Liga Mistrzów 2012/2013

Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Alfred Tennyson »

To Jastrzębie niesprawiedliwie odpadło z Pucharu CEV? Miałem na myśli Jastrzębie i Skrę, nie Delectę.
A ja miałem na myśli, że żadna z tych drużyn nie odpadłaby gdyby nie absurdalne zasady rozgrywania złotego seta bez względu na rezultat setowy z dwumeczu - o czym zresztą utyskiwałeś w kontekście dwumeczu Dynamo - Trento (i słusznie). To miałem na myśli używając skrótu myślowego "i złote sety".
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
kibic_siatki
Posty: 2602
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: kibic_siatki »

Ja bym się tak tym sportowym awansem nie podniecał- bo na razie jest on podobny do poprzedniego JW, który pokonał średniaków a w F4 dostał baty 2x i odstawał sportowo od uczestników.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Pele »

kuchcik77 pisze:trzeci sportowy awans do Final Four wciagu 11 lat, niezle jak na klub ze wsi:)
Patrząć inaczej, dodając 3 występy Skry i jeden jastrzębia to....z tą polksą siatkówką klubową najgorzejnie jest. Ciekawe czy którys z obecnych graczy Zaksy dziesięclat temu oglądał transmisjęz Mediolanu.... i pomyslał- też bym tak chciał...
Ty chyba jeszcze się nie pogodziłeś ze stratą tej stówy co ją na Arkas postawiłeś!
JAka Skra?? Oni przecież kupili a nie awansowali!!
O ile pamiętam to z Mediolanu nie było transmisji w TV, więc se nie pomyśleli bo radia Park nie słuchali!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Hirako »

kibic_siatki pisze:Ja bym się tak tym sportowym awansem nie podniecał- bo na razie jest on podobny do poprzedniego JW, który pokonał średniaków a w F4 dostał baty 2x i odstawał sportowo od uczestników.
No fakt, lepiej jak Skierka która rok temu zagrała jeden mecz na poziomie i prawie wygrała Lige Mistrzów :]
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Tietiuk »

Alfred Tennyson pisze:To miałem na myśli używając skrótu myślowego "i złote sety".
Czyli nie odniosłeś się do mojej wypowiedzi. No więc jeszcze raz - skoro Turcy mają tylko sędziów i złotego seta, nic więcej, to jak to możliwe, że Arkas ograł w Łodzi Skrę (i nie chodzi mi o ZS), a Ankara Jastrzębskiego?
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: OlaMleko »

kibic_siatki pisze:Ja bym się tak tym sportowym awansem nie podniecał- bo na razie jest on podobny do poprzedniego JW, który pokonał średniaków a w F4 dostał baty 2x i odstawał sportowo od uczestników.
Ok, sorry, już idę się smucić.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Alfred Tennyson »

Czyli nie odniosłeś się do mojej wypowiedzi. No więc jeszcze raz - skoro Turcy mają tylko sędziów i złotego seta, nic więcej, to jak to możliwe, że Arkas ograł w Łodzi Skrę (i nie chodzi mi o ZS), a Ankara Jastrzębskiego?
Nie, to Ty po raz kolejny nie zrozumiałeś - pisząc o "sędziach i złotych setach" brałem pod uwagę rezultaty dwumeczów, po których Turcy dzięki sędziom bądź absurdalnym zasadom "złotego seta" zazwyczaj awansują. Nie napisałem, że "nic więcej" jest to Twoja forma zaczepki ale ja mam ważniejsze rzeczy na głowie niż wykładanie Ci tego po raz trzeci więc kończę tą dyskusję :)
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
Maniek K-K
Posty: 275
Rejestracja: 15 gru 2010, o 12:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn=Koźle

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Maniek K-K »

KU...WA!!!! Mialbym taka prosbe do tych wszystkich myslicieli ktorzy tak wypominja skrze awans do F4 jako "kupiony".

Przypomne ze w kazdym z tych F4 skra wygrala mecz, a w ostatnim miala pilke meczową w gorze na zdobycie zlota. Bardzo mi szkod ze nie wykorzystali szansy. No trudno. W KAZDYM Z TYCH F4 POKAZALI ZE SA W STANIE WYGRAC Z DRUZYNAMI, KTORE SPORTOWO TAM DOSZLY.


A odnosnie ZAKSY to jestem w 7 niebie. Grali na prawde dobrze. NIech tylko na zagrywce pokaza to na co ich stac to mamy zloto LM. Nie wazne kto nam stanie na drodze. Tak pieknej, walecznej i kombinacyjnej gry nie gra nikt.
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Tietiuk »

Alfred Tennyson pisze:Nie napisałem, że "nic więcej" jest to Twoja forma zaczepki ale ja mam ważniejsze rzeczy na głowie niż wykładanie Ci tego po raz trzeci więc kończę tą dyskusję :)
[...]to jest siła tureckiej siatkówki. Na dzień dzisiejszy jak dla mnie nic więcej...

W sumie także kończę, skoro problemem staje się znajomość własnych postów.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Alfred Tennyson »

Pardon - piszac nic wiecej bralem pod uwage mysleniesystemem dwumeczu a nie pojedynczego spotkania
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: kuchcik77 »

JAka Skra?? Oni przecież kupili a nie awansowali!!
O ile pamiętam to z Mediolanu nie było transmisji w TV, więc se nie pomyśleli bo radia Park nie słuchali
ty Fryderyku tyty!
Zaraz Ci ktos wypomni ze Mosto w Opolu "kupiło" final...
Prawda taka żez Grekami grali bardzo osłabionymskładem a w Mediolanie opykalijakiś kelnerów z Francji , po drodze wygrali z Belgami, Holendrami, Niemcami, fakt, Kedzierzyn zawsze miał proste awanse do finałów, ot pech...tfu fuks.
Jastrzebie wykorzystało dar losy, wygrało goldena....u siebie?!, nowidzisz...
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Hirako »

Kurcze, przydało by się przypieczętować to Final Four jakimś medalem, myśle że ZAKSA ma szanse powalczyć z Lokomotivem skutecznie :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Tietiuk »

Złamany palec ma Butko, a od grudnia Loko gra coraz gorzej - jeszcze przed Pucharem Rosji Nowosybirsk miał chyba identyczną ilość punktów co Zenit, potem w Biełgorodzie podopieczni Woronkowa przegrali nawet z Dynamem Moskwa w meczu o 3. miejsce, a teraz w lidze grają bardzo nierówno i w zasadzie średnio.
Awatar użytkownika
Maniek K-K
Posty: 275
Rejestracja: 15 gru 2010, o 12:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn=Koźle

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Maniek K-K »

kuchcik77 pisze:
JAka Skra?? Oni przecież kupili a nie awansowali!!
O ile pamiętam to z Mediolanu nie było transmisji w TV, więc se nie pomyśleli bo radia Park nie słuchali
ty Fryderyku tyty!
Zaraz Ci ktos wypomni ze Mosto w Opolu "kupiło" final...
Prawda taka żez Grekami grali bardzo osłabionymskładem a w Mediolanie opykalijakiś kelnerów z Francji , po drodze wygrali z Belgami, Holendrami, Niemcami, fakt, Kedzierzyn zawsze miał proste awanse do finałów, ot pech...tfu fuks.
Jastrzebie wykorzystało dar losy, wygrało goldena....u siebie?!, nowidzisz...
[ingerencja moderatora]
Ostatnio zmieniony 12 lut 2013, o 21:18 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. i 13. Regulaminu Forum - poniżej krytyki
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Klugenhammer »

Pele pisze: O ile pamiętam to z Mediolanu nie było transmisji w TV, więc se nie pomyśleli bo radia Park nie słuchali!
Była w TVP3. Do dzisiaj mam gdzieś kasetę VHS z tamtymi meczami. :D
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: kuchcik77 »

Manius!
hehe
Pele, aeroflot do Omsja za 330e,nie wspominając o Transsibie...mysle zekomus palma odbije i trójkolorowe flagi zobaczymy, przeciezkibice Biełgorodu dotarli do Mediolanu.
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Qiub »

Transmisja była na pewno, pamiętam jak dziś! :)
Podpis.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: mitam »

a ja wiem że już pewne ruchy wyjazdowe są poczynione!!!!
astronauta
Posty: 2918
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: astronauta »

kuchcik77 pisze: Jastrzebie wykorzystało dar losy, wygrało goldena....u siebie?!, nowidzisz...
JW wygrał goldena na wyjeździe...
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Kicu »

kibic_siatki pisze:Ja bym się tak tym sportowym awansem nie podniecał- bo na razie jest on podobny do poprzedniego JW, który pokonał średniaków a w F4 dostał baty 2x i odstawał sportowo od uczestników.
No i właśnie.... pisałem ze 2-3 tygodnie temu, że jak ZAKSA awansuje do F4, to zacznie się wypominanie, że łatwą drogę miała i że trafia na słabeuszy... :x
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: dreamer »

astronauta pisze:
kuchcik77 pisze: Jastrzebie wykorzystało dar losy, wygrało goldena....u siebie?!, nowidzisz...
JW wygrał goldena na wyjeździe...
Bez względu na to, czy wygrało u siebie, czy na wyjeździe, to dostało się do FF niesprawiedliwie. Chyba zgadzacie się ze mną? Pytam szczególnie tych, którzy rozpisywali się w tym temacie mocno nad niesprawiedliwością reguły złotego seta.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: kuchcik77 »

noż piszę że na wyjeżdzie...
http://www.lokovolley.ru/en/team/
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Tietiuk »

Chyba znowu wbijasz szpilę, ale tak - Jastrzębie miało dużo szczęścia w tamtej rywalizacji z Noliko. Ba - psioczymy tak na tego złotego seta, przy okazji meczów Bełchatowa z Arkasem czy Zenitem swego czasu, a summa summarum - to jednak bilans zysków i strat na przestrzeni ostatnich lat układałby się w tej (nie)sprawiedliwości złotego seta z naszego punktu widzenia, mniej więcej po równo.
Rozal
Posty: 21
Rejestracja: 5 lut 2013, o 21:43
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Rozal »

Jednak większość osób pamięta te mecze, które zostały niedawno rozgrywane..I chyba bardzo dużo osób żałuje tego Trentino, albo to tylko moje zdanie.
Pan Wacek
Posty: 348
Rejestracja: 28 paź 2012, o 12:25
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Pan Wacek »

Czemu w ogóle ma służyć ta cała dyskusja. Jest sukces to nagle odzywa się pełno malkontentów. A to przeciwnicy słabi, a to sędziowie pomogli, a to szczęście w losowaniu, innemu znowu reguły awansu nie pasują. Kurcze ludzie trochę optymizmu. Jest sportowy sukces to przestańcie narzekać. Jastrzębie miało swoją szansę i ją wykorzystało. Zaksa też nie trafiła na najmocniejszych (chociaż Arkas zaliczyłbym do grupy bardzo solidnych zespołów) i to wykorzystała.
Otwierajcie piwko czy wódeczkę i świetujcie, bo zaraz Wielki Post :D
No one likes us, we don't care!
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: arbas »

Pan Wacek pisze:Czemu w ogóle ma służyć ta cała dyskusja. Jest sukces to nagle odzywa się pełno malkontentów.

Taka już jest polska rzeczywistosc przeciez. Z jednej strony marudzenie a z drugiej oglaszanie samego awansu do FF sukcesem ;)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: dreamer »

arbas@
jak to w końcu jest? Może mi powiesz.
Jak nasi wygrywają, to pojawiają się pretensje, że grupa wariatów zamiast się tym cieszyć, to na forum roztrząsa mało istotne sprawy. Jak nasi przegrywają, to znowu pretensje o to, że na forum dyskutuje się o porażce, zamiast dać możliwość szybciutkiego puszczenia jej w niepamięć.
Czy twoim zdaniem takie coś jak forum jest w ogóle potrzebne?
Czy też może jest potrzebne tylko od święta, a ściślej mówiąc, dla urzędowego zbiorowego pochwalenia naszych za zwycięstwa?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Kuba_JW »

Złoty set w formie jaką mamy teraz to głupota i wypaczanie wyniku.
To jakby w pilce noznej wygrac 6:0 u siebie na wyjezdzie przegrac 2:3 a pozniej karne...

Ale nie zmienia to faktu ze w SPORTOWEJ rywalizacji mamy tylko dwa zespoly, ktore awansowały do FF ligi mistrzów.
Brawo KK!
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: arbas »

Oczywiście, że się cieszę, że Zaksa awansowała do FF. Natomiast niestety pokazuje to tylko jak bardzo papierowe jest określenie 3cia liga na świecie skoro awans do FF jest określany jako sukces. Forum jak forum - sporo jadu jak to w Internecie bywa do tego typowo polska huśtawka nastrojów :) Każdy ma jakiś powód aby tutaj być, ja jestem ostatnio pod dużym wrażeniem rzeczowych postów Tietiuka i oby takich więcej. Tak czy siak jest to stety/niestety jedno z niewielu miejsc w Internecie gdzie można o siatkówce podyskutować, czegoś ciekawego się dowiedzieć, poznać inny punkt widzenia.

NAjwiększym chyba plusem dzisiejszego wieczoru jest gra Zaksy w tym meczu, oby forma tylko rosła z apogeum na finały a wtedy moim zdaniem Zaksa wcale nie stoi na przegranej pozycji i może uda się w końcu wywalczyć złoto w FF? No cóż tego im życzę, i takich emocji jak w finale Skra-Zenit tylko tym razem z happy endem :)
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: jinx »

Zdroweczko panie panowie. Swietujemy :D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”