ME 2023

rocky
Posty: 1198
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: ME 2023

Post autor: rocky »

Nie widzę logiki w wyciąganiu Kurka w takim meczu po X minutach w klaskaczu jeśli ten jest po urazie i "nie jest gotowy fizycznie". Jeszcze przy Łomaczu, który (łagodnie to ujmując) wymaga dużej plastyczności w ataku. Nawiasem mówiąc to w telewizorze Kurek posturalnie wygląda jak cień siebie chociażby z poprzedniego sezonu.
Gierek
Posty: 273
Rejestracja: 16 lip 2014, o 18:58
Płeć: M

Re: ME 2023

Post autor: Gierek »

Czyżby Izrael miał awansować do drugiej rundy Mistrzostw Europy? Pokonał przed chwilą Rumunów 3:2 - cieszą mnie takie miłe niespodzianki.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ME 2023

Post autor: Simao »

Jedno jest pewne, najważniejszy, kluczowy gracz to Marcin Janusz. Łomacz z Danią czy Czarnogórą mógłby pograć. Mimo wszystko powinniśmy wygrać te mecze bez straty seta.
kibic_siatki
Posty: 2601
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: ME 2023

Post autor: kibic_siatki »

Mecz z tych: przestraszyć przeciwnika i kontrolować sytuację do końca. W 3 secie Czesi przestali potykać się o własne nogi i w końcówce pokazali, że też potrafią coś zagrać. Jutro mecz na spokojne dokończenie rundy zasadniczej i danie wszystkim szansy na pogranie. Kurek na razie wygląda najsłabiej z naszych i nie ma znaczenia kto mu wystawia. Podobnie było na MŚ 5 lat temu i w ostatniej chwili wszedł na topowy poziom, jak nam się ziemia paliła pod stopami. Ładnie zaprezentował się Semeniuk, który w końcu dobrze zagrał w ataku.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7949
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME 2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Słabiutkie Włochy.
Gierek pisze: 31 sie 2023, o 20:52 Czyżby Izrael miał awansować do drugiej rundy Mistrzostw Europy? Pokonał przed chwilą Rumunów 3:2 - cieszą mnie takie miłe niespodzianki.
Dzisiaj Ido David słabo, ale przypomniał o sobie Tamir Hershko, który swego czasu był gwiazdą NCAA, potem nie przebił się we Włoszech, a potem zapomniałem o jego egzystencji, do tego stopnia, że przeglądając składy nie zwróciłem uwagi, a tutaj o sobie przypomniał, bo najlepszy gracz Izraela.

Btw. Finlandia z rocznikami: 89, 99, 03, 04, 03, 98, 99 w wyjściowym składzie, może coś z tego wyrośnie, bo fajnie jak na razie tutaj grają, ci juniorzy to plusligowy potencjał.
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME 2023

Post autor: Diomedea »

Na ktorym programie leci macz Finow?
Na News cos o trialonie :(

Pisalam, zeby brac Finow od czasu ME :D
Wlosi beda szybsi.

OK widze, ze koniec.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2023, o 21:28 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: ME 2023

Post autor: qtp »

Najważniejszą informacją po dzisiejszym meczu jest to że forum cały czas działa, ciekawe czy tak już zostanie?
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME 2023

Post autor: Diomedea »

qtp pisze: 31 sie 2023, o 21:26 Najważniejszą informacją po dzisiejszym meczu jest to że forum cały czas działa, ciekawe czy tak już zostanie?
Emocje mniejsze niz na grzybach. Malo piszacych w jednym czasie. Ja ledwo tego 3 seta zmeczylam i zaluje, widze ze trzeba bylo Finow obejrzec.
Shift
Posty: 278
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: ME 2023

Post autor: Shift »

Łatwy i przyjemny mecz naszych. Jeżeli dzisiejszy mecz to zwiastun powrotu do dobrej formy Semena to Grbic ma jeszcze większy bol głowy. Chociaż i tak kilka zagrań "po staremu". Dawno nie było repry z taką głębią przyjęcia (oczywiście to stwierdzenie już parokrotnie "weryfikowane"). Może Francuzi z Ngapethem, Tille, Clevenot, Rossardem i zdrowym Lyneelem + gdzieś w orbicie Louati.

Nie ma co pisać po dzisiejszym meczu, ale niestety Grzesiu zasługuje na parę słów. Wszystko staram się zrozumieć, antypatię trenerów, pupilków, trollowanie, roszady, "swoich żołnierzy" etc. Ale każde dotknięcie piłki przez Łomacza było po prostu złe. Nie wiem, nie rozumiem, nie kupuje. Każdy z dwójki Firlej, Komenda obdarzony minimum zaufania zagrałby lepiej. Argument o jeszcze słabszym Firleju który zagrał ze 2 mecze w vnl to śmiech.

Poza tym ciekawe te ME dzięki tym niżej notowanym drużynom jak Izrael, trochę niespodziewana jednak gra Hiszpanów czy Finów etc ;) duży plus ;)
Ostatnio zmieniony 31 sie 2023, o 21:36 przez Shift, łącznie zmieniany 1 raz.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7949
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME 2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Marttila trafił już do Włoch, ale się tam nie przebije, bo w przyszłym sezonie będzie czwartym przyjmującym w Monzy. Koyka już trafił do Polski. Ci dwaj młodziutcy środkowi pewnie do wyjęcia luźno, jeden z nich miał super cyferki w lidze fińskiej, drugi był jednym z najlepszych środkowych na ME U20. Było parę ciekawych graczy w tych młodszych ekipach, więc może uda się zbudować coś więcej niż europejskiego przeciętniaka.
qtp pisze: 31 sie 2023, o 21:26 Najważniejszą informacją po dzisiejszym meczu jest to że forum cały czas działa, ciekawe czy tak już zostanie?
To już zależy od tego co zrobi pewien Serb z pewnym Kamilem. 8-)

Trzeba trochę bardziej docenić nasz występ z Czechami patrząc na to, co robią Włochy.
Pomocniczka
Posty: 2126
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: ME 2023

Post autor: Pomocniczka »

Streeter pisze: 31 sie 2023, o 18:29 I chciał człowiek Mistrzostwa pooglądać, a tu ciąg dalszy reanimowania trupa...

Streeter
;-)
zbycho123
Posty: 224
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: ME 2023

Post autor: zbycho123 »

Dla Bartka Kurka to już chyba czas na emeryturę reprezentacyjna jest Butrym, Boladz, Muzaj a gra Kurek.Dobry mecz Semeniuka w końcu i w bloku ekstra Huber gratulacje POLSKA
Pomocniczka
Posty: 2126
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: ME 2023

Post autor: Pomocniczka »

Szary Wilk pisze: 31 sie 2023, o 19:24 I gdzie są teraz ci wszyscy, co pisali, że Semeniuk to nr 4 i nie ma znaczenia jego wyjazd? Zobaczycie jeszcze jakie jaja będą na tych ME.
I to szybciej, niż można się było spodziewać.
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: ME 2023

Post autor: dyletant »

A co Włochy robią? Bo oglądam Legię, ale po cyferkach widzę, że Idą na spokojne 3:0 najmniejszym nakładem sił.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Pomocniczka
Posty: 2126
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: ME 2023

Post autor: Pomocniczka »

Streeter pisze: 31 sie 2023, o 19:52 Miałem okazję oglądać na tych Mistrzostwach już Szwajcarię i Izrael, mam wrażenie, że bez problemu obie te kadry ograłyby dzisiejsze Czechy.

Z Gregorem może i Kaczmarek na podwójnej wygląda źle, za to Kurek też źle. Ale co się dziwić, przed chwilą chłop dostał taki badziew, że to by gimnastykę artystyczną trzeba trenować, żeby do tego dobrze dolecieć.

Streeter
Oczywiście, jak Polska wygrywa to tylko z kimś, kogo ograła by bez problemu Szwajcaria.

Forum ekspertów na nieprawdopodobnym poziomie tak twierdzi to tak musi być.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7949
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ME 2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

dyletant pisze: 31 sie 2023, o 21:51 A co robią? Idą na spokojne 3:0 najmniejszym nakładem sił.
Czesi nam nie zdjęli żadnego podstawowego gracza, a Estonia i owszem. Ale tak, ogarnęli drugiego seta pomimo przegrywania 4-5 punktami i pewnie wygrali. Jutro chyba pierwsze wymierne mecze (Serbia-Włochy).
landka
Posty: 213
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: ME 2023

Post autor: landka »

Obejrzałam tylko pierwszy set, ale widzę po komentarzach, że Łomacz nadal stabilnie... Dobrze, że w tym sezonie Janusz się trzyma zdrowotnie, bo mielibyśmy kłopoty. Chociaż jestem ciekawa, czy trener wyciągnąłby jakieś wnioski co do obsady pozycji drugiego rozgrywającego, gdyby musiał grać w dłuższym wymiarze czasu aktualny zmiennik Marcina.
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: ME 2023

Post autor: dyletant »

W ogóle Grbic założył opcję, że Januszowi może coś się stać? Dowoła wtedy Firleja ze studia TVP?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: ME 2023

Post autor: Diomedea »

WysokiPortorykanczyk pisze: 31 sie 2023, o 21:35 Marttila trafił już do Włoch, ale się tam nie przebije, bo w przyszłym sezonie będzie czwartym przyjmującym w Monzy. Koyka już trafił do Polski. Ci dwaj młodziutcy środkowi pewnie do wyjęcia luźno, jeden z nich miał super cyferki w lidze fińskiej, drugi był jednym z najlepszych środkowych na ME U20. Było parę ciekawych graczy w tych młodszych ekipach, więc może uda się zbudować coś więcej niż europejskiego przeciętniaka.
qtp pisze: 31 sie 2023, o 21:26 Najważniejszą informacją po dzisiejszym meczu jest to że forum cały czas działa, ciekawe czy tak już zostanie?
To już zależy od tego co zrobi pewien Serb z pewnym Kamilem. 8-)

Trzeba trochę bardziej docenić nasz występ z Czechami patrząc na to, co robią Włochy.
Ja o tych mlodszych myslalam, bo ze Matilla W Italii to wiem. Sklad Trefla tez przypadkiem znam :D .
Srodkowi hmm. Skrzydlowych trzeba.

Moze Finowie wroca do poziomu, kiedy byli trudnym orzechem do zgryzienia.

Grbic nie nie zrobi nowego. Jak bedzie zarlo ze slabiakami to wyjdzie na mecz w 1/8 Kamilem. Jak zazre w 1/8, to wyjdzie w 1/4.
Jak nie to zmieni. To co robil do tej pory. Jakis tam postep widoczny. Pytanie jak z mocniejszym przeciwnikiem.
Ciekawe, czy jutrzejsza para przyjmujacych tez pogra caly mecz. I czy wyjdzie Kurek?
Bo te wystawy od Grzesia to bylo juz ponizej dna i ponizej jego ligowego poziomu. Na tej podstawie ciezko cokolwiek powiedziec o formie Kurasia.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2023, o 22:33 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: ME 2023

Post autor: dyletant »

Moze Finowie wroca do poziomu, kiedy byli trudnym orzechem do zgryzienia.
Mimo wszystko tylko w kadrze. Jako ekipa widać, że fajną chemię mają. Banks też to ogarnia, bo dostał takie reprezentacyjne Noliko do prowadzenia, czyli drużynę, która może wyjść na każdego w Europie i bawić się siatkówką. Zresztą jeśli znowu największą gwiazdą tego nowego pokolenia ma być znowu libero, to mimo wszystko ta kadra ma średnie perspektywy. To tak jak piłkarska reprezentacja, w której najlepszym zawodnikiem jest bramkarz.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7362
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ME 2023

Post autor: Streeter »

Pomocniczka pisze: 31 sie 2023, o 21:54
Streeter pisze: 31 sie 2023, o 19:52 Miałem okazję oglądać na tych Mistrzostwach już Szwajcarię i Izrael, mam wrażenie, że bez problemu obie te kadry ograłyby dzisiejsze Czechy.

Z Gregorem może i Kaczmarek na podwójnej wygląda źle, za to Kurek też źle. Ale co się dziwić, przed chwilą chłop dostał taki badziew, że to by gimnastykę artystyczną trzeba trenować, żeby do tego dobrze dolecieć.

Streeter
Oczywiście, jak Polska wygrywa to tylko z kimś, kogo ograła by bez problemu Szwajcaria.

Forum ekspertów na nieprawdopodobnym poziomie tak twierdzi to tak musi być.
Możesz sobie nie odpowiadać bzdur, żeby się moc brandzlować potężnym Grbiciem i Semenem? Nigdzie nie napisałem że Polska wygrała dlatego, że ograłyby Czechów Szwajcaria.

Po prostu wczorajszych Czechów ograłyby nawet Bezludną Wyspa, więc ciężko jakieś wnioski wyciągnąć z tego meczu. Może dziś Nimir się coś postawi (chociaż On nigdy i nigdzie sensownego meczu nie zagrał i jest gorszy od Patryka Szwaradzkiego, więc pewnie nie), to będzie można wywnioskować coś z naszej gry. A jeśli nie, no to pozostaje czekać na fazę pucharową.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 8014
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2023

Post autor: Szary Wilk »

Dziś na pewno będzie cięższy mecz. Myślę, że zagra Leon że Śliwką. Holandia na pewno powalczy i myślę, że mogą nam urwać seta.
Streeter
Posty: 7362
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ME 2023

Post autor: Streeter »

Telewizyjny rozkład jazdy na dziś (uwzględniłem też te Polsaty Sport Premium):

14.45 - Rumunia - Turcja (Polsat Sport News),
16.15 - Finlandia - Słowenia (Polsat Sport Premium 1),
16.45 - Dania - Czechy (Polsat Sport),
17.45 - Niemcy - Szwajcaria (Polsat Sport News),
17.45 - Portugalia - Grecja (Polsat Sport Premium 2),
19.15 - Chorwacja - Hiszpania (Polsat Sport Premium 1),
19.45 - Holandia - Polska (Polsat Sport),
21.00 - Serbia - Włochy (Polsat Sport Fight).

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pomocniczka
Posty: 2126
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: ME 2023

Post autor: Pomocniczka »

Hipotetycznie: gdyby Polska wygrała Mistrzostwa Europy a w finale wystąpił by Semeniuk ze Śliwką - bylibyście zadowoleni?
Streeter pisze: 1 wrz 2023, o 05:39
Pomocniczka pisze: 31 sie 2023, o 21:54
Streeter pisze: 31 sie 2023, o 19:52 Miałem okazję oglądać na tych Mistrzostwach już Szwajcarię i Izrael, mam wrażenie, że bez problemu obie te kadry ograłyby dzisiejsze Czechy.

Z Gregorem może i Kaczmarek na podwójnej wygląda źle, za to Kurek też źle. Ale co się dziwić, przed chwilą chłop dostał taki badziew, że to by gimnastykę artystyczną trzeba trenować, żeby do tego dobrze dolecieć.

Streeter
Oczywiście, jak Polska wygrywa to tylko z kimś, kogo ograła by bez problemu Szwajcaria.

Forum ekspertów na nieprawdopodobnym poziomie tak twierdzi to tak musi być.
Możesz sobie nie odpowiadać bzdur, żeby się moc brandzlować potężnym Grbiciem i Semenem? Nigdzie nie napisałem że Polska wygrała dlatego, że ograłyby Czechów Szwajcaria.

Po prostu wczorajszych Czechów ograłyby nawet Bezludną Wyspa, więc ciężko jakieś wnioski wyciągnąć z tego meczu. Może dziś Nimir się coś postawi (chociaż On nigdy i nigdzie sensownego meczu nie zagrał i jest gorszy od Patryka Szwaradzkiego, więc pewnie nie), to będzie można wywnioskować coś z naszej gry. A jeśli nie, no to pozostaje czekać na fazę pucharową.

Streeter
Mnie Grbić i Semeniuk ani ziębią ani grzeją. Jest mi obojętne, kto będzie w składzie zwycięskim. Uważam większość komentarzy o personaliach za całkowicie niefachowe i oparte na sympatiach klubowych. Dla mnie jak gra Polska to gra Polska i Polsce kibicuję. Grbić zostawił Zaksę mimo ważnego kontraktu. Semeniuk odszedł do rywala. Nie mam powodu by ich jakoś specjalnie lubić. To samo z Zatorskim - poszedł za kaską do npla. Huber też. To są dla mnie sprawy trzeciorzędne, bo gra Polska. Ale jak widzę są na forum eksperci, którzy zamiast cieszyć się, że jeden z zawodników dochodzi do dobrej formy, w co wątpili, to twierdzą, że z Czechią wygrałaby bezludna wyspa. Otóż nie wygrałaby, bo nie zostałaby dopuszczona do meczu. A Szwajcaria? Też by nie wygrała, ale to są rzeczy nieweryfikowalne, bo nawet jak Czesi będą z innymi rywalami wygrywać, będzie można napisać: "ale ja mówiłem/am o tamtym meczu. Specjalnie przeciwko Polsce źle zagrali, żeby Semeniuk mógł dobrze wypaść."

Niedawno ktoś głosił teorię, że dwóch dobrych graczy może coż zrobić z drużyny - no to jest dwóch - Hadrava i potężny Dzavoronok, gwiazda ligi włoskiej, o klasie którego można było przeczytać dziesiątki postów. Okazuje się, że przy zagrywce Hubera Dzavoronok okazał się skarbonką.

Lubicie cyferki? To kiedy Fornal miał takie cyfry w meczu reprezentacji?
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2023, o 06:51 przez Pomocniczka, łącznie zmieniany 1 raz.
Streeter
Posty: 7362
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ME 2023

Post autor: Streeter »

Pomocniczka pisze: 1 wrz 2023, o 06:41 Mnie Grbić i Semeniuk ani ziębią ani grzeją. Jest mi obojętne, kto będzie w składzie zwycięskim. Uważam większość komentarzy o personaliach za całkowicie niefachowe i oparte na sympatiach klubowych. Dla mnie jak gra Polska to gra Polska i Polsce kibicuję. Grbić zostawił Zaksę mimo ważnego kontraktu. Semeniuk odszedł do rywala. Nie mam powodu by ich jakoś specjalnie lubić. To samo z Zatorskim - poszedł za kaską do npla. Huber też. To są dla mnie sprawy trzeciorzędne, bo gra Polska. Ale jak widzę są na forum eksperci, którzy zamiast cieszyć się, że jeden z zawodników dochodzi do dobrej formy, w co wątpili, to twierdzą, że z Czechią wygrałaby bezludna wyspa. Otóż nie wygrałaby, bo nie zostałaby dopuszczona do meczu.
Wspaniale, a jak to się ma do postu, którego się uczepiłeś, że z tak grającymi Czechami to by Szwajcaria wygrała? To już też obraza serbskiego majestatu?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pomocniczka
Posty: 2126
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: ME 2023

Post autor: Pomocniczka »

Z tak grającymi Czechami to i Brazylia by nie wygrała.

Udowodnij, że nie.
alk123
Posty: 120
Rejestracja: 10 sty 2023, o 09:25
Płeć: K

Re: ME 2023

Post autor: alk123 »

Ja to mam gdzieś czy trener będzie dalej odbudowywał Semeniuka czy nie. To jego decyzja i jego odpowiedzialność. Tylko żeby nie okazało się, że gość z najmniejszą liczbą meczów w tym sezonie ma ratować mu ważne spotkania( patrz Fornal w finale VNL). To drugi raz może nie przejść.
Streeter
Posty: 7362
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ME 2023

Post autor: Streeter »

Najpierw Ty udowodnij, że Szwajcaria by przegrała ;) dobra, masz, opraw sobie w ramkę:

Wspaniały mecz polskiej reprezentacji w piłkę siatkową mężczyzn miał miejsce 31 sierpnia 2023, gdy podczas Mistrzostw Europy podejmowaliśmy groźną reprezentację Czech. Czechy jak wiadomo, to mocny rywal, ich zawodnicy grają w solidnych europejskich klubach, na szczęście Bóg na prezesa związku PZPS zesłał niegdyś wybitnego siatkarza, Sebastiana Świderskiego, który głównie dzięki swojemu urokowi osobistemu zatrudnił wybitnego, najlepszego w swoim fachu Nikolę Grbicia. Tylko dzięki temu udało się na mecz z Czechami zbudować formę wyborną, przez co Ci nie mieli prawa nawiązać z nami walki. Śmiem twierdzić, że obecnej reprezentacji Czech w tak pięknym stylu nie pokonałaby wybitna kadra Brazylii z okresu około 2006 roku, ekipa Wagnera, ani nawet dream team złożony z obecnie najlepszych siatkarzy globu. Zawodnicy Grbicia wznieśli się na wyżyny swoich możliwości, Kamil Semeniuk wbrew opinii niedowiarków udowodnił, że jest najlepszym siatkarzem świata, a potem długo, długo nic. Pozostali wspierali Kamila, jednak gaśli w Jego blasku i nie byli aż tak widoczni na boisku. Były momenty, w których Nikoli, który mimo iż jest profesjonalnym trenerem, było po prostu, po ludzku żal Czechów i tego, co robią z Nimi nasi reprezentanci, więc by choć na chwilę na ich twarzach pojawił się uśmiech, wpuszczał na boisko Grzegorza Łomacza. Potem jednak, niczym wytrawny SSman pozwalający ofierze odejść, by zaraz strzelić jej w tył głowy, wracał do Janusza i dobijał rywala.

Podobno dziś w nocy, Włosi wyruszyli na kolanach na pielgrzymkę do Watykanu, by tam ucałować grób Jana Pawła II i prosić Go, by spotkać Polskę dopiero w finale. Nie wyobrażają sobie bowiem walki z tak wspaniale naoliwioną maszyną, jaką jest reprezentacja Polski prowadzona przez Nikolę Grbicia. We Francji nastroje są równie ponure. Ponoć sam Earvin N'gapeth oglądając wczorajszy mecz zakrztusił się Big Makiem, przez co niemal frytki wpadły mu do kubka coli. Z kolei Bruno Rezende dziękował Bogu, że Brazylia nie leży w Europie, dzięki czemu dostają lanie od Polski jedynie raz na cztery lata, a nie na dwa.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pomocniczka
Posty: 2126
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: ME 2023

Post autor: Pomocniczka »

No więc widzisz, tylko takie masz argumenty. Argument, że Czesi by przegrali z taką grą ze Szwajcarią jest równie silny jak to, że by wygrali z Brazylią. Jedno i drugie jest absurdem, ale że ty pierwszy podałeś taki przykład, to mój dowód będzie odzwierciedleniem twojego.
Streeter
Posty: 7362
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ME 2023

Post autor: Streeter »

Napisałem Ci powyżej prawdziwą opinię o meczu. Wczoraj to mnie ze złości telepało, że wygraliśmy, ale dziś mi przeszło i zebrałem się na chwilę szczerości.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”