ME 2019 siatkarzy

aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: aezakmi »

Nie schodzimy poniżej pewnego poziomu, półfinału. Gratulacje, bo przyjemnie mi się oglądało ten mecz, zupełnie inny od tego wczorajszego. Gratulacje kolejnego medalu przywiezionego z kolejnej wielkiej imprezy.

Również gratulacje dla Artura Szalpuka, bo zagrał fantastyczne zawody i gdyby nie on, to kto wie, jak potoczyłby się ten dzisiejszy mecz, czy Francuzi nie odwróciliby losów tego spotkania! Po raz kolejny potwierdza się, że indywidualności potrafią rozstrzygać mecz na swoją korzyść.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Elgarten »

Ostatni punk zaskakujący ;) Wielkie gratulacje dla całego zespołu - bez żadnych wyjątków. Widać było szczerą radość z sukcesu. A Francuzi sezon stracony i w styczniu będą mieli nerwówkę.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Son »

Verdungo pisze:
Son pisze:
Szary Wilk pisze:Medal wygrał nam Leon. Gdyby nie poznał Polki przez internet, byłoby krucho. Szkoda, ze nie many swoich na tym poziomie.
Boli cię to?
Przynajmniej grał i się starał. I jedzie na puchar świata. A el polaco z Modeny się obraził.
Wole Leona z takim podejściem niż takiego Bednorza.
A co ma Bednorz do tego meczu?
Jego podejście. Zachowuje się jak największa gwiazda. A tymczasem najlepszy gracz świata jeździ i gra dla Polski. Nawet na ten puchar pojedzie. Jak już ktoś wcześniej pisze takie rzeczy o Leonie to niech odpowiednio oceni innych Polaków.
Zaksa na maksa
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7948
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Elgarten pisze:A Francuzi sezon stracony i w styczniu będą mieli nerwówkę.
Chyba dobrze było widać w tych dwóch ostatnich meczach, że potencjał ludzki tam jest większym problemem niż trener, wbrew temu, co pisaliśmy tutaj kilka tygodni temu.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3866
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: tomasol »

Brawo !!! Trochę wyszliśmy bez wiary na ten mecz, ale z czasem zespół ładnie się pozbierał. Było trochę fajerwerków, ale przede wszystkim zagraliśmy starannie i solidnie. U Francuzów za dużo było dziur, grał N'gapeth, Grebennikov, dobrze ich wspierał Clevenot. Ale reszta bez błysku i pod kreską.
Gratulacje !!! W końcu nie było nas na podium w ME już prawie dekadę.
Berbelucha
Posty: 64
Rejestracja: 2 sie 2019, o 10:53
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Berbelucha »

Brąz traktuję jako nagrodę pocieszenia. Tragedii nie ma, ale najbardziej boli styl w jakim przegraliśmy ze Słowenią, kolejny raz na ważnej imprezie.

Mam nadzieję że Heynen jednak wyciągnie wnioski i jednak zrezygnuje z kilku nazwisk skoro w ważnym meczu nie ma odpowiedniego zawodnika który pociągnąłby gre.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: mitam »

wielka szkoda tego kryzysowego dnia.... Dziękuję za super sezon i czekam na Złoto Olimpijskie !!!
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: ciacho23 »

Ja pier... Dekoracja przed finalem. Kto to wymyślił.. CEV to stan umysłu.
Szary Wilk
Posty: 8014
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Szary Wilk »

knightrider pisze:Leon i Kubiak trzymali grę. Muzaj lepiej niż ostatnio no ale do Kurka żeby dorównał poziomem o 10 % więcej w ataku i zagrywka z wyskoku.
Zaciął się w drugiej połowie 2 seta. Zaczął fajnie. Czasem wydsje mi się, że kiwa, bo ma niskie te piły i na pułapie zgiętego nadgarstka. Ale za mało ryzykuje.
krzychszp
Posty: 979
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: krzychszp »

tomasol pisze: Gratulacje !!! W końcu nie było nas na podium w ME już prawie dekadę.
W sumie to jesteśmy na dywanie nie na podium ale też dobrze ;)
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Maximus2 »

Rozłożyli kawałek dywanu, gdzie jest podium ?
ciorny17
Posty: 8555
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: ciorny17 »

Brawo dla chłopaków i trenera. Miałem obawy, że po meczu ze Słowenią głowy już będą nie te.
Kłamca.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: knightrider »

Szary Wilk pisze:
knightrider pisze:Leon i Kubiak trzymali grę. Muzaj lepiej niż ostatnio no ale do Kurka żeby dorównał poziomem o 10 % więcej w ataku i zagrywka z wyskoku.
Zaciął się w drugiej połowie 2 seta. Zaczął fajnie. Czasem wydsje mi się, że kiwa, bo ma niskie te piły i na pułapie zgiętego nadgarstka. Ale za mało ryzykuje.
Problem z Muzajem jest taki że się prawie co mecz zacina.
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Maximus2 »

jest i Mirek Przedpełski

Swędro zakręcony na maksa
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Son »

Widać, ze szczerze się cieszą. Medal to medal
Zaksa na maksa
krzychszp
Posty: 979
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: krzychszp »

"Polska Mistrzem Europy 2019"
Swedro podsumował turniej #takbyło#
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Lineczka »

Brawo Polacy! Mecz pod kontrolą, jest brąz, więc kończymy te ME pozytywnym akcentem.

Gdyby Kubiak zagrał w meczu ze Słowenią tak jak dziś to jutro pewnie gralibyśmy w finale, ale ok, jest jak jest, mamy brąz LN 2019 i ME 2019 do tego kwalifikacje na IO, czyli bardzo dobre wyniki.
Berbelucha
Posty: 64
Rejestracja: 2 sie 2019, o 10:53
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Berbelucha »

knightrider pisze:
Szary Wilk pisze:
knightrider pisze:Leon i Kubiak trzymali grę. Muzaj lepiej niż ostatnio no ale do Kurka żeby dorównał poziomem o 10 % więcej w ataku i zagrywka z wyskoku.
Zaciął się w drugiej połowie 2 seta. Zaczął fajnie. Czasem wydsje mi się, że kiwa, bo ma niskie te piły i na pułapie zgiętego nadgarstka. Ale za mało ryzykuje.
Problem z Muzajem jest taki że się prawie co mecz zacina.
Chcę zobaczyć jego grę w Rosji. Gdy dowiedziałem się że zakontraktowali go to pomyślałem z miejsca że mają problem bo ten chłopak im medalu nie zdobędzie. Z reprą prześliznął się będąc praktycznie ostatnią opcją w ataku
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Aranger »

To co, chyba można jednak powiedzieć, że klątwa drugiego sezonu naszych trenerów została przełamana ? Może nie w 100%, ale brąz LN, brąz ME, cel główny na ten sezon w Gdańsku spełniony praktycznie w cuglach, jest dobrze.

Niedosyt pozostaje, natomiast trzeba pamiętać, że jesteśmy chyba jedyną drużyną na tym turnieju, która straciła aż tak ważnego gracza pierwszej szóstki. Zgadzam się generalnie z postem @kanimo sprzed kilku stron, że porażka w Ljubljanie ze Słowenią to jest składowa kilku czynników. Oby to co się tam wydarzyło wzmogło czujność Heynena i całej kadry. I oby Kurek był zdrowy, Kubiak nie zardzewiał i jedziemy do Tokio po swoje.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2019, o 19:02 przez Aranger, łącznie zmieniany 4 razy.
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: bono »

Jak koniec sezonu?Pucharu Świata jeszcze nie zdobylismy:)W jakim skladzie będą grali USA i Brazil?
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: Re_soviaczka »

bono pisze:W jakim skladzie będą grali USA i Brazil?
Składy masz podane w wątku o Pucharze Świata.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: estril1992 »

Gratulacje Panowie :)
Widziałem tylko 3 set , ale tak śledząc tylko wynik wychodzi że wygraliśmy dość łatwo.
Byłem pewny że Francja w kwalifikacjach IO jest główny faworytem do awansu , teraz chyba trzeba zweryfikować to.
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: luk_m5 »

Gratulacje !!! Niech o potencjale tej grupy świadczy fakt że to co osiągnęliśmy w tym sezonie zrobiliśmy tak naprawdę bez atakującego na przyzwoitym, dobrym poziomie. Takiego który w każdym meczu zagra na ok 50% skuteczności i doda coś ekstra w trudnym momencie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: knightrider »

estril1992 pisze:Gratulacje Panowie :)
Widziałem tylko 3 set , ale tak śledząc tylko wynik wychodzi że wygraliśmy dość łatwo.
Byłem pewny że Francja w kwalifikacjach IO jest główny faworytem do awansu , teraz chyba trzeba zweryfikować to.
Francuzi w 1 secie do 20 punktu mieli 3/4 punkty przewagi, mieli swoje problemy z atakiem. Clevernot przez 2 sety trzymał grę Francuzom. Drzyzga bardziej zrównoważoną siatkówkę grał, ale do kompletnej bez Kurka nie ma materiału ludzkiego. Muzaja chyba to na ten moment max. Jak może trenerzy Rosyjscy nacisną na bardziej siłową i ryzykowną grę to może 24/25 latek się rozwinie bardziej. Kapitalny mecz Kubiaka i bdb Leona.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: batmanowski »

Lineczka pisze:Brawo Polacy! Mecz pod kontrolą, jest brąz, więc kończymy te ME pozytywnym akcentem.

Gdyby Kubiak zagrał w meczu ze Słowenią tak jak dziś to jutro pewnie gralibyśmy w finale, ale ok, jest jak jest, mamy brąz LN 2019 i ME 2019 do tego kwalifikacje na IO, czyli bardzo dobre wyniki.
Myślę, że Slowencow byśmy ograli ale czy wystarczyłaby taka gra na Serbia. Co jak co ale graliśmy ten turniej bez atakujacego.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
kibic_siatki
Posty: 2601
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: kibic_siatki »

Spokojnie wypunktowaliśmy Francuzów, gdzie grał w zasadzie tylko 1 gracz, a atakujący pojawił się w 3 secie. Było widać, że z przeciwnika zeszło powietrze po 1 secie, który powinni wygrać. 2 set wygrany w końcówce przez Kubiaka. Cały mecz zagrał Muzaj, mimo, że praktycznie nie atakował tylko kiwał i co dziwne, niektóre kiwki wpadały, tak jak ostatni serwis. Francuzi takiego obrotu się nie spodziewali i nawet jakiegoś podium nie przygotowali na dzisiaj.
Dobrze, że kończymy turniej zwycięstwem. Obejrzałem mecz na Polsacie, wcześniejsze na TVP i nie wiem co niektórzy mają do Drzyzgi (W)? Komentatorzy z państwowej telewizji cały czas klepią % (ataku w całym turnieju, przyjęcia poszczególnych zawodników), co nijak ma się do aktualnej sytuacji na boisku. Tak, że nie nie da się tego słuchać. :<
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: laanca »

kibic_siatki pisze:Spokojnie wypunktowaliśmy Francuzów, gdzie grał w zasadzie tylko 1 gracz, a atakujący pojawił się w 3 secie. Było widać, że z przeciwnika zeszło powietrze po 1 secie, który powinni wygrać. 2 set wygrany w końcówce przez Kubiaka. Cały mecz zagrał Muzaj, mimo, że praktycznie nie atakował tylko kiwał i co dziwne, niektóre kiwki wpadały, tak jak ostatni serwis. Francuzi takiego obrotu się nie spodziewali i nawet jakiegoś podium nie przygotowali na dzisiaj.
Dobrze, że kończymy turniej zwycięstwem. Obejrzałem mecz na Polsacie, wcześniejsze na TVP i nie wiem co niektórzy mają do Drzyzgi (W)? Komentatorzy z państwowej telewizji cały czas klepią % (ataku w całym turnieju, przyjęcia poszczególnych zawodników), co nijak ma się do aktualnej sytuacji na boisku. Tak, że nie nie da się tego słuchać. :<
Czekaj czekaj , oglądałeś mecz ze Słowenią ? Jeśli tak to naprawdę nie wiesz co my mamy do W. Drzyzgi ?
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: radek0389 »

kibic_siatki pisze:Spokojnie wypunktowaliśmy Francuzów, gdzie grał w zasadzie tylko 1 gracz, a atakujący pojawił się w 3 secie. Było widać, że z przeciwnika zeszło powietrze po 1 secie, który powinni wygrać. 2 set wygrany w końcówce przez Kubiaka. Cały mecz zagrał Muzaj, mimo, że praktycznie nie atakował tylko kiwał i co dziwne, niektóre kiwki wpadały, tak jak ostatni serwis. Francuzi takiego obrotu się nie spodziewali i nawet jakiegoś podium nie przygotowali na dzisiaj.
Dobrze, że kończymy turniej zwycięstwem. Obejrzałem mecz na Polsacie, wcześniejsze na TVP i nie wiem co niektórzy mają do Drzyzgi (W)? Komentatorzy z państwowej telewizji cały czas klepią % (ataku w całym turnieju, przyjęcia poszczególnych zawodników), co nijak ma się do aktualnej sytuacji na boisku. Tak, że nie nie da się tego słuchać. :<
Jeśli akceptujesz, że Drzyzga senior ciśnie cały czas na Leona, mimo że jest to najlepszy gracz na boisku, ignoruje babole swojego synusia a jego błędy przerzuca na innych graczy, to może rzeczywiście wtedy komentarz lepszy.
kibic_siatki
Posty: 2601
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: kibic_siatki »

Może we wcześniejszych meczach tak było, w dzisiejszym trudno było się przyczepić do komentatora, poza lapsusem jesteśmy mistrzami Europy. Zresztą Fabian też grał dobrze, nawet zagrania dyszlem dobrze mu wychodziły.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: ME 2019 siatkarzy

Post autor: hubert »

Może ktoś nakreślić o co chodzi z tym problemem finansowym Francji jaki ich spotka z tytułu niewywalczenia ME ?
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”