Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

1. Który zespół zostanie złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich 2016? 2. Czy Polska zdobędzie medal?

Czas głosowania minął 10 sie 2016, o 22:07

Brazylia
24
15%
Włochy
19
12%
Stany Zjednoczone
18
11%
Kanada
1
1%
Francja
7
4%
Polska
23
15%
Rosja
5
3%
Iran
0
Brak głosów
Tak
34
22%
Nie
26
17%
 
Liczba głosów: 157

kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: kibic-alk »

Fajnie się patrzyło na naszą drużynę. Kurek bardzo dobrze - nie tylko mocno, ale i technicznie. Kubiak i Zatorski również na plus. Dla mnie na razie Mika jest zawodnikiem jednego turnieju - MŚ 2014. Czekam aż w końcu potwierdzi, że jest klasowym graczem, jakim został okrzyknięty przez ekspertów ( nie tylko forumowych). Środek wygląda bardzo kiepsko w bloku. A Bieniek dodatkowo strasznie stremowany w ataku. Biorąc jednak pod uwagę niespodzianki w drugiej grupie, to nasza wygrana z Egiptem naprawdę cieszy. Teraz Iran.
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Komunista »

Jeszcze jedna porażka i Francuzi do domu. :-)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: maciek77 »

StanLee pisze: Pytałem już o to, i ktoś odpisał mi, że tak, ale chcę się upewnić - w ćwierćfinałach losuje się zespoły z miejsc 2/3? Pytam, bo nie chcę, żeby Argentyna trafiła na Brazylię w ćwierćfinale (nie ma szans), a jestem pewien, że jak jest losowanie, i oba te zespoły skończą na miejscach 2/3, to Brazylia już sobie tą Argentynę wybierze.
Wikipedia mówi, że losowanie. Na stronie FIVB nie widzę oficjalnej informacji.
Też nad tym myślałem i obstawiam, że to losowanie to będzie ewentualny wybór Brazylii z kim lepiej im zagrać. Nie wiem od kiedy jest to losowanie, ale jeszcze nigdy nie grały ze sobą zespoły z drugich miejsc.

Iran gra fatalnie, Lozano tak jakby nie miał pomysłu na tą drużynę. Dobrze grał tylko środek.
A Argentynie życzę półfinału. :D
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: SerCos »

Wystarczy wejść na rozpiskę gier i tam gdzie są mecze ćwierćfinałowe jest A1 - B4, B1 - A4, A2/A3 - B2/B3, A2/A3 - B2/B3

http://rio2016.fivb.com/en/volleyball/s ... /d20160817
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Skrzypek »

kliki pisze:Mika tradycyjnie, jedyne 9 przyjęć z czego 4 dobrze i 3 błędy. Ehh. Dobrze, że nadrabia to w ataku (strach pomyśleć co będzie jeśli to mu tak dobrze nie będzie wychodzić, bo w obronie też nie pomoże), ale bardzo popularne na wszystkich stronach siatkarskich gloryfikowanie go ponad miarę, jakby był naszym najlepszym zawodnikiem i największą nadzieją, jest dla mnie trochę śmieszne. Zatorski z Kubiakiem odwalają kawał dobrej roboty, a większość i tak będzie się zachwycać Miką, który przyjmującym jest głównie z nazwy, bo tyle co był ostatnio kryty to trudno takiego zawodnika w drużynach z czołówki znaleźć. Momentami to my w dwóch przyjmowaliśmy, a on piłkę dostawał gdy ona akurat go trafiła. Mówię tu w głównej mierze o turnieju w Tokio (jak było w Berlinie nie pamiętam), bo w LŚ go zobaczyć za dużo nie mogliśmy, ale tam było podobnie. Teraz jest już lepiej, ogarnia większą część boiska, juz mniej więcej proporcjonalnie do tego co powinien, ale czy ogarnia ją dobrze, to już druga sprawa.
Wolę, gdy zawodnik popełnia 5 błędów w przyjęciu, ale ma 60% skuteczności pozytywnego przyjęcia, niż takiego, który nie popełnia żadnego bledu, ale przez cały mecz jedzie na 35%.

Mika jest nam niezbędny. Potrafi robić różnicę i to on jest największą nadzieją na ćwierćfinał.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: sb.slav »

Oczywiście że Mika jest nam niezbędny, wszyscy zdają sobie sprawę, że jeśli ktoś ma zawieść, to Mateusz, stąd jak rozumiem to pisanie "Mika jest naszą nadzieją na 1/4" - rozumiane jako "byle nie spi***ił, bo inni sobie poradzą".

Też mam taką nadzieję.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: krzysiu »

Zobaczcie teraz jak jeden mecz potrafi zmienić myślenie i obraz sytuacji ;)
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: luk_m5 »

I to na dodatek mecz z Egiptem [WHITE SMILING FACE]️

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: radek0389 »

Ciekawie się robi w nie naszej grupie. USA teraz gra z Włochami, jak przegrają, to może się okazać, że ich misterny plan na czteroletni cykl to jeden wielki niewypał. Aż się nie mogę doczekać tego meczu ;) .
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: szatow »

Wiecie gdzie można obejrzeć transmisje wczorajszych meczów? A przynajmniej Kuba Rosja i Argentyna Iran? Miotam się po tej stronie tvp ale nic nie mogę znaleźć. Z góry dzięki.
kliki
Posty: 78
Rejestracja: 29 maja 2016, o 15:22
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: kliki »

szatow pisze:Wiecie gdzie można obejrzeć transmisje wczorajszych meczów? A przynajmniej Kuba Rosja i Argentyna Iran? Miotam się po tej stronie tvp ale nic nie mogę znaleźć. Z góry dzięki.
http://sport.tvp.pl/rio/26282354/siatko ... ntyna-iran
http://sport.tvp.pl/rio/26404088/siatko ... rosja-kuba
:) Wchodzisz na sport tvp w zakłądkę Rio2016, wybierasz dyscypinę i wszytko masz :)
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: sb.slav »

radek0389 pisze:Ciekawie się robi w nie naszej grupie. USA teraz gra z Włochami, jak przegrają, to może się okazać, że ich misterny plan na czteroletni cykl to jeden wielki niewypał. Aż się nie mogę doczekać tego meczu ;) .
A jaki to mieli misterny plan? To czysta łapanka, ściągnęli młodzieńców po college'u z desperacji, dodali emeryta Priddiego i chcą zawojować IO, proszę bez żartów.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
kliki
Posty: 78
Rejestracja: 29 maja 2016, o 15:22
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: kliki »

sb.slav pisze:Oczywiście że Mika jest nam niezbędny, wszyscy zdają sobie sprawę, że jeśli ktoś ma zawieść, to Mateusz, stąd jak rozumiem to pisanie "Mika jest naszą nadzieją na 1/4" - rozumiane jako "byle nie spi***ił, bo inni sobie poradzą".

Też mam taką nadzieję.
No dokładnie. Mam nadzieję, że nikt nie zrozumiał mnie źle, oczywiście, że mu kibicuję i chcę, żeby grał jak najlepiej i że jest to bardzo dobry zawodnik. Tyle, że z jego formą nie jest jakoś świetnie i to już od dłuższego czasu i nie ma zaklinać rzeczywistości. Ale te teksty o naszej nadziei i że robi różnicę? To co, Kurek z Kubiakiem różnicy nie robią? Jak oni będą słabo grać, to przejdziemy, bo Mika sam nam wygra? Gdy któryś z nich zagrałby źle, to jest hejt od razu (Kurek -słaba głowa, Kubiak brak warunków i nagle są za słabi na szóstkę i z nimi nic nie wygramy.. Mika natomiast jest nietykalny) i z tą różnicą to mam wrażenie, że wszyscy zakładają, że Kurek z Kubiakiem grać będą na najwyższym poziomie, a różnicę zrobi Mika dlatego, że inne zespoły mogą nie mieć trzech skrzydłowych tak dobrych. Ale to nie znaczy, że Mika jest taki świetny, że to dzieki niemu byśmy wygrali. Tylko że mamy świetną drużynę.
Ostatnio zmieniony 8 sie 2016, o 13:04 przez kliki, łącznie zmieniany 2 razy.
kliki
Posty: 78
Rejestracja: 29 maja 2016, o 15:22
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: kliki »

Skrzypek pisze:
Wolę, gdy zawodnik popełnia 5 błędów w przyjęciu, ale ma 60% skuteczności pozytywnego przyjęcia, niż takiego, który nie popełnia żadnego bledu, ale przez cały mecz jedzie na 35%.

Mika jest nam niezbędny. Potrafi robić różnicę i to on jest największą nadzieją na ćwierćfinał.
Oczywiście, że ja też tak wolę, ale nie wiem czy ma to jakiś ścisły związek z Miką bo u niego przyjęcie 60% to akurat ostatnimi czasu rzadkość.
Co do robienia różnicy to się wypowiedziałam, we wcześniejszym poście.
kliki
Posty: 78
Rejestracja: 29 maja 2016, o 15:22
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: kliki »

luk_m5 pisze:I to na dodatek mecz z Egiptem [WHITE SMILING FACE]️

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
No wiesz.. jesteśmy jedyną drużyną z teoretycznych faworytów spotkania, u których obeszło się bez wpadki. Oprócz tego był duży luz, widać było, że totalnie zero jakiegoś zdenerwowania. I mało błędów, co jak na nas nie jest wcale oczywistością, bo lubimy sobie sami utrudniać. A pierwszy mecz zawsze jest specyficzny. Choć gdy przeczytałam, że popsuliśmy 15 zagrywek.. to aż się zdziwiłam, bo nie było tego w ogóle widać.
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: solanum »

POLSKA 3 - EGIPT 0

Atak:
Skuteczność/efektywność/wydajność:

MIKA Mateusz 7 1 1 9 - 77,77% // 66,66% // 55,55%
KUBIAK Michal 14 1 5 20 - 70,0% //65.00% // 40,0%
KUREK Bartosz 11 1 6 18 - 61,11% 55.56% // 27,77%
KONARSKI Dawid 1 1 3 5 - 20%
BUSZEK Rafal 2 0 2 4 - 50%

Przyjęcie:

KUBIAK Michal 10 1 6 17 - 58.82%
ZATORSKI Pawel 8 0 7 15 - 53.33%
BUSZEK Rafal 2 0 2 4 50%
MIKA Mateusz 4 3 2 9 - 44,44%

Zagrywka: asy/błędy/ilość.

BIENIEK Mateusz 3/ 2/15
KLOS Karol 1/ 2/ 8
MIKA Mateusz: 1/ 0 / 6
BUSZEK Rafal: 1/0/3
KUBIAK Michal: 0/ 2/ 9
KUREK Bartosz: 0 /3 / 6

Błędy
- punkty oddane przeciwnikowi:

Mika:1 w ataku,3 w przyjęciu, 0 w zagrywce = 4 pkt
Kubiak: 1 w ataku, 1 w przyjęciu, 2 w zagrywce = 4 pkt
Kurek: 1 w ataku, 3 w zagrywce = 4 pkt

Warto zwrócić uwagę na bardzo wysoką skuteczność w ataku
Miki, Kubiaka i Kurka.
Atakowali ze średnią 68,08% - 32/47
http://www.fivb.org/vis_web/volley/MOG2 ... p3-003.pdf
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: zupa93 »

A co to za nowa statystyka - wydajność? Widzę, że odejmujesz nieskończone i szczerze mówiąc nie wiem co taka statystyka ma dać.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: StanLee »

kibic-alk pisze:Dla mnie na razie Mika jest zawodnikiem jednego turnieju - MŚ 2014.
Czy sezon ligowy 14/15 też łapie się do jednego turnieju? Świetny w jego wykonaniu turniej w Berlinie? To dalej MŚ 14?
krzysiu pisze:Zobaczcie teraz jak jeden mecz potrafi zmienić myślenie i obraz sytuacji ;)
Który mecz, jak zmienił myślenie? Myślenie zmienił przede wszystkim fakt, że ci straszni Amerykanie i Francuzi, którzy nawet w formie są zespołami podobnego formatu co polski, zaczęli turniej marnie i obawy przed ćwierćfinałem, jakkolwiek może on się różnie skończyć, są jednak okropnie przesadzone.
ad tym myślałem i obstawiam, że to losowanie to będzie ewentualny wybór Brazylii z kim lepiej im zagrać. Nie wiem od kiedy jest to losowanie, ale jeszcze nigdy nie grały ze sobą zespoły z drugich miejsc.
To losowanie to zawsze wybór kraju organizującego/postawionego najwyżej w federacji tego, z kim lepiej zagrać.
kliki pisze:Gdy któryś z nich zagrałby źle, to jest hejt od razu (Kurek -słaba głowa, Kubiak brak warunków i nagle są za słabi na szóstkę i z nimi nic nie wygramy.. Mika natomiast jest nietykalny) i z tą różnicą to mam wrażenie, że wszyscy zakładają, że Kurek z Kubiakiem grać będą na najwyższym poziomie, a różnicę zrobi Mika dlatego, że inne zespoły mogą nie mieć trzech skrzydłowych tak dobrych. Ale to nie znaczy, że Mika jest taki świetny, że to dzieki niemu byśmy wygrali. Tylko że mamy świetną drużynę.
A jak tu krytykować zawodnika, który w tym momencie powinien się wyleczyć?

Kubiak i Kurek gwarantują pewien stabilny poziom. Mika w formie to gracz tego samego formatu, ale przez zdrowie nie wiadomo, czy będzie w stanie go pokazać. Dlatego interpretujemy, że to Mika może stanowić różnicę w grze naszej reprezentacji względem tego, co pokazywała po Mistrzostwach Świata. To dosyć oczywiste. To, że interpretujesz to w jakiś autorski, dziwaczny dla mnie sposób, to już Twoja sprawa.
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: majka86 »

czy ktoś już zwrócił uwagę na to, kto jest wybrany największą gwiazdą naszej kadry w FIVB media guide? Kto? Kurek? Kubiak? Może chociaż Mika? Nie, Paweł Zatorski ;)
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: bytrek »

Co w tym dziwnego jak od 3 lat jest najlepszym libero świata, niezależnie od twierdzeń pseudo ekspertów w tym temacie.
Z statystyk podanych wyżej wynika, ze tak naprawdę Kurek nie zagrał nic wielkiego, przedwczesne te pochwały w jego stronę.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: sb.slav »

majka86 pisze:czy ktoś już zwrócił uwagę na to, kto jest wybrany największą gwiazdą naszej kadry w FIVB media guide? Kto? Kurek? Kubiak? Może chociaż Mika? Nie, Paweł Zatorski ;)
Pewnie fachowcy od PR słabo się znają na realiach polskiej siatkówki.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: bytrek »

Jest gdzieś ranking tego typera IO? Podlicza to ktoś?
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: madlark »

bytrek pisze:Jest gdzieś ranking tego typera IO? Podlicza to ktoś?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... YE/pubhtml
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Lineczka »

bytrek pisze:Co w tym dziwnego jak od 3 lat jest najlepszym libero świata, niezależnie od twierdzeń pseudo ekspertów w tym temacie.
Z statystyk podanych wyżej wynika, ze tak naprawdę Kurek nie zagrał nic wielkiego, przedwczesne te pochwały w jego stronę.
Dobry mecz - zadowalająca skuteczność i efektywność w ataku. Główny minus to zagrywka.
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: solanum »

Może mi ktoś wytłumaczy, jak to się stało, że "słabo grający" Mika, występując w:
- Finał Mistrzostw Europy 2015
- Finał Ligi Światowej 2015
- Japonia 2015
- Berlin 2016
- Japonia 2016
- Finał Ligi Światowej Kraków
uzyskał wśród atakujących i przyjmujących najwyższą skuteczność w ataku.
Mika przy 427 atakach zdobył 238 punktów - 55,74%
Kubiak: 547 / 278 - 50,82%
Kurek: 801 / 395 - 49,31%
kanimo

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: kanimo »

bytrek pisze:Co w tym dziwnego jak od 3 lat jest najlepszym libero świata, niezależnie od twierdzeń pseudo ekspertów w tym temacie.
Z statystyk podanych wyżej wynika, ze tak naprawdę Kurek nie zagrał nic wielkiego, przedwczesne te pochwały w jego stronę.

Nie no jasne. Grebennikow, Sergio i inni moga sie schowac.
O ile wiadomo ze Pawel lepsze przyjecie, Jenia lepsza obrona to jednak dogranie czy wystawa z sytuacyjnej pilki sa sporo lepsze u Grebennikowa, choc i Pawel sie poprawil.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: StanLee »

Zatorski na ostatnich imprezach statystycznie (obrona+przyjęcie) wygląda podobnie jak Colaci czy Shoji. No i Luke Perry.
Ostatnio zmieniony 8 sie 2016, o 21:56 przez StanLee, łącznie zmieniany 1 raz.
emceblo89
Posty: 24
Rejestracja: 4 lip 2013, o 06:49
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: emceblo89 »

Mika przy 427 atakach zdobył 238 punktów - 55,74%
Kubiak: 547 / 278 - 50,82%
Kurek: 801 / 395 - 49,31%[/quote]

Czy tylko ja widzę że Mika atakował prawie dwa razy mniej niż Kurek ? Jeśli porownujemy statystyki,może warto byłoby rozwinac o piłkę szybka/wysoka i czy to było grane na pojedynczy/podwojny/potrojny blok ?
ciacho23
Posty: 952
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: ciacho23 »

Nie wiem czy wiesz co to statystyka, ale wg statystyki wynika, że nawet jakby Mika atakowal 2 razy więcej to też by miał te 55%.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: StanLee »

emceblo89 pisze:Czy tylko ja widzę że Mika atakował prawie dwa razy mniej niż Kurek ? Jeśli porownujemy statystyki,może warto byłoby rozwinac o piłkę szybka/wysoka i czy to było grane na pojedynczy/podwojny/potrojny blok ?
@Solanum trochę manipuluje tymi statystykami (np. na PŚ Mika miał wyraźnie najgorsze przyjęcie z czwórki Buszek-Zatorski-Kubiak-Mika), choć na pewno ma rację z faktem, że Mika wcale źle nie grał - np. na turnieju w Berlinie w ogóle spisywał się bardzo dobrze, a na PŚ dawał dobre zmiany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”