Polska 2017

astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Polska 2017

Post autor: astronauta »

Zakładam ponownie wątek, bo dzieje się tam tak wiele i zapraszane są tak ciekawe osobistości, że to WYMAGA osobnego tematu. Dziś na przykład mamy jednego z braci trzymających władzę w Jastrzębiu, potyczki Kadzia z Igłą, który (ten drugi) broni Resovii jak ojczyzny i (jak zwykle) dyżurnego experta Polsatu, Boska.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Polska 2017

Post autor: TommyLeeJones »

O ile rozumiem, że można bronić jakoś Kowala, można bronić każdego poszczególnego zawodnika ale jako całość Resovia gra słabiutko i ciekaw jestem argumentów Ignaczaka. Nie mówiąc już o tym, że ile razy oglądam ten program, tyle razy mnie nieco żenuje jego poziom. Gadu-gadu, bla-bla, przydałby się jakiś porządny znawca, który ogląda mecze, inne ligi, jest na bieżąco, umie formułować wnioski. A tu jak nie Jarosz, to Bosek albo inny "ekspert".
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: Szampon093 »

TommyLeeJones pisze:O ile rozumiem, że można bronić jakoś Kowala, można bronić każdego poszczególnego zawodnika ale jako całość Resovia gra słabiutko i ciekaw jestem argumentów Ignaczaka. Nie mówiąc już o tym, że ile razy oglądam ten program, tyle razy mnie nieco żenuje jego poziom. Gadu-gadu, bla-bla, przydałby się jakiś porządny znawca, który ogląda mecze, inne ligi, jest na bieżąco, umie formułować wnioski. A tu jak nie Jarosz, to Bosek albo inny "ekspert".
Prawda, Igła mocno związany z Rzeszowem strasznie ich broni, co nie zmienia faktu, ze podczas wczorajszego meczu z Cuprum rowniez to samo. Z jednej strony ciezko sie przestawic rozumiem, ale jego stronniczosc jest zbyt duza. Obrona Rzeszowa podczas programu, gdzie Kadziu powiedzial tylko i wylacznie prawde, ze Resovia gra słabo, a Igla rzucil argument z wielkim oburzeniem, dlaczego wygrali z Bełchatowem? Jak to dlaczego? Skra gra slabo, nie ma zadnego egzekutora na lewym, a Wlazly z Kurkiem, dwie ,, duze" postacie na ataku, ani 1 nie gra na swoim poziomie. Atak Igły na Kadzia smieszny, a Rzeszow to nie obrazajac nikogo, aktualnie zlepek zawodnikow i nikt mi nie powie, ze to nie prawda. Rzeszow wcale nie gra lepiej anizeli Skra biorac pod uwage skład.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Polska 2017

Post autor: Didek »

Okazało się, iż Igła miał rację. Bełchatów jest w dramatycznej formie co udowodnił w sobotę.

Czasem dla dobra dyskusji musi ktoś postawić zdanie odrębne. Przynajmniej później jest o czym rozmawiać.
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: astronauta »

Ciekawy program i wątek konfliktu Kubiak-Bartman. Nie wiem co Bartman zrobił Kubiakowi, ale ten drugi dla mnie ma jakiś problem mentalny ze sobą.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: Lucarelli »

astronauta pisze:Ciekawy program i wątek konfliktu Kubiak-Bartman. Nie wiem co Bartman zrobił Kubiakowi, ale ten drugi dla mnie ma jakiś problem mentalny ze sobą.
Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że Kubiak ma wielkie mniemanie o sobie i uważa się za wielką gwiazdę
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: astronauta »

Lucarelli pisze:
astronauta pisze:Ciekawy program i wątek konfliktu Kubiak-Bartman. Nie wiem co Bartman zrobił Kubiakowi, ale ten drugi dla mnie ma jakiś problem mentalny ze sobą.
Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że Kubiak ma wielkie mniemanie o sobie i uważa się za wielką gwiazdę
Miałem "przyjemność" spotkać Kubiaka na IO Londyn 2012 i kilka tygodni po już w J-biu. Nie chciałbym zostać jego kolegą. Na tych samych IO wpadłem na Holmesa i również kilka tygodni później w J-biu. Jego kolegą bym chciał zostać.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: krzysiu »

O co poszło w ich relacji ,ze kiedyś przyjaciele a teraz jakby najwięksi wrogowie?
kliki
Posty: 78
Rejestracja: 29 maja 2016, o 15:22
Płeć: K

Re: Polska 2017

Post autor: kliki »

Nikt tego nie wie i z pewnością nikt się tego nie dowie. Bo to ich prywatne sprawy, których nigdy nie wywlekali.

Ten program i wątek nie był ciekawy, jak to ktoś wyżej pisał a raczej żenujący.
Bartman wyleciał z kadry, przede wszystkim dlatego, że grał szajs. Wyciąganie sprawy sprzed 5 lat jako usprawiedliwienie? Polsat wywołuje sztuczną dramę. Nie wiem po co, aby podbić oglądalność?

Jestem zdziwiona po różnych komentarzach, że tak wiele osób o ich konflikcie nie wiedziało, ale to tylko pokazuje, że pomimo tego potrafili ze sobą grać i nie było tego widać, bo grali tak co najmniej z pół roku.

A że nie wyglądał na zadowolonego z tego połączenia na skypie? Jakoś się nie dziwię :] Dzwonią przez pół świata, żeby wyciągać stare, prywatne sprawy, o których mówić nie chce. Dziw, że w ogóle się wypowiedział, a nie rozłączył, bo już pare razy dał popis, że pod względem prywatności jest wyczulony.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: aezakmi »

Lucarelli pisze:
astronauta pisze:Ciekawy program i wątek konfliktu Kubiak-Bartman. Nie wiem co Bartman zrobił Kubiakowi, ale ten drugi dla mnie ma jakiś problem mentalny ze sobą.
Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że Kubiak ma wielkie mniemanie o sobie i uważa się za wielką gwiazdę
No to teraz prawdopodobnie wiadomo, która gwiazdeczka nie chciała konkurencji w osobie Żalińskiego. On od zawsze miał problemy mentalne. Już w JW obraził się na kibiców i powiedział, że im nigdy nie wybaczy choć ci go mocno przepraszali. A akcja była taka, że kibice JW wygwizdali decyzję komisarza, który wg nich powinien dać MVP dla Bontje, a nie dla pana obrażalskiego. Obrażalski nie popisał się inteligencją i sobie ubzdurał, że to jego wygwizdywano więc się obraził... On ma jakieś kompleksy i temu tak podskakuje do wszystkich na boisku i nie tylko na boisku.
Antiga wywalił Kurka z kadry i zdobył MŚ. Mam do niego coraz większy szacunek za tamten sezon 2014, tym bardziej - patrząc na to, co wyprawia Blain w Skrze. Kurka zastąpił Mika. Obrażalskiego spokojnie może zastąpić choćby właśnie Wojtek Żaliński. Nie podoba mu się coś? To zawsze można go ustawić do pionu, jak Kurka.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: madlark »

Dziwaczny ten temat wykształcenia, co to ma do siatkówki?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: drukjul »

krzysiu pisze:O co poszło w ich relacji ,ze kiedyś przyjaciele a teraz jakby najwięksi wrogowie?
kliki pisze:Nikt tego nie wie i z pewnością nikt się tego nie dowie.
No przecież Kubiak powiedział bardzo wyraźnie i otwartym tekstem, że chodziło o "broken arrow".

Więc jedno z dwojga - albo Michał dał Zibiemu na przechowanie swoją bombę atomową a ten mu ją gdzieś zgubił, albo druga możliwość, uważa że Zibi zatruł mu płyny ustrojowe. Pamiętacie postać generała z cudownego film Stanleya Kubricka "Jak przestałem się martwić i pokochałem bombę atomową?

Zresztą z płynów ustrojowych przynajmniej krew Kubiakowi Zibi zatruł wtedy chyba faktycznie, a z tego że trwa to już tak długo można wnosić, że prawdopodobnie także i limfę. ;)
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: StanLee »

Chyba nie jest tajemnicą, że osoby które miały szanse poznania Kubiaka prywatnie, przesadnie, delikatnie ujmując, go nie cenią. :)
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: estril1992 »

Może do Michała trzeba podchodzić z dystansem i tyle
Awatar użytkownika
matiz99
Posty: 77
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Polska 2017

Post autor: matiz99 »

Czekam kiedy ruszy przedsprzedaż biletów na mecz otwarcia na Narodowym. Miała to być pierwsza połowa lutego a mamy już marzec :|
,,Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!"
Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: madlark »

Kilka osób odetchnie z ulgą :D

Zawsze powtarzałem, że chcę wyjechać za granicę. Na koniec mojej kariery nadarzyła się taka okazja. Po rozmowach telefonicznych z prezesem IBB Polonii Londyn pojawił się pomysł, by wzmocnić sygnał siatkówki na Wyspach, próbować budować ją marketingowo – powiedział Ignaczak w Magazynie Polska 2017.
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... rza-swiata

Zrobić program o dyrektorach sportowych i nie zaprosić Boska skandal :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: mmb »

Ciągnie wilka do lasu, tfu, do Londynu :D
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Polska 2017

Post autor: Didek »

mmb pisze:Ciągnie wilka do lasu, tfu, do Londynu :D
A będzie tam robił za misia na Krupówkach.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: krzysiu »

Jak będziecie mieli czas to obejrzyjcie sobie wczorajszy Polska 2017 - ładnie tam w kilku momentach po Antidze jechał Jarosz heh
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: ciorny17 »

krzysiu pisze:Jak będziecie mieli czas to obejrzyjcie sobie wczorajszy Polska 2017 - ładnie tam w kilku momentach po Antidze jechał Jarosz heh
Nie oglądałem, ale niech zgadnę:
- brak Bartmana i synka w kadrze
- brak Możdżonka na IO
- oranie Kurkiem na ataku zamiast na przyjęciu.

Krzysiu, coś z powyższych?
Kłamca.
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: ciorny17 »

Dobra oglądam fragmenty.

1. Wanio i Jarosz: Śliwka 5 przyjmującym Plusligii, stawianie go wyżej od Żalinskiego? Sorry, ale chyba oglądamy inną ligę.
2. Omijanie Włodarczyka czy właśnie drugiego Wojtka w kontekście reprezentacji trochę słabe.
3. Pieprzenie o kolesiostwie w kadrze - temu panu podziękujmy.
Kłamca.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: krzysiu »

To o kolesiostwie też :P ale najbardziej rozbawił mnie moment jak Wanio się śmieje,że papa Jarosz pewnie będzie chciał być jak najbliżej ławki Kanady przy Memoriale Huberta Wagnera - no i leci program i Wanio widzi,że tamten coś zdenerwowany - więc Krzysiu pyta (oczywiście dokładnie nie pamiętam) - Coś nie tak z tym żartem,że będziesz podglądał Antigę jak ,,trenuje" - a Jarosz - Co będzie robił Antiga ? hehe :D
Wiadomo jak to się oglądało to lepiej wyglądało
kamil1404
Posty: 167
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 23:05
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: kamil1404 »

Z tego Krzysia to od zawsze był śmieszek:

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=HmihHZ7oM_I
Nie moje czasy te z filmiku, jak się dowiedziałem o tym, to myślałem, że spadnę ze stołka :]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Polska 2017

Post autor: Noworoczny »

Oglądałem po raz pierwszy to badziewie - ostatni odcinek, po meczu Zaxy w 1/2 i zapewne po raz ostatni. Goście nie powiedzieli nic, czego bym nie wyczytał wcześniej na fso. NIC. Najuważniejszym czytelnikiem naszego forum jest Drzyzi. Nieśmiało zabłysnął wiedzą, że Serniotti wygrał jako trener ligę mistrzów, czym mocno zaskoczył wszystkich pozostałych. Potem jeszcze cytował Drukjula opowiadając o karierze Włocha, jako drugiego. Kadziewicz gadał Noworocznym w temacie pojedynku Kędzierzyna z Jastrzębiem. Na sam koniec mieliśmy reportaż o szkółkach Kadzia, Cipka i Dobrowola. I tyle.
Aa, no i jeszcze wklejali nasze statystyki z Silvy - że tyle punktów nabił i w ogóle.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Polska 2017

Post autor: lipton »

Tego, że WD czytuje FSO chyba jakoś bardzo nie ukrywa, bo sam wielokrotnie w trakcie transmisji wspominał, że "w internecie" są kibice dysponujący ogromną wiedzą na temat siatkówki, z której często on jako ekspert korzysta. Fakt, że nie wymienił FSO z nazwy, ale chyba w sieci ciężko o inne, polskojęzyczne forum z taką ilością informacji.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Polska 2017

Post autor: Didek »

Noworoczny pisze:Oglądałem po raz pierwszy to badziewie - ostatni odcinek, po meczu Zaxy w 1/2 i zapewne po raz ostatni. Goście nie powiedzieli nic, czego bym nie wyczytał wcześniej na fso. NIC. Najuważniejszym czytelnikiem naszego forum jest Drzyzi. Nieśmiało zabłysnął wiedzą, że Serniotti wygrał jako trener ligę mistrzów, czym mocno zaskoczył wszystkich pozostałych. Potem jeszcze cytował Drukjula opowiadając o karierze Włocha, jako drugiego. Kadziewicz gadał Noworocznym w temacie pojedynku Kędzierzyna z Jastrzębiem. Na sam koniec mieliśmy reportaż o szkółkach Kadzia, Cipka i Dobrowola. I tyle.
Aa, no i jeszcze wklejali nasze statystyki z Silvy - że tyle punktów nabił i w ogóle.
To nie jest program dla Ciebie. Za dużo wiesz aby Cię zaskoczyć. To jest kierowane do kibiców, którzy nie śledzą wszystkiego co o siatkówce się pisze. Czasem nawet internetu nie mają. A są tacy.
Krystian2973
Posty: 192
Rejestracja: 4 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: Krystian2973 »

Szkoda naszych ME to bedzie dopiero wstyd. Porownywanie tej ligi swiatowej i tej z 2014 nie ma sensu bo tam mimo braku awansu gralismy solidna siatkowke i nie awansowalismy tylko roznica setow. Dzis kilka naszych meczow to byla kompromitacja. Mam nadzieje ze wraz z odejsciem Fefe po miatrzostwach ktos dobierze sie do ludzi z PZPSU z Kasprzykiem na czele. Majac tylu wybitnych fachowcow do wyboru wybral czlowieka ktory nie ma pojecia o prowadzeniu reprezentacji i nic nie osiagnal z klubami w europejskich pucharach. Nasza liga to za malo. W dodatku porownywanie go do Lozano jest jak kula w plot. Tamten jak przegrywalismy potrafil 3 razy poklocic sie z sedziami aby wybic przeciwnikow z rytmu, chociaz winie go za porazke na IO 2008
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Polska 2017

Post autor: iti »

"wraz z odejsciem Fefe"
16.06.2016

I tak pozno dosyc pozno zaczyna sie zwalnianie trenera xD (zapozyczone!)

Zastanawiam sie czy jakikolwiek trener u nas mialby mozliwosc wytrzymac kilka lat, ale kiedy Stoychev, Rezende i inni przegraliby ze trzy mecze to poszliby na stos!
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: ciorny17 »

iti pisze: Zastanawiam sie czy jakikolwiek trener u nas mialby mozliwosc wytrzymac kilka lat, ale kiedy Stoychev, Rezende i inni przegraliby ze trzy mecze to poszliby na stos!
U nas trener jest od trenowania i tyle. Przecież sam Polsat ogłosił Gruszkę drugim trenerem zanim zrobił to Fefe. A taki Rezende miał wręcz władzę absolutną.
Kłamca.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Polska 2017

Post autor: bytrek »

Ja podkreślę jeszcze raz że skandalem było nie przedłużenie umowy z Antiga. Powinni dać mu możliwości przepracować całe czterolecie. Dzięki czemu w spokoju mógłby podziękowanie kilku panom, którym jest z Stefanem nie po drodze.
A teraz jaśnie wielmożny Pan prezes wychodzi po pierwszym meczu i pierdzieli o żółtej kartce dla wybranych przez siebie trenerów.
W głowie mi się 3 lata temu nie mieściło, że może dojść do takiej rewolucji iw kadrze. Bo ok 5 było starych graczy w tamtym zespole, ale oprócz tego z 8 którzy mieli przed sobą jeszcze ok 8 lat gry.
Zespół Antigi gdy się oglądało, nawet już te późniejsze jego czasy, to w tej grze był jakiś schemat, taktyka, zamysł na to wszystko, a w czwartek to Drzyzga nawet nie miał o czym mówić, bo myśmy żadnego pomysłu na grę nie mieli.

To jest moja kadra, moja reprezentacja, jeżeli np żaden z obecnych środkowych wyjściowego składu nie wygrał by rywalizacji w klubie z Nowakowskim, Wroną, Kłosem lub Morzdzonkiem? Tyle lat Ci środkowi zdobywali na przeróżnych imprezach nagrody MVP, a teraz nagle w ich najlepszym siatkarko wieku znikają, dlaczego? Dla mnie z naszymi środkowymi powtarza się sytuacja z Wlazłym, Zygadło czy Zagumnym, [cenzura] czy nikt nie potrafi wyciągać wniosków? Rozumiem gdyby nasi dwaj nowi pierwsi środkowi byli przez ostatnie dwa sezony w ścisłym gronie zawodników tej kadry, ale grali ogony, albo tylko byli wożenie z kadra, a teraz nabrali doświadczenia i wywalczyli sobie miejsce w kadrze, ale nie. Ci gracze wzięli się z dupy, nie maja żadnego doświadczenia.
Za to doświadczenie i naturalna zmiana na szczęście robi sie u przyjmujących, gdzie Szalpuk z Śliwką właśnie mają taką szkole życia i małymi kroczkami wejdą do pierwszego składu. Bo taki Szalpuk pojeździł po świecie rok temu, dostał cios w dupę nei jadąc na IO, w tym roku gra więcej i dostał się już do kadry na docelową imprezę. Z Śliwką jest podobnie
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Zablokowany

Wróć do „Mistrzostwa Europy”