Polska - Belgia

Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Polacy w fazie grupowej ME - dyskusja

Post autor: evija »

trawelka pisze:
evija pisze: Jutro trzeba koniecznie wygrać z Turcją i to w trzech setach...na zwycięstwo z Rosją w tej dyspozycji nie liczę...
chyba,że ten dzisiejszy dzień to był naprawdę wypadek przy pracy i nasi się jeszcze odbudują...Może wtedy coś ugrają z Rosją?Ale po tym,co dzisiaj zobaczyłam,jakoś trudno mi w to uwierzyć :|
Cóż ja patrząc realnie na to co dziś ujrzałam - większych szans na zwycięstwo ze Sborną nie widzę, niestety...oczywiście wiara czyni cuda a nadzieja umiera ostatnia - mnie martwi jedno - że nasza forma przypomina sinusoidę. Spójrzmy na ten turniej w Paryżu - ładna wygrana z Bułgarią, a potem wtopa z Francuzami. Oczywiście Francja, a Belgia zupełna różnica, ale wahania są. Memoriał Wagnera też zasiał niepokój w naszych sercach - już wtedy zdarzyła nam się wpadka czyli przegrany set z Wielką Brytanią. Anglicy to kompletni nowicjusze, jednak Belgowie już nie i wykorzystali naszą słabą dyspozycję...cóż po takim meczu niestety psycha siada - nie wiem czy oni się po tym podniosą - bardzo chcę w to wierzyć i trzymam kciuki.
Jeszcze jedna rzecz - to, że przy naszej słabej grze Belgia (prawie cała) miała dziś "dzień konia" w ataku, na zagrywce...w ogóle świetne usposobienie - tylko pogratulować, że nie przegrali tego w szatni, wręcz przeciwnie postanowili pomęczyć faworytów - skutecznie - aż za ;)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Halski
Posty: 18
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:12
Płeć: M
Lokalizacja: Radlin (woj. śląskie)

Re: Polska - Belgia

Post autor: Halski »

Sądzę że Polacy dostali nauczkę,że na stojaka meczu wygrać się nie da. Mecz ewidentnie przegrany w szatni:(
qbA
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:53
Płeć: M

Re: Polska - Belgia

Post autor: qbA »

Już się bałem, że stare czasy już nie wrócą, ale jednak. Porażka jak sprzed lat: beznadziejny mecz, przeciętnie grający przeciwnik, który miał być tylko przystawką do dania głównego - Rosji. Takich jak ten meczów było wiele, czyli takich które wyglądały jak wypadek przy pracy, a tak naprawdę obnażający wszystkie słabe punkty reprezentacji. Kiedyś nadrabialiśmy atakiem, teraz atak został ukrócony skutecznie na rzecz obrony, która do niczego nam się nie przydaje. Krótko mówiąc "Polak potrafi".
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Polska - Belgia

Post autor: evija »

Mecz ewidentnie przegrany w szatni:(
Hej, ale jak oni mogą przegrywać takie mecze w szatni? Na Boga, to jest klasowa, świetna doświadczona drużyna! To Belgowie powinni być - teoretycznie - tymi, którzy taki mecz mogą przegrać w szatni, a nie Polacy. Jeśli oni mają przegrywać w szatni mecze z Belgami - to co z nami zrobi Rosja? Brrr...!
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Polska - Belgia

Post autor: trawelka »

może rzeczywiście coś jest nie tak z tą atmosferą??zwykły śmiertelnik nie może tego zauważyć i dlatego to dziwnie wygląda (właściwie nie do pomyślenia!)
Muszka
Posty: 27
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 23:07
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polska - Belgia

Post autor: Muszka »

qbA pisze:Porażka jak sprzed lat: beznadziejny mecz, przeciętnie grający przeciwnik, który miał być tylko przystawką do dania głównego - Rosji.
Nie zgadzam się. Belgia zagrała nadspodziewanie dobrze, byli od nas o niebo lepszy, a już z pewnością ten młody belgijski atakujący... nie pamiętam nazwiska.
evija pisze:Jeśli oni mają przegrywać w szatni mecze z Belgami - to co z nami zrobi Rosja? Brrr...!
Po tym, co dzisiaj zobaczyłam na myśli o Rosji ciarki mnie przechodzą...

Wypada tylko kibicować i być dobrej myśli, mimo wszystko...
abbott
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:23
Płeć: M

Re: Polska - Belgia

Post autor: abbott »

Meczu nie oglądałem. Przychodzę z pracy, pewien że wygraliśmy 3:0 i co? Oczywiście nie wierze. Sprawdzam na wszystkich portalach czy to nie jakiś czarny żart. Ale nie. Wynikiem jestem załamany, a po przeczytaniu waszych opini boję się że to koniec. Chyba się napiję i zaczekam na jutrzejszy dzień. Może będziemy w lepszych nastrojach....
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Polska - Belgia

Post autor: evija »

Van Walle - lat 20. Zagrał naprawdę dobry mecz atak, zagrywka...Hoho też nas męczył z zagrywki. Cała Belgia nas wykończyła...a co ciekawe też mieli kibiców na trybunach...
Naprawdę, jeszcze ciężko uwierzyć w to co się stało...
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Badzer
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:54
Płeć: M

Re: Polska - Belgia

Post autor: Badzer »

osnazfsb tez sie zastanawiam co z ta zagrywka:/ wychodzi o na na kazdej wiekszej imprezie. jedynym zawodnikiem ktory ma dosc regularna zagrywke jest szymanski. kurde chlopaki graja tyle lat w siatkowke i ciagle ta zagrywka taka nieskuteczna
Eltek
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:04
Płeć: M

Re: Polska - Belgia

Post autor: Eltek »

z grupy wychodza po 3 druzyny, wiec mysle ze damy rade wyjsc:) troce optymizmu. miejmy nadzieje ze nie ma konfliktu w srodku bo bedzie kiepsko
Nie zapomnij gdzie sie urodziles, bo w pamieci jest siła zaklęta
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polska - Belgia

Post autor: PaStKa »

Zagrywka była bardzo zła, jeśli Guma serwuje w siatke, to naprawde coś jest nie tak. Kadziewicz czasem miał niezłe zagrywki(no i ten asik), ale w sumie to katastrofa. A Belgowie zagrywali, aż się za nimi kurzyło, i tu trzeba postawić przy nich ogromny plus.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Polska - Belgia

Post autor: trawelka »

Eltek pisze:z grupy wychodza po 3 druzyny, wiec mysle ze damy rade wyjsc:) troce optymizmu. miejmy nadzieje ze nie ma konfliktu w srodku bo bedzie kiepsko
tak,ale jak już zostało zauważone może się zdarzyć tak,że Placy wygrają z Turcją,a Turcy ograją Belgię (i zakładamy,że Rosjanie wygrywają wszystko).Wtedy 3 drużyny mają tyle samo punktów i bedę się liczyły set,itd....

Ale w jednym masz rację-optymizm przede wszystkim;)
2BlAcKAnGeL2
Posty: 1
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 15:02
Płeć: K
Kontakt:

Re: Polska - Belgia

Post autor: 2BlAcKAnGeL2 »

hej ;) jestem tutaj nowa i nie chce sie tutaj jakoś wymądrzać... ale ja wierze w naszych chłopaków :D:D:D mam nadzieje,że to był tylko "wypadek przy pracy"...i że jutro z Turcją pokażemy na co nas stać...i z Rosja także zawalczymy... :D:D:D

zgadzam sie nasza drużyna dzis grała bardzo źle...a była faworytem ..ale no cóż.. :( zdarza się... wiem że takiej klasowej ekipie nie powinno,ale są różne sytuacje ... np. niespodziewana postawa i gra Belgów... (oglądałam tylko 4 seta bo wróciłam dopiero ze szkoły)...

JESZCZE NIC NIE JEST STRACONEGO I CHŁOPCY MUSZĄ WALCZYC!!! A MY JAKO PRAWDZIWI KIBICE ICH WSPIERAĆ!!!!!!! :D:D:D
"W stepie szerokim...którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz...
Wstań, unieś głowę, wsłuchaj sie w słowa pieśni o małym rycerzu..."

"Co nas nie zabije to nas wzmocni"
Awatar użytkownika
p_p_paulina
Posty: 21
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:39
Płeć: K
Lokalizacja: Lwówek Śląski
Kontakt:

Re: Polska - Belgia

Post autor: p_p_paulina »

Meczu niestety nie widziałam, ale z tego co czytam to chyba dobrze oO Nie wiem co mam myśleć o naszym zespole. Jedno jest pewne - coś tu jest nie tak. Pytanie tylko: zawodnicy, czy trener? Ja osobiście stawiam 30% na zawodników, 70% na trenera (możecie się nie zgodzić). Wiadomo. Po MŚ na Lozano spłyneły setki pochwał, nie raz mówiono, że odmienił nasz zespół, że zrobił z nas drużynę światową a faktem jest o prostu, że to głównie dzięki niemu jesteśmy wice-mistrzami świata (no i dzięki zawodnikom, ale nie o tym teraz...). Ale nikt nie jest ideałem, a więc Lozano, nie może być "trenerskim" ideałem. Zapomniał chyba o jednej ważnej lekcji dla naszego zespołu - walki z tremą i z pozycją lidera. Póki nasi się z tym nie uporają - cienko widzę naszą przyszłość...
I jeszcze jedna mała prośba do naszej reprezentacji: Nie pozwólcie, żebym uwierzyła i nie pozwólcie, żeby zdanie innych (zwłaszcza onetowców!) się potwierdziło, że bez Gruszki a tym bardziej bez Wlazłego jesteśmy nikim!
W moim sercu jeden klub - Jastrzębie!!!
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Polska - Belgia

Post autor: evija »

Niestety jednak będziemy mieć "bagaż" jednej porażki (w optymistycznej wersji) lub dwóch (w mniej optymistycznej) i to nam zaważy na drugiej rundzie grupowej, bo z tymi porażkami na koncie dostanie się do półfinałów będzie bardzo ciężkie (jedna porażka), albo niemożliwie(dwie). Pozostaje tylko trzymać kciuki za naszych chłopaków i za inne reprezentacje, tak by nam się dobrze wyniki ułożyły, najpierw jednak trzeba się zająć swoją grą, a potem oglądać na innych.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Polska - Belgia

Post autor: trawelka »

dokładnie,wyniki z pierwszej rundy będą brane pod uwagę dalej,więc aby odnieść ten zamierzony sukces nie tylko powinniśmy wygrywać,ale też starać się wygrać jak najwyżej...
Awatar użytkownika
gejsza_ta
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: K
Lokalizacja: k. Zielonej Góry

Re: Polska - Belgia

Post autor: gejsza_ta »

Ludzie nie piszcie,ze chlopaki moga sie juz pakowac bo na pewno nic juz nie ugraja.Przegrali 1 mecz,to byl pierwszy mecz,czesto najltrudniejszy.Grali jak grali,jednego dnia jest wszystko dobrze a drugiego nie wychodzi nic,widocznie mieli dzisiaj slabszy dzien,a do tego Belgowie zaskoczyli ich niespotykana jak na ich druzyne skutecznoscia w ataku no i obrona,sama nie wiem jak bronili wiekszosc tych pilek.Miejcie troche wiary w swoj zespol,przeciez to ze dzisiaj grali jak grali nie oznacza ze jutro bedzie powtorka,ile razy podnosili sie juz w trudnych momentach...szkoda tego meczu no ale coz lepiej zeby przegrali wlasnie ten,niz zeby mieli przegrac po wyjsciu z grupy.RAzi troche to w jaki sposob przegrali ale lepiej miec takie wpadki na poczatku niz na finiszu...Na MŚ wszystko wygrywali a na final tsneli w miejscu,moze teraz bedzie na odwrot ;)
chrison
Posty: 105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Polska - Belgia

Post autor: chrison »

po tym co zobaczylem w Paryżu nie wierzylem, ze Szymanski cudownie w kilka dni nauczy się atakować. to co wyprawiają nasi "atakujący" to po prostu parodia. w tym miejscu zal mi szczegolnie Gruszki bo odkad ogladam siatkowke nie widzialem aby atakowal na poziomie 25% (przynajmniej nie w reprezentacji) - jak to dzis robil pan Grzegorz i jestem przekonany, ze dzis nie zagralby tak jak polscy pseudo-atakujący.
jtr1
Posty: 61
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 02:28
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Polska - Belgia

Post autor: jtr1 »

evija pisze:
Mecz ewidentnie przegrany w szatni:(
Hej, ale jak oni mogą przegrywać takie mecze w szatni? Na Boga, to jest klasowa, świetna doświadczona drużyna! To Belgowie powinni być - teoretycznie - tymi, którzy taki mecz mogą przegrać w szatni, a nie Polacy. Jeśli oni mają przegrywać w szatni mecze z Belgami - to co z nami zrobi Rosja? Brrr...!
Klasowa drużyna nie przegrywa takich meczy, bez walki. OK to jest sport i każdy może przegrać. Siatkówka to gra błędów, a człowiek ze swej natury jest omylny. Ale dziś nie bylo tej klasowej drużyny. To nie jest już jeden team, a jak dawniej bywało, zlepek kilku graczy, którzy czasem próbują, a czasem nie próbują coś ugrać.

Pozdrawiam
kinga
Posty: 9
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 14:43
Płeć: K
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Polska - Belgia

Post autor: kinga »

KATASTROFA! Mialo byc lekko i z gorki, skonczylo sie na przegranej... Nie byla to przegrana z Rosja, Serbia czy Francja, tylko z Belgia!;/ Rzeczywiscie, gramy bez atakujacych! Daleko tak nie zajdziemy, ojj nie :/ Jak sie chlopaki nie wezma w garsc, to koniec ME dla naszej druzyny jest blisko!... Az sie boje meczu z Rosjanami :/ Jedyne co, to pozostaje miec nadzieje, ze mimo wszystko sprawimy niespodzianke i wygramy z swietnie dyzponowanymi teraz Rosjanami, ze Szymanski sie przebudzi i powtorzy swoj mecz zycia sprzed roku, ze pozostali tez wejda w dobry rytm... Jak wiemy wiara czyni cuda, ale czy zawsze? ;/
jtr1
Posty: 61
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 02:28
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Polska - Belgia

Post autor: jtr1 »

evija pisze:Niestety jednak będziemy mieć "bagaż" jednej porażki (w optymistycznej wersji) lub dwóch (w mniej optymistycznej) i to nam zaważy na drugiej rundzie grupowej, bo z tymi porażkami na koncie dostanie się do półfinałów będzie bardzo ciężkie (jedna porażka), albo niemożliwie(dwie). Pozostaje tylko trzymać kciuki za naszych chłopaków i za inne reprezentacje, tak by nam się dobrze wyniki ułożyły, najpierw jednak trzeba się zająć swoją grą, a potem oglądać na innych.
Z bagażem jednej porażki można jeszcze wiele ugrać. Problem stawi raczej jej styl. Jeśli to wypadek przy pracy i chłopaki są naprawdę w dobrej dyspozycji tylko "głowa" zaważyła, to "kubeł zimnej wody" w postaci dzisiejszego meczu może im tylko pomóc (bo gorzej chyba być to już nie może), jeśli natomiast formy nie ma, to po zawodach i do domu.

Brazylia na MŚ przegrała mecz z Francją, ale cały turniej wygrała. Teraz nie ma co kalkulować. Co mecz to wygrana i tak ma być :)
an_m
Posty: 83
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K

Re: Polska - Belgia

Post autor: an_m »

no teraz juz nie jestem pod takim urokiem slow Kadziewicza :D

w sumie to chyba dobrze, ze w pracy siedze i meczu nie ogladalam, pewnie bym tylko paznokcie stracila :P ciezko wiec mi zabierac glos co do stylu gry, ale sadzac po wyniku i po przeciwniku wielkiej siatkowki nie pokazalismy.
Ja mam takie wrazenie, ze po ubieglorocznym sukcesie wiele osob - zarowno zawodnikow, trenerow, dzialaczy, kibicow, dziennikarzy - uwierzylo, ze teraz to juz czeka nas tylko i wylacznie nieustajace pasmo sukcesow, a jedynym przeciwnikiem godnym uwagi i wysilku jest Brazylia. A ten mecz pokazal, ze nie wystarczy wejsc na szczyt, zeby sie na nim utrzymac - zeby zagoscic tam na stale/dluzszy okres czasu, trzeba harowac tak samo ciezko jak podczas wspinaczki. To jest sport - inni tez chca byc tam, gdzie nam udalo sie dojsc. Kto powiedzial, ze Belgia nie chce byc mistrzem Europy? albo swiata? ze 75 miejsce w rankingu to szczyt ich marzen?

Mam nadzieje, ze ta porazka bedzie tym przyslowiowym kublem zimnej wody, ze wyzwoli w druzynie sportowa zlosc - ze powiedza sobie "Kurcze nie jestesmy kelnerami - nie przyjechalismy tutaj zbierac becki, tylko walczyc".
I niech walcza. Moga nawet przegrac - w koncu takie zycie; byle sie tylko nie polozyli na parkiecie ...
Awatar użytkownika
basienieczka
Posty: 8
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:19
Płeć: K
Lokalizacja: Katowice

Re: Polska - Belgia

Post autor: basienieczka »

Słowa Kadziewicza podsumowywują wszystko "Prawda jest taka... nie powiem, jaka jest prawda. Jest bardzo źle.". Ja osobiście uważam, że jest GORZEJ niż "bardzo źle". Brak kończącego ataku, regularnej odrzucającej przeciwnika od siatki zagrywki...z takimi mankamentami raczej trudno zwojować siatkarską Europę. Co z tego, że podbijaliśmy piłki w obronie, jeżeli nie potrafimy tego przełożyć na punkt?? Przyjęcie - KATASTROFA. Jeżeli taka drużyna jak belgia (nic im nie ujmując, bo grali naprawdę dobrze) tak rozstrzelała nas zagrywką, to co z nami zrobią Rosjanie? I proszę nie zarzucać mi braku wiary w reprezentację, ja tylko realnym okiem obserwuję ich postawę i gdy widzę: Zagumnego bez jakiegokolwiek pomysłu wystawiającego piłki, Winiarskiego, który bez przekonania atakuje w dolną siatkę, Świderskiego, który kilka razy bez bloku wyrzuca piłkę w aut, to ręce same mi opadają!

I teraz tak sobie myślę, że opinie trenerów typu "Memoriał i Turniej we Francji nam nie wyszły, no ale najważniejszą imprezą są ME i tam będzie szczyt formy", to było MYDLENIE OCZU! Chciałabym, żeby nasi się przebudzili, jednak obserwując ich brak wiary we WŁASNE MY (MY jako drużyna, bo jedność też się po drodze zgubiła), postawię tezę, że będzie ciężko...
dudus1919
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:02
Płeć: M
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Re: Polska - Belgia

Post autor: dudus1919 »

To co dzisiaj nasi vice mistrzowie świata zrobili to jest poprostu TRAGEDIA!!! Nie chciałem, żeby tak było ale niestety zeszłoroczny turniej w Japoni to był czysty przypadek;( Ci ludzie nie mają poprostu umiejętności, a Lozano nie powinien tyle czasu poświęcać na taktykę tylko na to żeby nauczyć tych pseudo siatkarzy serwować i przyjmować bo to jest fundament. Polska nigdy nie bedzie miała silnej drużyny jeśli nie zmieni się system szkoleniowy w naszym kraju! Gdy ktoś w Polsce umie atakować to już jest super gwiazdą na przyjęcie i na serwis już się nie zwraca takiej uwagi:( Dlatego nigdy nie dogonimy Rosjan (których system szkolenia opiera się głownie na silnej zagrywce oraz skutecznym bloku) albo Francuzów (dla których w wyszkoleniu zawodnika najważniejsze jest przyjęcie i zagrywka,a cała drużyna opiera się na świetnym środkowym i perfekcyjnym przyjęciu). Ludzie, którzy uważają że Zagumny to najlepszy rozgrywający świata, tak naprawde nie znają się na siatkówce! Co to za rozgrywający który regularnie w każdym meczu ma przestoje i nie jest w stanie rozegrać dokładnej piłki albo zgubić bloku. Dlatego uważam, że Zagumny jest przeciętym rozgrywającym!!!!! U nas w Polsce gwiazdorem jest Wlazly poniewaz facet potrafi atakowac ale tez bardzo czesto potrafi tak spieprzyc sytuacje ze Szok. Prawdziwi kibice napewno pamietaja mecz z Bulgaria w polfinale mistrzostw swiata jak to Wlazly w drugim secie na PUSTEJ SIATCE zaatakowal w aut, od tej zepsutej pilki zaczely sie nasze klopoty w tym mecz. Albo w meczu grupowy z Rosja musial wchodzic na boisko G.Szymanski bo Wlazly sobie nie radzil, tak samo bylo w Finale LS w meczu z Francja a to wyika z tego ze ataki tego naszego gwiazdora sa poprostu niezwykle proste do zablokowania. Ta druzyna nie ma przed soba przyszlosci a trener Lozano niedlugo poleci.
an_m
Posty: 83
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K

Re: Polska - Belgia

Post autor: an_m »

ze dobrze nie jest to pewne.

Nadzieja w tym, ze ci wszyscy zawodnicy, ktorzy dzisiaj zagrali fatalnie, nie zapomnieli, jak sie gra wielka siatkowke - bo pokazali nie raz, nie dwa, ze taka umieja grac. Medal na MS nie byl przypadkowy. Aczkolwiek wcale nie oznacza, ze teraz medale musimy zdobywac zawsze - jakby z rozdzielnika.
Moze to byl ten czarny piatek polskiej reprezentacji? kazdy ma takie dni, kiedy nie wychodzi nic, chociaz dzien przed i dzien po wychodzi wszystko tak jak sie chce.

"Always look at the bright side of life" ;)

Do dudus 1919 - trener reprezentacji ma wykonywac prace u podstaw i uczyc reprezentantow kraju - seniorow serwowac i przyjmowac?
luna
Posty: 26
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 17:02
Płeć: K

Re: Polska - Belgia

Post autor: luna »

Nasi atakujący zdobyli dziś aż 9 pkt i mamy odpowiedź dlaczego nie wygraliśmy meczu. W każdej drużynie atakujący powinien zdobyć na seta przynajmniej 6 pkt a nie w sumie 3 atakujących (Szymański, Prygiel i wprowadzony Kurek) zdobyło 9 pkt na cały mecz.
Dobrze, że chociaż środkowi spisali się dobrze a w szczególności Kadziewicz.
Polacy oby jutro było lepiej. Walczcie!!!
luna
Posty: 26
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 17:02
Płeć: K

Re: Polska - Belgia

Post autor: luna »

U nas w Polsce gwiazdorem jest Wlazly poniewaz facet potrafi atakowac ale tez bardzo czesto potrafi tak spieprzyc sytuacje ze Szok. Prawdziwi kibice napewno pamietaja mecz z Bulgaria w polfinale mistrzostw swiata jak to Wlazly w drugim secie na PUSTEJ SIATCE zaatakowal w aut, od tej zepsutej pilki zaczely sie nasze klopoty w tym mecz. Albo w meczu grupowy z Rosja musial wchodzic na boisko G.Szymanski bo Wlazly sobie nie radzil, tak samo bylo w Finale LS w meczu z Francja a to wyika z tego ze ataki tego naszego gwiazdora sa poprostu niezwykle proste do zablokowania. Ta druzyna nie ma przed soba przyszlosci a trener Lozano niedlugo poleci.[/quote]

Przypominam że w finale LŚ Wlazłego zaczęły na nowo łapać skurcze i dlatego grał tak słabo. Wtedy tłumaczono to za dużą temperaturą na hali ale tak naprawdę to już wtedy powinno się było Go wysłać na porządne badania za granicą. To nie były takie same skurcze jak u Winiarskiego i innych zagranicznych graczy tylko nawrót skurczów z PLS.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Polska - Belgia

Post autor: jasson »

No to wracamy do domu...

Najgorsze że mecz został oddany bez walki. Z przyjemnością patrzyłem jak nasi koszykarze (nie klasyfikowani w żadnym rankingu) dzielnie walczą z wicemistrzami olimpijskimi, jak gryzą parkiet. Pomyślałem: "piłkarze blisko awansu, koszykarze się odradzają a siatkarze są faworytami - kurcze trzy najważniejsze dyscypliny stoją u nas wysoko". Niestety porażka z Belgią sprawia, że siatkarze nie zdobędą medalu, nie awansują do IO i skonczą się milionowe kontrakty, która zamieszały w głowach...

Teraz wiem, że srebrny medal na MŚ był przypadkiem. Cudem wygraliśmy z Rosją a z Bułgarią po słabym meczu wygraliśmy z rozpędu. W ME wszystko wraca do normy czyli piąte miejsce na ME...

Ciekawe że Kadziewicz tak bardzo był pewny wygranej... To nie ten sam zespół... Od dłuższego czasu...
Muszka
Posty: 27
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 23:07
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polska - Belgia

Post autor: Muszka »

dudus1919 pisze:Ci ludzie nie mają poprostu umiejętności, a Lozano nie powinien tyle czasu poświęcać na taktykę tylko na to żeby nauczyć tych pseudo siatkarzy serwować i przyjmować bo to jest fundament. Polska nigdy nie bedzie miała silnej drużyny jeśli nie zmieni się system szkoleniowy w naszym kraju


Selekcjoner nie ma uczyć zagrywać, czy przyjmować, tylko z pojedynczych najlepszych w danym kraju zawodników stworzyć jednolity zespół. Do LŚ, a raczej do Memoriału chłopcy stanowili jedną drużynę, a teraz istotnie coś się tam wewnątrz dzieje...
dudus1919 pisze:Ludzie, którzy uważają że Zagumny to najlepszy rozgrywający świata, tak naprawde nie znają się na siatkówce! Co to za rozgrywający który regularnie w każdym meczu ma przestoje i nie jest w stanie rozegrać dokładnej piłki albo zgubić bloku. Dlatego uważam, że Zagumny jest przeciętym rozgrywającym!!!!
Nie mów, że ludzie, którzy decydują o tym, kto jest najlepszy, nie znają się na siatkówce, bo po prostu - sorry - jest to śmieszne.
dudus1919 pisze:Ta druzyna nie ma przed soba przyszlosci a trener Lozano niedlugo poleci.
Tego nie będę komentować, bo by mnie chyba z tego forum wyrzucono.

Ja nie wierzę ślepo w chłopców. Dzisiaj zagrali bardzo źle i potwierdziły się moje obawy, co do stanu drużyny (zarówno psychicznej, jak i fizycznej). Ale mimo wszystko, zawsze będę im kibicować. A Ty jesteś typowym przykładem kibica sezonowego: jak wszystko idzie dobrze - euforia, jak jest źle - "zjazd" z góry na dół. Żałosne.
WIELKI_ZNAWCA
Posty: 32
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:30
Płeć: M

Re: Polska - Belgia

Post autor: WIELKI_ZNAWCA »

Nie rozumiem przede wszystkim, dlaczego to pan administrator zamyka mój temat (ten sam zresztą), usuwa go a następnie zakłada sobie taki sam... śmieszne.

A co do meczu, poprostu brak mi pozytywnych słów, nie wiem co to będzie. W przypadku, gdy przegramy z Rosjnami praktycznie już odpadamy. Niestety, ale chyba będzie tak jak zawsze...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”