Final Six LŚ 15

Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: maciek0812 »

Piter na przechodzących to jest na prawdę Mistrzem Świata :]
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
krzychszp
Posty: 979
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: krzychszp »

sb.slav pisze:Coś czuję że wygramy tę edycję Ligi Światowej.
Coś czuję że wrócimy z Brazylii bez medalu
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: grzegorzg »

Sprawa kubiaka każe mi przypuszczać, że nasi trenerzy jednak nie panują nad sytuacją. Tak jak napisałem, wydaje mi się, że \kuibiak jest strasznie zmęczony (blok). Po co grał wczoraj? To trener ma widzieć, czasem wbrew słowu zawodnika, czy jest zmęczony, czy nie. Kubiak skacze do bloku tak, jak pod koniec ostatniego sezonu w Polsce

Ja nie przepadam za Drzyzgą, ale po meczu Serbów z Amerykanami nie chce mi się go krytykować....
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Lineczka »

W pierwszym secie mieliśmy dobre przyjęcie, a przez środek zagraliśmy raz? Lepiej było 14 piłek do Kurka posłać.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Milten »

Biedny Fabian. Dobrze gra, a te patałachy mu nic nie kończą.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: akukuk »

Nasza zmiana-postrach z Łomaczem na zagrywkę najlepsza w tym wszystkim. Po niej akcja Francuzów z palcem w nosie. Po co coś takiego w ogóle przeprowadzać?
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: majonez »

Zdobycze punktowe naszych w ataku po dwóch setach:
Kurek 14
Mika 5
Nowakowski 3
Kubiak, Bieniek 2
Buszek 1

JEST MOC
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Lineczka »

Będzie szybkie 3:0. Nie dość, że wczoraj oraliśmy przez 5 setów podstawowym składem to go jeszcze przegraliśmy, Sensu i logiki brak. Sztab popełnił błąd i dzisiaj odbija się nam to czkawką. Francuzi grają na luzie, Polacy męczą się sami ze sobą.
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Angulo »

Niby 0:2 ale w grze w końcówce seta wygladalismy dużo lepiej. Francuzom już nie działa atak, trzeci set na 100 procent wygramy, podejrzewam że nnawet wysoko.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: sb.slav »

I tak to wygramy więc wyluzujcie.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
karmel
Posty: 209
Rejestracja: 2 maja 2014, o 20:29
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: karmel »

Nie wygrany tego meczu jeśli na boisko nie w biegnie Guma. :] A nie wbiegnie
Awatar użytkownika
martin123154
Posty: 337
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 16:41
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: martin123154 »

Mam tylko że po porażce argumentem nie bedzie że "byliśmy zmęczeni" po wyczerpujących 5 setach kilkanaście godzin wcześniej
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: grzegorzg »

Lineczka pisze:W pierwszym secie mieliśmy dobre przyjęcie, a przez środek zagraliśmy raz? Lepiej było 14 piłek do Kurka posłać.
To nie o to chodzi...
Serb jest chyba jeszcze gorszy...
Po prostu nasi jakby mieli gorszy repertuar zagrań po słabym rozegraniu. To co czasami robił młodszy kovacevic...
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: arbas »

Gramy padakę a i tak set na styk koniec końców :( oj nietrafiona ta decyzja z wczoraj tylko co będzie na PŚ? Oby się obudzili....
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: chemical_brother »

sb.slav pisze:
Lucarelli pisze:Drzyzga musiałby chyba wystawiać na drugą stronę żeby szanowny moderator zauważył, że gra źle, mamy świetne przyjęcie a gramy jak Rosja z przed lat.
Pomiędzy Toniuttim a geniuszem Fabinho różnica klasy jak na razie.
Fabianek gra tylko wtedy dobrze gdy ma atakującego, który skończy mu 60% piłek przy 30 wystawach w meczu.
To my mieliśmy dobre przyjęcie? Kiedy, bo jakoś mi umknęło? Co niby takiego gra Toniutti? Różnica jest tylko taka że Rouzier i Ngapeth mu prawie wszystko kończą. Środek "lepszego o klasę" Toniuttiego został skutecznie zgaszony blokami Nowakowskiego i Bieńka w pierwszym secie. Także WTF?

Może posyłałby i do naszego "drugiego przyjmującego" Kubiaka, gdyby ten odbijał się chociaż ze 20cm ponad siatkę, nie mówiąc o "niezbędnym reprezentacji" Mice, który w ataku również nic nie skończył. A może do geniusza Bieńka ma posyłać - chyba żeby nabić statystykę francuskiemu blokowi.

I kiedy to Fabian posyła 60% piłek do atakującego? Zwyczajnie kłamiesz z powodu nieznanych mi uprzedzeń albo nie wiem czemu ma służyć takie ogromne przekoloryzowanie gry Fabiana na jego niekorzyść.

Bawi mnie też hipokryzja kędzierzyńskich kibiców płaczących po Gumie, którzy z klubu wynieśli by go na taczkach, gdyby sam nie odszedł/został chamsko wywalony przez szanownego dyr. sportowego/ :]
Wiadomo że Guma to nie jest jakiś super rozgrywający, no ale 2 klasy lepszy od Drzyzgi. Drzyzga jest na pewno najlepszym rozgrywającym z nadwagą na świecie, ale to chyba tyle. Wszyscy widzą, że gra po prostu źle, ale nie, to wina atakujących, że zostali zamrożeni, bo Kurek cały czas dostaje piłki.

Kubiak jest dostał zajeżdżony przez całą Ligę Śmietnikową, wykonuje mnóstwo pracy na boisku, trudno żeby w końcu nie miał złego dnia.

Swoją drogą dziwi mnie, czemu nie serwowali w Marechala, mimo że Antiga im wyraźnie kazał.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Lineczka »

grzegorzg pisze:
Lineczka pisze:W pierwszym secie mieliśmy dobre przyjęcie, a przez środek zagraliśmy raz? Lepiej było 14 piłek do Kurka posłać.
To nie o to chodzi...
Serb jest chyba jeszcze gorszy...
Po prostu nasi jakby mieli gorszy repertuar zagrań po słabym rozegraniu. To co czasami robił młodszy kovacevic...
Ano jest. Nie robię z Drzyzgi kozła ofiarnego, ale prawda jest taka, że gra słabo. Jednak mamy też inne problemy, które powodują, że nasza gra wygląda tak słabo. Dopóki mecz trwa to wszystko jeszcze można odwrócić.
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: woli »

[quote="sb.slav]
Bawi mnie też hipokryzja kędzierzyńskich kibiców płaczących po Gumie, którzy z klubu wynieśli by go na taczkach, gdyby sam nie odszedł/został chamsko wywalony przez szanownego dyr. sportowego ku uciesze tych pierwszych/ :][/quote]

Mnie bawi jedno. Wszyscy się zgadzamy, że Fabian gra słabo. Pojawiła się "hotka" Resovii (o Ciebie mi chodzi) zaczyna go bronić. Przyjecie ma dobre. Może grać co chce. A co gra, to wszyscy widzą.

Co do Gumy. Nie wszyscy w Kędzierzynie wieszali na nim psy.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: bytrek »

Dajcie Konara, błagam, przegrajmy chociaż walcząc
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
sciahoo
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2015, o 17:51
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: sciahoo »

Fabian gra słabo, ale ta akcja przed chwilą to podsumowanie Kurka jako atakującego. Prosta otwarta jak [ingerencja moderatora] a ten wali metr w aut. Z atakującym, który nie potrafi skończyć takiej piłki, nic się nie wygra.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2015, o 18:53 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 13. Regulaminu Forum.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Guilder »

Ehh, świetna gra w obronie, kontra do rozegrania na spokojnie i piłka w aut wywalona. Marnotrawstwo.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: maciek0812 »

Musimy zrozumieć, że granie całą LŚ prawie jedną 6, to rozgrzewka przed PŚ, tam zmian nie będziemy robić wcale.
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: chemical_brother »

Nowakowski :]
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Lucarelli »

sb.slav pisze:
Lucarelli pisze:Drzyzga musiałby chyba wystawiać na drugą stronę żeby szanowny moderator zauważył, że gra źle, mamy świetne przyjęcie a gramy jak Rosja z przed lat.
Pomiędzy Toniuttim a geniuszem Fabinho różnica klasy jak na razie.
Fabianek gra tylko wtedy dobrze gdy ma atakującego, który skończy mu 60% piłek przy 30 wystawach w meczu.
To my mieliśmy dobre przyjęcie? Kiedy, bo jakoś mi umknęło? Co niby takiego gra Toniutti? Różnica jest tylko taka że Rouzier i Ngapeth mu prawie wszystko kończą. Środek "lepszego o klasę" Toniuttiego został skutecznie zgaszony blokami Nowakowskiego i Bieńka w pierwszym secie. Także WTF?

Może posyłałby i do naszego "drugiego przyjmującego" Kubiaka, gdyby ten odbijał się chociaż ze 20cm ponad siatkę, nie mówiąc o "niezbędnym reprezentacji" Mice, który w ataku również nic nie skończył. A może do geniusza Bieńka ma posyłać - chyba żeby nabić statystykę francuskiemu blokowi.

I kiedy to Fabian posyła 60% piłek do atakującego? Zwyczajnie kłamiesz z powodu nieznanych mi uprzedzeń albo nie wiem czemu ma służyć takie ogromne przekoloryzowanie gry Fabiana na jego niekorzyść.

Bawi mnie też hipokryzja kędzierzyńskich kibiców płaczących po Gumie, którzy z klubu wynieśli by go na taczkach, gdyby sam nie odszedł/został chamsko wywalony przez szanownego dyr. sportowego ku uciesze tych pierwszych/ :]
Nie znam statystyk ,ale wizualnie na pewno nie mieliśmy gorszego przyjęcia niż Francuzi.
Skrzydłowi francuscy kończą bo dostają dużo lepsze piłki na ruchomy blok, Toniutti świetnie sobie ustawił gre grając dużo środkiem, świetny rozkład ataku, brak niedokładności no ale to pewnie bez znaczenia, Fabian gra lepiej.
Jeżeli szanowny pan troll-mod nie rozumie stwierdzenia "skończy mu 60% piłek przy 30 wystawach w meczu" to ja gratuluję intelektu.
krzysiu
Posty: 5485
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: krzysiu »

Nasza taktyka gry jest denna. Mielismy grać środkiem,nie widzę tego..
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: grzegorzg »

Dali Toniuttiego na Kubiaka. :D
kamil1404
Posty: 167
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 23:05
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: kamil1404 »

krzysiu pisze:Nasza taktyka gry jest denna. Mielismy grać środkiem,nie widzę tego..
chyba właśnie nie mieliśmy...
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: sb.slav »

woli pisze:Mnie bawi jedno. Wszyscy się zgadzamy, że Fabian gra słabo. Pojawiła się "hotka" Resovii (o Ciebie mi chodzi) zaczyna go bronić. Przyjecie ma dobre. Może grać co chce. A co gra, to wszyscy widzą.
No właśnie ja nie widzę. Widzę za to, że Kubiak i Mika nic nie dają w ataku, mimo że dostają piłki. I widzę że dlatego Fabian zrobił akcent na atakującego.

Nie wiem co tu ma do rzeczy Resovia ale domyślam się, że masz jakieś ale do jej reprezentacyjnych zawodników. W sumie popieram pomysł, żeby spokojnie przygotowywali się do sezonu w klubie, niż byli pomiatani w internetach przez kędzierzyńskie "hotki" za poświęcenie się Kadrze.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Lineczka »

Może wreszcie coś zaskoczyło. Dawać chłopaki! Kubiak włączył się do gry i już inaczej to wygląda. A Kurek czapuje Ngapetha kolejny raz. :]
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Angulo »

Teraz już nie damy sobie wyrwać tego meczu.
Awatar użytkownika
martin123154
Posty: 337
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 16:41
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: martin123154 »

Ehh jak Ngapeth wali to sie nie chowa rąk..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”