Kwalifikacje olimpijskie 2024

Guzik999
Posty: 37
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:57

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: Guzik999 »

dyletant pisze: 7 paź 2023, o 10:57 Miałem nie oglądać, ale włączyłem na chwilę. Na kłopoty Leon, tyle tylko, że on sam te kłopoty generuje. No i Leon robiący na 8 zagrywek 10 błędów jednak czasami może się nie kalkulować.
No dzisiaj ewidentnie zagrywką nie była jego mocną stroną :)
Wtedy kiedy się nie będzie kalkulował, zostanie zmieniony po prostu. Mamy kim grać kiedy komuś nie idzie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: grzegorzg »

Moim skromnym, Leon nie radzi sobie ze swoją słabnącą fizyką.Te rpoblemy z temepem w ataku, atak na opadaniu, to klasyka kiedy siada skocznośc i brak regulacji. Jak jest w miarę wypoczęty, to jeszcze, ale im dalej w las...
Tyle, ze on musi rozwiązywaś problemy stwarzane przez siebie, inaczej to bez sensu.
Diomedea
Posty: 4478
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: Diomedea »

grzegorzg pisze: 7 paź 2023, o 10:54 Obecny Leon jest zawodnikiem czarno-białym. Bardzo brakujemu przestrzeni pomiędzy.
Niestety. Ale moze zeby mial te przestrzen to powinien dostawac mniej sytuacyjnych.
Skonczyl na styku 3 ataki pod rzed w koncowce tego ostatniego seta, plus gra srodkowych (serwis Kuby i blok Klosa).
Akurat na kawalek czwartego seta musialam wyjsc, wiec nie wiem jak grali pozostali.
Edit:
Moze i masz racje.
Mamy dosyc jakosci (teoretycznie) zeby tego slabnacego Leona obudowac. Minimum do Paryza.
Bo jednak czesto czyscil nam wiecej sytuacji niz zepsul przyjeciem.
Ostatnio zmieniony 7 paź 2023, o 11:08 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
Guzik999
Posty: 37
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:57

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: Guzik999 »

grzegorzg pisze: 7 paź 2023, o 11:02 Moim skromnym, Leon nie radzi sobie ze swoją słabnącą fizyką.Te rpoblemy z temepem w ataku, atak na opadaniu, to klasyka kiedy siada skocznośc i brak regulacji. Jak jest w miarę wypoczęty, to jeszcze, ale im dalej w las...
Tyle, ze on musi rozwiązywaś problemy stwarzane przez siebie, inaczej to bez sensu.
Czasu się nie oszuka. Gość wszedł na topowy poziom w tak młodym wieku. Mimo, że podczas grania w Zenicie nie grał w kadrze to tam był eksploatowany bardzo mocno. Potem doszło granie w naszej kadrze i pojawiły się urazy. Dla zawodnika tak mocno polegającego na fizyce wiadomym jest, że ten zjazd będzie musiał nastąpić. Oby do Paryża wytrwał ;)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: grzegorzg »

Diomedea pisze: 7 paź 2023, o 11:05 Mamy dosyc jakosci (teoretycznie) zeby tego slabnacego Leona obudowac.
Ja nie sądzę, alejak często pisałem, z przyjemnością się pomylę. W przynajmniej jednym ataku byłobardzo dużo szczęścia. Przy lepszym bloku byłby tb.

Zobaczymy jak sezon klubowy, ale ja widzę ciemnośc, przynajmniej jesli chodzio dystans, w sensie duzo meczów. Ale... patrz wyżej ...;)
buzinga
Posty: 1287
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: buzinga »

grzegorzg pisze: 7 paź 2023, o 11:11
Diomedea pisze: 7 paź 2023, o 11:05 Mamy dosyc jakosci (teoretycznie) zeby tego slabnacego Leona obudowac.
Ja nie sądzę, alejak często pisałem, z przyjemnością się pomylę. W przynajmniej jednym ataku byłobardzo dużo szczęścia. Przy lepszym bloku byłby tb.

Zobaczymy jak sezon klubowy, ale ja widzę ciemnośc, przynajmniej jesli chodzio dystans, w sensie duzo meczów. Ale... patrz wyżej ...;)
No tutaj bardzo mocno pomaga Janusz. To trzeba napisać, ale kapitalny rozwój Marcina pod względem sypania z pola dokonany przez ostatnie dwa lata (chyba obecnie najlepszy rozgrywający w tym elemencie gry na świecie ). Dlatego ciekawi mnie jak WIlfredo będzie wyglądał pod Giannellim w klubie.
Guzik999
Posty: 37
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:57

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: Guzik999 »

grzegorzg pisze: 7 paź 2023, o 11:11
Diomedea pisze: 7 paź 2023, o 11:05 Mamy dosyc jakosci (teoretycznie) zeby tego slabnacego Leona obudowac.
Ja nie sądzę, alejak często pisałem, z przyjemnością się pomylę. W przynajmniej jednym ataku byłobardzo dużo szczęścia. Przy lepszym bloku byłby tb.

Zobaczymy jak sezon klubowy, ale ja widzę ciemnośc, przynajmniej jesli chodzio dystans, w sensie duzo meczów. Ale... patrz wyżej ...;)
Nie ma się co oszukiwać i to chyba powinno być oczywiste, że Leon, ale też Kurek jeśli mają dać nam jakość w Paryżu nie mogą grać wszystkiego od dechy do dechy. To już nie jest na ich zdrowie. W Perugii w tamtym roku Wilfredo miał ogromny komfort pod tym względem. To, że końcówka sezonu była nieudana to już inna sprawa, ale to chyba temat na inną rozmowę. Ciekaw jestem jak w tym roku Lorenzetti będzie prowadził drużynę.
buzinga
Posty: 1287
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: buzinga »

Diomedea pisze: 7 paź 2023, o 11:05
grzegorzg pisze: 7 paź 2023, o 10:54 Obecny Leon jest zawodnikiem czarno-białym. Bardzo brakujemu przestrzeni pomiędzy.
Niestety. Ale moze zeby mial te przestrzen to powinien dostawac mniej sytuacyjnych.
Skonczyl na styku 3 ataki pod rzed w koncowce tego ostatniego seta, plus gra srodkowych (serwis Kuby i blok Klosa).
Akurat na kawalek czwartego seta musialam wyjsc, wiec nie wiem jak grali pozostali.
Edit:
Moze i masz racje.
Mamy dosyc jakosci (teoretycznie) zeby tego slabnacego Leona obudowac. Minimum do Paryza.
Bo jednak czesto czyscil nam wiecej sytuacji niz zepsul przyjeciem.
Nie do końca się zgodzę. To zależy jak liczysz te problemy. W 4 secie Tunistra pogonił nas zagrywką konkretnie. Ja nie liczę problemów przy takich zagrywkach jak problemy generowane przez przyjmującego. Wilferdo sprawia sporo problemów w sytuacjach w których nie powinno ich być. Np jak wszedł Fornal w połowie seta jakoś nie bałem się w przez te 3 rotacje Holendrzy nas podgonią z wynikiem. Wraca Leon i zaczynam się zastanawiać czy to dowieziemy. Dowieźliśmy i bardzo dobrze, ale to czasami jest już na limicie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: grzegorzg »

Ja myślę,że u Leona musi/powinno pójśc wstronę Juantoreny, On też w pewnym momencie stracił mocno na fizyce. Potrafił jednak się dostosować. Nie chcę przynudzać już w tak pięknym momencie ( bo nie sądzę,zeby tak sie stało)

Cóż za cudowny sezon. Pasmo sukcesów, nikt nie obraził irańczyków, nikt nie zaatakował Urnauta. Nawet nie boje się otworzyć lodówki, bo o Drzyzdze jakoś ucichło...
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: bono »

Hmmm...czarny czy biały - prawda jest taka że bez niego nie zdobylibyśmy w tym roku 2 złotych medali a w zeszłym roku do zdobycia MŚ właśnie jego zabrakło.
Drugiego takiego zawodnika jak Leon (wypoczęty i w formie) na zagrywce i na wysokich piłkach nie mamy. No może Bartek Bednorz jest najbliżej.
Wilfredo to nasz as w rękawie i trzeba z niego odpowiednio korzystać.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: knightrider »

bono pisze: 7 paź 2023, o 11:25 Hmmm...czarny czy biały - prawda jest taka że bez niego nie zdobylibyśmy w tym roku 2 złotych medali a w zeszłym roku do zdobycia MŚ właśnie jego zabrakło.
Drugiego takiego zawodnika jak Leon (wypoczęty i w formie) na zagrywce i na wysokich piłkach nie mamy. No może Bartek Bednorz jest najbliżej.
Wilfredo to nasz as w rękawie i trzeba z niego odpowiednio korzystać.
No Leon z Kaczmarkiem najbardziej wygrani tego sezonu reprezentacyjnego. Kaczmarek na dobre wygryzł Kurka.
Guzik999
Posty: 37
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:57

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: Guzik999 »

bono pisze: 7 paź 2023, o 11:25 Hmmm...czarny czy biały - prawda jest taka że bez niego nie zdobylibyśmy w tym roku 2 złotych medali a w zeszłym roku do zdobycia MŚ właśnie jego zabrakło.
Drugiego takiego zawodnika jak Leon (wypoczęty i w formie) na zagrywce i na wysokich piłkach nie mamy. No może Bartek Bednorz jest najbliżej.
Wilfredo to nasz as w rękawie i trzeba z niego odpowiednio korzystać.
I od tego, jest Nikola żeby to wszystko mądrze poukładać. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem dużym optymistą przed Paryżem. Podoba mi się prowadzenie drużyny. Nie ma świętych krów(choć niektórzy mogą mieć inne zdanie). Porównuję tu akurat do Heynena, który wszem i wobec ogłosił, że Kubiaka to nawet bez nogi zabierze. Dla mnie to był skandal, a już granie na IO kontuzjowanym chłopem no to nie mam słów po prostu. Dla mnie to Vital był głównym winowajcą, bo nie zbudował żadnego przyjmującego za Kubiaka, który miał swoje problemy i wszyscy o nich wiedzieli. A miał dwóch zwycięzców LM.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2801
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: Simao »

W przyszłym roku najważniejsze będzie zdrowie naszych graczy, brak kontuzji. Najbardziej obawiam się o graczy ZAKSY. Dużo grania, brak wartościowych zmienników. Najważniejsze, aby Janusz był w pełni sił, bo akurat przy jego urazie nie ma odpowiedniego zmiennika, który prezentowałby odpowiednią jakość. Będzie można zapomnieć o medalu na IO.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7968
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Brawo, Japonia z kwalifikacją. Nishida wrócił do formy (62/46% ataku) i fajnie jakby Amerykanie się stawili na mecz z Japonią, bo jestem ciekawy na co stać japoński walec.
Shift
Posty: 278
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: Shift »

Fenomenalny sezon kadrowy i calosciowo rok polskiej siatkówki.
Polski finał LM, męska kadra zgarnia całą pulę + do tego Panie z brązem VNL i kwalifikacja olimpijską z bardzo trudnej grupy. Ciezko bedzie to powtórzyć. Czapki z głów. :) Bez pompowania balonika, przyszły rok zapowiada się pysznie.

Każdy zasługuje na pochwały, ale dla mnie MVP sezonu kadrowego to Łukasz Kaczmarek, zaraz za nim nasze potwory na środku. :)
asps
Posty: 392
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: asps »

A więc kolejną sensacją obok Niemców prawdopodobnie będą Belgowie, nie chce mi się wierzyć, żeby wypuścili taką szansę w meczu z Bułgarią. Jeśli Belgia potwierdzi jutro awans, to zanosi się na jeszcze ciekawszy VNL 2024, w rankingu FIVB Serbów będą naciskać Kubańczycy, Holendrzy, Kanadyjczycy, Irańczycy, Turcy.
Simao pisze: 7 paź 2023, o 12:30 W przyszłym roku najważniejsze będzie zdrowie naszych graczy, brak kontuzji. Najbardziej obawiam się o graczy ZAKSY. Dużo grania, brak wartościowych zmienników. Najważniejsze, aby Janusz był w pełni sił, bo akurat przy jego urazie nie ma odpowiedniego zmiennika, który prezentowałby odpowiednią jakość. Będzie można zapomnieć o medalu na IO.
Zgadzam się, Janusz to nasz priorytet, żebyśmy wgl byli pretendentem do medalu, po tych dwóch latach Grbicia widać też, że ważne abyśmy mieli chociaż jednego do dyspozycji z dwójki Leon/Kurek (najlepiej obu w 12nstce), o ile można dyskutować czy Wilfredo z Bartkiem razem na boisku kalkują się drużynie, o tyle jeden z nich jest bezdyskusyjnie potrzebny do kończenia trudnych wysokich piłek, awaryjną opcja jest opcja z Zaksy, ale nie wiadomo w jakiej dyspozycji będą (Śliwka,Bednorz,Kaczmarek) po kolejnym męczącym sezonie.

Shift pisze: 7 paź 2023, o 13:24 Fenomenalny sezon kadrowy i calosciowo rok polskiej siatkówki.
Polski finał LM, męska kadra zgarnia całą pulę + do tego Panie z brązem VNL i kwalifikacja olimpijską z bardzo trudnej grupy. Ciezko bedzie to powtórzyć. Czapki z głów. :) Bez pompowania balonika, przyszły rok zapowiada się pysznie.

Każdy zasługuje na pochwały, ale dla mnie MVP sezonu kadrowego to Łukasz Kaczmarek, zaraz za nim nasze potwory na środku. :)
Nie przesadzałbym z tym mvp dla Zwierza, zagrał fenomenalny finał z USA, w wielu innych meczach prezentował się dobrze, ale na mvp całego sezonu to za mało. Moje mvp to oczywiście Paweł Zatorski :D.
hottakesbot
Posty: 1057
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: hottakesbot »

grzegorzg pisze: 7 paź 2023, o 11:02 Moim skromnym, Leon nie radzi sobie ze swoją słabnącą fizyką.Te rpoblemy z temepem w ataku, atak na opadaniu, to klasyka kiedy siada skocznośc i brak regulacji. Jak jest w miarę wypoczęty, to jeszcze, ale im dalej w las...
Tyle, ze on musi rozwiązywaś problemy stwarzane przez siebie, inaczej to bez sensu.
Kontuzjowany Leon jest naszym najlepszym graczem = "nie radzi sobie ze swoja slabnaca fizyka". Na szczescie kiedy nie jest kontuzjowany rowniez jest naszym najlepszym graczem i stwarza takie problemy, ze wygrywamy ME i LS.

Nie zapominajmy tez o tym, ze przyjmuje brzydka parabola :| Nie to co doskonale wyszkolony Kamil Kwasowski.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2801
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: Simao »

Dla mnie osobiście za całokształt, na przestrzeni całego, długiego i wyczerpującego sezonu, biorąc również pod uwagę statystyki, MVP jest bezdyskusyjny. Jest nim Jakub Kochanowski :) Na wyróżnienie zasługuje Janusz, Leon, Śliwka, Kaczmarek i Huber. Najważniejsi gracze w naszej kadrze. Zator bez szału. Ale wciąż trzyma odpowiedni poziom :)
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: kuchcik77 »

Na ten moment jakby przeprowadzać symulację:

Gospodarz: Francja (8)
Polska (1, OQT Chiny)
Kanada (10, OQT Chiny)
USA (2, OQT Japonia)
Słowenia (7, OQT Japonia)
Niemcy (12, OQT Brazylia)
X (Włochy/Kuba/Brazylia, OQT Braylia)

Egipt (19, najwyżej klasyfikowany zespół afrykański)
Japonia (4, najwyżej klasyfikowany zespół azjatycki)
Brazylia (5, najwyżej klasyfikowany zespół południowoamerykański)

Ranking:

3. Włochy
6. Argentyna (311)
9. Serbia (269)
11. Holandia (219)
12. Niemcy
13. Iran
14. Kuba
---------

https://en.volleyballworld.com/volleyba ... anking/men
To guarantee the principle of universality, these teams are selected as per the following order of priority:
1) Teams from continents without qualified teams,
and 2) Top teams not yet qualified.

na ten moment
Musimy wywalić z założeń Kanadę i Słowenię, wpisać do uczestników IO Japonię

Zostanie pięć miejsc a FIVB da priorytet federacjom które nie maja jeszcze swoich uczestników w IO- jak rozumiem:

Egipt z Afryki i jeśli wejdzie Brazylia to dodatkowe 4 miejsca wedle rankingu
a jak nie wejdzie Brazylia to najlepszy południowoamerykański plus 3 ekipy z rankingu

Ogólnie największe szanse mają:
1ITA/BRA
2 ARG
3 SLO
4 SRB
na krawędzi awansu mogą być przed VNL '24:
Kuba/Niderlandy/Kanada/Iran
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7968
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Tak, na ten moment:

1. Gospodarz: Francja (8. miejsce w rankingu)
2. Polska (1, OQT Chiny)
3. Belgia (17, OQT Chiny)
4. USA (2, OQT Japonia)
5. Japonia (4, OQT Japonia)
6. Niemcy (10, OQT Brazylia)
7. Włochy/Brazylia (3/5, OQT Brazylia)
8. Egipt (19, najwyżej klasyfikowany zespół afrykański)

Ranking:

9. (3/5. miejsce w rankingu): Włochy/Brazylia (360/330 pkt; Brazylia - najwyżej sklasyfikowany zespół południowoamerykański)
10. (6): Argentyna (310)
11. (8): Słowenia (300)
12. (9): Serbia (260)
---
11. Kuba (221)
12. Holandia (219)
13. Kanada (217)
14. Iran (214)

Jeżeli Włochy/Brazylia nie wpuszczą Kuby, to nie ma szans innych niż matematyczne, żeby nie zagrali na Igrzyskach.

Darlan na dobre zluzował Alana i trzeba przyznać, że tak dobrze na zagrywce młodszy Souza w swojej karierze nie wyglądał, dał drugi tlen Canarinhos.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2801
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: Simao »

Iran ma potencjał, potrzeba tylko trenera, który będzie umiał stworzyć drużynę, odpowiednio poukładać wszystko.
Diomedea
Posty: 4478
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: Diomedea »

buzinga pisze: 7 paź 2023, o 11:19

Nie do końca się zgodzę. To zależy jak liczysz te problemy. W 4 secie Tunistra pogonił nas zagrywką konkretnie. Ja nie liczę problemów przy takich zagrywkach jak problemy generowane przez przyjmującego. Wilferdo sprawia sporo problemów w sytuacjach w których nie powinno ich być. Np jak wszedł Fornal w połowie seta jakoś nie bałem się w przez te 3 rotacje Holendrzy nas podgonią z wynikiem. Wraca Leon i zaczynam się zastanawiać czy to dowieziemy. Dowieźliśmy i bardzo dobrze, ale to czasami jest już na limicie.
Wiesz, akurat czwartego seta, jak pisalam, widzialamtylko koncowke. Gdzie Leon skonczyl 3 trudne pilki pod rzad. Mam niepelny obraz.
Generalnie obawiam sie bez Leona gry z druzyna topowa, grajaca blokiem i obrona jak Wlosi.
Niby Sliwka jest bardziej ofensywny, niz defensywny. Niby Semeniuk podobniei Bednorz tez. A jakos tak roznie bywalo w meczach o cos i przy grze od poczatku. Moze i zeszloroczne MS nie sa najlepszym przykladem, bo i Marcin byl wtedy swiezo wchodzacy na taki poziom.

Przez ten rok sypacz nam okrzepl, ale Semeniuk czesciowo sie zwinal. Teoretycznie okrzepl w ataku Fornal, ale zostal ustawiony jako wchodzacy do 2 linii i po finale VNLu juz mniej i slabiej atakowal. Bednorz gra zrywami, jak bywa zdrowy.
Dodatkow, jak napisales, podgonia. Inaczej, psychologicznie sie gra, jak sie prowadzi, inaczej jak samemu trzeba gonic. I w gonieniu Leon wydaje sie pewniejszy niz Tomek. W kazdym razie tak bylo w ME.

O ile final VNLu gralismy bardziej zrownowazony, o tyle final ME wygladal na "wszystko do Leona". O dziwo, jak sie spojrzalo w staty to Kaczmarek mial tyle samo atakow, sadze ze jednak Leon wiecej sytuacyjnych, bo wizualnie to ciagnal nam gre.

Wiec moze i alternatywa jest, ale poza finalem VNLu nie zostala mocno przetestowana.
Moze oszczedzany Leon ten rok pociagnie.
Jak nie to trzeba bedzie odbudowywac innych.
A po Paryzu raczej bedzie taka koniecznosc. Szkoda ze Gierzot stanal w rozwoju.

A obecnie-wielkie GRATULACJE DLA DRUZYN PAN I PANOW.
Swietny sezon.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7968
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

WysokiPortorykanczyk pisze: 7 paź 2023, o 14:25 Darlan na dobre zluzował Alana i trzeba przyznać, że tak dobrze na zagrywce młodszy Souza w swojej karierze nie wyglądał, dał drugi tlen Canarinhos.
Zaciął się potężny Darlan i starszy z braci musiał posprzątać. Zobaczymy co zrobią Włochy z Kubą, ale zapowiada się na klasyk (Włochy-Brazylia) o miejsce na Igrzyskach.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: bono »

Fajny ten Lopez.Włochy pod ścianą 2-1 dla Kuby.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Szary Wilk
Posty: 8027
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: Szary Wilk »

Włosi chcą spaść z rowerka chyba
asps
Posty: 392
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: asps »

Zajechani konkretnie są Włosi, nawet jak uda się im przepchnąć z Kubą, to i tak średnio to widzę z Brazylią, a siatkarski świat potrzebował silnej reprezentacji z Karaibów :)
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7968
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Miguel Gutierrez, który był flopem na poziomie A2, daje złotą zmianę naprzeciw reprezentacji Włoch w kluczowym meczu i Kuba prowadzi 2-1. Rzadko widziane na tym poziomie żeby w obu zespołach grali na ataku zawodnicy z drugiego poziomu rozgrywkowego.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2801
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: Simao »

Szary Wilk pisze: 7 paź 2023, o 18:58 Włosi chcą spaść z rowerka chyba
Włosi i Brazylijczycy i tak awansują na IO. Jedna z tych drużyn awansuje z rankingu, będzie musiała trochę poczekać. Będą musieli poważnie potraktować VNL.
Kibice Brazylii kochają tych Kubańczyków, tak entuzjastycznie kibicują im :D Włosi w takim meczu na prawym mają 19-latka ( trochę nie mają wyjścia). Jednak sam fakt bycia w kadrze tego chłopaka to coś niesamowitego. W naszej kadrze Dulski powinien być na tym turnieju zamiast Bołądzia.
Ostatnio zmieniony 7 paź 2023, o 19:24 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
Guzik999
Posty: 37
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:57

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: Guzik999 »

Lopez wreszcie gra na miarę swojego potencjału. Przecież to jest kawał zawodnika. Wiodąca postać w Sadzie Cruzeiro, a w kadrze często wypadał bardzo przeciętnie.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2024

Post autor: bono »

"Atak pięścią w 22 metr"i po bloku ;) dawno czegoś takiego nie widziałem.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”