Liga Narodów 2019 (M)

ciorny17
Posty: 8558
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: ciorny17 »

No i cała trójka skrzydłowych musi zagrać mega zawody :D
Kłamca.
boftek
Posty: 195
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: boftek »

To dopiero początek meczu, możemy przegrać spotkanie, seta, ale początek super się ogląda. Dużo odwagi na zagrywce i na ataku, sporo ciekawej gry, brawo Panowie!
ciorny17
Posty: 8558
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: ciorny17 »

Sytuacja na dzień dzisiejszy:
Komenda, Janusz > ja > Łomacz
Kłamca.
kinagyo
Posty: 758
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: kinagyo »

dobry ten Lukasik
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: estril1992 »

Od kiedy Fornal zagrywa mocno ? W lidze to chyba floty były ?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Aranger »

Nie.
SuperJ
Posty: 93
Rejestracja: 8 lip 2012, o 22:01
Płeć: M
Lokalizacja: Toronto
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: SuperJ »

Ma ktos moze streama dzisiaj dla kibicow spoza Europy?
Szlag kulery nie wiezmie!
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: drukjul »

Łukasik z Filipiakiem w I secie na razie wspólnie rządzą.

Nasza reprezentacja uniwersjadowa i nasze żaki lepsze od I reprezentacji Niemiec. Vivat Academia! vivant professores! :]
Ostatnio zmieniony 29 cze 2019, o 16:55 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Gibson »

drukjul pisze:Posługując się licentia poetica autorstwa red. Romańskiego Piotrek Łukasik zabiera Niemcom "powietrze spod skrzydeł". Wyraźnie boją się na razie atakować przez jego strefę. A raczej Kampa najwyraźniej nauczony przykrym dla niego doświadczeniem z tegorocznych play-off na razie na blok Piotrka nie wystawia. :]
Rozgrywa przecież Jasiek Zimmermann

A Dębowski powiedział że Giani był środkowym :]
ciorny17
Posty: 8558
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: ciorny17 »

Fornal dzisiaj śliwkuje. Na 7 ataków 1 mocny reszta plastiki. Zdecydowanie za miękko gra Tomek
Kłamca.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Aranger »

Do stanu 20:16 na oko wygląda mi to na jakieś 30% ataku u nas, a prowadzenie niezagrożone, dramatycznie się ten mecz ogląda.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: drukjul »

Łukasik na razie w I secie 100% w ataku :P
Gibson pisze:
Rozgrywa przecież Jasiek Zimmermann
Prawda. :o Red. Dębowskiemu i Panasowi w TVP Sport gdzie akurat oglądam pozajączkowało się kto wyszedł na sypie u Niemców od początku meczu i najwyraźniej powieliłem za nimi ten błąd.
Gibson pisze:
A Dębowski powiedział że Giani był środkowym :]
Był. Grał na przyjęciu, lub jako środkowy, bo jego kariera przypadła głownie jeszcze czasy, kiedy nie było libero i środkowi będąc w drugiej linii normalnie stawali do przyjęcia.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2019, o 17:06 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
Duzy
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 15:03
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Duzy »

Ciekawe ile pkt nam niemcy oddali w 1 secie.. Dramatycznie wygladaja
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: drukjul »

Duzy pisze:Ciekawe ile pkt nam niemcy oddali w 1 secie.. Dramatycznie wygladaja
12 :o https://pbs.twimg.com/media/D-PbxqmXkAANim_.jpg
Duzy
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 15:03
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Duzy »

drukjul pisze:
Duzy pisze:Ciekawe ile pkt nam niemcy oddali w 1 secie.. Dramatycznie wygladaja
12 :o https://pbs.twimg.com/media/D-PbxqmXkAANim_.jpg
Dzieki drukjul wlasnie tak gdzies stawialem :D
ciorny17
Posty: 8558
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: ciorny17 »

Łukasik potwór póki co w ataku.
Kłamca.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: drukjul »

Czy mi się wydaje, czy Kłos ma dziś zupełnie inną fryzurę niż wczoraj? :o

Wydaje mi się zresztą, że ostatnio w każdym meczu Karol ma nową fryzurę. Nie mam zupełnie pamięci do twarzy, całe życie mam problem z tym, żeby w porę zauważyć że np. koleżanka zmieniała kolor włosów i przefarbowała się na blond i coś na ten temat stosowanego powiedzieć zanim nad moją głową zbiorą się czarne chmury, więc to że dostrzegam że Karol ze swoją fryzurą jednak trochę przesadza, świadczy że naprawdę musi przesadzać. :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: madlark »

drukjul pisze:Czy mi się wydaje, czy Kłos ma dziś zupełnie inną fryzurę niż wczoraj? :o

Wydaje mi się zresztą, że ostatnio w każdym meczu Karol ma nową fryzurę. Nie mam zupełnie pamięci do twarzy, całe życie mam problem z tym, żeby w porę zauważyć że np. koleżanka zmieniała kolor włosów i przefarbowała się na blond i coś na ten temat stosowanego powiedzieć zanim nad moją głową zbiorą się czarne chmury, więc to że dostrzegam że Karol ze swoją fryzurą jednak trochę przesadza, świadczy że naprawdę musi przesadzać. :D
Stać go na sporą kolekcję peruk :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: aezakmi »

Dobry był ten pajp Łukasika. Wyciąga łopatę z kieszeni i atakuje, komicznie to wygląda.
Dijkstra
Posty: 166
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 19:09
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Dijkstra »

Łukasik pozytywnie zaskakuje póki co, Filipiak całkiem nieźle a Fornal standardowo odstaje w ataku.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Verdungo »

drukjul pisze:Czy mi się wydaje, czy Kłos ma dziś zupełnie inną fryzurę niż wczoraj? :o

Wydaje mi się zresztą, że ostatnio w każdym meczu Karol ma nową fryzurę. Nie mam zupełnie pamięci do twarzy, całe życie mam problem z tym, żeby w porę zauważyć że np. koleżanka zmieniała kolor włosów i przefarbowała się na blond i coś na ten temat stosowanego powiedzieć zanim nad moją głową zbiorą się czarne chmury, więc to że dostrzegam że Karol ze swoją fryzurą jednak trochę przesadza, świadczy że naprawdę musi przesadzać. :D
Po prostu obejrzał wczorajszy odcinek Prawdy Siatki, gdzie Drzyzga powiedział, że włosy nie powinny przeszkadzać w grze. Jak widać dzisiaj zastosował jakiś preparat, brylantynę czy coś podobnego :D
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: drukjul »

aezakmi pisze:Dobry był ten pajp Łukasika. Wyciąga łopatę z kieszeni i atakuje, komicznie to wygląda.
No nie bardzo dobry, skoro nadepnął linię. :(

Niemcy zdobyli 6 pkt z rzędu przy zagrywce Brehme. To ten junior, który w ubiegłym roku szalał w pojedynkach z naszymi spałowiczami podczas ME U-20. Jeszcze bardziej szalał w pojedynku z włoskimi juniorami na tym turnieju, gdzie grając jako środkowy bloku zdobył aż 27 pkt.

Chłopak ciągle rośnie - teraz podaje mu się już 207 cm wzrostu, wtedy oficjalnie miał niecałe 2 metry - identycznie jak Kochanowski, choć faktycznie był na pewno już trochę wyższy.
JanuszzPodkarpacia
Posty: 401
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Verdungo pisze:
drukjul pisze:Czy mi się wydaje, czy Kłos ma dziś zupełnie inną fryzurę niż wczoraj? :o

Wydaje mi się zresztą, że ostatnio w każdym meczu Karol ma nową fryzurę. Nie mam zupełnie pamięci do twarzy, całe życie mam problem z tym, żeby w porę zauważyć że np. koleżanka zmieniała kolor włosów i przefarbowała się na blond i coś na ten temat stosowanego powiedzieć zanim nad moją głową zbiorą się czarne chmury, więc to że dostrzegam że Karol ze swoją fryzurą jednak trochę przesadza, świadczy że naprawdę musi przesadzać. :D
Po prostu obejrzał wczorajszy odcinek Prawdy Siatki, gdzie Drzyzga powiedział, że włosy nie powinny przeszkadzać w grze. Jak widać dzisiaj zastosował jakiś preparat, brylantynę czy coś podobnego :D
Tak apropo, to zgadzam się z opinią W. Drzyzgi, która wczoraj padła o Bednorzu. Po prostu inaczej niż Kwolek i Śliwka bazuje w dużej mierze na atletycznosći i fizyce i kiedy jeszcze był pod parą z klubu to wyglądało to dobrze. Potem miał przerwę, roztrenowanie i znowu grę. Dlatego kryzys przyszedł na turnieju we Włoszech, a teraz znów jest lepiej.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Aranger »

Mocno odstawił Fornala Kwolek w siatkarskim rozwoju, może to i faktycznie kwestia otoczenia.

Tylko Łukasik na plus u nas.
ciorny17
Posty: 8558
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: ciorny17 »

Aranger pisze:Mocno odstawił Fornala Kwolek w siatkarskim rozwoju, może to i faktycznie kwestia otoczenia.
Jeszcze 2 lata temu sam pisałem, że Fornal gra bardziej dojrzale i jest gotowy na wejście w seniora. Jednak coś nie poszło jak miało a szczególnie w aspektach ofensywnych.
Kłamca.
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Gibson »

Ech no i przegrali

A gdzie się podziali Ci środkowi niemieccy z ery post Bohme-Gunthorowskiej? Był chyba jakiś Collins i jeszcze kilku
kinagyo
Posty: 758
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: kinagyo »

dobre wejscie Kaczmarka
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Gibson »

https://sport.onet.pl/siatkowka/liga-sw ... yc/47w7ktt

ale jaja a co jakby wszyscy mistrzowie świata zakończyli jjuż kariery? :]
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: drukjul »

Gibson pisze:Ech no i przegrali

A gdzie się podziali Ci środkowi niemieccy z ery post Bohme-Gunthorowskiej? Był chyba jakiś Collins i jeszcze kilku
Są, tylko że zarówno 21 letni Anton Brehme, jak i 22 letni Tobias Krick, który jest dziś rezerwowym, ale możemy go pamiętać z meczu finałowego Rosja-Niemcy w ME 2017 w Krakowie, gdzie zagrał w "6" zespołu Gianiego to inna skala talentu. Akurat o środek bloku Niemcy przez najbliższe lata nie powinni się martwić.

Statystyki II seta. https://pbs.twimg.com/media/D-PlJiUXoAAIXJC.jpg
Dijkstra
Posty: 166
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 19:09
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Dijkstra »

Ależ Ci Niemcy są meeeega słabi, Łukasik wbija kołki a Kaczmarek zaliczył już swój monster block, czekam na występ Bołądzia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”