Final Four 2018

Szary Wilk
Posty: 8019
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Szary Wilk »

ZAKSA potrzebuje tego zagranicznego przyjmującego, bo Śliwka nie zrobi różnicy absolutnie. I nie wiaodmo, czy Kaczmarek dzwignie ciężar 1 młotka. Mogli postarać się wyciągnąć Kwolka z Warszawy i postawić na zagranicznego atakującego.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Aranger »

Mi to się czasami wydaje, że ci sędziowie z LM pierwszy raz w życiu mają do czynienia z meczem siatkarskim.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Joker »

Czelendż w LM to to zawsze kabaret, można się przyzwyczaić.

Juantorena z 9 metra przez plecy gra piłe na nos do Sandera - król.
Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Pietroo »

Lube wrzuciło wyższy bieg w końcówce i pozamiatane, szkoda. Ale nie skreślałbym zaksy.

Chimeryczny Sander, reszta Lube ok ale bez szału. Zator fajnie w obronie, Deroo i Torres też swoje grają.

Najgorsi dzisiaj na parkiecie sędziowie.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: aezakmi »

Za miękka gra Zaksy. Tak nie wygrają. Swędrowski mówi, że przy stanie 21:21 Torres mógłby zwolnić rękę na zagrywce, aby trafić w boisko - nie! Nie mógłby, bo grając asekuracyjnie nie wygramy z Lube. Musi być pełne ryzyko.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Gerrard »

Szary Wilk pisze:ZAKSA potrzebuje tego zagranicznego przyjmującego, bo Śliwka nie zrobi różnicy absolutnie. I nie wiaodmo, czy Kaczmarek dzwignie ciężar 1 młotka. Mogli postarać się wyciągnąć Kwolka z Warszawy i postawić na zagranicznego atakującego.
A Kwolek zrobiłby od pierwszego meczu? Jakby znowu jakimś cudem udało się stworzyć parę porównywalną do Deroo-Tillie to Kaczmarek spokojnie by sobie poradził. Raz, że przyjęcie pewne, a dwa że zawsze masz na lewym kogoś kto Ci skończy.
Szary Wilk
Posty: 8019
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Szary Wilk »

Nie da się wygrać grając jedną czy dwiema opcjami w ataku. Przy nieco słabszym przyjęciu, gdy Deroo jest w 2 linii, zosaje tylko opcja Szymury, a on nie jest tej klasy, natomiast Buszek mocno zawodzi w przyjęciu.

Ogólnie to Rafał chyba w tej Resovii też trochę posiedzi. Przy pauzach Miki nie zdziwię się, jeśli będzie grać Szerszeń (bo ma przyjśc do Sovii?)
Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Pietroo »

Szary Wilk pisze:Ogólnie to Rafał chyba w tej Resovii też trochę posiedzi. Przy pauzach Miki nie zdziwię się, jeśli będzie grać Szerszeń (bo ma przyjśc do Sovii?)
Trochę offtop, ale ile razy widziałeś Szerszenia w akacji, że stawiasz go wyżej od Rafała? Już abstrahując od tego czy rzeczywiście obaj znajdą się w Rzeszowie.
Szary Wilk
Posty: 8019
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Szary Wilk »

Pietroo pisze:
Szary Wilk pisze:Ogólnie to Rafał chyba w tej Resovii też trochę posiedzi. Przy pauzach Miki nie zdziwię się, jeśli będzie grać Szerszeń (bo ma przyjśc do Sovii?)
Trochę offtop, ale ile razy widziałeś Szerszenia w akacji, że stawiasz go wyżej od Rafała? Już abstrahując od tego czy rzeczywiście obaj znajdą się w Rzeszowie.

Napisałem, że stawiam go wyżej od Buszka? Napisałem, że nie zdziwię się, jak on będzie grać, bo Buszek w przyjęciu wcale nie jest super, a w ataku to jest cienki i jeśli Szerszeń faktycznie jest utalentowany, to może tak się stać, dlaczego nie?


PS - To co zrobił Gardini z ZAKSĄ, to jest kryminał.
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Franko »

Sokolov nie wygląda jakby był kontuzjowany
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: aezakmi »

Franko pisze:Sokolov nie wygląda jakby był kontuzjowany
Może zacznie.
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Franko »

Szary Wilk pisze:
Pietroo pisze:
Szary Wilk pisze:Ogólnie to Rafał chyba w tej Resovii też trochę posiedzi. Przy pauzach Miki nie zdziwię się, jeśli będzie grać Szerszeń (bo ma przyjśc do Sovii?)
Trochę offtop, ale ile razy widziałeś Szerszenia w akacji, że stawiasz go wyżej od Rafała? Już abstrahując od tego czy rzeczywiście obaj znajdą się w Rzeszowie.

Napisałem, że stawiam go wyżej od Buszka? Napisałem, że nie zdziwię się, jak on będzie grać, bo Buszek w przyjęciu wcale nie jest super, a w ataku to jest cienki i jeśli Szerszeń faktycznie jest utalentowany, to może tak się stać, dlaczego nie?


PS - To co zrobił Gardini z ZAKSĄ, to jest kryminał.
Dlaczego kryminał? Stracił Tillie i Konarskiego
sal
Posty: 285
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: sal »

Kryminał za organizację gry i brak formy prawie całego zespołu.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: aezakmi »

Tylko nie Jungiewicz. Oby ta zmiana źle się nie skończyła. 3 piłki setowe dla Zaksy.
@edit
Liczyłem na brejka. :D Jest ok.
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: damianho »

może to będzie ten dzień Torresa :D
Matius

Re: Final Four 2018

Post autor: Matius »

Nie ma kompromitacji :)
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: b^free »

Na miejscu Buszka zapadłbym się pod ziemie widząc.


@edit. Dla potomnych.
Ked pisze:Są 3 sety. Luz.
Franko pisze:Nie oszukujmy się, wygranie 1 seta w tym final four to będzie olbrzymi sukces Zaksy
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: drukjul »

Czuję, że będzie dziś pięć setów. :D

Szymura się tą ostatnią piłkę w pełni zrehabilitował, bo po bardzo dobrym początku po wejściu za Buszką, akurat II partię miał już wyraźnie słabszą :P
Ostatnio zmieniony 12 maja 2018, o 15:07 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: knightrider »

2 strony spamu o klęsce Zaksy ani słowa o db grze Szymury tylko bluzganie na Buszka :] :] :]
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: aezakmi »

Mam wrażenie, że czas będzie grał na korzyść Zaksy. Oby tak dalej.
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: b^free »

Dokładnie, Włosi powoli się już gotują i szukają afery tam gdzie popełniają błędy.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Final Four 2018

Post autor: mewa »

Bazinga pisze:jaka to jest ogromna przepasc, zal ogladac
siatkówka to zdecydowanie gra dla cierpliwych...
kibic_siatki
Posty: 2602
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: kibic_siatki »

Jak na razie na b. dobrym poziomie w Zaksie gra tylko Torres: jego bezkompromisowa gra przez 2 sety się sprawdza. Żadnych damskich kiwek, nabić na blok. Pytanie tylko na ile mu jeszcze starczy sił? Ten wygrany set, to głownie jego zasługa.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: adamow »

Franko pisze:Nie oszukujmy się, wygranie 1 seta w tym final four to będzie olbrzymi sukces Zaksy
Mam nadzieję, że czujesz się już usatysfakcjonowany, że Zaksa osiągnęła ten olbrzymi sukces...
Franko pisze:Przyznam że wszedłem całkiem dużą kwotą u bukmachera, że Lube wygra bez straty seta, ale takiej kompromitacji to się nie spodziewałem
... i pewnie jest Ci smutno z powodu straty tej całkiem dużej kwoty :]
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: b^free »

adamow pisze:
Franko pisze:Nie oszukujmy się, wygranie 1 seta w tym final four to będzie olbrzymi sukces Zaksy
Mam nadzieję, że czujesz się już usatysfakcjonowany, że Zaksa osiągnęła ten olbrzymi sukces...
Franko pisze:Przyznam że wszedłem całkiem dużą kwotą u bukmachera, że Lube wygra bez straty seta, ale takiej kompromitacji to się nie spodziewałem
... i pewnie jest Ci smutno z powodu straty tej całkiem dużej kwoty :]
Eurogąbki się nie liczą :] :] :] Czekam na ten kupon, pochwal się!
dyletant
Posty: 5105
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: dyletant »

Set mocno wyrównany, ale 2 razy Włosi wpakowali się w pojedynczy blok przy pajpach i to zrobiło różnicę.
Tak się zastanawiam widząc, jak szybko z 6 strefy gra Christenson z Juanto, czy Włosi nie przygotowali takiej klasycznej podwójnej krótkiej z lat 90 w swoim repertuarze
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Final Four 2018

Post autor: Ked »

b^free pisze:Na miejscu Buszka zapadłbym się pod ziemie widząc.


@edit. Dla potomnych.
Ked pisze:Są 3 sety. Luz.
Franko pisze:Nie oszukujmy się, wygranie 1 seta w tym final four to będzie olbrzymi sukces Zaksy

ale, że co ja?
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Franko »

adamow pisze:
Franko pisze:Nie oszukujmy się, wygranie 1 seta w tym final four to będzie olbrzymi sukces Zaksy
Mam nadzieję, że czujesz się już usatysfakcjonowany, że Zaksa osiągnęła ten olbrzymi sukces...
Franko pisze:Przyznam że wszedłem całkiem dużą kwotą u bukmachera, że Lube wygra bez straty seta, ale takiej kompromitacji to się nie spodziewałem
... i pewnie jest Ci smutno z powodu straty tej całkiem dużej kwoty :]
Przezorny zawsze zabezpieczony ;)
Garp
Posty: 600
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: Garp »

Blok Toniuttiego ! Miodzio !
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Final Four 2018

Post autor: aezakmi »

Deroo brakuje w grze, on nie istnieje.
Jest Semeniuk na boisku. Semeniuk i Szymura przeciwko Lube, no to do boju panowie. Przedłużać grę, jak się da, przedłużać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”