Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: Chal »

Ale tak szczerze, to czy ten turniej daje podstawy, żeby bardziej się obawiać Rosjan, niż Iranu czy zwłaszcza Francji? Tylko ci nieszczęśni Niemcy, ale gdybyśmy na nich wpadli, a potem trafiłby się dzień konia obu liderom jednocześnie, jak z Bułgarią, to dopiero byłby płacz. Żeby zdobyć medal, i tak trzeba byłoby chociaż jedną klasową drużynę pokonać.

Zresztą taki scenariusz: wygrywamy dwa sety z Brazylią, potem trzymamy kciuki za zwycięstwo Rosji za trzy punkty (a najlepiej do 0, wtedy starczy nam nawet jedna partia z Kanarkami), a w ostatnim meczu Rosjanie rewanżują się za F6 LŚ i nagle mamy półfinał ze sporą szansą na awans ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
qwertyu123
Posty: 57
Rejestracja: 24 sie 2009, o 21:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: qwertyu123 »

Nie obraziłbym się, gdyby na mecz z Rosją kibice siatkówki zabrali ze sobą paru kiboli ze stadionów piłkarskich, żeby zrobili małe piekiełko. Może udałoby się im zrobić jakąś ciekawą oprawę. Gdyby zagotować siatkarzy Sbornej, to nasze szanse by sporo wzrosły.

Paradoksalnie takie losowanie może lepiej wpłynąć na naszych chłopaków. Wyobraźcie sobie, że mamy ustawioną grupę i przegrywamy pierwszy mecz... na drugi mecz można by już nie wychodzić z mentalnością takiego Pita. A tak wiadomo, nie jesteśmy faworytami, my możemy wygrać, oni muszą, więc być może chłopaki zagrają na luzie.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: kuchcik77 »

Euforia, polacy awansowali do 4ki po ograniu Iranu i Francji. w drodze do finału czeka Brazylia /Rosja a potem "musimy" zdobyć brąz w starciu z Iranem Francja czy Niemcami...presja ogromna a tak...nawet jak odpadniemy to będzie co wspominać;)

zastanawialem sie w jakim ukladzie 'trzebaby" dopingować sborna w srode ale wychodzi na to ze niezaleznie od wtorku wciaz mozemy kibicować Kanarkom

BRA-POL 3-0 kibicujemy kanarkom; jesli Rosjanie w srode wygrają za 3 to nie wierze ze będa ryzykować liczyc w czwartek punkty na zlość Brazylii..wygraja seta i awansuja.
jesliby wygrali Rosjanie tiebreaka to polacy musza wygrac za 3pkt. kicha
jesli wygraja Brazylijczycy to polakom wystarcza jakakolwiek czwartkowa wygrana
ergo- najgorszy wynik srodowy to 3-2 dla Ruskich

BRA-POL 3-1, wtedy kibicujemy Rosjanom zeby bylo 3-0 i w czwartek zegnamy kanarki;), chyba ze Brazylia zdoła ugac dwa sety wtedy kibicujemy kanarkom

BRA-POL 3-2 , wtedy i tak trzeba pokonac Rosjan i trzeba kibicowac rosyjskiej ekipie we srode, coby awans sobie zapewnili...
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: hubert »

Prostszy plan: pyknąć Brazylię 3:0 lub 3:1 i po sprawie praktycznie.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: maciek77 »

ja się cieszę z takiego losowania, z Brazylią możemy przegrać ale Rosja jak najbardziej jest do pokonania, naszych nie będzie trzeba dodatkowo mobilizować...
jeśli dostalibyśmy Niemców to awans do półfinału to były mus, a później można by było trafić na Brazylia w walce o finał...
oby tylko Winiar był w 100% gotowy do gry bo jest nam niezbędny...
Matius

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: Matius »

Faktem jest, że gramy strasznie nie równo na tym turnieju. Nie wiem czy Pit dostanie jeszcze szansę gry i nie wiem co z Winiarskim ale mam nadzieję, że ci co wyjdą na parkiet pokażą siłę psychiczną, a nie oddadzą mecze w szatni. Ewentualnie to Stephane musi być czujny i robić zmiany w odpowiednim czasie.
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: majka86 »

luk_m5 pisze:
Basil pisze:Jeszcze a propos gwizdów na Rosjan - Chtiej paraduje na pro-putinowskich paradach a potem mówi, że występował tam w imieniu drużyny złotych medalistów olimpijskich, Spirydonow obraża nas na Twitterze, ale nie, nie gwiżdżmy - nic się nie stało! :D

Gdybyśmy byli drużyną silną psychicznie, która polega wyłącznie na własnej grze to myślę, że bylibyśmy w stanie z tej grupy wyjść ale mam spore obawy o rześki stan naszych umysłów. I tak jak napisano - trudno nazwać system system sprawiedliwym gdzie w jednej grupie znajdują się drużyny, które spuściły bęcki tym z drugiej.
Mecz z Rosją będzie z ogromnym podtekstem zarówno politycznym jak i historycznym. I nie wyobrażam sobie aby w hali było grzecznie. Ma być niegrzecznie, niech będą gwizdy większe niż kiedykolwiek
racja, zresztą polityczną poprawnością dla kibiców w tej sytuacji jest zrobienie z ruskich tyłków psychologicznej jesieni średniowiecza, bo Rosja obecnie jest naszym politycznym wrogiem. I to wrogiem agresywnym.

Jest poprawność polityczna i jest frajerstwo. Również chciałabym zobaczyć jakiś piłkarski doping, bo jak Magiera puści Che sera to chyba padnę. Nie wyobrażam sobie również, żeby Polacy (w razie ewentualnego zwycięstwa z Brazylią) ten mecz mieliby odpuścić. Byłabym zniesmaczona.

niestety obawiam się, że wykończy nas terminarz. Dzień wolnego fajny, ale pierwszy mecz z Ruskimi byłby nieoceniony. Z Rosją przy sprzyjających wiatrach, i odpowiednim nastawianiu wygrać możemy, ale nie w razie ewentualnych batów od Brazylii.

Zresztą ten pierwszy mecz z Brazylią jest szalenie istotny. Bo jak dostaniemy cięgie baty, to nawet zwycięstwo w czwartek może nam nic nie dać.

faktem jest, że gramy nierówno. Faktem jest jednak też to, że na poziom naszych 2.5 setów z Iranem chyba jeszcze nikt na tym turnieju nie wskoczył. Nigdy czegoś takiego w ich wykonaniu nie widziałam włączając w to PŚ2011, który bym IMHO najlepszym turniejem w historii współczesnej polskiej kadry. Nie wiem, co to było, czy szczęście, czy przebłyski czegoś więcej, ale jak zagrają takich sześć setów w trzeciej rundzie, to będzie to grupa śmierci, ale nie dla nas ;)
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: PH3N-x »

Wystarczy, że wygramy z kimś z pary Brazylia-Rosja i wtedy mamy ogromne szanse na finał. Bo z Iranem i Francją już na tych mistrzostwach wygraliśmy, a Niemcy są jak najbardziej w naszym zasięgu. Na MŚ'06 też było podobnie. Kluczowa wygrana z Rosją a potem półfinał z Bułgarią, która była spokojnie do ogrania. Więc nie ma tak najgorzej.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: Chal »

Z Iranem to były przede wszystkim pełne gacie rywali.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: hardy »

Nie narzekajcie już tak na PZPS bo zasady losowania III rundy były znane już dawno. Po prostu takich przeciwników przydzielił nam los.
Ja mam do PZPS bardzo duże pretensje że jako gospodarz nie umiał przeforsować utrzymania wsześniejszego regulaminu mistrzostw, a dokładnie zmiana z 14-osobowego składu meczowego na 12-osobowy. Solaris to dupa wołowa i tyle. Widać dla niego najważniejsze nie jest odniesienie sukcesu przez reprezentację Polski, a jak najlepsza ocena mistrzostw przez FIVB, a co za tym idzie odpowiednie premie $$.

Co do obecności Nowakowskiego w składzie to zrozumiem ją jedynie jeśli bark Możdżonka faktycznie mógłby nie wytrzymać całego spotkania.

W tym składzie personalnym i formie sportowej osiągnęliśmy już maksimum, przy czym można pozycję poprawiać jeszcze o jedno miejsce.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: compact »

Jakby nasze killer floty chodziły, to Ruscy mogą mieć problem, mają turbo chimeryczne przyjęcie.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: compact »

hardy pisze:Nie narzekajcie już tak na PZPS bo zasady losowania III rundy były znane już dawno. Po prostu takich przeciwników przydzielił nam los.
Chyba właśnie nie były. Dopiero wczoraj wieczorem Mielewski napisał na twitterze, że jednak wszystkie ustalenia z tego drukowanego przewodnika MŚ są nieaktualne i będzie normalne losowanie z puli 4 zespołów.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: maciek77 »

Chal pisze:Z Iranem to były przede wszystkim pełne gacie rywali.
oczywiście, w dodatku nasi grali słabo, nie zagrywali, nie atakowali... to Iran nam wygrał dwa pierwsze sety :o
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: Chal »

Najlepszy rozgrywający na świecie kiwa, będąc w drugiej linii, to pewnie też wina bardzo dobrej (tego nie odbieram) gry Polaków?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: majka86 »

Chal pisze:Z Iranem to były przede wszystkim pełne gacie rywali.
Iran miał pełne gacie i dlatego tak zagrywaliśmy? :] :] :]

graliśmy na tym turnieju kaszanę straszną, ale zdarzyło nam się grać też siatkówkę bajeczną. Nie wiem, może nigdy w życiu już tak nie zagrają, ale te 2 sety należy im oddać ;)
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: compact »

Chal pisze:Najlepszy rozgrywający na świecie kiwa, będąc w drugiej linii, to pewnie też wina bardzo dobrej (tego nie odbieram) gry Polaków?
Tam szło lańsko na gołą dupę. :)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: maciek77 »

Chal pisze:Najlepszy rozgrywający na świecie kiwa, będąc w drugiej linii, to pewnie też wina bardzo dobrej (tego nie odbieram) gry Polaków?
wszystko było wynikiem świetnej gry naszych...
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: majka86 »

Chal pisze:Najlepszy rozgrywający na świecie kiwa, będąc w drugiej linii, to pewnie też wina bardzo dobrej (tego nie odbieram) gry Polaków?
opinia kontrowersyjna, ale nawet zakładając że masz rację, to jest to wynik nieogrania w meczach o stawkę i olbrzymiej presji Polaków od samego początku. Irańczycy pękli, bo Polacy ich zmasakrowali. To jak główki wytrzymują świadczy o zespole, dopóki tego nie opanują są średniakiem na poziomie naszej kadry sprzed 2006 r.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: maciek77 »

przypomni ktoś kto transmitował MŚ 2002? TVP?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: Chal »

compact pisze:
Chal pisze:Najlepszy rozgrywający na świecie kiwa, będąc w drugiej linii, to pewnie też wina bardzo dobrej (tego nie odbieram) gry Polaków?
Tam szło lańsko na gołą dupę. :)
No właśnie o to chodzi. Jak Irańczycy się w trzecim secie założyli nowe, czyste majty (choć musieli im w tym pomagać sędziowie), to lańsko się skończyło.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: grzegorzg »

Chal pisze:Z Iranem to były przede wszystkim pełne gacie rywali.
Abstrahując od aspektów sportowych, czy własnie o to nie chodzi w rywalizacji, kto pęknie, a kto nie, i to nie tylko w siatkówce ? ;) Nie zawsze wygrywa silniejszy.
Nie wiem czy pamiętacie, ale któryś z zawodników z druzyny Wagnera wspominał o jego słowach : " Jak któryś powie pierwszy cześć (ruskim), to przy... " O zwycięstwo można zatem walczyć na róznych płaszczyznach.
majka86
Posty: 753
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: majka86 »

PH3N-x pisze:Wystarczy, że wygramy z kimś z pary Brazylia-Rosja i wtedy mamy ogromne szanse na finał. Bo z Iranem i Francją już na tych mistrzostwach wygraliśmy, a Niemcy są jak najbardziej w naszym zasięgu. Na MŚ'06 też było podobnie. Kluczowa wygrana z Rosją a potem półfinał z Bułgarią, która była spokojnie do ogrania. Więc nie ma tak najgorzej.
jedno zwycięstwo może nie wystarczyć
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
mirek0490
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2009, o 12:58
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: mirek0490 »

Drużyny z 2 i 3 miejsc powinny być losowane osobno. Czyli my nie powinniśmy trafić na Rosje a Niemcy na Iran. Przecież założenie było takie by każdy mecz był o coś, a według tego co teraz, nie jest ważne czy jest się 2 i 3, a przecież chyba logicznie patrząc lepiej być drugi niż trzeci. Teraz mamy w jednej grupie dwie drużyny z 3 miejsc, a w drugiej dwie z 2 miejsc. Jeszcze prościej było by gdyby losowanie dotyczyło tylko 3 miejsc. Czyli my z Brazylią, a Rosja z Francją plus losowanie trzeciej drużyny.

Wiem, że trochę marudzę, ale uważam że teraz jest niesprawiedliwe i nie chodzi mi o nazwy drużyn, tylko że na podstawie dotychczasowych wyników jedna grupa jest mocniejsza, a można było by to zminimalizować gdyby zrobiono tak jak napisałem :D
JustVolleyball
Posty: 165
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:22
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: JustVolleyball »

PH3N-x pisze:Wystarczy, że wygramy z kimś z pary Brazylia-Rosja i wtedy mamy ogromne szanse na finał. Bo z Iranem i Francją już na tych mistrzostwach wygraliśmy, a Niemcy są jak najbardziej w naszym zasięgu. Na MŚ'06 też było podobnie. Kluczowa wygrana z Rosją a potem półfinał z Bułgarią, która była spokojnie do ogrania. Więc nie ma tak najgorzej.
I co z tego, że wygraliśmy z Iranem i Francją?

Każdy jest w zasięgu, bo tutaj nikt się jakoś szczególnie nie wyróżnia. Gdyby Francuzi byli bardziej stabilni to według mnie mogliby tu spokojnie zgarnąć złoto. Ale, że mają lekko zryte łby to może być różnie.

Szansy na zwycięstwo upatrywałbym raczej w meczu z Ruskimi. Oni już przed przyjazdem na MŚ nie wydawali się wcale tacy mocni jak na poprzednich imprezach.
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: bakek »

Drużyny z odpowiednich miejsc w grupie z fazy II powinny być dolosowane do grup, ale cóż, jest jak jest. W ekstremalnym przypadku może się okazać, że ogramy Brazylię 3:2 i nie awansujemy, a Niemcy ograją Francję za 3 pkt i będą w czwórce.

Ja też szans na zwycięstwo upatrywałbym z Rosją, szczególnie ze względu na ich problemy kadrowe. Myślę, że jest jakieś 50% szans na taki obrót sprawy jak zwycięstwo z Rosją.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: Elgarten »

Dalej jestem zły na to losowanie, ale teraz parę słów na chłodno.
dreamer pisze: Co niby jeszcze organizatorzy mieli zrobić? Oszukiwać i robić system pod naszych? Robić system uczciwy dla silnych?
Tak jak napisał Klugenhammer zwykłe ćwierćfinały, gdzie zwycięzca grupy gra z 4 drużyną drugiej grupy. Tak dużo wymagamy ??? W niemal każdym sporcie reguły są proste i czytelne, tylko w siatkówce zawsze trzeba zrobić tysiąc udziwnień czy to w rozgrywkach klubowych czy reprezentacyjnych.

Co do naszej grupy, na papierze Brazylia jest najmocniejsza, a my powalczymy o 2 miejsce z Rosją. Niby u Canarinhos jest kontuzjowany Wallace, ale coś mi mówi że postawią go na nogi już na wtorek. Jeśli chodzi o Rosję...tak sobie myślę, że trudno sobie wyobrazić bardziej dogodny moment na pokonanie sąsiadów zza wschodu. Mamy naszą publiczność(atmosfera na pewno będzie gorąca), mamy jednak ten dzień przerwy przed meczem z nimi i przede wszystkim Woronkow ma bardzo duże problemy ze składem. Przypomnę tylko, że kontuzje wykluczyły Werbowa, Michajłowa i Siwożeleza. Trójkę świetnych zawodników. Teraz problemy ma Pawłow(ciekawe czy wróci do gry), groźnie wyglądającego urazu doznał Moroz. Mało kto został z tej świetnie funkcjonującej maszyny z Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Taktyka...wszystkie floty w Savina. Jest to najsłabiej radzący sobie przyjmujący z takim rodzajem serwisu. Ważne, żeby była to zagrywka tuż nad siatką, bo Siergiej stara się często przyjmować na palce. Jeśli będzie zmuszony przyjmować dyszlem, to nasze szanse wzrastają. Najważniejsze to ograniczyć do minimum celowanie w libero. Jak wyeliminujemy Savina, to potem trzeba się przerzucić na Ilinycha lub Spiridonowa. Birjukow dobrze przyjmuje, ale jeśli ma takie problemy z atakiem jak na Memoriale Wagnera, to nie dziwię się że tyle czasu spędza w kwadracie. To nie są jacyś nadludzie, ważne żeby Polacy wyszli na parkiet z pełnym przekonaniem że wygrają z przeciwnikiem.
majka86 pisze:
Chal pisze:Najlepszy rozgrywający na świecie kiwa, będąc w drugiej linii, to pewnie też wina bardzo dobrej (tego nie odbieram) gry Polaków?
opinia kontrowersyjna, ale nawet zakładając że masz rację, to jest to wynik nieogrania w meczach o stawkę i olbrzymiej presji Polaków od samego początku. Irańczycy pękli, bo Polacy ich zmasakrowali. To jak główki wytrzymują świadczy o zespole, dopóki tego nie opanują są średniakiem na poziomie naszej kadry sprzed 2006 r.
Zgadzam się, a tak w ogóle bardzo dawno Cię tutaj nie widziałem ;) .
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: hardy »

compact pisze:
hardy pisze:Nie narzekajcie już tak na PZPS bo zasady losowania III rundy były znane już dawno. Po prostu takich przeciwników przydzielił nam los.
Chyba właśnie nie były. Dopiero wczoraj wieczorem Mielewski napisał na twitterze, że jednak wszystkie ustalenia z tego drukowanego przewodnika MŚ są nieaktualne i będzie normalne losowanie z puli 4 zespołów.
Mielewski to żadna wyrocznia, tak samo jak w przewodniku też ktoś mógł błędnie napisać. Ja czytają zasady ułożenia terminarza widziałem go w takiej formie w jakiej został zastosowany. Dlatego żadnego zdziwienia nie miałem.
mirek0490 pisze: Drużyny z 2 i 3 miejsc powinny być losowane osobno. Czyli my nie powinniśmy trafić na Rosje a Niemcy na Iran. Przecież założenie było takie by każdy mecz był o coś, a według tego co teraz, nie jest ważne czy jest się 2 i 3, a przecież chyba logicznie patrząc lepiej być drugi niż trzeci.
Mylisz się. Założeniem losowania miało być uniknięcie podkładania się by uniknąć wpadnięcia na mocniejszego przeciwnika. Przy Twoim założeniu mogła by być taka sytuacja że taka Rosja przed ostatnią kolejką byłaby na 3 miejscu i nie miałaby już szans na wskoczenie wyżej ani spadnięcie niżej. Wtedy kombinująca drużna wolałaby zająć również 3 miejsce, a nie walczyć o 2.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: akukuk »

Ola Piskorska ‏@OlaPiskorska 2 godz.
Nieoficjalnie z #TeamRussia Moroz tylko lekko podkręcił staw skokowy, żadnych poważnych i trwałych uszkodzeń, a Pawłow ma grać w 3 rundzie.
Więc chyba ta Rosja nie będzie aż tak osłabiona, jak przypuszczano.
ciacho23
Posty: 952
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: ciacho23 »

Chal pisze:Najlepszy rozgrywający na świecie kiwa, będąc w drugiej linii, to pewnie też wina bardzo dobrej (tego nie odbieram) gry Polaków?
Widocznie taki z niego najlepszy rozgrywający :]
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - III runda

Post autor: maciek77 »

akukuk pisze:
Ola Piskorska ‏@OlaPiskorska 2 godz.
Nieoficjalnie z #TeamRussia Moroz tylko lekko podkręcił staw skokowy, żadnych poważnych i trwałych uszkodzeń, a Pawłow ma grać w 3 rundzie.
Więc chyba ta Rosja nie będzie aż tak osłabiona, jak przypuszczano.
kontuzja Moroza wyglądała fatalnie, wątpię żeby był gotowy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”