Polska - Dania 2013

hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: hugo »

Arogancja pisze:Siatkówka ma się bronić sama, tylko środków do tego nie ma, bo mecze Polaków będą tylko na Polsacie Sport. Otwarta antena w przypadku ewentualnego półfinału: http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... m-Polsacie.

Cóż, Polsat chyba potwornie rozczarowany jest nie tylko LŚ w wykonaniu Polaków, ale też ME koszykarzy. To, co miało być najlepszą reklamą Tauron Basket Ligi, zawiodło na całej linii. Dziwne w tym jest tylko to, że Jerzy Mielewski pisał w lipcu na tt o dobrych wynikach oglądalności meczów siatkarzy w LŚ, konkretnie: 1 lipca, że spotkanie Polska - Argentyna oglądało 2,5 mln widzów (Paweł Wójcik pisał, że 803 tys. widzów miał ten mecz na Polsacie Sport), a 8 lipca, że końcówkę meczu Polska - USA śledziło ponad 3 mln osób. Pan Kmita coś więc kręci. Cóż, nie pierwszy raz. Szkoda tylko, że w reklamie jesiennej ramówki Polsatu pojawia się Bartosz Kurek. Na razie wygląda na to, że widz Polsatu zobaczyć go może, ale co najwyżej w serwisie sportowym po Wydarzeniach.
Widocznie Kmita mówił o średniej oglądalności a pozostali o peaku.
\
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: majonez »

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: madlark »

Tak będzie mieszkać polska reprezentacja
http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-tr ... oxSportTxt
Spore wrażenie robią małżeńskie łóżka ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

Fiu fiu, elegancko :D Głowa w głowę, nosek przy nosku - tylko nie wiem czy chłopaki będą zadowoleni z małżeńskiego posłania :) Taki Bociek w pokoju z Ruckiem np - toż jak chłop nóżką w nocy wierzgnie to może żebra połamać...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: madlark »

Jutro startują te ME? Bo tu cisza jak makiem zasiał.
Niektórzy mogą jutro zapomnieć włączyć TV :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

madlark pisze:Jutro startują te ME? Bo tu cisza jak makiem zasiał.
Niektórzy mogą jutro zapomnieć włączyć TV :D
No dokładnie, też mnie zadziwia ta cisza. I nie mówię tylko o forum,ale ogólnie o braku tej imprezy w mediach. To dość smutne moim zdaniem. Wystarczy sobie porównać, za przeproszeniem, sraczkę, na jaką Polska cierpiała podczas EURO 2012. Wiem,że piłka nożna to sport nieporównywalnie popularniejszy,ale litości, żeby taka impreza nadeszła ZUPEŁNIE bez echa? Zwłaszcza że - w przeciwieństwie do kopaczy - możemy mieć nadzieję na dobre wyniki...
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: KChudz »

OlaMleko pisze:
madlark pisze:Jutro startują te ME? Bo tu cisza jak makiem zasiał.
Niektórzy mogą jutro zapomnieć włączyć TV :D
No dokładnie, też mnie zadziwia ta cisza. I nie mówię tylko o forum,ale ogólnie o braku tej imprezy w mediach. To dość smutne moim zdaniem. Wystarczy sobie porównać, za przeproszeniem, sraczkę, na jaką Polska cierpiała podczas EURO 2012. Wiem,że piłka nożna to sport nieporównywalnie popularniejszy,ale litości, żeby taka impreza nadeszła ZUPEŁNIE bez echa? Zwłaszcza że - w przeciwieństwie do kopaczy - możemy mieć nadzieję na dobre wyniki...
Problemem jest Polsat skłócony z TVP i TVN, na dodatek z polityką "sama się obroni".
Tak to jest zmonopolizowanie dziedziny, a potem konsumpcja zysków na CP 8-)
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Mateusz1993 »

OlaMleko pisze:
madlark pisze:Jutro startują te ME? Bo tu cisza jak makiem zasiał.
Niektórzy mogą jutro zapomnieć włączyć TV :D
No dokładnie, też mnie zadziwia ta cisza. I nie mówię tylko o forum,ale ogólnie o braku tej imprezy w mediach. To dość smutne moim zdaniem. Wystarczy sobie porównać, za przeproszeniem, sraczkę, na jaką Polska cierpiała podczas EURO 2012. Wiem,że piłka nożna to sport nieporównywalnie popularniejszy,ale litości, żeby taka impreza nadeszła ZUPEŁNIE bez echa? Zwłaszcza że - w przeciwieństwie do kopaczy - możemy mieć nadzieję na dobre wyniki...
Natłok innych zajęć, ale media powinny bardziej to nagłaśniać.
KChudz pisze: Problemem jest Polsat skłócony z TVP i TVN, na dodatek z polityką "sama się obroni".
Tak to jest zmonopolizowanie dziedziny, a potem konsumpcja zysków na CP 8-)
Święte słowa. A do tego, do że meczów naszych nie będzie na otwartym polsacie i tłumacznie słabymi wynikami mnie nie przekonuje. A mówimy przecież o mistrzostwach Europy i to w naszym kraju.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

Nie będzie meczów ME Polaków na Polsacie otwartym? :O Sorry,ale to jest wielki skandal. Tak jak zazwyczaj jestem temu przeciwna, tak w tej sprawie naprawdę powinna być jakaś regulacja legislacyjna
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: madlark »

KChudz pisze: Problemem jest Polsat skłócony z TVP i TVN, na dodatek z polityką "sama się obroni".
Tak to jest zmonopolizowanie dziedziny, a potem konsumpcja zysków na CP 8-)
A gdzie jest Mucha?
Spoty ws. WF z udziałem Możdżonka, Igły pojawiły się w publicznej, a Muchy ws.ME nie dostrzegłem. :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

madlark pisze:
KChudz pisze: Problemem jest Polsat skłócony z TVP i TVN, na dodatek z polityką "sama się obroni".
Tak to jest zmonopolizowanie dziedziny, a potem konsumpcja zysków na CP 8-)
A gdzie jest Mucha?
Spoty ws. WF z udziałem Możdżonka, Igły pojawiły się w publicznej, a Muchy ws.ME nie dostrzegłem. :o
Nie dostrzegłeś, ponieważ nie jest to priorytet polityczny, wizerunkowy, ekonomiczny. Dopóki dziennikarze nie zaczną pytać, to ona się tym nie zajmie.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Mateusz1993 »

OlaMleko pisze:Nie będzie meczów ME Polaków na Polsacie otwartym? :O Sorry,ale to jest wielki skandal. Tak jak zazwyczaj jestem temu przeciwna, tak w tej sprawie naprawdę powinna być jakaś regulacja legislacyjna
Generalnie mecze kadry powinny być na otwartym kanale, ale już rangi mistrzowskiej to obowiązek- z mojej strony koniec na ten temat.
Jutro się rozpoczyna turniej, co można zaobserwować stricte od strony sportowej? Raczej chodz mi o wypowiedzi, wiele (kilka na pewno) reprezentacji sprytnie zrzuca odpowiedzialność wyniku na nas, jakby to sami byli szarymi myszkami.
A wypowiedź Berutto mocno kurtuazyjna, gdzie mówi, o wyjściu z grupy i ćwierćfinale swego zespołu, a my mamy zdobyć medal. Generalnie w ostatnim czasie można sporo opinii przeczytać (zawodników), że Polska zdobędzie, powinna, stać ją na medal. I teraz pytanie czy tak dziennikarze dopytują: Czy Polaków stać na medal? To co odpowie pytany, pewnie. Czy fraza bardziej ogóla, co sądzisz o Polakach? Odpowiedź pewnie ta sama.
Nie to, żebym chciał się zasłaniać- znaczy się szukał zasłony w razie nie powodzenia, ale takie opinie zewsząd są momentami dziwne, zwłaszcza gdy na papierze mocniejsi są od nas i Rosjanie i Włosi, później (jeśli zagra to co potrzeba) my Polacy, ale przecież ostatnio z Bułgarami przegrywamy, a z Francją też. Jedynie z Niemcami jesteśmy na plus w ostatnim czasie.
A przecież z drugiej części drabinki, mocnym kandydatem do półfinału są Serbowie, a o nich się jakoś nie mówi?
Tak po kibicowsku czego oczekuje? Opowiedź prosta- medalu, podium i brąz mnie usatysfakcjonuje, zadowoli. A jeśli znajdziemy się w finale i po drodze w półfinale, pokonamy np. Włochów to będzie to wg. mnie spory sukces i będę bardzo zadowolony, by nie mówić co by było w przypadku lepszego wyniku... no, ale zejdźmy na ziemię najprawdopodobniej najważniejszymi meczami dla nas będą (mam nadzieję, że baraż ominiemy) 4 i 5.

Krótko o grupach:
A:
Strata przez Italię seta będzie niespodzianką, może sensacją? Bukmacherzy również tak uważają, obstawiając ich wygraną w grupie z kursem 1.15. Największe szanse na walkę mają Belgowie i myślę, że po Włochach powinni zająć miejsce w tabeli. Nie wiem czego oczekiwać po Duńczykach, dla atmosfery mistrzostw pewnie lepiej gdyby wyszli z grupy, ale Białorusini wydają się być mocniejsi, chyba, że pomagać będą inne czynniki?
B:
Grupa naszej kadry, o 1 miejsce powinniśmy powalczyć z Francuzami i osobiście spodziewam się ciężkiego boju. Turków i Słowaków nie można lekceważyć, jednak nie oszukujmy się trzeba z nimi wygrać.
C:
Mimo, że bez mocarzy to grupa ciekawa. Faworytem są Serbowie, ale nie są oni aż na tyle mocni by któraś z drużyn nie spróbowała powalczyć o zabranie im pierwszego miejsca w grupie, najsilniejsza wydaje się być Holandia, ale wobec niektórych obserwacji na czarnego konia może wyrosnąć Słowenia m.in. ze Sketem/Gasparinim, Urnautem i Cebuljem w składzie. Mimo wszystko wytypowałbym, że Finowie nie przejdą dalej, od pamiętnego 4 miejsca, a później odejścia Berutto ta drużyna zalicza regres.
D:
Grupa śmierci, ale i tak faworyt jest jeden, bo ciężko sobie wyobrazić by Rosjanie jej nie wygrali, choć kto wie? Bułgarzy z Sokolovem są mocni, choć akurat Rosjanie z Bułgarami sobie radzą. Niemcy? Jeśli wszystko im zagra, to skrzydła w postaci Grozera, Fromma i Kaliberdy wyglądają co najmniej mocno. Czesi wydają się być przy takich zespołach kopciuszkiem, ale będą walczyć.

A tak ogólnie, ciekaw jestem czy Rosjanie przełamią klątwe Mistrzostw Europy czy jednak nie i znowu ktoś złoto sprzątnie im sprzed nosa, teraz wydaje się, że powinni zgarnąć, ale Włosi i oby Polacy będą szukali zwycięstwa.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: hugo »

O Strefie Kibica w Gdańsku:
Jednocześnie te mecze może oglądać tysiąc kibiców. Taka sama liczba osób będzie miała w tym samym czasie okazję skorzystania z oferty gastronomicznej.
źródło http://www.polsatsport.pl/siatkowka/me- ... jt2T9K8D9k

Na MŚ pewnie dużo większe te Strefy nie będą. Przechwałki o Strefach jak z Euro 2012 to były zwykłe przechwałki.
\
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

Finał ME na stadionie w Danii - jak im to wyjdzie to jestem ciekaw :)
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: luck191 »

http://www.sport.pl/siatkowka/1,85054,1 ... tasi_.html
Przedpełski uważa,że spotkamy się w ćwiartce z Francją,moim zdaniem Bułgaria jest bardzo lekceważona,dla mnie oni mogą zdobyć nawet srebrny medal
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: madlark »

Ponad 160 krajów wykupiło prawa do transmisji meczów ME 2013 w Danii i Polsce.
:o
Liczba lekko mnie zaszokowała.
http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/3 ... ym-swiecie
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

Wow, świetny marketing ktoś prowadził skoro udało się transmisje do tylu krajów sprzedać :)
I teraz cały świat zobaczy jak wspaniały jest u nas doping. Szkoda tylko, że finały będą w Danii rozgrywane...
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: radek0389 »

Polsat to prywatna firma, która ma generować zyski. Dla nich bardziej rentowne będą transmisje kodowane, więc tak też robią, czysty biznes. Pretensje można mieć do polskiego związku (lobbing w ministerstwie), że nie ma żadnej regulacji odnośnie transmisji do tej rangi imprez lub do TVP, że w imię misji społecznej nie wykupiła praw transmisyjnych.
Brak reklamowania ME w mediach wszelakich świadczy tylko o tym, że i PZPS i polsat zadowala się grupą "starych" siatkarskich fanów, nowych zdobyć nie potrzebują. Każdy kibic od x miesięcy wie kiedy i gdzie odbędą się mecze a reszta nie ma skąd się nawet dowiedzieć. Dla mnie dziwne, choćby krótkie spoty na otwartym polsacie poszerzyłyby grono uświadomionych.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

radek0389 pisze: Brak reklamowania ME w mediach wszelakich świadczy tylko o tym, że i PZPS i polsat zadowala się grupą "starych" siatkarskich fanów, nowych zdobyć nie potrzebują. Każdy kibic od x miesięcy wie kiedy i gdzie odbędą się mecze a reszta nie ma skąd się nawet dowiedzieć. Dla mnie dziwne, choćby krótkie spoty na otwartym polsacie poszerzyłyby grono uświadomionych.
Jerzy Mielewski ‏@Mielewski 18 wrz

@MarcelkaKaa @a_brzozowski TVP wychodzi z zalozenia ze nie bedzie promowac towru konkurencji choc to publiczna TV,podejscie powinno byc inne

Ale nagłośnienie takiej imprezy faktycznie jest słabe, Polsat jakieś szczątkowe spoty puszcza - słabo medialnie :)
krzysiek1976
Posty: 31
Rejestracja: 9 mar 2013, o 15:20
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: krzysiek1976 »

Jakaś straszna mielizna z tymi M Europy jak my chcemy by potęgą jeśli chodzi o siatkówkę..jak mamy imprezę u siebie i robimy strefę kibica na 1000 osób, puszczamy jeden tramwaj nie wiadomo kiedy i gdzie, a pan prezes twierdzi że siatkówka sama się obroni.

Byłem tydzień temu w gdańsku i widziałem na latarniach małe plakaty dotyczące EuroVolley
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: figol »

luck191 pisze:Przedpełski uważa,że spotkamy się w ćwiartce z Francją,moim zdaniem Bułgaria jest bardzo lekceważona,dla mnie oni mogą zdobyć nawet srebrny medal
A kto zdobędzie złoty ??
poznasz głupiego po czynach jego
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: luck191 »

Zakładam,że Rosjanie
krzysiek1976
Posty: 31
Rejestracja: 9 mar 2013, o 15:20
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: krzysiek1976 »

a na jakiej to podstawie wszyscy wnioskuja ze rosja bedzie mistrzem europy?
przeciez memoriale r wagnera dostali bencki od zespolu ktory nawt nie zakfalifikowal sie do ligi swiatowej
a nie wspomne ze wszczesniej przegrali z iranem
a to ze grali inna 6 wejsciowa niz normalnie to ich problem.
w meczu z holandia nawet pan ,,sympatyczny,, spyrydono wszedl po to zeby uratowac wielka rosje co i tak nic nie zmienilo.
bo i tak przegrali gładkie 3-0
oczywiscie ktos moze powiedziec ze to jest turniej towarzyski, ale to nie ma zadnego znaczenia bo i tak kazdy w tym turniju chce sie zaprezentowac jak najlepiej
10 lat temu nie wyobrazam sobie zeby taka brazylia przegrywala sparingi z iranem
i tyle w tym temacie...
dla mnie rosja wcale nie jest faworytem,
z tym trenerem moga wiecej przegrac niz wygrac
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: figol »

krzysiek1976 pisze: dla mnie rosja wcale nie jest faworytem,
z tym trenerem moga wiecej przegrac niz wygrac
Rosja jest faworytem ale zakładanie im na szyi złotych medali jeszcze przed rozpoczętym turniejem jest co najmniej nie dorzeczne.
poznasz głupiego po czynach jego
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: luck191 »

Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Mateusz1993 »

figol pisze: z tym trenerem moga wiecej przegrac niz wygrac
Rosja jest faworytem ale zakładanie im na szyi złotych medali jeszcze przed rozpoczętym turniejem jest co najmniej nie dorzeczne.[/quote]
Zgadzam się, choć sam na nich wskazałem, to głównego kandydata do ich pokoniania też wskazałem (notabene, kandydata, który wtopił dwa sparingi). Ponoć NIemcy wyglądali dużo lepiej niż na memoriale, ale też sami Włosi zagrali słabiej, podobnie było przed LŚ. Czekam na mecze Polski i Francji, jak się zaprezentują, gdyż to mogą być mocni kandydaci. Kto wie może znowu wyjawi się jakiś niespodziewany czarny koń? Serbia, Niemcy, Holandia, o Bułgarii nie piszę bo oni powinni być w grupce z Polską i Francją, jednak po nich wiemy czego się mniej więcej spodziewać.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: weary_skier »

figol pisze:moim zdaniem Bułgaria jest bardzo lekceważona,dla mnie oni mogą zdobyć nawet srebrny
luck191 pisze:Zakładam,że Rosjanie zdobędą złoty(przyp. Ja)
A to jest w ogóle możliwe?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
krzysiek1976
Posty: 31
Rejestracja: 9 mar 2013, o 15:20
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: krzysiek1976 »

Według mnie Rosjanie będą słabi i majstra w ich wydaniu nie spodziewałbym się. Wydaje mi się tak jak mówił były trener "Trentino" bedzie czarny koń, była nim Polska a teraz może być ktoś inny, może Holandia . Pokazali że jeśli tylko zagrywką się strzelą to potrafią wygrać z wszystkimi . Ale oczywiście nie lekceważmy Włochów. Rosja wydaje mi się wyjdzie bez medalu, są to moje przemyślenia i mam takie prawo tak uważać
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: sb.slav »

Apropos trenera Woronkowa - mówi się o nim w Rosji, że tylko raz w sezonie jest w stanie wyprowadzić zespół na szczyt formy :).

Rosja już wygrała Światówkę, więc wniosek jest jeden.

To tak w ramach żartu, a jak będzie zobaczymy.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: figol »

weary_skier pisze:
figol pisze:moim zdaniem Bułgaria jest bardzo lekceważona,dla mnie oni mogą zdobyć nawet srebrny
A gdzie ja coś takiego niby miałem napisać ???
poznasz głupiego po czynach jego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”