Final Four 2012

Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Four 2012

Post autor: Kurek7 »

Pele pisze:Myślę ze kluczem do wyniku dzisiejszego meczu będzie postawa Kurka. Zenit wie jak gościa zagotować co pokazali w poprzednim "goldenie". Jeśli Bartek wytrzyma na przyjęciu to skra będzie w stanie zagrać wyrównany mecz. Zakładam oczywiście że wlazły czy Winiar zagraja na swoim normalnym poziomie, podobnie jak zespół rosyjski. Istnieje jeszcze szansa że słabszy dzień będzie miał ktoś z zespołu Zenita ale chciałbym oglądać mecz godny finału więc zakładam że oba zespoły zagrają na swoim poziomie i decydować będą niuanse. A w tym przypdaku chyba będzie decydował Kurek i jego przyjęcie albo też brak przyjęcia

Masz dużo racji ale ja dodam tylko, że trafić w zawodnika, który ma nie dużą powierzchnię do przyjęcia wcale nie jest tak łatwo co potwierdzi każdy kto chociaż trochę gra(ł) w siatkówkę. To, że będą celować w Bartka może równać się z tym, że zagrywka Rosjan będzie słabsza bo będą się starać ustrzelić Kurka, a jak będzie słabsza to Bartek powinien sobie poradzić.
Wszystko działa w dwie strony...
Ale tak jak Ty również mam nadzieję, że oba zespoły zagrają na swoim poziomie i o wyniku będą decydować szczegóły (psychika?).
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

Kurek7 pisze:[

Masz dużo racji ale ja dodam tylko, że trafić w zawodnika, który ma nie dużą powierzchnię do przyjęcia wcale nie jest tak łatwo co potwierdzi każdy kto chociaż trochę gra(ł) w siatkówkę. To, że będą celować w Bartka może równać się z tym, że zagrywka Rosjan będzie słabsza bo będą się starać ustrzelić Kurka, a jak będzie słabsza to Bartek powinien sobie poradzić.
Wszystko działa w dwie strony...
Ale tak jak Ty również mam nadzieję, że oba zespoły zagrają na swoim poziomie i o wyniku będą decydować szczegóły (psychika?).
Wiem że to niełatwe trafić zagrywką w określone okolice boiska ale jednak Zenit pod tym względem na przestrzeni ostatnich kilkunastu meczów które oglądałe jest w elemencie "trafiania" w określonego gracza trochę lepszy od skry.
I masz rację decydować będą niuanse przy równej grze nie tylko psychika lecz również taktyka. Ale jeśli Oskar pomaga skrze to o dobrą taktykę jestem spokojny!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: kevinpsb »

Umówmy się... Jeśli Falaska zagra tak jak wczoraj Skra nie ma prawa wygrać nawet seta. Nie wierzę że drugi raz z rzędu Kurek i Wlazły utrzymają aż tak nieprawdopodobnie wysoką skuteczność przy tak beznadziejnych piłkach do ataku, dodatkowo jeszcze przy tym wszystkim w 3 setach musieli wykonać po około 30 ataków bo Falaska środkiem bał się zagrać!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: jinx »

To Wlazły potrafi jeszcze kończyć beznadziejne piłki??
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: kevinpsb »

jinx pisze:To Wlazły potrafi jeszcze kończyć beznadziejne piłki??
A ta na siatce kiedy wypchnął blok-aut Agameza jaka była? idealna? Kto inny by się zabił o blok. Wczoraj Wlazły sporadycznie dostawał dobre piłki, zresztą nie tylko Mariusz choćby Bartek Kurek piłkę kończącą mecz miał z pół metra za nisko...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: jinx »

Czy Wlazły kończy piłki postawione do góry (świeca), dodatkowo jak nie ma czasu na pełny nabieg??;)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Final Four 2012

Post autor: majonez »

Kibice na hali wyraźnie za Arkasem
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Final Four 2012

Post autor: figol »

Włosi mocno biją Turecki zespół, zaraz będzie 2-0 i zapowiada się na szybką godzinę z prysznicem ...
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

figol pisze:Włosi mocno biją Turecki zespół, zaraz będzie 2-0 i zapowiada się na szybką godzinę z prysznicem ...
No właśnie, Arkas wczoraj grał słabo ale walczył. Dziś gra podobnie słabo albo i ciut gorzej ale już tej walki nie widzę. inna sprawa ze kontuzja Duffa, mimo iż wrócił na boisko na pewno ich trochę rozbiła.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: kuchcik77 »

a komantujący uważają zemeczów o brążnie powinno byc...no tak, bo niby grają ekipy przegrane aledla takiej tureckiej ekipy wygranie dzis byloby mega sukcesem..chyba ze wszyscy prezentuja iscie amerykanskie podejscie, zloto albo porażka...
w takim układzie nioe powinnismy sie cieszyć z sukcesów Moso ani Skry w latach poprzednich...
jest taki mecz, jest brąż-warto grać...niedługo w Pluslidze będą proponować medale tylko dla zwycięzców i brak spotkań o brąz..
ciekawe czy tak samo mówiliby gdyby zestawienei par półfinałowych bylo
Izmir-Trento i Kazań-Skra...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

Zawsze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Ale faktycznei Arkas przeszedł obok meczu
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: kevinpsb »

jinx pisze:Czy Wlazły kończy piłki postawione do góry (świeca), dodatkowo jak nie ma czasu na pełny nabieg??;)
Sposób gry Skry się zmienił, dlatego rzadko dostaje takie piłki. Jak już dostaje takie piłki od Możdżonka czy Plińskiego z reguły to raczej je kończy, choć jak nie ma czasu na pełny nabieg to już gorzej. Tylko z drugiej strony kto kończy ataki jak nie ma czasu na pełny nabieg? Pojedynczy gracze...

Zgadzam się ze stwierdzeniem że gdyby jednak Mariusz wrócił do grania z wyższych piłek jego gra pewnie wyglądałaby jeszcze lepiej, tylko jakby się to odbiło na Skrze?
Ostatnio zmieniony 18 mar 2012, o 15:51 przez kevinpsb, łącznie zmieniany 1 raz.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: jinx »

No u nas Grozer, Rouzier czy Łasko. Większość takich piłek kończy Kurek
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: kevinpsb »

jinx pisze:No u nas Grozer, Rouzier czy Łasko. Większość takich piłek kończy Kurek
Grozer? Zgadzam się że potrafi się zebrać i zaatakować z takiej piłki bardzo mocno, ale z reguły nie kończy to się punktem dla Resovii. Rouzier i Łasko podobnie jak i Wlazły bez nabiegu mają lekko mówiąc średnią siłę ataku...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: madlark »

Dekoracja na raty? Bez sensu
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

madlark pisze:Dekoracja na raty? Bez sensu
To było przygotowane po to, aby skra mogła się cieszyć swoim brązem a nie wszystkie kamery były skierowane na zwycięzców. A tymczasem skra miałą łatwego przeciwnika i jest w finale.
Ale pomysł jest chory!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Final Four 2012

Post autor: tomasol »

Grające już bez ciśnienia Trentino spokojnie i na luzie ograło Izmir, który po prostu nie pasuje do tego towarzystwa. To nie jest słaba drużyna, no ale chyba się jeszcze nie zdarzyło aby jakikolwiek uczestnik Final Four LM nie ugrał choćby seta. Zresztą gdyby nie formuła złotego seta to Turków na tym poziomie nie byłoby. Niemniej jest to drużyna z potencjałem i czas powinien działać na jej korzyść, bo większość jej zawodników jest grubo przed trzydziestką.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: compact »

Pele pisze: To było przygotowane po to, aby skra mogła się cieszyć swoim brązem a nie wszystkie kamery były skierowane na zwycięzców. A tymczasem skra miałą łatwego przeciwnika i jest w finale.
Ale pomysł jest chory!!
A finale Pucharu CEV w KK kwiaty dla najlepszego zawodnika dostał nie tylko Fei, ale takze Zagumny, zeby nie było, ze w ZAKSIE graja same cieniasy. Uwaga tego samego kalibru.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

compact pisze:
Pele pisze: To było przygotowane po to, aby skra mogła się cieszyć swoim brązem a nie wszystkie kamery były skierowane na zwycięzców. A tymczasem skra miałą łatwego przeciwnika i jest w finale.
Ale pomysł jest chory!!
A finale Pucharu CEV w KK kwiaty dla najlepszego zawodnika dostał nie tylko Fei, ale takze Zagumny, zeby nie było, ze w ZAKSIE graja same cieniasy. Uwaga tego samego kalibru.
Oj brak Ci wiedzy na temat a usiłujesz być śmieszny! Temat wyboru najlepszego zawodnika meczu został wyjaśniony już dawno, po prostu obaj dostali tyle samo głosów od dziennikarzy!!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: kibic_siatki »

Grające bez motywacji Trentino pokonało Izmir. Na zakończenie kariery LM we włoskim zespole pokazał się Juantorena- na zagrywce i ataku. Co ciekawe CEV ciągle podaje jego wzrost 190 cm. Jeśli by to była prawda (gdy stał do zdjęcia pamiątkowego z Żygadłą i Kazijskim to wydawał się im równym wzrostem) to Zenit mocno za niego przepłacił. Bardziej opłacało by im się kupić Ruciaka- serwis trochę gorszy, przyjęcie znacznie lepsze, a przy tym samym wzroście blok będzie podobny. Zgodził by się grać za połowę tej stawki, a Zaksa za ten 1 mln € kupiłaby na przyszły sezon do LM 4 klasowych środkowych. Szybko się w tym klubie środkowi zużywają. :P
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: compact »

A czy ty probowałes byc smieszny czy nie? Bo nie wiem czy to jakas zawoalowana ironia czy juz chorobliwa nienawisc? Teoria spiskowa godna prawicowych publicystow.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

compact pisze:A czy ty probowałes byc smieszny czy nie? Bo nie wiem czy to jakas zawoalowana ironia czy juz chorobliwa nienawisc? Teoria spiskowa godna prawicowych publicystow.
Plan rozgrywania meczów FF i dekoracji po meczu o 3 miejsce powstał kiedy nie wiadomo było z kim skra grać będzie w półfinale. A to co napisałem o dekoracji po meczu o brąz słyszałem od jednego z działaczy skry !
Ostatnie zdanie o tym że jest to chore odnosiło się do pomysłu dwóch dekoracji ! Tylko i wyłacznei bez względu na to kogo dekorują.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: kalosz »

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napisze, albo nawet pomyślę, ale: do boju Skro !!!
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

kalosz pisze:Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napisze, albo nawet pomyślę, ale: do boju Skro !!!
Mam te same odczucia ale Do boju!!! Dla polskiej siatkówki!!! I 3mam kciuki za BArtka!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: madlark »

Włosi najsłabsi od lat w pucharach. Zmiana warty? :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1531
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Final Four 2012

Post autor: nikt wazny »

Pewnie mnie zjecie, ale nie mogę się zmusić do kibicowania Skrze...
chciałbym, ale podświadomie cieszę się z dobrych akcji Kazania.
Ciągle w głowie mam wejście do finału kuchennymi drzwiami.
Nie tak ma wygrać polska drużyna Ligę Mistrzów.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: La Petomane »

W pewnym sensie pojedynek małych reprezentacji tak Polski jak i Rosji:-)

Woicki i Kooistra w trybie pilnym na boisko.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

Na poczatku meczu Zenit "dodał gazu" a nasym chyba "prąd odcięli" :D
A tak nawiasem mówiąc Falasca to jak na razie czołowy gracz Kazania
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ewa
Posty: 689
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Final Four 2012

Post autor: ewa »

nikt wazny pisze:Pewnie mnie zjecie, ale nie mogę się zmusić do kibicowania Skrze...
chciałbym, ale podświadomie cieszę się z dobrych akcji Kazania.
Ciągle w głowie mam wejście do finału kuchennymi drzwiami.
Nie tak ma wygrać polska drużyna Ligę Mistrzów.
Niestety, mam to samo :|
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Final Four 2012

Post autor: majonez »

Nawet z 20 nie wyjdą...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”