Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nagor »

maksik pisze:
Nagor pisze: Yyy robię sam pod siebie? Tzn, że Wlazły mnie jutro pobije?
...miałem na myśli to forum a nie że Wlazły Cie pobije...dżizas. Dobra skończmy bo to bez celu..
Myślisz, że obchodzi mnie zdanie innych z tego forum :D ? Jak by tak było to po jednym dniu bym płakał :<

Nagroda dla serwującego przydzielana na zasadzie kto najwięcej punktów, czy kto najwięcej kłopotów sprawił przeciwnikom? Jak suche statystyki to miernota, można mieć 5 asów i zepsuć 10 zagrywek, a można mieć 0 asów, ale 10 kontr po otrzymanej za darmo piłce i 0 błędów.
...
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2908
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: hubert »

Brawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wystarczyło im srebro !!!!!!!!!!!!! Poszli na maksa !!!!!!!!!!!!
Francuzi pokazali się z bardzo dobrej strony. Zagrywką nie do ruszenia ale to my wygraliśmy !!!!!!!
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nagor »

Francuzi pokazali się z bardzo dobrej strony. Zagrywką nie do ruszenia ale to my wygraliśmy !!!!!!!
Pliński coś tam ruszył :D Ale tylko on, zagrywamy jak kobitki, ale ważne, że wygrali bez tego elementu :D
...
santiago
Posty: 119
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:45
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: santiago »

No wlasnie, skonczcie juz z tymi napinkami, to nie czas na to. Dzis jest swieto nas wszystkich bo wszystkim tu na forum lezy na sercu przede wszystkim dobro polskiej siatkowki.

Na poczatku turnieju wydawalo mi sie ze to czego nam brakuje to wlasnie Wlazly bo spodziewalem sie z Gruszka nie wytrzyma w rownej formie calego turnieju i predzej czy pozniej zacznie popelniac bledy. A bylo wrecz przeciwnie i druga faza turnieju jzu nalezala do Piotrka. To co dzis wyczynial to sie w glowie nie miesci. Czesto bylem za tym aby zrezygnowac z niego ale dzis zwracam mu honor. Niech gra chocby do emerytury :)

I juz nie moge sie doczekac az do kadry wroca Mariusz, Misiek i miejmy nadzieje Seba. Do tego Kadziewicz i Wika niech wracaja do pelni formy i mamy tak dobra i szeroka kadre o jakiej nam sie nie snilo. Mielismy miec problem na pozycji przyjmujacego a w tej chwili jest wielki urodzaj.

Wielkie brawa dla naszej druzyny i calej ekipy. Przezylem dzieki Wam wielkie emocje o ktorych bede pamietal do konca swojego zycia :)

I na koniec niektorzy beda musieli chyba przeprosic za brak wiary w Castellaniego. Moze nie na tym forum ale na tym konkurencyjnym, co niektorzy pukali sie w glowy w momencie wybory trenera. Nie mogli przebolec ze nie bedziemy miec Bagnoliego a teraz prosze... Historia sie lubi powtarzac. Po igrzyskach w Atenach tez byl zal ze Gajic wybral Rosje a pozniej cieszylismy sie ze stalo sie tak a nie inaczej. I teraz wychodzi na to ze dobrze sie stalo ze nie dostalismy Bagnoliego ktory tez pewnie dlugo nie popracuje na stanowisku selekcjonera Sbornej ;)
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: tomasol »

No i mamy Mistrza Europy !!! Kto by pomyślał jeszcze dwa tygodnie temu, ha a ze dwa miesiące temu (sam nie do końca wierzyłem w medal) ??? Pamietacie jaki był nastrój po LŚ ??? Opłaciło się jednak wystawianie młodych - mecze z Brazylią zawsze są bezcenną nauką, tak samo jak opłaciło się danie odpoczynku kilku starszym zawodnikom - widać, że byli głodni gry, no i odpoczynek im się po prostu należał.

Mecz był wielki, walka i determinacja, no i Wielka Grucha ;). Szczerze mówiąc nie pamiętam już kiedy wcześniej grał tak znakomicie. W czwartym secie nieco się bałem jak Francuzi zaczęli walić zagrywką a nasi trochę wstrzymywali rękę przy serwisie. Psychika naszych, to był klucz do tego mistrzostwa. Nie wiem co zrobił Castellani ale nasi ani razu na tym turnieju nie pękli. Na razie to tyle choć mam parę swoich przemyśleń odnośnie turnieju ale jak to mówią zwycięzców się nie sądzi.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: maksik »

Ostatnio zmieniony 14 wrz 2009, o 09:41 przez maksik, łącznie zmieniany 1 raz.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nagor »

Nieco smutniejszy widok, oni zasłużyli na więcej.
http://www.cev.lu/mmp/online/website/ma ... ex_EN.html
...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Elgarten »

Nefretete pisze: Dzisiejszy mecz bardzo trudny i bardzo nerwowy. Szkoda trzeciego seta.
E tam, szkoda ;) . Szkoda to by było jakbyśmy przegrali 3 sety, a nie jednego.
Wielkie gratulacje dla całej drużyny !!! Pokazaliście wielką klasę 8-)
Dzisiejszy mecz był bardzo trudny, ale najważniejsze, że zwycięski. Szczególne słowa uznania dla Piotrka Gruszki, który był dzisiaj prawdziwym bohaterem naszego zespołu.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: evija »

Nieco smutniejszy widok, oni zasłużyli na więcej.
Cóż taki jest sport, ktoś musi wygrać, ktoś musi przegrać. "Wystarczyło" tylko ograć Polaków i oni byliby szczęśliwi. Szkoda oczywiście Stefana ciągle z kadrą a to Srebro a to Brąz, coś zawsze Francuzom braknie by zdobyć najcenniejszy z medali.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Arff »

Pod koniec listopada (18tego ???) Polacy zagrają w pucharze wielkich mistrzów i naszła mnie pewna myśl... otóż, do tego czasu zapewne nasze gwiazdki dojdą już sobie do zdrowia, bo przecież trzeba zagrać dla klubu... i tu z całą stanowczością chciałbym napisać, że Castellani powinien ich pominąć i powołać tylko tych zawodników, którzy dołożyli się do tego sukcesu... żadnych Wlazłych czy Winiarskich... powołać dokładnie tą 14stkę, która zagrała na ME...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Skalar121 »

Gratulacje dla chłopaków i całego sztabu szkoleniowego :)

Jeszcze ciężko uwierzyć w to co się stało, przed ME wydawało się to mało prawdopodobne, a jednak się udało.
Trzeba zauważyć, że to dzięki świetnej grze całej dwunastki doszliśmy aż tak daleko, pamiętajmy o świetnych zagrywkach Woickiego w ważnych momentach, tych kilku, ale jakże ważnych blokach Nowakowskiego. Jarosz pomógł bardzo wygrać pierwszy, ciężki mecz otwarcia z Francją, a Ruciak choćby wczoraj świetnie zastąpił Kurka, gdy ten nieco "siadł". Może tylko Bartman przy swoich wejściach do gry nie spełniał do końca pokładanych w nim nadziei, ale nie można mieć wszystkiego :P
Teraz, jak prosił DC w wywiadzie, trochę odpoczynku dla zawodników (btw: świetny był ten wywiad z Gruchą, gdy przybiegli jeszcze Pliński i nasz trenejro; tak samo jak pytanie do Pawła Zagumnego: wierzyłeś w ten medal? No wiadomo, gdybym nie wierzył to bym nie przyjeżdżał, a mam co w domu robić :D) i zaczynamy ligę :)

PS:
santiago pisze:No wlasnie, skonczcie juz z tymi napinkami, to nie czas na to. Dzis jest swieto nas wszystkich bo wszystkim tu na forum lezy na sercu przede wszystkim dobro polskiej siatkowki.
Oj, przeglądając to forum bez trudu stwierdzisz, że nie wszystkim to dobro na sercu leży. Ja mam nieodparte wrażenie, że jeden osobnik oglądając mecze Polaków o wiele bardziej cieszy się gdy tracimy punkty, niż gdy je zdobywamy, bo ma kolejne powody do narzekania i jęczenia... :P
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Antos »

Arff pisze:Pod koniec listopada (18tego ???) Polacy zagrają w pucharze wielkich mistrzów i naszła mnie pewna myśl... otóż, do tego czasu zapewne nasze gwiazdki dojdą już sobie do zdrowia, bo przecież trzeba zagrać dla klubu... i tu z całą stanowczością chciałbym napisać, że Castellani powinien ich pominąć i powołać tylko tych zawodników, którzy dołożyli się do tego sukcesu... żadnych Wlazłych czy Winiarskich... powołać dokładnie tą 14stkę, która zagrała na ME...
Wroci Wlazly i znowu sie zaczna fochy 8-)
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Zlatanov »

Trochę ogólnych statystyk... Skutecznośc naszych głównych atakujących w całym turnieju:

Kurek 52% 118/227
Gruszka 50% 112/222
Bąkiewicz 44% 40/91
Pliński 64% 38/59
Możdżonek 61% 45/73

Polska 50,8% 410/806

Świetna skuteczność całej drużyny... A teraz mały skandalik(?), najlepszym atakującym został Volkov ze skutecznością równo 60%, 57/95, pytanie więc ile ataków musi wykonać zawodnik żeby być zaliczanym do tej klasyfikacji? Bo jak widać Rosjanin ma ponad połowę mniej ataków niż np Kurek czy Gruszka, a jeśli ilośc ataków jest bez znaczenia w co nie wierzę to lepszą skuteczność mają przecież nasi środkowi... Jeśli ktoś potrafi to niech utnie spekulacje. Te statystyki wyliczałem sam na podstawie danych CEV-u ale raczej się nie pomyliłem...
mirek0490
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2009, o 12:58
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: mirek0490 »

Emocje właściwie jeszcze nie opadły. Trudno napisać coś mądrego, jeśli ktoś 3 tyg temu powiedział by mi że zdobędziemy złoto to powiedział bym że oszalał, nie wierzyłem przyznaje się bez bicia i dziękuje chłopakom, że pokazali mi jak mało wiem o tym sporcie. Kurek odkrycie mistrzostw, jeden z najlepszych a może i najlepszy siatkarz świata młodego pokolenia. Guma klasa sama w sobie, nic dodać. Bąku, Plina, Możdzonek solidny równy poziom, właściwie nie mieli słabyszch meczy. Gacek, mało bronił ogólnie nie był to jego wielki turniej, ale jest ważną częścią tego zespołu. No i Grucha, nie wierzyłem w niego, a to co zrobił na tym turnieju to było genialnie. Kto by pomyślał przed turniejem, nie Kazijski, nie Poltavsky, nie Milijkovic, czy nie Zagumny, tylko Gruszka MVP mistrzostw europy, gratulacje!
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: maggie »

ehm, musicie, musicie kisić na Wlazłego... Cała Polska ...

No cóz, gratulacje dla całej drużyny, dla całego sztabu. Fantastyczne mistrzostwa, fantastyczne emocje, fantastyczna gra. W pełni zasłużone nagrody indywidualne dla Piotrka i Gum... obstawiałam, że to właśnie dla Gruszka dostanie MVP. Rozegrał FANTASTYCZNE zawody. Jestem ciekawa czy Swędrowski własnie Gruszke miał na myśli mówić że były jakieś przecieki odnośnie tej własnie nagrody...? BRAWO

Ogromny, ogromny szacunek dla chłopaków za to czego dokonali....




Aha, ciesze się że wreszcie nikt nie kisi na Gacka... Po srebrnym medalu o Gacku dalej było głośno. Wszyscy nadal stali po stronie Igły. Teraz wreszcie nikt nie wspomina o tym pojedynku.... wreszcie.



Ps. Obrazek Antigi bardzo smutny, bardzo...
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
chrison
Posty: 105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: chrison »

Skalar121 pisze:Oj, przeglądając to forum bez trudu stwierdzisz, że nie wszystkim to dobro na sercu leży. Ja mam nieodparte wrażenie, że jeden osobnik oglądając mecze Polaków o wiele bardziej cieszy się gdy tracimy punkty, niż gdy je zdobywamy, bo ma kolejne powody do narzekania i jęczenia... :P
Każdy człowiek chce być wyjątkowy, szczególny - to naturalna potrzeba każdego z nas. Dlatego wiele osób pisze tutaj takie słowa, aby zostać zauważonym wśród komentarzy "brawo, gratuluję". Przeważnie takie napinanie się w internecie i szukanie dziury w całym pokazuje kto ma problemy w życiu osobistym - kto szczególnie potrzebuje akceptacji środowiska, kto jest niedoceniany w pracy/w szkole/w rodzinie. Przepraszam za te wywody, ale mnie też irytuje to ciągłe doszukiwanie się błędów we wczorajszym sukcesie.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nagor »

chrison pisze:
Skalar121 pisze:Oj, przeglądając to forum bez trudu stwierdzisz, że nie wszystkim to dobro na sercu leży. Ja mam nieodparte wrażenie, że jeden osobnik oglądając mecze Polaków o wiele bardziej cieszy się gdy tracimy punkty, niż gdy je zdobywamy, bo ma kolejne powody do narzekania i jęczenia... :P
Każdy człowiek chce być wyjątkowy, szczególny - to naturalna potrzeba każdego z nas. Dlatego wiele osób pisze tutaj takie słowa, aby zostać zauważonym wśród komentarzy "brawo, gratuluję". Przeważnie takie napinanie się w internecie i szukanie dziury w całym pokazuje kto ma problemy w życiu osobistym - kto szczególnie potrzebuje akceptacji środowiska, kto jest niedoceniany w pracy/w szkole/w rodzinie. Przepraszam za te wywody, ale mnie też irytuje to ciągłe doszukiwanie się błędów we wczorajszym sukcesie.
Myślałem, że to o mnie, ale ja się cieszę z naszego sukcesu, nawet nie wytknąłem sędziom błędu to raz, a dwa, że jakbym szukał akceptacji wśród użytkowników tego forum to pisałbym tylko "Pięknie Bąkiewicz" "Super mecz Polaków, mistrzostwo w kieszeni!" etc. Po trzecie u mnie wszystko w porządku, więc nie wiem o kim te słowa :)
...
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: everyin »

Wspaniała sprawa :D Siatkarze teraz świętują z kibicami. Brawo Daniel Catellani, brawo Polacy!!!
"Entre la gente es más la copia que los originales"
olek322
Posty: 439
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: olek322 »

Skalar121 pisze:Oj, przeglądając to forum bez trudu stwierdzisz, że nie wszystkim to dobro na sercu leży. Ja mam nieodparte wrażenie, że jeden osobnik oglądając mecze Polaków o wiele bardziej cieszy się gdy tracimy punkty, niż gdy je zdobywamy, bo ma kolejne powody do narzekania i jęczenia... :P
No ale teraz chyba mu trochę głupio bo nie dość że bawiąc się w proroka wyszedł na (przepraszam za określenie - nie traktować personalnie)kompletnego idiotę(nie pierwszy raz :] ), i udowodnił że na siatkówce się raczej słabiutko zna, i bliżej mu do forum na Onecie :] , to Jeszcze aż 5 zawodników Skry wróciło ze złotem, 1 ze srebrem, architektem naszego sukcesu był były trener Skry, a jego ulubieńcy - Kurek i Jarosz zagrali świetny turniej :)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nagor »

Nie jest mi głupio. Na prawdę. Cieszę się ze złota, mimo, że to dla mnie niespodzianka. Po drugie Jarosz nie zagrał świetnego turnieju, bo zagrał go Gruszka, a Jarosz grał raptem niecały mecz.

Teraz wyszło ile znaczy Guma dla naszej drużyny (nie pierwszy raz). Na LŚ grał podobny skład, z wyjątkiem Gruchy i Gumy. To oni są ojcami sukcesu, a reszta ich wspierała. Co nie znaczy, że nie była ważna.

Cieszę się, że olek322 czuje się bossem po tym poście :] Teraz już całe forum Cię lubi, pochwaliłeś skrę i mnie "pojechałeś" 8-)
...
olek322
Posty: 439
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: olek322 »

hehe dlaczego mam się czuć bossem pozwoliłem sobie tylko skomentować twoje wcześniejsze posty które pisałeś z taką pewnością i przekonaniem :) , Skry jako klubu nie chwalę, co najwyżej zawodników grających w tym klubie, Bo jest za co chwalić, podobnie jak i zawodników grających w innych klubach.A to różnica(Akurat chyba większość userów też nie daży sympatią Skry z tym że oni potrafią odsunąć na bok swoje osobiste animozje i ocenić obiektywnie poszególnych zawodników) Na przyszłość proponuje trochę ostrożniejsze oceny, oraz więcej wiary w siłę naszej kadry, wtedy twoje przewidywania powinny okazać się trafniejsze ;)

PS, byłbym wdzięczny jeżeli ktoś wrzuciłby statystyki indywidualne z całego turnieju, najlepiej w formie rankingu w poszególnych elementach ;)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: lucass90 »

Daniel Castellani opisuje naszych "złotych" chłopaków :
Paweł Zagumny
Prawdziwy lider. Mądry, znakomicie wyszkolony technicznie. Kluczowa postać zespołu.

Piotr Gruszka
Jego postawa to całkowite zaskoczenie. Liczyliśmy, że może zagrać dobrze, ale niewielu myślało, że aż tak dobrze.

Bartosz Kurek
Zawodnik o największym potencjale spośród wszystkich siatkarzy, jakich teraz posiada Polska.

Daniel Pliński
Ma prawdziwy charakter. Znakomity w tym, co robi. Dusza zespołu.

Marcin Możdżonek
Punkt odniesienia, jeśli chodzi o polski blok. W ostatnim czasie poczynił ogromne postępy i będzie się dalej rozwijał. Polska będzie miała z niego pociechę.

Michał Bąkiewicz
Wspaniały i waleczny chłopak. Jego główną cechą jest gra na równym, wysokim poziomie. Nie ma wahań formy.

Piotr Gacek
Wszystko robi dobrze, na wysokim poziomie. Dobry duch drużyny.

Michał Ruciak
Bardzo potrzebny tej drużynie. Spełnia podobną rolę jak Bąkiewicz, niezwykle waleczny.

Zbigniew Bartman
Ogromny potencjał. Fizycznie gotowy do wielkiej gry. Musi popracować nad techniką i trochę ochłodzić głowę.

Paweł Woicki
Musi nadrabiać, bo wie, jakie ma warunki. Bardzo ciężko pracuje.

Piotr Nowakowski
Wielki potencjał. Zdaje sobie sprawę ze swoich braków. I on, i my pracujemy nad tym. Może być jednym z najlepszych środkowych na świecie.

Jakub Jarosz
Siła, charakter, sporo agresji. Wszystko przed nim.

Krzysztof Ignaczak
Jeden z najlepszych libero na świecie jeśli chodzi o obronę. Trochę gorzej z przyjęciem.

Marcel Gromadowski
Ma "papiery" na to, by zostać znakomitym atakującym - jak Milijkovic. Dysponuje ogromną siłą i jej używa.
źródło : onet.pl
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Guilder »

Arff pisze:Pod koniec listopada (18tego ???) Polacy zagrają w pucharze wielkich mistrzów i naszła mnie pewna myśl... otóż, do tego czasu zapewne nasze gwiazdki dojdą już sobie do zdrowia, bo przecież trzeba zagrać dla klubu... i tu z całą stanowczością chciałbym napisać, że Castellani powinien ich pominąć i powołać tylko tych zawodników, którzy dołożyli się do tego sukcesu... żadnych Wlazłych czy Winiarskich... powołać dokładnie tą 14stkę, która zagrała na ME...
Winiarskiego bym wziął, bo na pewno nie udawał, skoro miał operację i rękę w gipsie. A Wlazły? Mieszane mam uczucia, nie płakałbym jakby go zabrakło.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
jacek05
Posty: 189
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: jacek05 »

Ciekawe w ogóle jak Castellani potraktuje ten turniej. Na poważnie i weźmie wszystkich najlepszych, czy raczej coś w rodzaju Ligi Światowej..
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: maksik »

TVN24 to już z siebie pośmiewisko robi totalne. Nagle się obudzili i zauważyli że taki sport w ogóle istnieje.. zresztą opisywane i redagowane przez nich ME w SIATKARSTWIE (dziwnie to brzmi a jeszcze gorzej wygląda) są oprócz sporej ilości baboli np. "Gruszka dostał MPV" "Gruszka był w koszulce Świderskiego" albo trener "Castelano"... to jeszcze wyciągają już wszystkie "brudy" zeby tylko coś było teraz nt reprezentacji. Fakt że jest to zupełnie w ich stylu i uważam ten program informacyjny za totalne dno (jedno co jest na wysokim poziomie tam to cały sprzęt i osprzęt i "pogodynka" ;) ) ale już przeginają. Tak zupełnie świadomie przełączam tam żeby zobaczyć co ciekawego wymyślili..

Natomiast fajnych kilka momentów można było z dzisiaj wyłapać:
1) Rozwalił mnie ( nie po raz pierwszy zresztą ) swoim sposobem przemówienia Guma:
a) "Red: - Co teraz? Najbliższe plany?
Guma: - Jestem szczęśliwy - idziemy pić alkohol.." :D
b) "..może nasza gra nie była piękna ale skuteczna - ale przecież to nie jazda figurowa czy "Jak oni śpiewają"...

-- Guma przypieczętował tymi mistrzostwami oraz całą swoją osobą, że jest niepodważalną ikoną światowej siatkówki.

2) Wanio czyta nazwiska siatkarzy a kibice z placu defilad po każdym krzyczą: "NIECH ŻYJE!"
...i tam lecą nazwiska doszło do Krzysiek Ignaczak - "NIECH ŻYJE!" potem "Żona Krzyśka" -"NIECH ŻYJE!" ...ich dziecko -"NIECH ŻYJE!"...Wanio pomimo że jakoś dziwnie to prowadził to mnie zdrowo rozbawił.

3) Co chwilę można złapać Plinę na jakimś małym wybryczku , psikusie, żarcie lub spontanicznym radosnym zachowaniu typu taniec..
Dzisiaj stojąc ze wszystkimi i oglądając na telebimie końcówkę meczu z Francją i stojąc po lewej stronie Zibiego lekko za nim puknąl go w prawe ramie.. Uśmiałem się po raz kolejny widząc zdrowo zdezorientowanego Bartmana tym bardziej że wszyscy stali tyłem do ludzi a on jako jedyny się odwrócił i chyba większość osób się z niego usmiała.. a Plina jak gdyby nigdy nic..."fiu fiu"... i w ekran dalej sie gapi :D

4) piękny gest Świdra, który podobno będąc na rezonansie w W-wie nie odpuścił i dotarł do kolegów na konferencję na której równie fajnie się wypowiedział, że "jeśli mają jego koledzy co rok odnosić taki sukces to skłonny jest poświęcić i drugiego achillesa" (coś w tym rodzaju bo dokładnie nie pamiętam)

5) dziennikarze się za bardzo nie popisali na konferencji...no ale jak byli z TVNu to się nie ma co dziwić ;)

pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nagor »

Dziś też Grucha był w jakimś programie na TVN24 u Olejnik (?). Dno totalne, ona z tego co dało się usłyszeć nigdy nie widziała "siatkarstwa" i nie wie na czym to polega. Pytała Piotrka czy to kontaktowy/brutalny sport i do ilu lat można go uprawiać oraz wiele wiele innych. Czyli jednym zdaniem - Polsat pokazuje siatkówkę, a TVN uczy się co to właściwie jest to siatkarstwo.
...
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: evija »

Mam wrażenie, że oni używają siatkówki do dyskusji o piłce nożnej. Świdra o to pytali w Faktach po faktach, Olejnik Gruszkę zaprasza do TVN 24 widać, że się g.... zna i jeszcze pyta Piotra o kopaczy. Brak słów. Jednak siatkarstwo jest dziełem TVP
http://images39.fotosik.pl/195/08cf3d8f5e781899med.jpg

Brak słów.

Wracając do TVN > jeszcze Piotrek Gacek ma być w 24 godziny, ale nie wiem bo nie oglądam. Do tego Bartek Świderski itd.
TVN powinien sobie odpuścić takie rzeczy, bo o siatkówce w swoim wiadomościach generalnie mówią mało, bardzo mało albo wcale i to nagłe zainteresowanie to nic innego jak podpinanie się pod sukces i bicie piany na temat futbolistów.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nowy »

no pani Olejnik się nie popisała wiedzą... trener Casteialani... czy jakoś tak... Rozumiem jedną pomyłkę, ale notorycznie źle wymawiała imię trenera naszej reprezentacji.

a pytania o piłkę nożną całkowicie bez sensu. jeszcze było coś dobrego, ale nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nagor »

TVP2 Bartman, Woicki i Pliński u Lisa. Lis zdaje się orientować w siatkarstwie.
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: maksik »

chłopaki się po telewizjach rozbijają a prezydent czeka...;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”