Kadra na IO-Kobiety

mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Kadra na IO-Kobiety

Post autor: mateo9 »

Libero:
Mariola Zenik,

Środkowe:
Agnieszka Bednarek,
Katarzyna Gajgał,
Maria Liktoras,

Atakujące:
Katarzyna Skowrońska-Dolata,
Joanna Kaczor,

Przyjmujące:
Anna Barańska,
Małgorzata Glinka-Mogentale,
Milena Rosner,
Anna Podolec,

Rozegranie:
Milena Sadurek,
Katarzyna Skorupa

to sa wybranki Bonitty ktore walczyc beda o medale. dla mnie sporym zaskoczeniem jest brak Dziekiweicz bo caly czas trenowala z pewniaczkami i mozna bylo nprzypuszczac ze ona rowniez jest pewniaczka. choc jej ostatnie miesiace nie byly najlepsze to ja mialem nadzieje ze sie odbuduje . no niestety przegrala walke z Gajgal ktora mam nadzieje ze pokaze pelnie swoich mozliwosci w Pekinie bo na WGP byc lekki niedosyt

"debiutantka" Kaczor przebojem wdarla sie do 12 . na WGP to byla nasza najjasniejsza postac i wywalczyla przepustke w ostatniej mozwliwej chwili. Marco jak widac jest nia zachwycony. ony pokazala na boisku ze jest tego warta. potencjal jest napewno i tylko trzeba go uwolnic

reszta zawodniczke bez zadnych niespodzianek
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Kadra na IO-Kobiety

Post autor: Bartex »

Moze to troche nie patriotyczne ale skoro Lena nie jedzie to na igrzyskach ogladal bede jedynie panow :P
Slyszalem o pomysle, ze na ataku ma zagrac KAczor, a Kasia Skoworonska-Dolata na srodku .... dziwne nie ?
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kadra na IO-Kobiety

Post autor: Robert »

Jak dla mnie szkoda, że nie pojedzie na IO Lena Dziękiewicz. Trener Bonitta wypowiadał się, ze lepsze od niej są Agnieszka Bendarek i Katarzna Gajgał. Wyborów nie będę oceniał, zobaczymy jak bedzie na zawodach. Joanna Kaczor - można powiedzieć, ze rzutem na taśmę wywalczyła olimpijską nominację, lecz trzeba przyznać, że najlepiej wśród Polek zagrała w WGP.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Kadra na IO-Kobiety

Post autor: Nagor »

Bez przesady, Lena na tle Bednarek znika, jak sam byłbym trenerem to też bym jej nie wziął.
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”