ME 2021 siatkarzy

bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: bono »

Fajnie że za chwilę zaczyna się + L i kończy ten smutny czas reprezentacji.
Reprezentacji która mając taki potencjał jest największą przegraną ostatnich kilkudziesięciu lat.Jest synonimem wykastrowanych loserów.
Niestety pyszałkowość belgijskiego p.jaca została ukarana.Oby nigdy te czasy nie wróciły.
Czas na zmiany.Zakopmy to.Jeżeli to ma pomóc polskiej siatkówce - Świder przejmij stery!
Jeszcze będzie dobrze...ale z innymi ludźmi...
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
meduza123
Posty: 348
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: meduza123 »

Diomedea pisze: 18 wrz 2021, o 21:00
Indyk AZS Ol pisze: 18 wrz 2021, o 20:38
compact pisze: 18 wrz 2021, o 20:28 Drzyzga nie grał w sumie najgorzej, ale ile jeszcze możemy liczyć, że taką prostą i niedokładną grą ugramy coś poważnego? Jednak element zaskoczenia robi swoje w rozegraniu i ten, kto odważy się zaryzykować,wychodzi na plus.
Ja mimo wszystko postawiłbym na młodych szalonych rozgrywających brakuje nam takiego Tuanigi a już na bank odstawiłbym przereklamowanego Łomacza i postawił na jednego z tej 3 którą podałem wyżej w Chicago Komenda zagrał super turniej wiem to było kilka lat temu ale grał super mecze myślę że Janusz i Firlej też daliby radę tylko trzeba dać im szansę zagrania nawet kilku meczy towarzyskich czy LN.
Troche ciezko stawiac na poczatkujacego rozgrywajacego, ktory nie zagral zadnego meczu w LM, nie zagral nic na poziomie miedzynarodowym, a w meczach PlusLIgi zmieniaja go takie tuzy jak Nowosielski.
Mysle, ze para Janusz/Fabian w zupelnosci wystarczy. Fabie bedzie mial wiecej motywacji do pracy.
No i pora poukladac zespol. Niestety w przyszlym roku MS, wiec pisanie o odpoczynku od repry dla Leona i Kurka to troche abstrakcja. A moze nalezaloby.
Pytanie czy Kurek będzie jeszcze chciał grać w kadrze. Nowy trener powinien mieć jasną koncepcję na rozegrani i atak, mówię to w kontekście Paryża. Nie możemy być pewni, że Kurek da radę w wieku 36 lat - musimy mieć opcję drugą w pełni przygotowaną (ograną). I tu mam problem, bo nie widzę kandydata odpowiedniego....

Paradoksalnie na rozegraniu Fabian dzisiaj za zawalił, nie miał przyjęcia do gry kombinacyjnej. Pewnie Fabian siłą rzeczy zostanie w kadrze, ale zgadzam się, że trzeba będzie ogrywać kogoś młodszego.
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: krzychszp »

BuenoSausage pisze: 18 wrz 2021, o 21:26 W sumie - skoro drużyna z potencjałem kadrowym na miarę 3. - 4. miejsca Plusligi wygrała Ligę Mistrzów, to dlaczego drużyna na miarę 5. - 6. miejsca Plusligi nie miałaby zagrać w finale Mistrzostw Europy?

Ale Słowenii raczej nie przejdą.
to offtop ale Zaksa w poprzednim sezonie to był przecież faworyt plusligi
Mateja
Posty: 1090
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Mateja »

Tyle stron o Polakach, którzy [niecenzuralne] IO 1,5 miesiąca temu a zaraz z rowerka spadną Serbowie, dla których ME to w tym roku docelowa impreza. Szkoda, że nie udało im się osiągnąć optymalnej formy. A Włosi grają po prostu swoje.
Streeter
Posty: 7438
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Streeter »

Bartosz Kurek o wspaniałym królu, który przedłużył mecz: "Bylibyśmy już dawno pod prysznicem, gdyby nie to, że w tamtym momencie Michał to wziął na swoje barki."

Może gdyby pobił tego Urnauta, to by się naładowali na tie break?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: BuenoSausage »

Ten sezon doskonale pokazuje, że obecnie w siatkówce ważniejsza od mocnych nazwisk i indywidualności jest drużynowość.

LM wygrywa Zaksa.
IO wygrywa Francja.
ME wygrywa Słowenia lub młodzi Włosi (raczej Serbia out).
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2021, o 21:43 przez BuenoSausage, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: hardy »

Już kiedyś Kubiak po przegranych play-offach z Zaksą powiedział że "przegrała drużyna lepsza". W sumie teraz też tak może powiedzieć.
Awatar użytkownika
Por.Columbo
Posty: 128
Rejestracja: 10 lis 2018, o 16:51
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Por.Columbo »

Diomedea pisze: 18 wrz 2021, o 21:00
Indyk AZS Ol pisze: 18 wrz 2021, o 20:38
compact pisze: 18 wrz 2021, o 20:28 Drzyzga nie grał w sumie najgorzej, ale ile jeszcze możemy liczyć, że taką prostą i niedokładną grą ugramy coś poważnego? Jednak element zaskoczenia robi swoje w rozegraniu i ten, kto odważy się zaryzykować,wychodzi na plus.
Ja mimo wszystko postawiłbym na młodych szalonych rozgrywających brakuje nam takiego Tuanigi a już na bank odstawiłbym przereklamowanego Łomacza i postawił na jednego z tej 3 którą podałem wyżej w Chicago Komenda zagrał super turniej wiem to było kilka lat temu ale grał super mecze myślę że Janusz i Firlej też daliby radę tylko trzeba dać im szansę zagrania nawet kilku meczy towarzyskich czy LN.
Troche ciezko stawiac na poczatkujacego rozgrywajacego, ktory nie zagral zadnego meczu w LM, nie zagral nic na poziomie miedzynarodowym, a w meczach PlusLIgi zmieniaja go takie tuzy jak Nowosielski.
Mysle, ze para Janusz/Fabian w zupelnosci wystarczy. Fabie bedzie mial wiecej motywacji do pracy.
No i pora poukladac zespol. Niestety w przyszlym roku MS, wiec pisanie o odpoczynku od repry dla Leona i Kurka to troche abstrakcja. A moze nalezaloby.
Vincicia na ławkę wysłał taki magik jak Kędzierski i co z tego wynika? Jeżeli Firlej będzie miał dobry sezon w Olsztynie, to jak najbardziej powinien wskoczyć do kadry. Nie cierpię w sporcie gry za zasługi, nietykalności poszczególnych zawodników, dlatego w tym sezonie straciłem już kompletnie zainteresowanie kadrą. Możemy z przekonaniem mówić, że skoro Kurek dzisiaj nie dał rady, to taki Butryn spaliłby się przed meczem i nic by nie pokazał, ale nie będziemy tego wiedzieć, jeżeli nigdy nie dostanie szansy, a pewnie jej nie dostanie. Jestem przekonany, że w uczciwej rywalizacji w klubie Butryn wygrałby rywalizację ze Sternem, więc skoro Stern się nadaje i kolejny raz zatapia naszych „galaktikos", to dlaczego skreślamy np. Butryna? Pisałem to już kilkukrotnie, ale do wielu wciąż to nie dociera, ten mityczny „poziom międzynarodowy" nie różni się specjalnie od plusligowej rutyny. Może zabrzmi to jak herezja, ale Słowenia tym samym składem którym ograła dzisiaj Polskę, jutro gdyby stanęła do ligowej potyczki np. z Treflem, czy Ślepskiem mogłaby przegrać, a na pewno nie byłoby widać wyraźnej różnicy poziomów.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Aranger »

No coś wspaniałego jak gra ten włoski młokos, 11/12 w ataku od początku drugiego seta, a ile w tym skończonych sytuacyjnych... Ale nie wystarczyło, bo obudził się Atanasijevic u Serbów.
kontrowersyjny
Posty: 96
Rejestracja: 13 cze 2021, o 10:02
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: kontrowersyjny »

Streeter pisze: 18 wrz 2021, o 21:37 Bartosz Kurek o wspaniałym królu, który przedłużył mecz: "Bylibyśmy już dawno pod prysznicem, gdyby nie to, że w tamtym momencie Michał to wziął na swoje barki."

Może gdyby pobił tego Urnauta, to by się naładowali na tie break?

Streeter
Niech już wracają do tej Azji :]
Diomedea
Posty: 4507
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Diomedea »

Vincicia na ławkę wysłał taki magik jak Kędzierski i co z tego wynika?
Wynika z tego, ze tam bylo za duzo cudzoziemcow, by wpuscic Sandera i Pryku wykombinowal, ze da sie i z Kedzierskim. Czasem sie dawalo, czasem nie.

Chyba ktos tu nie zawsze oglada zawodnikow o ktorych mowa. Firlej potrzebuje byc zastapiony w meczach bez presji na dole tabeli. To co wczoraj momentami gral z TJ to byl badziew totalny.
Fabie to na wyzszym poziomie gral jak byl w Czestochowie na poczatku kariery.

Nie da sie stawiac na 3 na raz niedoswiadczonych rozgrywajacych.
Najlogiczniejsze jest zostawienie Fabiana i dowolanie mu najmocniejszego konkurenta. Trzeba tez zwrocic uwage, ze pod troche inna presja bedzie gral Janusz a pod inna Firlej czy Komenda.

Co do analiz @Wysokiego jesli chodzi o gre z Leonem i bez, wydaje mi sie ze maja one slaba strone. Bowiem bierze on pod uwage glownie rozklad ataku (w calosci). Natomiast mysmy mieli znacznie lepsza gra blok/obrona i rodzilo nam sie z tego sporo kotr, ktore konczylismy (moze i na dwie wieze)
Przyjecie chyba tez lepsze, bo wtedy jeszcze szlo wiecej flotow, ktore Szalupa przyjmowal OK. Zreszta Szalpuk tez dobrze blokowal i lepiej od Leona bronil. Moze po prostu bronil lepiej od Leona majacego do ataku 60 pilek na mecz?
W kazdym razie nasza gra defensywna mocno ucierpiala. Ona prawie przestala istniec.
Pewnie czesciowo przestala istniec, bo przestal grac Kubi i slabo gra Zator.

Zreszta problem moze rozwiazac sie sam. Tzn wobec stopniowego spadku mozliwosci Kurka, jednym z logicznych posuniec jest przestawienie Leona.

Coz, troche szkoda. Daleko nie bylo w tym drugim secie.
Ale wychodzi na to, ze ci co proponowali gre nasza mlodzieza mieli troche racji. Lanie by bylo, ale zobaczylibysmy na co ich stac. I trener musialby popracowac koncepcyjnie, co pewnie dobrze by mu zrobilo.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2021, o 22:22 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: bono »

Jeszcze wracając do meczu - czuję się jakby ktoś mnie opluł
Pompowanie balona,pełna hala,prowokacyjne wypowiedzi Heynena,żenująca pomyłka hymnu Słowenii, kolejna żenada Kubiaka pod siatką i po meczu - to nie mogło się udać - "pycha kroczy przed upadkiem".Wstyd mi czasami z jakiego kraju pochodzę...😔
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: PH3N-x »

BTW jak w innych krajach postrzegany jest Kubiak i te jego zachowania? Bardziej jak Spirydonov czy tak jak u nas jak wielki kapitan i przywódca?
Szary Wilk
Posty: 8040
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Szary Wilk »

Ja pisalem przed sezonem, że kadra przegra Igrzyska, bo zapomni, że są mistrzami i będą polegać tylko na Leonie, t byłem obiektem drwin. I co?


Dla mnie Heynen zaprzepaścił największą szansę w historii. Nie będziemy mieć już drigiej takiej kadry.

Kubiak nie zagrał ani jednego dobrego meczu na ME. Nawrt z Finlandia mial chyba 45 peoc, a tak wszystko na mniej niż 40. Przyjęcie tez kiepskie. Na Igrzyskach to samo


Drzyzga to parodia rozgrywającego, ponprostu dno, Ropert go nakrywa czapką jak amatora
Diomedea
Posty: 4507
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Diomedea »

PH3N-x pisze: 18 wrz 2021, o 22:12 BTW jak w innych krajach postrzegany jest Kubiak i te jego zachowania? Bardziej jak Spirydonov czy tak jak u nas jak wielki kapitan i przywódca?
Ja nie wiem jak gdzie indziej. We Francji jak Spirik.

Bez przesady z tym Fabianem. Zle nie zagral. Moze zechciej porownac co zagral Grzesiek Lomacz. Fabie musi miec konkurencje.

Ropert gral z lepszego przyjecia podejrzewam. I jednak konczylo mu 3 skrzydlowych.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2021, o 22:29 przez Diomedea, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Kicu »

Szary Wilk pisze: 18 wrz 2021, o 22:18Dla mnie Heynen zaprzepaścił największą szansę w historii. Nie będziemy mieć już drigiej takiej kadry.
Przesadzasz. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy utrzymali ten poziom, a może nawet wskoczyli wyżej. Zresztą już po MŚ 2014 był "płacz", że tylu zawodników kończy kariery i choćby na ataku będzie dziura.

Zabawna historia z tymi Włochami. Reprezentacja, która rzekomo nie miała kompletnie młodzieży i bazowała na wiekowych zawodnikach, nagle osiąga finał ME. I to z trenerem, który został zrównany w Polsce z ziemią za prowadzenie naszej reprezentacji :D .
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Lucarelli »

Fefe to wielki trener i basta, kolejny raz to udowadnia.
Diomedea
Posty: 4507
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Diomedea »

Ale tam nie mial wyjscie, wobec operacji Zajcewa i zmeczenia/rezygnacji Juantoreny. Musial grac mlodzieza.
W koncu nie on te mlodziez wychowal ani zauwazyl.

Mozliwe takze, ze wyciagnal wnioski. Np zmienil cos w systemie treningu. Zreszta u nas tez mlodzi wygladali przy nim dobrze, ale on na wazne mecze wstawial "starych".
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2021, o 22:33 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
Arw165
Posty: 1447
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Arw165 »

Ciekawe, że 2 lata temu za Kubiaka w 3 secie wszedł Śliwka, tym razem wszedł Semeniuk i nie były to złe zmiany. Ale i tym razem Heynen decyduje się wrócić do Kubiaka od 4 seta. Poprzednim razem narzekał, że nie miał Łomacza - tym razem miał... Końcowy wynik ten sam. Nie potrafię zrozumieć dlaczego Kubiak zostaje ściągnięty dopiero jak jesteśmy z 7-8 pkt do tyłu. Jaki to przekaz do kwadratu? "Nie wierzę, że jesteś w stanie pomóc drużynie, masz tylko dać Kubiemu chwilę oddechu". No ale kogoś to dziwi.

Fornal, Semeniuk, Śliwka - niech wracają do klubów, tam się odkuwają i budują pewność siebie. Po dzisiejszym meczu nie wydaje mi się, żeby którykolwiek z nich dostał jutro szansę.

Liczyłam, że zagramy jutro finał z młodymi Włochami. Niestety Włosi zagrają jutro ze Słoweńcami.
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: krzychszp »

Włosi spokojnie jutro mogą to wygrać.
Słowenia jednak najczęściej świetne mecze gra właśnie z nami, tak naprawdę z nami oni grają nawet ponad swój potencjał. Z innymi drużynami już tak dobrze nie jest. Natomiast Włosi cały turniej grają świetnie.

Co do meczu o brąz to trudno powiedzieć , obie drużyny to wielcy przegrani tego sezonu kadrowego. Wygra ten komu mimo wszystko będzie bardziej się chciało.
Szary Wilk
Posty: 8040
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Szary Wilk »

Haha, nie. Spiryk to zwykły troll. On się świetnie bawi, że kogoś wkurza.

Kubiak to frustrat, agresywny w dodatku. On wszystkich nienawidzi, każdym gardzi, wszędzie widzi wrogów. Dla mnie tak toksyczna osoba nie powinna mieć wstępu do reprezentacji, a w tym roku dowiedzisliśmy się, że bez Kubiaka nie ma co grać w siatkówkę XD
SevenUP
Posty: 984
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: SevenUP »

Dla mnie przy negatywnym potencjale jaki mamy na ataku po Kurku, ja widzę Leona tylko na ataku. Mając Semeniuka, Bednorza, Kwolka, Śliwkę, Fornala to nie ma co na siłę się męczyć. Atakującego nie mamy niestety na chwilę obecną na zastępstwo Bartka, a Leon na przyjęciu bardzo nas ogranicza nawet jak swoje zagra.
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: kaede »

Nie wiem, czy ktoś oglądał studio polsatu, ale Papa D reaguje alergicznie na samo słowo "rozgrywający". Na koniec programu się po prostu obraził :] jestem bardzo ciekawa, kiedy w Polsacie ktoś doda 2 do 2 i przestanie go brać jako eksperta po porażce w meczu, w którym grał jego syn.
Diomedea
Posty: 4507
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Diomedea »

Coz, jednak nie rozgrywajacy nam przegral ten mecz.
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: kamil1999 »

krzychszp pisze: 18 wrz 2021, o 22:41 Włosi spokojnie jutro mogą to wygrać.
Słowenia jednak najczęściej świetne mecze gra właśnie z nami, tak naprawdę z nami oni grają nawet ponad swój potencjał. Z innymi drużynami już tak dobrze nie jest. Natomiast Włosi cały turniej grają świetnie.

Co do meczu o brąz to trudno powiedzieć , obie drużyny to wielcy przegrani tego sezonu kadrowego. Wygra ten komu mimo wszystko będzie bardziej się chciało.
Nie wydaje mi się. Mają zbyt młody zespół by udźwignąć presję finału. Choć może się zdziwię. O ile w meczu Słoweńców z Polakami to faworytem była dla mnie Polska tak w meczy Słoweńców z Włochami, Słowenia. Ta drużyna dojżała do sukcesu. Poza tym naprawdę na niego zasługują. Od lat grają bardzo fajną siatkówkę i wywalczyli sobie miejsce w czołówce mimo tego, że od lat w tej czołówce znajdowały się inne zespoły a oni byli nawet nie drugim a trzecim planem tak przed 2015. Ta grupa zawodników, to pokolenie siatkarzy wniosło sporo dobrego do siatkówki i to ostatnia szansa by wywalczyli mistrzostwo bo za kolejne dwa lata Urnaut, Pajenk i Vincić będą już powoli odchodzić na emeryturę pewnie. Mam wrażenie, że ten sezon siatkarski jest takim sezonem zwieńczeń. Tak Zaksa zasłużyła na medal LM bo gdy inni stawiali na fizykę to oni stawiali na organizację, taktykę i technikę czym zdominowali Polską ligę i przeciwstawiali się nieraz skutecznie czołówce europejskiej. Ta LM była ostatnią szansą dla tej Zaksy a tym samym idealnym zwieńczeniem tej drużyny. Podobnie jest z Francuzami, którzy wprowadzili bardzo barwną siatkówkę z grą kombinacyjną i dużą ilością obron. Taka była Francja Tillie i cieszę się, że w ostatnim meczu z Tilie na ławce, zwieńczyła to takim sukcesem. Należało im się złoto jak mało komu. No i dla Słowenii to złoto ME to by była taka kropka nad "i" do tego co zrobiła ta grupa zawodników przez ostatnie lata.
Szkoda, że byłem w pracy i nie widziałem tego meczu bo sądząć po tych setach na przewagi to musiało być "meczycho".
Polak96
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2021, o 12:01
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Polak96 »

Nie wiem, jak chcecie to mnie hejtujcie

Podczas gdy większość lubi winić Drzyzgę / Kubiaka, czy też, po tym meczu, Kurka, ja kompletnie nie rozumiem fenomenu Wilfredo "Messiego siatkówki" Leona.

Czasem się zastanawiam, że to może moja wina, że jestem do niego uprzedzony, że za wiele od niego wymagam, ale do jasnej ciasnej, wszyscy "eksperci" jak jeden mąż trąbią o istnym arcygeniuszu tego gracza, porównują do najlepszych zawodników w historii, przed jego dołączeniem słyszeliśmy jak to kompletnie odmieni grę naszej drużyny, gość występuje chyba we wszystkich siatkarskich reklamach.. Tymczasem co? Tymczasem nie dość, że niczym konkretnym nie wyróżnia się na tle topowych atakujących na świecie (ostatnio chyba nawet Nimir go doścignął), tak i na tle naszej druźyny bardzo często prezentuje się przeciętnie. W ataku nierzadko lepiej gra Kurek, na zagrywce Leon raz walnie porządnie, potem trzy razy w aut albo siatkę. O jego "doskonałych" kiwkach i grze obronnej nawet nie wspomnę. Tak naprawdę odkąd dołączył do kadry, mial dosłownie kilka meczy w których naprawdę moim zdaniem mógł zaimponować.

Nie chcę zabrzmieć jak jeden z tych, którzy krzyczą, że Leon zabiera miejsce w kadrze Polakom, ale czy naprawdę powinien on mieć zapewnione w niej miejsce za samo nazwisko?
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: PH3N-x »

kaede pisze: 18 wrz 2021, o 23:51 Nie wiem, czy ktoś oglądał studio polsatu, ale Papa D reaguje alergicznie na samo słowo "rozgrywający". Na koniec programu się po prostu obraził :] jestem bardzo ciekawa, kiedy w Polsacie ktoś doda 2 do 2 i przestanie go brać jako eksperta po porażce w meczu, w którym grał jego syn.

Oglądałem live'y na Kanale Sportowym i na yt Tvp sport i jakiejś przesadnej krytyki to tam nie zobaczyłem. Mam wrażenie, że dziennikarze i eksperci są bardzo delikatni w swoich wypowiedziach. To chyba tylko w siatkówce takie rzeczy.
dedede
Posty: 545
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: dedede »

Abstrahując od poziomu naszej gry w wymiarze sportowym i tego jak niewykorzystany został potencjał to mnie niepokoi mentalność tej drużyny. Gdy idzie dobrze, wygrywamy to wszystko fajnie, walka, charaktery. Niestety po porażce nie ma nikogo z graczy( Heynena też) który uderzyłby się w pierś i pokusiłby choćby o namiastkę prawdy. Zdaje sobie sprawę że porażka to nie samobojstwo i nikt się publicznie nie będzie samobiczował ale jednak przydałoby się parę słów szczerej analizy...a u nas po porażkach jest tak: Kubiak obraża się na świat i z nikim nie rozmawia, Drzyzga to taki tumiwisizm, Kurek narzeka na sędziów, Nowakowski ucieka do rodziny, Bieniek mówi że jutro też świeci słońce a Heynen pali karteczki i obwinia słaba grupę..tak to my nigdy nie wyciągniemy konkretnych wniosków i nie wskażemy błędów na których mądry człowiek się powinien uczyć
Streeter
Posty: 7438
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Streeter »

"Finał siatkarskich mistrzostw Europy nie dla Polaków. Podopieczni Vilata Heynena przegrali 1:3 horror ze Słoweńcami. - O porażce zadecydowały dwa elementy - powiedział nasz szkoleniowiec w rozmowie z "Polsat Sport"."

Raz w tym roku zgadzam się z Heynenem. O porażce zadecydowały dwa elementy. Dalej nie czytałem, ale wierzę że mówił o sobie i kapitanie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: krzychszp »

kaede pisze: 18 wrz 2021, o 23:51 Nie wiem, czy ktoś oglądał studio polsatu, ale Papa D reaguje alergicznie na samo słowo "rozgrywający". Na koniec programu się po prostu obraził :] jestem bardzo ciekawa, kiedy w Polsacie ktoś doda 2 do 2 i przestanie go brać jako eksperta po porażce w meczu, w którym grał jego syn.
Nigdy wcześniej nie widziałem żeby Papa złapał takiego focha jak w tym studiu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”