Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: madlark »

Ale się trafiła para komentatorów :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
valdemaar
Posty: 70
Rejestracja: 27 sty 2012, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: valdemaar »

Dawid Smith, Age: 18 :o
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Maximus2 »

Pierwszy set dla Rzeszowa, ale poziom słabiutki
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: bono »

Jeszcze 2 sety i Resovia osiągnie lepszy wynik niż np. rok temu Zaksa.
Obstawie że w półfinale trafi na Fakieł i po dobrym meczu zamelduje się w finale z Lube - gdzie nie da już rady zdobywając wice vicemistrzostwo świata. Co oczywiste będzie to marketingowo super sukces i nawet ewentualne niepowodzenie w +L nie zatrze dobrego wrażenia po sezonie.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: TommyLeeJones »

Bono, rozumiem, że momentami co do ZAKSY ocierasz się o defetyzm ze swoim czarnowidztwem na jej temat ale mam przeczucie graniczące z pewnością, że kibice Reski po stokroć bardziej będą wyklinać brak play-offów (chociaż wobec upadku Stoczni ich szanse na pogoń mocno wzrastają), niż jakiś turniej rozgrywany pół-żartem, pół-serio.

Meczyk niegodny naszej ligi. I ligi.
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Maximus2 »

Parodia siatkówki, tego nie da się oglądać
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: knightrider »

Amerykanin na rozegraniu :] :] Wzięli tak fatalnego gościa bo db odbijący Kędzierski gorszy :] :]
Wilinho10
Posty: 132
Rejestracja: 25 maja 2010, o 12:23
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Wilinho10 »

Faktycznie nie wygląda to najlepiej z tym Shoji'm. Dla Resovii będzie bardzo dobrze (oczywiście jak dzisiaj wygrają), że będą grać jeszcze 3 mecze. Może chociaż po części poukładają te klocki.

Amerykanin cały początek sezonu siedział na ławce. Narazie się "dogrywają" :D
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Verdungo »

Myślałem, że kogoś będę znał z drużyny irańskiej, ale jednak się pomyliłem :D
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Re_soviaczka »

Verdungo pisze:Myślałem, że kogoś będę znał z drużyny irańskiej, ale jednak się pomyliłem :D
Gholamiego nie kojarzysz?
Senobar miał epizody w kadrze, Nazari i Taher Vadi też, Karkhanekh chyba był w Sarmayehu w zeszłym roku?
Ostatnio zmieniony 28 lis 2018, o 22:04 przez Re_soviaczka, łącznie zmieniany 1 raz.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Verdungo »

Re_soviaczka pisze:
Verdungo pisze:Myślałem, że kogoś będę znał z drużyny irańskiej, ale jednak się pomyliłem :D
Gholamiego nie kojarzysz?
Znam. Gdzieś mi musiał umknąć, bo włączyłem dopiero parę minut temu ;) To by było chyba na tyle.

PS. Irańczycy prezentują tragiczny poziom.
Awatar użytkownika
ajsmen90
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:16
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: ajsmen90 »

I teraz Sada odpada oficjalnie.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: pietrus72 »

znowu zachwalają Sovię jaki wspaniały mecz grają,już wieszają im medale że będą w finale :] :] Sovia w takim składzie nigdy nie zagra w lidze.Rezerwa nawet nosa nie wychyla spod kwadratu :]
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Re_soviaczka »

pietrus72 pisze:znowu zachwalają Sovię jaki wspaniały mecz grają,już wieszają im medale że będą w finale :] :] Sovia w takim składzie nigdy nie zagra w lidze.Rezerwa nawet nosa nie wychyla spod kwadratu :]
Jak Masłowski wróci do zdrowia to zagra.
Słabe jest takie umniejszanie zwycięstw. Polska drużyna awansowała dalej, taki jest fakt. Dyspozycja Sady czy Khatamu nie jest tu istotna. Awans jest? Jest. A kibice innych polskich klubów psioczą...
Zazdrościsz, że wam rok temu się nie udało? Daj normalnym kibicom się cieszyć.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: qtp »

Przecież to zwykły troll....

Bardzo cenne zwycięstwo Resovii, do tej pory grając słabo dostawali w cymbał, pierwszy raz udało się po prostu przepchnąć.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: reeman »

Trener Crethu w PS powiedział, że jest zadowolony z meczu
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: qtp »

Wygrał 3-0, awansował do półfinału, powodów do płaczu raczej nie ma
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: pietrus72 »

qtp pisze-Przecież to zwykły troll....

Człowieku jak jeszcze raz napiszesz troll to zrobię interwencję razem z administracją forum o wniosek usunięcia postu i nie tylko.
Nie obrażaj kibica bo go zdenerwujesz, ja nie jaram się organizacją KMŚ a tym bardziej postawą całego turnieju ,ten kto ma więcej szmalu w postaci petrodolarów mają wejście do tego turnieju,ile jest zespołów z dziką kartą w tym turnieju ?
Ponad połowa uczestników.
Z drugiej strony ZAKSA nie chciała grać w tym turnieju.
Jak widać SADA odpada, tez nie przykłada się do turnieju ,Zenit to druga ekipa która odpuszcza cały ambaras,tylko Włochom zależy na tym turnieju i Fakel gra poważnie.Gdzie logika i zainteresowanie, że są rozgrywane KMŚ .
Jeśli chodzi o Resovię jakoś dzisiaj oczy bolały oglądając mecz z Irańczykami. Skład jest taki jaki jest ,można grac wszystkimi stranieri ,ale w lidze to nie przejdzie,po drugie zauważyłem że Cretu trzyma się tego składu ,który gra na tym turnieju,rezerwy w ogóle nie ma,nie ogrywa nawet ich w spotkaniu z irańskim zespołem.A to błąd trenerski.
Skra to samo- taktyka wymyślona przez Piazzę zakrawa o pomstę do nieba ,w obu ekipach rządzi tylko dwójka graczy - Rossard i Smith a w Skrze Milad z Mariuszem.
kamil1999
Posty: 5581
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: kamil1999 »

Nie wiem czy troll czy nie ,ale na pewno piszesz głupoty.Sada nie odpuścia a po prostu jest słabsza niż w zeszłym roku.Ja prześledzisz skład Sady i Resovii to zauważysz ,że jednak Resovia ma więcej rozpoznawalnych siatkarzy.Sada to emeryci z Brazylii ,Le Roux ,który ostatnio nic nie gra ,no namy i tylko Sander.Zaksa raczej chciałaby wystąpić ,ale cóż Resovia była dla organizatorów bardziej atrakcyjna bo zrobila lepsze a na pewno głośniejsze transfery a kibice na Podpromiu gwarantują lepsze zapełnienie hali niż jacykolwiek inni.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: estril1992 »

Najważniejsze jest że ZAKSA jest kapitalna i tak dalej........
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: WolskiPatriota »

Za to w Zaksie rządzi cała drużyna, a to, że większość meczów wygrywa im duet Toniutti - Deroo to już szczególik ;)
Nie ma to jak umniejszać rangi turnieju. Zapewne rok temu po meczu Zaksy z Lube ten turniej był jego zdaniem mega ważny i każdy grał na 120%.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: pietrus72 »

kamil1999 mylisz się...W pewnego żródła Zaksa w ogóle nie chciała grać i tyle. Powiedz mi także dlaczego nie grają w Radomiu a w Płocku? bo ja wiem ale ci nie powiem :]
SADA nie ważne kogo ma w składzie ale na dziesięć spotkań Resovia mogła wygrać tylko jedno spotkanie,i jakoś im wyszedł wczoraj ,oglądając mecz z Resovią czy Trento ,brazylijski zespół nie ma formy i tyle.
Z drugiej strony ciężko im szło w obu spotkaniach .Włosi pochodzą do spotkania poważnie w tym turnieju ,bo widać gołym okiem.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Didek »

pietrus72 pisze:kamil1999 mylisz się...W pewnego żródła Zaksa w ogóle nie chciała grać i tyle. Powiedz mi także dlaczego nie grają w Radomiu a w Płocku? bo ja wiem ale ci nie powiem :]
SADA nie ważne kogo ma w składzie ale na dziesięć spotkań Resovia mogła wygrać tylko jedno spotkanie,i jakoś im wyszedł wczoraj ,oglądając mecz z Resovią czy Trento ,brazylijski zespół nie ma formy i tyle.
Z drugiej strony ciężko im szło w obu spotkaniach .Włosi pochodzą do spotkania poważnie w tym turnieju ,bo widać gołym okiem.
Bo hala nie jest gotowa w Radomiu?

Jutro kolejny dzień. Skra wygra z Zenitem i nie będzie ostatnia w grupie. Takie zwycięstwo na osłodę.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Didek »

pietrus72 pisze:kamil1999 mylisz się...W pewnego żródła Zaksa w ogóle nie chciała grać i tyle. Powiedz mi także dlaczego nie grają w Radomiu a w Płocku? bo ja wiem ale ci nie powiem :]
SADA nie ważne kogo ma w składzie ale na dziesięć spotkań Resovia mogła wygrać tylko jedno spotkanie,i jakoś im wyszedł wczoraj ,oglądając mecz z Resovią czy Trento ,brazylijski zespół nie ma formy i tyle.
Z drugiej strony ciężko im szło w obu spotkaniach .Włosi pochodzą do spotkania poważnie w tym turnieju ,bo widać gołym okiem.
Bo hala nie jest gotowa w Radomiu?

Jutro kolejny dzień. Skra wygra z Zenitem i nie będzie ostatnia w grupie. Takie zwycięstwo na osłodę.
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: bono »

Mistrz Świata,Europy,Ameryki Południowej i Polski po za turniejem.Znowu polska drużyna w półfinale.Jutro na pierwszych stronach gazet.Gratulacje dla Sovii
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Blanco »

http://clubworldchampionships.2018.men. ... 20pol/post

Statystyki z meczu Resovii z Mistrzem Azji.

+

http://clubworldchampionships.2018.men. ... 20bra/post

Jeszcze statystyki z meczu z Sadą.
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: bono »

Resovia ma okazję w końcu wygrać z Włoskim zespołem - z którym nie wygrała od....44 lat :o :o :o
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: WolskiPatriota »

Co się stało z Russelem?

Swoją drogą, jaki budżet ma Trentino?
Ostatnio zmieniony 29 lis 2018, o 17:35 przez WolskiPatriota, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: madlark »

Cretu zaszalał :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Lucarelli »

Zespół, który przegrywa 70% spotkań w sezonie bawi się w takie cyrki przed własną publicznością jak wystawianie rezerw i odpuszczanie meczu?
Gratuluję mentalności.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchary kontynentalne poza Europą”