Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Papito13 »

Fakt, Heynen był jakiś nieswój, nie zachowywał się jak nie on. Ciekawe czy po takiej serii słabych wyników i problemów (zarówno w klubie jak i w kadrze) nie stracił wiary w swój styl trenowania.
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: PH3N-x »

Ciekaw jestem co dzisiaj powie Możdżon w Kanale Sportowym.
beatrix
Posty: 180
Rejestracja: 14 paź 2016, o 21:34
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: beatrix »

W VNL i Śliwka i Semeniuk grali z Łomaczem w tych słynnych trzech szóstkach. Środkowi wolą grać z Łomaczem, co nawt kiedyś wprost i Bieniek i Kochanowski powiedzieli. Kurek i Leon potrafią grać z każdym. Choćby dlatego warto było spróbować Łomacza. Np. z Japonią, albo z Kanadą w całym secie. Dziś było zbyt ryzykowne takie posunięcie. Prawie do końca czwartego seta była szansa na wyrównanie wg Heynena. Choć np w Argentynie dziś w czwartym secie Mendez wymienił cały skład, żeby się przygotował na tie-break. Heynen w momencie, gdy drużyna przegrywa kompletnie nie potrafi jej pomóc. Sama wygrywa i sama przegrywa.
kontrowersyjny
Posty: 96
Rejestracja: 13 cze 2021, o 10:02
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: kontrowersyjny »

Szary Wilk pisze: 3 sie 2021, o 19:38 Btw Hwynen to taki kaznodzieja co podejmowal jakies cudaczne decyzje, których nikt nie rozumiał i mysleli, że to geniusz, a on sam nie wiedział co robi i tylko udawał, że wie. Liczył na Kurka i Leona i krzyki Kubiaka :]

To scenariusz jak z jakiegoś filmu, gdzie jakiegoś jajcarza pomylili z profesorem, wybitnym naukowcem i gość gra na zwłokę i robi różne fikołki, byle się nie wydalo do jakiegoś czasu
Dyzma siatkówki.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: alimak »

Przecież Mielewski się kumpluje z Drzyzgą i Nowakowskim, to nie będzie go krytykował, jedynie delikatnie wspomni o słabszej formie. Koledzy też naciskać nie będą.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: aezakmi »

krzychszp pisze: 3 sie 2021, o 19:29 Heynen potraktował Łomacza jak turystę.
Przyznam, że od zawsze lubię te wpisy, że ktoś pojechał jako turysta. Ma to swój urok. :D
przemik
Posty: 1607
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: przemik »

Szary Wilk pisze: 3 sie 2021, o 19:38 Btw Hwynen to taki kaznodzieja co podejmowal jakies cudaczne decyzje, których nikt nie rozumiał i mysleli, że to geniusz, a on sam nie wiedział co robi i tylko udawał, że wie. Liczył na Kurka i Leona i krzyki Kubiaka :]

To scenariusz jak z jakiegoś filmu, gdzie jakiegoś jajcarza pomylili z profesorem, wybitnym naukowcem i gość gra na zwłokę i robi różne fikołki, byle się nie wydalo do jakiegoś czasu
Nikodem Dyzma.
Sporo ludzi na to nabrał, dużą cześć tego forum, dziennikarzy, Perugie i PZPS. Niezły z niego herbatnik i czarodziej.
___
Noworoczny Kibic Siatki
bono
Posty: 3538
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: bono »

lukecik pisze: 3 sie 2021, o 19:36 www.youtube.com/watch?v=OPSclDycUc

Nie jestem fanem komentarza obu panów, ale analiza pomeczowa któryś raz bardzo dobra. Choć być może chwalę na wyrost, bo nie obejrzałem jeszcze do końca. :D Ale nie ma szczypania się i na dzień dobry np. wskazanie różnicy w posiadaniu wystawiacza, a rozgrywającego.

O 21 hejtpark na kanale sportowym, będzie Marcin Możdżonek, więc też jakieś analizy fachowe powinny być, choć wiadomo, że Marcin z wiadomych względów na pewno będzie się gryzł w język.
Co to za filmik bo już usunięty ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: radek0389 »

przemik pisze: 3 sie 2021, o 19:37 "Musimy się wszyscy zebrać i przemyśleć czy wszystko było tak, jak powinno być. Ale chyba ani chłopaki, ani my nie mamy sobie nic do zarzucenia " - prezes Kasprzyk.

Ten substytut trenera ma kontrakt do ME ... myśłem że do IO.
Mam nadzieje, że wyleci wczesniej.
Napij się piwka i wyluzuj.
Można kogoś krytykować ale już pisać takie określenia na trenera, który ogarnął choćby Mistrza Świata to przesada ;)
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: BuenoSausage »

Kogo typujecie na zwyciężce IO?
Ja stawiam na finał Argentyna - Komitet i wygraną Komitetu :)
Adriano
Posty: 599
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Adriano »

A więc tak krótkie podsumowanie tego meczu i przyczyna naszej porażki:

Francja-16 bloków
Polska - 4 bloki

Dziękuję dobranoc!
przemik
Posty: 1607
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: przemik »

radek0389 pisze: 3 sie 2021, o 19:43
przemik pisze: 3 sie 2021, o 19:37 "Musimy się wszyscy zebrać i przemyśleć czy wszystko było tak, jak powinno być. Ale chyba ani chłopaki, ani my nie mamy sobie nic do zarzucenia " - prezes Kasprzyk.

Ten substytut trenera ma kontrakt do ME ... myśłem że do IO.
Mam nadzieje, że wyleci wczesniej.
Napij się piwka i wyluzuj.
Można kogoś krytykować ale już pisać takie określenia na trenera, który ogarnął choćby Mistrza Świata to przesada ;)
Spoko... powiedz to Bartkowi Kurkowi albo Nowakowskiemu... pewnie też uznają że przesadziłem.
;)
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: lukecik »

bono pisze: 3 sie 2021, o 19:42
lukecik pisze: 3 sie 2021, o 19:36 www.youtube.com/watch?v=OPSclDycUc

Nie jestem fanem komentarza obu panów, ale analiza pomeczowa któryś raz bardzo dobra. Choć być może chwalę na wyrost, bo nie obejrzałem jeszcze do końca. :D Ale nie ma szczypania się i na dzień dobry np. wskazanie różnicy w posiadaniu wystawiacza, a rozgrywającego.

O 21 hejtpark na kanale sportowym, będzie Marcin Możdżonek, więc też jakieś analizy fachowe powinny być, choć wiadomo, że Marcin z wiadomych względów na pewno będzie się gryzł w język.
Co to za filmik bo już usunięty ;)
https://www.youtube.com/watch?v=OPSclDycUcs
Adriano
Posty: 599
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Adriano »

Heynenowi jednak dużo zawdzięczamy. Pamiętam rok 2017 i marazm jaki mieliśmy. On pokazał nam zaplecze kadry, stawiał na młodych, odgrywał ich w LN, zdobywał z nami medale praktycznie na każdej imprezie. Mistrzostwa Swiata nikt mu nie odbierze. Mam wrażenie że jego IO też trochę jako trenera przerosły. Narzucil na siebie presję zdobycia medalu i nie do końca sobie z tym poradził.
przemik
Posty: 1607
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: przemik »

Adriano pisze: 3 sie 2021, o 20:04 Heynenowi jednak dużo zawdzięczamy. Pamiętam rok 2017 i marazm jaki mieliśmy. On pokazał nam zaplecze kadry, stawiał na młodych, odgrywał ich w LN, zdobywał z nami medale praktycznie na każdej imprezie. Mistrzostwa Swiata nikt mu nie odbierze. Mam wrażenie że jego IO też trochę jako trenera przerosły. Narzucil na siebie presję zdobycia medalu i nie do końca sobie z tym poradził.
.... dostał też na tacy Wilfredo Leona... i uznał... że wszystko już jest załatwione, nic nie trzeba robić tylko stać przy lini.

PS
Nie zdziwie się jak bedzie się tłumaczył COVIDEM.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Mateja
Posty: 1090
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Mateja »

Heynen był w 2018 geniuszem a w 2021 jest Dyzmą, to tak nie działa. Popełnił oczywiście na tych Igrzyskach błędy, m.in. za długo trzymał na boisku Drzyzgę, nie robił zmian w decydujących momentach. Swoje jednak wygrał, swoje przegrał. Zobaczymy, jak się pożegna z reprezentacją na imprezie dla Niemców, Bułgarów czy Serbów (czytaj ME).
Ostatnio zmieniony 3 sie 2021, o 20:18 przez Mateja, łącznie zmieniany 1 raz.
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: radek0389 »

przemik pisze: 3 sie 2021, o 19:56
radek0389 pisze: 3 sie 2021, o 19:43
przemik pisze: 3 sie 2021, o 19:37 "Musimy się wszyscy zebrać i przemyśleć czy wszystko było tak, jak powinno być. Ale chyba ani chłopaki, ani my nie mamy sobie nic do zarzucenia " - prezes Kasprzyk.

Ten substytut trenera ma kontrakt do ME ... myśłem że do IO.
Mam nadzieje, że wyleci wczesniej.
Napij się piwka i wyluzuj.
Można kogoś krytykować ale już pisać takie określenia na trenera, który ogarnął choćby Mistrza Świata to przesada ;)
Spoko... powiedz to Bartkowi Kurkowi albo Nowakowskiemu... pewnie też uznają że przesadziłem.
;)
Ale określając kogoś tak nieprzychylnie, zwłaszcza że osiągnięcia z naszą kadra ma, co chcesz osiągnąć? Podjął zle decyzje personalne? Po przegranej pewnie łatwiej jest powiedzieć, że tak. Gdybyśmy dzis wygrali, co nie było jakieś odległe, to głosy byłyby inne. Łatwo i fajnie tak post factum cisnąć swoje prawdy. Zawsze tak jest i przerabiam to na kilku forach w różnych dyscyplinach od 2007 roku, jak różni użytkownicy zarzucają różne mankamenty trenerom czy tez zawodnikom. Jak ich pesymistyczny scenariusz się sprawdzi, to gloryfikują i po zawodach forsuja swoje teorie w myśl "a nie mowilem". To samo tyczy się ekstremalnych optymistów i bezgranicznych zaufańców trenerskiej myśli. Jak jednak dany scenariusz się nie sprawdzi, to te osoby siedzą cicho i najczęściej nie komentują. I tak do kolejnych, zawodów i meczów, zawsze tak jest i będzie :D
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: PH3N-x »

Wszystko przez to, że zmienili nam porę rozgrywanie meczu. Byliśmy przygotowani na granie rano! xD
meduza123
Posty: 348
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: meduza123 »

Adriano pisze: 3 sie 2021, o 19:53 A więc tak krótkie podsumowanie tego meczu i przyczyna naszej porażki:

Francja-16 bloków
Polska - 4 bloki

Dziękuję dobranoc!
Dokładnie. Niedopuszczalny wynik w meczu z Francją. Nasz blok miał równoważyć ich obronę. Niestety liczba bloków dużo mówi o grze rozgrywających.

Cholernie smutny dzień.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: lukecik »

Wydawałoby się poważny dziennikarz. W środowisku piłkarskim z całkiem dobrą reputacją. Rzekomo wielki fan siatkówki, ale po meczu taką błazenadę urządza, że co wpis to głupszy. Rzygać mi się chce jak czytam taki bełkot. Chłop ma m.in. czelność pisać np., że wynik tego meczu to obciach. Obrodziło dzisiaj w tych "fanów siatkówki", którzy jednak nic o niej nie wiedzą.

https://twitter.com/UEFAComPiotrK
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: grzegorzg »

To działa w każda stronę i w każdej systuacji. W razie sukcesu także...
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Lucarelli »

Oczywiście, powodów było wiele, ale jakbym miał wskazać jeden, największy powód naszej przegranej to rzecz jasna byłby to blok. Szokująco słabi byliśmy w tym elemencie na tle najgroźniejszych przeciwników. Przez cały turniej.
Co się stało z naszym blokiem to dla mnie jest jakaś tragiczna tajemnica, przecież generalnie my mamy mnóstwo indywidualnie świetnych zawodników w tym elemencie. Jedyne wytłumaczenie jakie przychodzi mi do głowy to to, że kompletnie nie trafialiśmy z formą fizyczną (poza wiadomymi wyjątkami) i brakowało nam timingu, który jest kluczowy w tym elemencie, trochę za szybki, trochę za późno i klops, piłka obita na aucie.
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: radek0389 »

lukecik pisze: 3 sie 2021, o 20:27 Wydawałoby się poważny dziennikarz. W środowisku piłkarskim z całkiem dobrą reputacją. Rzekomo wielki fan siatkówki, ale po meczu taką błazenadę urządza, że co wpis to głupszy. Rzygać mi się chce jak czytam taki bełkot. Chłop ma m.in. czelność pisać np., że wynik tego meczu to obciach. Obrodziło dzisiaj w tych "fanów siatkówki", którzy jednak nic o niej nie wiedzą.

https://twitter.com/UEFAComPiotrK
No cóż, ktoś pewnie po jego krytyce występu siatkarzy, odbił piłeczkę w stronę piłkarzy, a że jest z tego środowiska, to mu gul skoczył :]. W końcu w kopanej nasza reprezentacja słowo blamaż ma wypisane na twarzy a ośmieszanie się na imprezach międzynarodowych jest wręcz tradycją :D
Adric
Posty: 35
Rejestracja: 24 cze 2017, o 17:39
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Adric »

Do jasnej cholery. Dlaczego tylko nasi zawodnicy zawsze muszą padać mentalnie w ważnych momentach ? Nie rozumiem tego. 20 letni Gianelli w Rio potrafił doprowadzić Włochów do srebra. W tym roku 20 letni Michieletto gra naprawdę dobry turniej i dzisiaj ciągnął Włochom ten ćwierćfinał. A u nas Olek Śliwka 26 letni zawodnik z doświadczeniem w reprezentacji gra totalny piach podczas gdy w klubie potrafił grać fenomenalnie. Ja naprawdę mam dużo cierpliwości do Olka, ale ten mecz pokazał, że on się nie nadaje do tej reprezentacji. I nie chodzi o aspekt sportowy a o mentalny. Kompletnie nie dojechała głowa i nie dojedzie. Tyle się mówi o naszym potencjale, a ja tego chłopaka Włochom zazdroszczę bo to jest Gracz przez wielkie G, z nim u nas w składzie mielibyśmy pewne złoto i nawet Drzyzga by tego nie zepsół. A co do Drzyzgi to:
Jeszcze większym przykładem braku psychiki jest Drzyzga. Ja nie rozumiem czemu nie dostał zmiany przy 1-1, przecież jego gra w niektórych fragmentach tego meczu to był totalny piach. Kompletnie nietrafione wybory na kontrach, granie do Kubiaka, podpalanie się, brak zagrywki. Fatalna gra w bloku. I żeby nie było, że tylko krytykuje naszych zawodników, ale Toniutti też na na reprezentacji to nie jest ten sam zawodnik. Dziś Brizard mega klasa. Szkoda, że na ławce trenerskiej nie było tam Heynena bo pewnie byśmy przepchnęli ten mecz, który by trzymał Bena na rozegraniu cały mecz.
Co się stało z blokiem ? Nie rozumiem tego. Tutaj potrzeba nam szybkich zmian. ME powinny być pierwszym etapem budowy nowej drużyny. Jeżeli pozwolimy by został Heynen lub ktoś z jego sztabu to na ME zamiast ogrywania Komendy czy Popiwczaka będziemy dalej oglądać Drzyzge czy Wojtaszka. Ile jeszcze musi się stać by Drzyzga został w końcu odsunięty od kadry ? Naprawdę nie chce wierzyć w jakieś teorie spiskowe, ale rzeczywiście jest prawdy w tym wiele, że on rządzi w tej reprezentacji razem z Kubiakiem. Każdy kolejny trener stawia na niego bez względu na jego formę. Nie pojmuję tego naprawdę. Drzyzga i Kubiak zagrali swój turniej życia na MŚ 2018 r. i już lepsi nie będą. Są po swoim primie. Z resztą nigdy nie byli to zawodnicy z potencjałem na wielkie granie przez długi okres czasu, to dowodzi ich kariera klubowa.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: grzegorzg »

Lucarelli pisze: 3 sie 2021, o 20:35 Co się stało z naszym blokiem to dla mnie jest jakaś tragiczna tajemnica, przecież generalnie my mamy mnóstwo indywidualnie świetnych zawodników w tym elemencie. Jedyne wytłumaczenie jakie przychodzi mi do głowy to to, że kompletnie nie trafialiśmy z formą fizyczną (poza wiadomymi wyjątkami) i brakowało nam timingu, który jest kluczowy w tym elemencie, trochę za szybki, trochę za późno i klops, piłka obita na aucie.
Z własnego marnego doświadczenia wiem, że to nie tylko przygotowanie fizyczne, bo to zawsze w przypadku zawodowców jest na jakims poziomie, a poza tym, w miarę doświadczenia uczymy się dostosowywac tajming ipracę rąk do dyspozycji fizycznej, która przeciez może się zmienic także w czasie długiego meczu. Natomiast blokowi nigdy nie sprzyja zdenerwowanie, bo najczęsciej w takich sytuacjach saskłonności do wczesnego wyrywania. No i brakuje tych ułamków sekund. Moze jednak troszkę tego nie udzwigneli.
No i Francuzi mieli jednak ułatwione zadanie, bo środek u nas był zupełnie niesymetryczny.
Ja np spróbowałbym wrócic do Kochana. Mecz był wystarczająco długi żeby spróbowac.
Ostatnio zmieniony 3 sie 2021, o 20:45 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Richie11
Posty: 14
Rejestracja: 24 wrz 2018, o 16:05
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Richie11 »

Rodacy nic sie nie stalo " Jestem spokojny jak nigdy dotąd" =Jacek Kasprzyk przed meczem. Czyli wszystko OK, wypadek przy pracy i jak dobrze pojdzie to Heynen bedzie jak Jacus słynny treneiro od przestawiania swego czasu Wlazłego na przyjecie-nie do ruszenia i dajej wciskał pierogi siatkarskim amebom
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: astronauta »

"Ale jeśli twój najlepszy zawodnik, lider twojego zespołu, nie jest w stu procentach zdrowy i przez to nie jest z drużyną tak jak zwykle, to drużyna ma kłopot - mówi Heynen." Takie słowa się pojawiły na sport.pl. Jeśli to prawda, to Heynen naprawdę się zafiksował i nie przejrzał na oczy do samego końca kto jest najlepszym zawodnikiem i jaki jest cel trenera. W siatkówce siłą musi być zawsze drużyna. Stawiając tak uparcie na Kubiaka, Heynen świadomie wypatroszył z wiary w siebie tych, którzy mieli go zastąpić, on nawet nie dał im takiej szansy.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: radek0389 »

A nie macie wrażenia, że Kochanowskiego dzis zagotował Drzyzga np. wrzucając mu kilka piłek, i to pod rząd, gdzie ten zamiast atakować, mógł tylko na zgiętym łokciu wykonać jakieś pseudo pchnięcie kulą?
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: PH3N-x »

astronauta pisze: 3 sie 2021, o 20:47 "Ale jeśli twój najlepszy zawodnik, lider twojego zespołu, nie jest w stu procentach zdrowy i przez to nie jest z drużyną tak jak zwykle, to drużyna ma kłopot - mówi Heynen." Takie słowa się pojawiły na sport.pl. Jeśli to prawda, to Heynen naprawdę się zafiksował i nie przejrzał na oczy do samego końca kto jest najlepszym zawodnikiem i jaki jest cel trenera. W siatkówce siłą musi być zawsze drużyna. Stawiając tak uparcie na Kubiaka, Heynen świadomie wypatroszył z wiary w siebie tych, którzy mieli go zastąpić, on nawet nie dał im takiej szansy.
Nie no, zawsze masz podstawowych zawodników i rezerwowych. Heynen postawił na Kubiaka jako podstawowego pomimo, że nie miał ku temu żadnych podstaw i się na tym przejechał.
przemik
Posty: 1607
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: przemik »

radek0389 pisze: 3 sie 2021, o 20:14
przemik pisze: 3 sie 2021, o 19:56
radek0389 pisze: 3 sie 2021, o 19:43
Napij się piwka i wyluzuj.
Można kogoś krytykować ale już pisać takie określenia na trenera, który ogarnął choćby Mistrza Świata to przesada ;)
Spoko... powiedz to Bartkowi Kurkowi albo Nowakowskiemu... pewnie też uznają że przesadziłem.
;)
Ale określając kogoś tak nieprzychylnie, zwłaszcza że osiągnięcia z naszą kadra ma, co chcesz osiągnąć? Podjął zle decyzje personalne? Po przegranej pewnie łatwiej jest powiedzieć, że tak. Gdybyśmy dzis wygrali, co nie było jakieś odległe, to głosy byłyby inne. Łatwo i fajnie tak post factum cisnąć swoje prawdy. Zawsze tak jest i przerabiam to na kilku forach w różnych dyscyplinach od 2007 roku, jak różni użytkownicy zarzucają różne mankamenty trenerom czy tez zawodnikom. Jak ich pesymistyczny scenariusz się sprawdzi, to gloryfikują i po zawodach forsuja swoje teorie w myśl "a nie mowilem". To samo tyczy się ekstremalnych optymistów i bezgranicznych zaufańców trenerskiej myśli. Jak jednak dany scenariusz się nie sprawdzi, to te osoby siedzą cicho i najczęściej nie komentują. I tak do kolejnych, zawodów i meczów, zawsze tak jest i będzie :D
Widzisz Radek... pisałem tu na tym forum... że Vital prowadzi tą druzyne na skały. Duuzo, duzo wczesniej. Oczywiscie zostałem zakrzyczany. Tak jestem w tej dobrej sytuacji, że moge napisać... a nie mowiłem...
Ale to marna pociecha patrząc na to co się stało.

PS
Naprawdę czułem przez skóre, ze przyjdzie dzień że padną te słowa o Vitalu... ale mowiłem ok.. nie znam się, może coś mi się zdaje, moge się mylić, przecież tyle głosów mowi jednak, że bedzie OK.. a jednak.... Heynen połozył ten turniej... i poki co ten trenerski fenomen.. nie do konca zdaje sobie z tego sprawe.
Ostatnio zmieniony 3 sie 2021, o 20:55 przez przemik, łącznie zmieniany 1 raz.
___
Noworoczny Kibic Siatki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”