Faworyci ME Rosja 2007

Fan Kazikow
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 13:21
Płeć: M

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: Fan Kazikow »

Moimi faworytami po "cichu" są Polacy z tego względu że chociaż zagrają bez Gruchy i Szampona, to ich siłą będzie jedność całego zespołu. Ogólnie nie mam faworyta. Mam nadzieje że padnie jakaś niespodzianka !!! 8-) 8-) 8-)
kamilinho
Posty: 9
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 18:23
Płeć: M
Kontakt:

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: kamilinho »

Choć wiem, że są bez formy to oprócz Polaków będe kibicował właśnie im. Pisze oczywiście o drużynie Serbi jeżeli będą grali taką siatkówkę jak 2,3 lata temu to są w stanie powalczyć z najlepszymi.
Moja tabela:
1.Serbia
2.Polska
3.Rosja
4.Francja
5.Bułgaria
6.Słowacja
7.Niemcy
8.Włochy

ósme miejsce Italii z pewnością uzasadnione jest słabą formą graczy z półwyspu Apenijskiego. Dużą sensacją może być Słowacja która w moim przekonaniu zajmie 6 miejsce.

jeszcze może przypomne kadre Serbów:

Rozgrywający: N. Grbić, V. Petković
Atakujący: Miljković, Starović
Środkowi: Gerić, Podrascanin, Stanković
Przyjmujący: Nikić, Kovacević, Boskan, Janić
Libero: Samardzić

A więc składa powinien wyglądać następująco:
Grbić. Milijković, Gerić, Podrascanin, Nikić, Boskan, Samardzić czy ta 7 nie robi wrażenia ?? choć brakuje V.Grbića Bjelicy i jeszcze kilku zawodników to i tak wierze w Serbię.
http://www.skra-belchatow.pl <- Nieoficjalny serwis mistrzów Polski !
an_m
Posty: 83
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: an_m »

ciekawa jestem, czy butna Rosja zdola wygrac u siebie. Na pewno sa silni, ale moze znowu sie tak podpala i na wstepie uwierza, ze zlote medale i wygrane naleza im sie z tytulu samego tylko pojawienia sie na parkiecie, to kto wie ...

wierze oczywiscie w Polske - wierze, ze na przekor wszystkiemu pojda czolgiem jak na MS :D
Paveu
Posty: 170
Rejestracja: 25 maja 2009, o 19:08

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: Paveu »

Nie wie nikt na jakiej stronie moge znalesc mecz finalowy Hiszpani i ruskow szczegolnie 5 set??
AR
ml1916
Posty: 16
Rejestracja: 1 gru 2008, o 11:01
Płeć: M

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: ml1916 »

marcin_r

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: marcin_r »

Ja mam takie pytanie czy ktos wie skad mozna zdobyc mecze ME 2007 szczegolnie chodzi mi o mecze Polaków? Mam juz sporo meczów z mistrzostw Europy 2003 i 2005 i brakuje mi edycji 2007.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: kevinpsb »

marcin_r pisze:Ja mam takie pytanie czy ktos wie skad mozna zdobyc mecze ME 2007 szczegolnie chodzi mi o mecze Polaków? Mam juz sporo meczów z mistrzostw Europy 2003 i 2005 i brakuje mi edycji 2007.
inside-volley... tam będzie większość...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”