Liga mistrzów 2009-2010

Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Nagor »

Polszmat leci w kulki xD
...
ewa
Posty: 689
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: ewa »

Transmisja na TV4
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Nagor »

ewa pisze:Transmisja na TV4
Już znalazłem, ale dzięki. Nie zmienia to faktu, że w ramówce polszmatu był finał zaplanowany.
...
Falan
Posty: 115
Rejestracja: 8 paź 2009, o 08:32
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Falan »

Był zaplanowany z adnotacją, że będzie transmisja jak w finale zagra Skra.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Nagor »

Falan pisze:Był zaplanowany z adnotacją, że będzie transmisja jak w finale zagra Skra.
A to frajerstwo. Poza tym na polsat.tv nic takiego nie widzę, mało tego, jest oznaczenie, że transmisja właśnie trwa!
...
ewa
Posty: 689
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: ewa »

To w którym miejscu jest "nasza wielka skra", gdy Dynamo ją wczoraj rozbiło a dzisiaj dostaje wielkie lanie od Włochów ;)
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: KChudz »

Juantorena Show :o
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: MAX »

Mam nadzieje że ta porażka Skry przede wszystkim nauczy pokory naszych dziennikarzy którzy jeszcze przed Final Four mówili że szykuje się pojedynek dwóch najlepszych przyjmujących na świecie czyli Winiarskiego i Juantoreny... Skra miała naprawde trudne zadanie grając pod taką presją.
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: dreamer »

ewa pisze:To w którym miejscu jest "nasza wielka skra", gdy Dynamo ją wczoraj rozbiło a dzisiaj dostaje wielkie lanie od Włochów ;)
A naszej wielkiej Skrze udało się dzisiaj udowodnić, że jest zespołem mniej więcej tej samej klasy co słoweński Bled. Czyli żeby nie było już żadnych wątpliwości - dobra, średnia klasa europejska, ale bez rewelacji i nadziei na poprawę o ile nie nastąpi całkowita zmiana podejścia do budowania tego zespołu.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3866
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: tomasol »

Na razie Trentino rządzi na boisku a w porównaniu z wczorajszym spotkaniem z Bledem gra o klasę lepiej. Za to Dynamo gra w porównaniu do wczorajszego meczu o klasę gorzej. Na razie wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na 3:0 dla Włochów.
Jeśli chodzi o transfer Winiarskiego do Skry to trzeba powiedzieć, że najlepszy interes zrobiło na tym Trentino.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: KChudz »

No i pozamiatane 3:0, teraz pora na prysznic dla włochów, ruski swój dostali.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: madlark »

Skra powinna podziękować Dynama, że oszczędzili im kompromitacji.
Ciekawe kto dostanie najlepszy sypacz?
Już wiem, bo kto był słabszy?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Klugenhammer »

madlark pisze:Ciekawe kto dostanie najlepszy sypacz?
Już wiem, bo kto był słabszy?
Tak jak piszesz - na bezrybiu i rak ryba.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: KChudz »

wg mnie najlepszy libero powinien zostać Salparow
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Nagor »

No nagroda dla libero i rozgrywającego to nieporozumienie. Libero, to sprawa oczywista - Salparov, a z najlepszego rozgrywającego powinni po prostu zrezygnować. Falasca dał d...y w dwóch meczach (bo dziś też wcale dobrze nie sypał), w Bledzie wiadomo, słabo dość, Grankin zagubiony dzisiaj, a Żygadło w ostatnim secie nie wystawił (bo od tego rozgrywający w Trento) żadnej dobrej piłki.

Widzimy gdzie jest cała skra, jak dostała łomot od Dynama, które potem dostało łomot od Trento.
...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: madlark »

KChudz pisze:wg mnie najlepszy libero powinien zostać Salparow
pełna zgoda, libero powinien wykazać się gdy inni zawodzą
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Mate »

Żygadło powinien podziękować kolegom z drużyny i Raphaelowi za najlepszego rozgrywającego ;) . Najlepszy libero w 200% powinien powędrować w ręce Salparova. Gdyby nie on, Trento rozniosłoby Moskwę w przyjęciu. Poziom FF bardzo niski. Po części spowodowane jest to przesunięciem terminu, ale w końcu turniej finałowy LM do czegoś zobowiązuje.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
osnazfsb

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: osnazfsb »

Generalnie skonczyło sie to wszystko tak jak przewidywałem. Dynamo spieło sie na mecz z Skra bo wcale w dobrej formie nie sa szczególnie Grankin w tym sezonie gra tak sobie jak do tego doszły jeszcze problemy Bieriezki to nie bardzo było czym nawiazac rywalizacja z Trentino. Wkurza mnie tylko to podejscie i podniecanie sie przez dziennikarzy Juantorena pewno rok temu o tej porze nikt o nim nie pamietał no i rozwaliło mnie to mylenie Markina z "Siwozelcem" vel Siwozelezem przed transmisja ktos chyba zapomniał sie do niej porzadnie przygotowac.
Trentino grało suwerennie swoja siatkówke choc tez wczoraj nie unikneło błedów z Bledem. Szkoda ze trentino nie grało tak jak wczoraj i Dynamo tak jak wczoraj bo pewnie obejrzelibysmy 5 setów a tak skonczyło sie na mało wyrównanych 3 setach
Najwiekszym przegranym jest oczywiscie Skra o której mozna powiedziec ze zajeła III miejsce nie pokonujac po drodze zadnego trudnego rywala a co najwyzej druzyny aspirujace do czołowki europejskiej jak Bled czy Knack. Tez mi sie to wysmiewanie Bledu nie podoba bo on jednak słabo bo słabo ale jedna taka ekipe wyeliminowali Skra zadnej. W Skrze przyszedł czas niby na zmiany ale z drugiej strony w tej ekipie moim zdaniem brakuje tez stabilizacji bo popatrzmy Dynamo z szóstki wymieniło tylko libero Trentino wymieniło rozgrywajacego i przyjmujacego a skra wymieniła przyjmujacego i trenera.

Generalnie poziom cąłego turnieju mnie rozczarował z roku na rok poziom turnieju finałowego spada gdzie tam tegorocznym finałom do FF kiedy wygrywało chociazby Tours.
Ostatnio zmieniony 2 maja 2010, o 16:45 przez osnazfsb, łącznie zmieniany 1 raz.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: pk+ »

No więc Trento wczoraj grało na pół gwizdka :) a może na ćwierć :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: adi_tiger »

Żal, smutek, rozczarowanie i duza złość! Czekalem na fajny finał i dobry poziom sportowy, dostalem gówn* !
Dynamo padło juz w szatni... Ruski po raz kolejny nie wytrzymali spychicznie. Szczerze mówiąc cały turniej słaby! Żaden mecz nie stał na takim poziomie jak powinien.

aa... i co do tych smiesznych wyborów niewiadomo kogo z CEV... najlepszy libero = bez dwóch zdań SALPAROV !
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: picaporte »

Trener Nawrocki wydaje się sympatyczny, ale pod względem merytorycznym był najgorszy w tym turnieju. Ok, szkoleniowcowi Trentino pewnie fajnie prowadzi się drużyną tak dobrze grającą, ale to co zrobił dziś trener Dynama (poprosił o czas i zostawił zawodników na chwilę samych, czym sami byli bardzo zdziwieni, chcąc wpłynąć na ich ambicje) oraz uspokojenie sytuacji gdy każdy zaczął patrzeć na siebie wilczym wzrokiem zasługuje w moim oczach na duże brawa. Kanadyjczyk- coach Bledu również na czasie potrafił przemówić tym młodym siatkarzom. Natomiast trener Skry nic nie wnosił i mnie w życiu by do lepszej gry nie przekonał. I jeszcze to uporczywe trzymanie się Antigi. Gdy dziś, w drugim secie wreszcie od początku postawił na Kurka myślałam, że już mu się odmieniło. A tu nie. Pomimo dobrej zagrywki Kurka, na końcówkę seta wchodzi jeszcze Antiga i zostaje na kolejne akcje, po czym nam nie ma kto skończyć ataku (4 podbite ataki Winiarskiego w tym 3 w jednej akcji!) i z wygranego seta robi się ku niedowierzaniu wszystkich pogrom. Ja rozumiem, że Kurek ma łatkę słabego przyjecia itd., ale czy dziś mu szło w tym elemencie aż tak tragicznie? Wprost odwrotnie. A patrząc przyszłościowo to jak ten chłopak ma się nauczyć przyjmować skoro nawet jak mu dobrze z tym idzie to jest zmieniany. Bartek jest uważany za talent na skale światową, ale bez przyjecia, z samym pięknym bo pięknym ale tylko atakiem to przyjmujący z niego żaden będzie.
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: madlark »

Gratuluję Bledowi, bo pokazali więcej niż się spodziewałem.
Może czas aby stworzyć ligę EU. Skoro weszliśmy do EU to czemu sportowcy mają to w gdzieś?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Elgarten »

Jeśli chodzi o Skrę, to mam wrażenie, że gdyby przegrali III seta, kolejna partia wyglądałaby zupełnie inaczej. Najbardziej rzucił mi się w oczy niemal zerowy blok Bełchatowian. Środkowi(szczególnie Możdżonek) zawiedli na całej linii. Jak się powinno blokować pokazali środkowi ze Słowenii, którzy mimo że są anonimowi dla wielu kibiców pokazali się z jak najlepszej strony. Na prawdę jeżeli taki Flajs 1.89, szczuplutki chłopak z taką łatwością mija nasz blok, to coś jest nie tak.
Mariusz świetne dwa mecze, dzisiaj super zagrał Kurek, dobrze Winiar, Falasca dla mnie w obu meczach zawiódł na całej linii. Gacek jak zwykle bez błysku, po prostu przeciętność. Antiga? To chyba był jego sobowtór...
Ogólnie boję się myśleć, jakby się Polacy zaprezentowali bez Mario...
Na koniec, chcę powiedzieć, że jeśli trenerem na następny sezon zostanie Nawrocki, będę bardzo zdziwiony. Powiedzmy sobie szczerze, że nie spełnił kolejnego ważnego celu. Myślę, że czas na poważniejsze zmiany wśród mistrzów Polski.

Co do finału, byłem pozytywnie zaskoczony grą Bariego. Widziałem go w wielu wcześniejszych meczach i zawsze zdarzały mu się słabsze momenty w przyjęciu zagrywki. Dzisiaj zdecydowaną większość serwów Rosjan przyjmował w punkt. Myślę, że jego nagrodę można jakoś wybronić.
Reszty nie ma co komentować. Zagrywka Trento jest nieprawdopodobna. Przypomnę, że nawet Sala miał asa ;) . Osmany po raz kolejny pokazuje, że jest jednym z najlepszych siatkarzy na świecie. Trochę słabiej zagrał Visotto, ale jak ma się taki team to nie jest to żaden problem. Łukasz ogólnie nie najgorzej, chociaż w III secie się nieźle zagotował. Widać, że bardzo chciał się pokazać z jak najlepszej strony.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: madlark »

Z onetu:
LM: mistrz Polski podniósł się po "laniu", Skra na podium
http://sport.onet.pl/siatkowka/final-fo ... omosc.html
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: blaise »

nie rozumiem, przecież najlepszy atakujący wybierany jest na podstawie % skończonych piłek, a ten najwyższy ma Wlazły, a na pewno wyższy od Dante.
.
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: przeemekk90 »

Ale wtedy Dynamo byłoby bez nagrody indywidualnej a to przecież wicemistrz !!! ( :] )
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
Riddiczek
Posty: 52
Rejestracja: 6 sty 2010, o 11:45
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Riddiczek »

przeemekk90 pisze:Ale wtedy Dynamo byłoby bez nagrody indywidualnej a to przecież wicemistrz !!! ( :] )
bo Dante powinien dostać nagrode dla najlepszego przyjmującego, a nie libero BLEDU, który wcale jakoś perfekcyjnie tych piłek nie przyjmował, żeby zostać najlepszym przyjmującym
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Klugenhammer »

Jeśli chodzi o nagrody indywidualne to najczęściej rozdzielają je tak, żeby z każdego zespołu ktoś coś dostał.
Teraz nie za bardzo wiedzieli kogo wyróżnić z Bledu, więc dali nagrodę Danowi kosztem Salparowa.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Elgarten »

Klugenhammer pisze:Jeśli chodzi o nagrody indywidualne to najczęściej rozdzielają je tak, żeby z każdego zespołu ktoś coś dostał.
Teraz nie za bardzo wiedzieli kogo wyróżnić z Bledu, więc dali nagrodę Danowi kosztem Salparowa.
Przecież nagrodę dostał też Kamnik. Myślę, że to wyróżnienie dla Dana to trochę ukłon w stronę kibiców. No, bo nie wiem jak inaczej zrozumieć nagrodę dla Lewisa, a nie dla na przykład Salparova.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga mistrzów 2009-2010

Post autor: Pele »

Skra zagrała zgodnie z moimi oczekiwaniami to jest przegrała z DYnamem (dzięi Ci Skor, dzięki tobi ejestem dużo bogatszy!!!0 ale nie spodziewałem się, że zagrają tak słabo. liczyłem, że chociaż powalczą a tymczasem du.a
Co do finału to wygrał zespół zdecydowanie najlepszy i tyle. Nie przeszkadza kontuzja pierwszego rozgrywacza, nikt nad niczym nie załamuje rąk. Ciekawe na co winę zwali Piechocki za kilka dni. No i "wielka gwiada i znafca" siatkówki pan iwańczyk????
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”