
olek322
Posty: 439
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: olek322 »

Właśnie, ciekawe co byście mówili gdyby organizacje FF dostało Trentino, jestem niemal pewiem że ani jeden szczekacz nie pisnął by nic o sportowej rywalizacji...Takie są zasady CEV, jeśli macie jakieś jakieś wątpliwości co do tego proponuje zorganizować jakoą akcje wysyłanie meli do CEV albo coś w tym stylu, a wasze wylewanie żali tutaj już się robi trochę nudne...
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: azsiak88 »

plecotus pisze:
azsiak88 pisze:Nie porównujmy ME w kopanej do FF LM siatkarzy . Skra aby wygrać teraz musi ograć tylko dwa zespoły, Polska musiałaby rozegrać 6 meczów i je wygrać aby zdobyć mistrza. A druga sprawa, nawet jeśli Skra dostanie baty do zera to zajmie "zaszczytne" czwarte miejsce, Piechocki będzie piał z dumy.
I tutaj bardzo się mylisz. Moim zdaniem Piechocki zrobił błąd (kolejny w tym sezonie). Gdyby Skra miała przejść przez drugą rundę eliminacji samo wejście do FF (IMHO - jak najbardziej realne) mogłoby być ogłoszone jako sukces. Teraz poprzeczka jest sporo wyżej - sukcesem nie będzie nic poniżej ścisłego finału, a drugie miejsce będzie sukcesem wątpliwym. Zaryzykował mocno, brak zwycięstwa w LM - jako porażka ... nie wiem czy Skra da radę to udźwignąć.
Ja w każdym bądź razie mam zamiar ją w tym wspomagać. I nie wątpię, że znajdzie się 12 tysięcy ludzi gotowych robić to samo. Karawana jedzie dalej . :D
Myślę że jednak Ty się mylisz bo gdyby załóżmy Skra odpadła już teraz w dwumeczu to krytyka posypałaby się na całego, a i Nawrocki miałby problemy z utrzymaniem posady (wcześniej odpadnięcie z PP). Teraz te dwie porażki niczego nie zburzą, zawsze Piechocki - czy też "Polsat" - może powiedzieć że odpadli lub przegrali nie z byle kim.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2010, o 19:47 przez azsiak88, łącznie zmieniany 1 raz.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: plecotus »

spark pisze:ale wygadany i jeszcze jakich trudnych slow uzywa ;-) az musialem sobie na google znalesc :D
Wysiłek włożony w pracę nad własnym rozwojem nigdy nie jest zmarnowany! 8-)
spark pisze:A prawda taka, ze kupiliscie final i nie dorabiaj teraz do tego ideologii.
Niedrogo było (ponoć wpływy z biletów w zupełności pokrywają koszty organizacji spotkań w Atlas Arenie- oczywiście przy pełnej hali), a ktoś musiał wziąć. :D
8
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: figol »

nie wiem czy Skra da radę to udźwignąć.
Ja w każdym bądź razie mam zamiar ją w tym wspomagać. I nie wątpię, że znajdzie się 12 tysięcy ludzi gotowych robić to samo. Karawana jedzie dalej . :D
no oczywiście że tak sporo więcej niż 12 tysięcy, każdy kibic siatkówki i drużyn z naszego kraju zapewne (mam nadzieję) że cieszy się z przyznania Skrze organizacji FF w końcu jest to z dobrem dla tej dyscypliny sportu w naszym kraju a to może wyjść na dobre naszej reprezentacji narodowej :)
poznasz głupiego po czynach jego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”