Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: SerCos »

Związkowi brakuje pieniędzy proszą o dotacje rząd.
Polsatowi brakuje pieniędzy proszą o dotacje rząd.
Wszyscy bez wyjątku podkreślają, że w Spale są świetne warunki do treningów.

Więc po jaką cholerę pojechali do Francji na zgrupowania i kto za to zapłacił?
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Wojtek60 »

Po odpadnięciu z LŚ okazało się, że Spała jest zajęta przez lekkoatletów. Planowanko nie poszło chyba dwutorowo ... Ale później była już wolna, więc pytanie jak najbardziej trafione.
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: radek0389 »

SerCos pisze:Związkowi brakuje pieniędzy proszą o dotacje rząd.
Polsatowi brakuje pieniędzy proszą o dotacje rząd.
Wszyscy bez wyjątku podkreślają, że w Spale są świetne warunki do treningów.

Więc po jaką cholerę pojechali do Francji na zgrupowania i kto za to zapłacił?
Podejrzewam że budżet PZPS jest podzielony, jak w innych związkach, na określone cele. Skoro obóz we Francji zmieścił się w finansowym planie celowym, to czemu mięli tam nie jechać? To że w subiektywnej opinii wielu osób Spała jest doskonała, nie znaczy, że wg Antigi lepiej nie było pod jakimś względem właśnie we Francji. Nie sprowadzajmy kłopotów, chciwości polsato-pzpsowieskiej ferajny do wydatków szkoleniowo-treningowych kadry.


Jak ktoś wcześniej wspominał, też tak myślę że ppv był zaplanowanym posunięciem już od dawna. A oferty odkupienia praw dla innych telewizji, to czysta zagrywka pod publiczkę. Niby nie ma sponsorów itp., a jestem święcie przekonany, że najpierw skasują kibiców za płatny dostęp by potem w każdej wolnej chwili w meczu (między setami, przerwy techniczne itp.), zaserwować sowitą porcję reklam, dwie pieczenie na jednym ogniu.


Wracając jednak do głównego wątku tematu, są już potwierdzone i oficjalne informacje czy nasza reprezentacja zagra jakieś sparingi przed MŚ, nie licząc turnieju Wagnera?
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Odp: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Abdullo »

Wojtek60 pisze:Po odpadnięciu z LŚ okazało się, że Spała jest zajęta przez lekkoatletów. Planowanko nie poszło chyba dwutorowo ... Ale później była już wolna, więc pytanie jak najbardziej trafione.
Jeszcze by brakowało aby na kadrze oszczędzali.
Odpoczynek poza Polską dobrze im zrobi. Uniknie się ciągania ich po TV i zawracania im tyłków przez dziennikarzy. Nikt tak pięknie nie pompuje balonika jak polscy dziennikarze. A tak nie kręcą się wokół kadry.
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: SerCos »

http://www.infokatowice.pl/2014/08/03/k ... pionships/
- Dla mnie najgorsze jest to, że miasto wydaje 10 mln złotych i efekt promocyjny będzie niemal zerowy. Bo przy płatnych kanałach Polsatu oglądalność będzie minimalna – zaznacza Zydorowicz. – Promocja jest kulawa – dodał radny, z którym rozmawialiśmy telefonicznie. – Jestem właśnie przed dworcem i Galerią Katowicką. Tu jest taki punkt promocyjny Mistrzostw Świata. Jakiś okropny, ohydny kontener z jakimiś pseudo fotelami. Jakieś dwie postacie snują się tam, niewiadomo w ogóle o co chodzi. Jeżeli ma to być promocja miasta Katowice to ja dziękuję. Zostawmy te 10 mln, wydajmy je na rozwój sportu w mieście albo na pomoc biednym, a nie wyrzucajmy pieniędzy lekką ręką na tak wątpliwe imprezy jak Mistrzostwa Świata i tak niepoważnych partnerów jak telewizja Polsat – skwitował radny Zydorowicz.
Edyta

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Edyta »

Cudów na satelicie się nie spodziewam i myślę iż będzie na RaiSport i może jakieś retransmisje na DubaiSport.

Na Rai lepiej się nie nastawiać. Wspominałam już niedawno, że zakodowali na zagranicę sygnał z Ligi Światowej i niestety nie dało się jej oglądać z Polski. Wcześniej zawsze kodowali tylko kopaną, teraz zakodowali i LŚ, więc wątpię, czy MŚ da się u nich zobaczyć z Polski.

Oby nie zakodowali jeszcze swojej ligi bo wtedy to dopiero się wkurzę :(
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: radek0389 »

Edyta pisze:
Cudów na satelicie się nie spodziewam i myślę iż będzie na RaiSport i może jakieś retransmisje na DubaiSport.

Na Rai lepiej się nie nastawiać. Wspominałam już niedawno, że zakodowali na zagranicę sygnał z Ligi Światowej i niestety nie dało się jej oglądać z Polski. Wcześniej zawsze kodowali tylko kopaną, teraz zakodowali i LŚ, więc wątpię, czy MŚ da się u nich zobaczyć z Polski.

Oby nie zakodowali jeszcze swojej ligi bo wtedy to dopiero się wkurzę :(
Gdyby wszelkie prawa do transmisji miał podmiot "X" a polsat byłby jedną z instytucji (jak tu właśnie RaiSport) kupujących licencję, to nie miałby nic do gadania. Jednak będąc w tej sytuacji bogiem (polsat), podejrzewam z dużą pewnością, że w umowie będzie określone na terytorium jakiego kraju mogą rozsyłać sygnał transmisji, więc u nas będzie kodowany.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Noworoczny »

Obejrzałem wczoraj z odtworzenia Goebels 2014. Trener Mazur koncertowo się dał przecw....ć. Wywołany do tablicy przez Kmitę pięknie zeznawał, że nieprawda, że dach przecieka, zwłaszcza, że prawie nie pada.

Mówią, że Ojciec chrzestny to film, który najlepiej opisuje rzeczywistość. Akurat przedwczoraj można było trójkę zobaczyć w telewizorze a tam maksymę: "wszystkie statki muszą płynąć w tę samą stronę". W PolsatZPS ona też obowiązuje. Wspaniały się wyłamał i zaraz w czwórkę go zgnoili (-:
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Chal »

Abdullo pisze:Np. w Indiach czarno widzę zainteresowanie
Oj, tutaj to byś się akurat myślę mocno zdziwił ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Wojtek60 »

sport nr 1 - hokej na trawie ;)
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Klugenhammer »

Wojtek60 pisze:sport nr 1 - hokej na trawie ;)
Raczej krykiet.
radek0389 pisze:Jednak będąc w tej sytuacji bogiem (polsat), podejrzewam z dużą pewnością, że w umowie będzie określone na terytorium jakiego kraju mogą rozsyłać sygnał transmisji, więc u nas będzie kodowany.
Ograniczanie sprzedaży praw telewizyjnych wyłącznie do terytorium danego państwa to akurat norma. Tak właśnie od lat działają FIFA i UEFA sprzedając prawa do pokazywania MŚ i ME.
Tak więc w Polsce będzie można oglądać transmisje z siatkarskich MŚ wyłącznie w Polsacie. Przekazy w RaiSport itp będą w Polsce zakodowane.
Ostatnio zmieniony 3 sie 2014, o 20:57 przez Klugenhammer, łącznie zmieniany 1 raz.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Skrzypek »

Panie i Panowie, przestańmy już drążyć ten nieszczęsny temat. Polsat nie zmieni zdania. Mistrzostwa będą płatne. Są ważniejsze tematy np. sportowe. Wróćmy do nich...
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Wojtek60 »

Wrócimy jak tylko rozpocznie się memoriał. Chyba, że w ramach kolejnej "promocji siaty" - znowu zakodują...:(
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Skrzypek pisze:Panie i Panowie, przestańmy już drążyć ten nieszczęsny temat. Polsat nie zmieni zdania. Mistrzostwa będą płatne. Są ważniejsze tematy np. sportowe. Wróćmy do nich...
Nie sądzę. Oczywiście chętnie przeczytam co jest na dzisiaj ważniejsze.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Skrzypek »

madlark pisze:Nie sądzę. Oczywiście chętnie przeczytam co jest na dzisiaj ważniejsze.
Ja chętnie dowiem się co dalsze wałkowanie tego tematu zmieni?
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: kibic_siatki »

Skrzypek pisze:Panie i Panowie, przestańmy już drążyć ten nieszczęsny temat. Polsat nie zmieni zdania. Mistrzostwa będą płatne. Są ważniejsze tematy np. sportowe. Wróćmy do nich...
To nie chodzi o to czy będą zakodowane , czy też nie.
To jest kwestia zaufania (tak na marginesie na jednym z portali internetowych jest dzisiaj artykuł o braku zaufania w Polsce).
W tym przypadku miasta organizatorzy wyłożyły miliony zł, aby impreza odbyła się u nich. Gdyby wiedziały o kodowaniu to chętnych pewnie nie byłoby wielu. Miejsce imprezy (kraj było wybrane 6 lat temu), a miasta też już od dawna się przygotowywały, w znanych warunkach. Nie wiem ile pieniędzy z zebranych przez PZPS zostało przelanych na Polsat (za tzw. prawa marketingowe). W tej sytuacji jeden z organizatorów nabije sobie kasę przez sprzedaż dekoderów, a inni mają pieniądze wyrzucone w błoto. Przy następnych imprezach mało kto da pieniądze, jak organizatorem transmisji będzie Polsat.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Skrzypek pisze:
madlark pisze:Nie sądzę. Oczywiście chętnie przeczytam co jest na dzisiaj ważniejsze.
Ja chętnie dowiem się co dalsze wałkowanie tego tematu zmieni?
Nie odpowiedziałeś. To nie chodzi o zmianę. Był gwałt, o co ten krzyk, przecież to niczego nie zmieni :o
(dziewczę było naiwne samo się o to prosiło)
Polsat pokazał swoje prawdziwe oblicze.
Ja akurat co by się nie działo nie zapomnę tego polsatowi i spółce.
Wspaniały i Papke (których nie trawię) dostali zaproszenie do propagandy 2014?
Śpiewamy: Polacy nic się nie stało? :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Murilo0 »

Skrzypek pisze: Ja chętnie dowiem się co dalsze wałkowanie tego tematu zmieni?
Bez sensu. A co zmieni wałkowanie tematów sportowych? Antiga powoła kogoś innego?
All work and no play makes Jack a dull boy...
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Wojtek60 »

Przeczytałem to na forum w onecie ..."~kibic siatkówki do realista pzps: Oglądałem dzisiaj mecz Brazylia-Chiny w siatkę i gdy p. trener Niemczyk skrytykował politykę Polsatu, mianowicie powiedział, że niewielu kibiców będzie mogło oglądać Mundial w TV , to komentator Polsatu Marcin Lepa próbował się tłumaczyć, że nie było innego wyboru. Były selekcjoner naszych "Złotek" westchnął, że nie był to dobry pomysł, a pan Marcin usprawiedliwił się, że to nie on , tylko trener Niemczyk powiedział. Rzecz działa się w połowie 3 seta. Później już całego 4 seta komentował pan z Polsatu i gdy się żegnał podaj tylko swoje nazwisko. Widać ,że w tej stacji nie można mieć swojego , niezależnego zdania, a jak coś powiesz źle (stwierdzisz fakt) o Polsacie, to wypraszają cię z kabiny komentatorskiej. Zawsze miałem respekt do p. Lepy , ale dzisiaj ten pan stracił mój szacunek i pewnie kilku innych kibiców też. Skandal , po prostu skandal! Polsat mógł się zgodzić ,żeby TVP wykupił mecze Polaków i nie byłoby tak dużej kompromitacji jak jest obecnie...."
To według mnie oznacza dwie możliwość:
1) Pan Andrzej nareszcie wytrzeźwiał...
2) Pan Andrzej został ponownie trenerem (ma już pewną robotę).
dobranoc
Matius

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Matius »

Trudna decyzja bo pewnie straci pracę w Polsacie, ale postąpił słusznie. Wyłamał się z układu, pomimo tego, że wcześniej bronił Polsat.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Kicu »

A tymczasem... syfu i cyrku ciąg dalszy:

http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/si ... ki-mundial
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Kicu pisze:A tymczasem... syfu i cyrku ciąg dalszy:

http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/si ... ki-mundial
Słoneczny Putin zasłużył na sankcje, zero ustępstw
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

Kicu pisze:A tymczasem... syfu i cyrku ciąg dalszy:

http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/si ... ki-mundial
92,5 zł od abonenta za siatkarski mundial
:] Panie Zygmuncie, moja odpowiedź...

Obrazek
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Każdy ma jakiegoś kumpla z cp.
Wpadnę ze zgrzewką, a polsat nie dostanie ani grosza.
polszmat zbliża ludzi :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Joker »

Solorz po prostu liczy, że teraz cała Polska będzie waliła drzwiami i oknami zabijając się o dekodery CP
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Joker pisze:Solorz po prostu liczy, że teraz cała Polska będzie waliła drzwiami i oknami zabijając się o dekodery CP
niech liczy, już dawno nikt tak się prosił o czarny PR
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Wojtek60 »

Lukass90 Ty uważaj bo jeszcze wylądujesz w grupie marketingowej głównego operatora...;)) Ja mam zięcia (fana boksu) i zaproszenie... - zarobi PKP. Granica ludzkiej przyzwoitości i uczciwości została brutalnie przekroczona. Dlatego na towarzystwie Polkomtel-Polsat wkrótce sobie odbije ...
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Wojtek60 »

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/kibice/2719 ... zd-polsatu
Teraz już przynajmniej mamy pewność na czym polega "miłość" włodarzy Polsatu do siatkówki ;))
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: SerCos »

Skalę zainteresowania transmisjami piłki nożnej i siatkówką niech opiszą dwa wydarzenia: Mecze Polaków w zwycięskiej Lidze Światowej w 2012 oglądało średnio ok. 1,5 mln osób (mecz finałowy z USA blisko 3 mln). Mecz towarzyski piłki nożnej Polska - Lichtenstain w czerwcu 2013 obejrzało ponad 3,2 mln.
Z tego co czytam to Polsat przygotował "wypasione" pakiety sponsorskie po 10 mln złotych. Gdyby spuścili z ceny i ograniczyli ofertę sponsorską może kilka firm by się zgłosiło. Poza tym jak piszą eksperci z branży marketingowej nikt nie chce się ładować w sponsoring imprezy, która kojarzona jest przede wszystkim z Plusem, bo w tym wypadku wartość medialna spada i jest nie adekwatna co do ceny.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: pewniak »

Nasze środowisko siatkarskie jest poletkiem eksperymentalnym. Prawdziwe żniwa dla Polsatu będą na piłce nożnej. Teraz to tylko testowanie.
A ja ich oskarżałem o amatorski marketing :) a przecież to wszystko było z góry zaplanowane.
Możemy się buntowac i miec pretensje do Polsatu, a oni po prostu kupili prawa po to by na nich zarobić. Brutalne prawa rynku. Zastanawia mnie czy ustawowy nakaz pokazywania reprezentantów Polski w kanałach otwartych podczas największych imprez nie obejmuje siatkówki przez "przypadek" czy niedopatrzenie...
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”