Liga Mistrzów 2015/16

Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: lipton »

weary_skier pisze:Zapraszam.
W krakowskiej Arenie w sumie jeszcze nie byłem, fajna okazja, jakby się udało bilety wytargać to chętnie bym się przejechał.
Może byłaby okazja żeby uskutecznić jakieś spotkanie przy piwku w forumowym gronie? 8-)
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: adamow »

Totalny debilizm organizować F4 w pechowej dla Polaków i słabo ogranej Krakofskiej Srauron Arenie :( Turniej powinien być na Podpromiu.

Dobrze, że po losowaniu znamy już przynajmniej pary 1/2 w F4:
Resovia Rzeszów - Lube Banca Macerata
Zenit Kazan - Lokomotiv Biełgorod

A w finale jak przed rokiem Sovia - Zenit tylko wynik w drugą stronę. Zima wasza wiosna nasza :)

A co do Beksy to żal mi trochę ich więc dam dobrą radę: przegrajcie z Turkami rezerwowym składem bo do F4 i tak nie wejdziecie więc lepiej zachowajcie siły na ligę to może załapiecie się na 4 miejsce. Szkoda by było aby w przyszłym sezonie w pucharze CEV reprezentowali Polskę amatorzy z Radomia albo innego Lubina.
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: betkrzys »

Adamov skoro tak wszystko wiesz, to poproszę o 6 w totka, chętnie przytule kilka baniek
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: lipton »

adamow pisze:Totalny debilizm organizować F4 w pechowej dla Polaków i słabo ogranej Krakofskiej Srauron Arenie :( Turniej powinien być na Podpromiu.
(...)
A w finale jak przed rokiem Sovia - Zenit tylko wynik w drugą stronę. Zima wasza wiosna nasza :)
To chyba już nie będzie taka pechowa i słabo ograna? 8-)
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Noworoczny »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 29 sty 2016, o 10:28 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: maciek77 »

adamow pisze:Turniej powinien być na Podpromiu.
A do organizacji turnieju dopłacisz ty?
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: kaede »

fajnie, że f4 w Krakowie, jak jeszcze ceny biletów będą sensowne, to chatę zastawię, psa sprzedam i pojadę :)
swoją drogą, ciekawe czemu cev kolejny raz odmawia Kazaniowi. chyba trzeci raz z rzędu się starają, hajs największy chcą dać, a mimo to ciągle nic.
kibic_siatki
Posty: 2601
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: kibic_siatki »

kaede pisze:fajnie, że f4 w Krakowie, jak jeszcze ceny biletów będą sensowne, to chatę zastawię, psa sprzedam i pojadę :)
swoją drogą, ciekawe czemu cev kolejny raz odmawia Kazaniowi. chyba trzeci raz z rzędu się starają, hajs największy chcą dać, a mimo to ciągle nic.
Skoro Włosi dostali promocyjną ofertę 0,5 mln €, to jaką ofertę dostał Kazań?
Pewnie chcieli ich skubnąć na bańkę. :D
Wg mnie sytuacja tak wyglądała: 1-sza oferta dla Rosji- 1 mln €, po odmowie promocja 0,5 mln dla Włochów- po kolejnej odmowie została tylko Resovia ze standardową stawką 200 marnych tys. €. :<
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: pewniak »

kibic_siatki pisze:Skoro Włosi dostali promocyjną ofertę 0,5 mln €, to jaką ofertę dostał Kazań?
Pewnie chcieli ich skubnąć na bańkę. :D
Wg mnie sytuacja tak wyglądała: 1-sza oferta dla Rosji- 1 mln €, po odmowie promocja 0,5 mln dla Włochów- po kolejnej odmowie została tylko Resovia ze standardową stawką 200 marnych tys. €. :<
Ja bym raczej szedł w innym kierunku. Nowy prezydent CEV chciałby zacząć z przytupem. W Polsce sukces marketingowy ma właściwie gwarantowany. Do tego Rosja jest na cenzurowanym za odmowy wyjazdu do Turcji. Zastanawia mnie tylko ta rzekoma oferta dla Włochów. Dlaczego mieliby zapłacić aż tyle więcej? Na tyle wycenili różnicę z biletów? Nie sądzę. Zatem o co kaman?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: SerCos »

pewniak pisze:
kibic_siatki pisze:Skoro Włosi dostali promocyjną ofertę 0,5 mln €, to jaką ofertę dostał Kazań?
Pewnie chcieli ich skubnąć na bańkę. :D
Wg mnie sytuacja tak wyglądała: 1-sza oferta dla Rosji- 1 mln €, po odmowie promocja 0,5 mln dla Włochów- po kolejnej odmowie została tylko Resovia ze standardową stawką 200 marnych tys. €. :<
Ja bym raczej szedł w innym kierunku. Nowy prezydent CEV chciałby zacząć z przytupem. W Polsce sukces marketingowy ma właściwie gwarantowany. Do tego Rosja jest na cenzurowanym za odmowy wyjazdu do Turcji. Zastanawia mnie tylko ta rzekoma oferta dla Włochów. Dlaczego mieliby zapłacić aż tyle więcej? Na tyle wycenili różnicę z biletów? Nie sądzę. Zatem o co kaman?
A może ta oferta była za dwie imprezy, bo wiemy, że kobiece rozgrywki zostaną rozegrane w Cremonie. A Rosja i np. Turcja mogły zostać wyeliminowane ze względów politycznych.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: adi_tiger »

ja się osobiście cieszę z FF w Krakowie. W Łodzi byłem, było fajnie. Fajna atmosfera, super zobaczyć na żywo było wtedy Trento czy Kazań.
Do zobaczenia w Krakowie :)

no chyba ze dupną cenami z kosmosu :P
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: repres1 »

Zenit Kazań, tak naprawdę, wycofał się z pomysłu organizacji F4 dawno temu. Rosjanie już podczas sparringu w Rzeszowie mówili o tym dość głośno. "Zagrożeniem" dla Resovii było Lube, ale i ten problem rozwiązał się dość szybko. I nie poszło o opłatę 500.000 euro. CEV przymierza się do pewnych zmian w organizacji LM. Jednym z pomysłów jest stałe miejsce rozgrywania F4 i nie wyklucza, że tym miejscem mógłby być Kraków. To jeszcze pomysł dość mglisty i daleki od realizacji, ale ciekawy.
F4 na Podpromiu? Chociaż jestem rzeszowianinem i kibicem Resovii, byłem temu przeciwny. Dlaczego?
W jednym Resovia jest ewenementem w Polsce, a być może i w całym siatkarskim świecie. Otóż sprzedaje ona niemal 100% miejsc w hali na karnety. Niewielka pula miejsc (około 300) jest zarezerwowana dla kibiców przeciwnika i dla wolnej sprzedaży. Gdyby w Rzeszowie odbywał się finał, dość duża grupa wiernych kibiców Resovii zostałaby pokrzywdzona, bo nie mogłaby kupić biletów. Wyrządziłoby to i kibicom, i klubowi ogromne szkody. "Jak to? To ja wiernie kibicuję przez cały sezon, a klub podczas największego wydarzenia nie ma dla mnie miejsca?"
-------------------------------
Co do sportowej części ostatnich wydarzeń:
Dziś pewnie niewiele osób byłoby w stanie dawać szanse Skrze i Lotosowi na awans do F4. Tylko że mecze nie odbywają się dziś. Jest czas. Przyjrzałem się Zenitowi podczas sparringu w Rzeszowie. Są piekielnie mocni w ataku, bloku i zagrywce, ale można z nimi wygrać. Jeśli położyć ich kilka razy na parkiecie, energia powoli z nich uchodzi. System play-off jest skonstruowany dość atrakcyjnie. Nawet gładka porażka w jednym meczu nie przekreśla szans.
Moim zdaniem, i Lotos, i Skrę stać na awans do F4. Ja będę kibicował obu polskim klubom w kolejnej rundzie. Oby i Lotos, i Skra awansowały, a w kolejnej rundzie niech wygra lepszy.
Nie ma złych i dobrych losowań. Jest tylko zła lub dobra forma. Cierpliwość, staranność, nieustępliwość i wiara czynią cuda.
Bardzo chciałbym polskiego półfinału i wierzę, że do takiego półfinału dojdzie.
Skrzaki, Lotosiaki, róbcie swoje i nie przejmujcie się opiniami ekspertów.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: reeman »

repres1 pisze:Zenit Kazań, tak naprawdę, wycofał się z pomysłu organizacji F4 dawno temu. Rosjanie już podczas sparringu w Rzeszowie mówili o tym dość głośno. "Zagrożeniem" dla Resovii było Lube, ale i ten problem rozwiązał się dość szybko. I nie poszło o opłatę 500.000 euro. CEV przymierza się do pewnych zmian w organizacji LM. Jednym z pomysłów jest stałe miejsce rozgrywania F4 i nie wyklucza, że tym miejscem mógłby być Kraków. To jeszcze pomysł dość mglisty i daleki od realizacji, ale ciekawy.
F4 na Podpromiu? Chociaż jestem rzeszowianinem i kibicem Resovii, byłem temu przeciwny. Dlaczego?
W jednym Resovia jest ewenementem w Polsce, a być może i w całym siatkarskim świecie. Otóż sprzedaje ona niemal 100% miejsc w hali na karnety. Niewielka pula miejsc (około 300) jest zarezerwowana dla kibiców przeciwnika i dla wolnej sprzedaży. Gdyby w Rzeszowie odbywał się finał, dość duża grupa wiernych kibiców Resovii zostałaby pokrzywdzona, bo nie mogłaby kupić biletów. Wyrządziłoby to i kibicom, i klubowi ogromne szkody. "Jak to? To ja wiernie kibicuję przez cały sezon, a klub podczas największego wydarzenia nie ma dla mnie miejsca?"
Dlatego ma buć rozbudowana hala, a nie ma pewności, że sprzedawało by się 6000/7000 karnetów
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: repres1 »

Dziś zapotrzebowanie na karnety Resovii to co najmniej 5.000 - 5.500 sztuk. Nawet hala na 6.500 osób nie stworzy komfortu organizacji F4 w Rzeszowie.
Może kiedyś siatkówka w Rzeszowie odrobinę się znudzi (w co wątpię) lub spadnie poziom sportowy klubu (5-6 miejsce w Polsce), wtedy zapewne hala będzie prześwitywać pustkami, ale wtedy, oczywiście, nie będzie mowy o F4 LM.
Kraków jest na tyle blisko, że dojazd z Rzeszowa nie stanowi problemu. Kraków halę już ma i może sobie na wielką halę pozwolić, bo jest miastem czterokrotnie większym niż Rzeszów. To dla siatkarskiego Rzeszowa bardzo fajne sąsiedztwo. I z tego sąsiedztwa uczymy się korzystać, ku obopólnej (mam nadzieję) korzyści.
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: kaede »

o, dzięki za odpowiedź. btw, bardzo przyjemnie czyta się wypowiedź, gdzie kibic jednego klubu wypowiada się z szacunkiem i pozytywnie o rywalach, spora i bardzo miła odmiana od tego co na co dzień można tu przeczytać :)
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Didek »

Zenit to ma szczęście. Ma szansę zagrać w trzech największych halach w Polsce. Gdańsk, Łódź i Kraków. Każda inna, w każdej będzie inna atmosfera. Ciekawe doświadczenie. Także dla oglądających.
Brakuje tylko Spodka
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: GolMar »

Bilety na mecz z Zenitem rozchodzą się w takim tempie, że chyba będzie komplet... Szykuje się niesamowite widowisko :D
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: hugo »

wie ktoś co znajduje się w Ergo za szybą po obu stronach na najwyższej kondygnacji? Od jakiegoś czasu to te szyby są przesłonięte czarnymi kurtynami.
\
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: GolMar »

Chyba loże VIP.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: hugo »

Sovia ma loże za szybą, ale tutaj te szyby są zwykle zasłonięte kurtynami. Także to raczej nie loże.
\
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Chal »

Loże w Ergo są z tego co wiem na poziomie 4, a tu mowa o 5. Stawiam na jakieś stanowisko sterowania oświetleniem itp.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Noworoczny »

Ciekawy mecz zapowiada się w Gdańsku. Po spotkaniu ze Skrą pojawiły się nadzieje. Gdyby udało się wygrać za 3, to w Kazaniu wystarczy przez pierwsze trzy sety wstrzeliwać się zagrywką a w gieesie wszystko jest możliwe.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Jiroux »

Te zasłonięte kurtynami miejsca w Ergo to są biura. Tam siedzi między innymi ekipa prasowa PGE Atomu Trefla Sopot, która w trakcie meczów Gdańska musi się zasłaniać. Tylko nie pamiętam dlaczego
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: niepoinformowany »

Zobaczymy ile w stanie są pokazać Turcy w starciu z najbardziej wymagającymi rywalami. Sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądało, stawiam jednak na Włochów po w miarę wyrównanych i zaciętych meczach.

Co do Gdańska, to liczę na walkę na 100%. A wtedy wszystko jest możliwe. ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Michal5 »

Jiroux pisze:Te zasłonięte kurtynami miejsca w Ergo to są biura. Tam siedzi między innymi ekipa prasowa PGE Atomu Trefla Sopot, która w trakcie meczów Gdańska musi się zasłaniać. Tylko nie pamiętam dlaczego
Pewnie chodzi o sponsorów, może mają np. logo PGE na szybie czy jest jakiś banner. Podobna sytuacja jest na Podpromiu, gdzie jak gra Developres to są zasłaniane wszystkie bannery Asseco, Handlopex, Fibrain i pozostałe mniejsze po bokach trybunach.
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: serek »

jak kogoś interesuje trening Kazania
https://www.periscope.tv/w/1MYGNvQwYDwGw
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: orw3ll »

Zenit w ostatnich 13 meczach o stawkę stracił 2 sety. (jeden z Halkbankiem i jeden z Ufą obydwa na wyjeździe). W rodzimej lidze na 15 spotkań przegrał jedno, w sumie do tej pory tracąc 3 pkt. Co ciekawe mają jeszcze lepsze ratio setów w Superlidze, niż Zaksa w Pluslidze (Zaksa ma 6,25 a Zenit 6,29). Mam nadzieje, że Gdańsk postawi się Rosjanom tak jak zrobił to przeciwko Modenie, wtedy może coś ugrają.
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Loszek »

Kto to komentuje Arkas z Lube. Bo w końcu jacyś komentatorzy Polsatu przygotowali się do meczu!
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: niepoinformowany »

Romański z Dacewiczem.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: orw3ll »

Iście włoski wyjściowy skład Lube: Miljković-Christenson-Cebulj-Juantorena-Podrascanin-Stanković-Grebennikov
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”