Liga Narodów 2019 (M)

Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Aranger »

Aquino pisze:Zakładając, że jutro wygra Brazylia to będą niezłe cyrki w grupie A żeby trafić na Polskę.
Szerokiej drogi, żeby się czasem nie przejechali. :P

Nie mam pojęcia jak to się dzieje, ale kadra B zebrana z doskoku wygląda jak zespół po dłuższych przygotowaniach na imprezę docelową - w skrajnie optymistycznym scenariuszu wyobrażałbym sobie tę grupę ludzi grającą właśnie w taki sposób. Może i Vital faktycznie wymyśla siatkówkę na nowo swoimi metodami ? Cholera go wie, weryfikacja przez następny rok z hakiem, mnie on już niczym nie zdziwi, nawet tym, że teraz to on może być już w taksówce na lotnisko.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2019, o 01:22 przez Aranger, łącznie zmieniany 1 raz.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: aezakmi »

Bednorz MVP. Trzymał całą ofensywę - przede wszystkim świetnie w ataku na piłkach sytuacyjnych i super zagrywka. Wielu czekało na taki jego mecz, w tym ja. Mogło nastąpić przełamanie, ale to się okaże dalej, bo trzeba stabilności i powtarzalności.
Aquino pisze:Zakładając, że jutro wygra Brazylia to będą niezłe cyrki w grupie A żeby trafić na Polskę.
Nie byłbym taki pewien, czy Amerykanie ponownie chcieliby na nas trafić, jeśli będzie taka możliwość. Jesteśmy mocni!

Kaczmarek gra słabo więc napiszę, że Bołądź niech się szykuje na dalsze mecze, ale w tej kadrze, to nigdy nic nie wiadomo. Nie jednostka, lecz drużyna. Ważne, aby wygrywać, nie ważne kim.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2019, o 02:34 przez aezakmi, łącznie zmieniany 3 razy.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Szary Wilk »

Nie rozumiem tylko pewnych rzeczy

1.Po co jechał Bołądź? Chyba po to, że w razie kompletnej katastrofy Kaczmarka i Muzaja, wszedłby jako czarny koń, na co raczej były nikłe szanse przy takiej dyspozycji reszty zawodników

2.Dlaczego pojechał kontuzjowany Fornal, a nie Śliwka? Olek zagrał dobry turniej, ale Kwolek również, kto wie czy nie lepszy, bo miał cięższe mecze i oboje byli w kadrze na MŚ. Według mnie Śliwka powinien jechać na Final Six rywalizować z Kwolkiem, a Bednorz cały czas powinien liczyć się w rywalizacji z Szalpukiem. Kto wie, czy duet Kwolo-Bednorz nie jest lepszy na tę chwilę od Olka i Szalupy.

3.Skoro Norbert Huber zagrał tak konkretny turniej, a Nowakowski jest bez formy, to może być ciekawie.

Huber,Kwolek,Kochanowski - Jest przyszłość z kadry juniorskiej. Swoje nadzieje pokładam jeszcze w Fornalu i Kozubie. Zobaczymy z biegiem lat.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: batmanowski »

Aquino pisze:
batmanowski pisze:
Aquino pisze:Bednorz naładowany jak kałasznikow. Heynen będzie miał ból głowy kogo wziąć. Kłos, Bednorz, Kwolek, Huber, Muzaj. Sam nie wiem kogo odrzucić.
Śliwkę.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Śliwka ostatnio też grał dobrze. Był moim MVP ostatnich meczy.
Śliwka to jedynie dobrze kiwa i blokuje miejsce takim osobom jak Bednorz czy Kwolek. Nie rozumiem w ogóle co robi jako pewna jedynka. Mam nadzieję, że szybko to się skończy.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
dyletant
Posty: 5116
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: dyletant »

Sprawa chyba wydaje się prosta. Na dziś miejsc na docelowy turniej jest 12 a pewniaków 8 może 9: Leon, Kubiak, Drzyzga, Zatorski, Konarski, Śliwka i 2 z 3 środkowych Pit/Kuba/Bieniu. Czemu 2? Bo Huber może jednego z tych pewniaków wyrzucić i wskoczyć na pierwszego zmiennika. Została więc walka o 4 miejsca: 1 rozgrywający ( 2 kandydatów Komenda/Łomacz, Janusz chyba odpada), jeden przyjmujący (3 chętnych-Kwolek, Bednorz, Szalpuk) 1 atakujący (2 chętnych Muzaj/Kaczmarek)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Szary Wilk »

Akurat jak jestem niechętny wobec Śliwki, tak w tym turnieju w pełni zasłużył na miejsce w kadrze, bo atakował dość pewnie i trzymał przyjęcie. Im dalej w turniej, tym mniej kiwał.

Fakt faktem, to zdecydowanie wolę Bednorza od Śliwki i Kwolka raczej też, bo psychicznie wytrzymuje lepiej od Śliwki, który jak się gubi, to przebija oburącz albo kiwa.

Bednorz>Szalpuk
Kwolek>Śliwka

Ciężko wskazać kadrę, bo zarówno Nowakowski jak i Kochanowski grali słabo w Lidze Narodów, ale raczej to Kochanowski może mieć problem, bo Pit to na tyle doświadczony środkowy, że da rade wrócić do formy na określony czas.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2019, o 01:32 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: kibic_siatki »

Kolejny świetny mecz Bednorza: odblokował się jak Kurek na MŚ. :]
Za to kolejny raz słabo wyglądał Kaczmarek, Muzaj lepszy, ale szału na ataku nie robi. Wczoraj mnóstwo kiwek, a dziś lepiej w ataku. Heynen ma problem bo całe trio na ataku jest mało przekonujące.
Irańczycy zagrali jak Brazylia w finale MŚ 2014: pierwszy set na 200%, a potem od 3 seta już gaśli. Ta metoda jest nieskuteczna.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Szary Wilk »

kibic_siatki pisze:Kolejny świetny mecz Bednorza: odblokował się jak Kurek na MŚ. :]
Za to kolejny raz słabo wyglądał Kaczmarek, Muzaj lepszy, ale szału na ataku nie robi. Wczoraj mnóstwo kiwek, a dziś lepiej w ataku. Heynen ma problem bo całe trio na ataku jest mało przekonujące.
Irańczycy zagrali jak Brazylia w finale MŚ 2014: pierwszy set na 200%, a potem od 3 seta już gaśli. Ta metoda jest nieskuteczna.
Dziś Muzaj 61 % według statystyk z FIVB, a według Polsatu miał 63 %. Kaczmarek wczoraj 36 %, dziś 38 % według FIVB, a 40 % według Polsatu. Na +11 Muzaj, na 0 Kaczmarek.

Nie widzisz różnicy?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Aranger »

Skra Bełchatów w ten weekend to prawdziwe dobro narodowe polskiej siatkówki - raczy nas profesjonalnymi raportami meczowymi: https://pbs.twimg.com/media/D_PCQx6UEAM ... name=large

Huber kompletnie rozbił bank
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8038
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

I Kwolek z najlepszym przyjęciem na parkiecie. ;)

Szary Wilk ma rację jednak z tymi narzekaniami na Kaczmarka - chyba jedyny nasz gracz, który ma realne szanse na 14-tkę kadry - a który swoją grą mógł stracić na opinii u Vitala. Nawet jak Heynen nie patrzy za bardzo na tą Ligę Narodów, to Kaczmarek niesamowicie rozczarowuje, dzisiaj znowu - 15 ataków, cztery błędy.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Szary Wilk »

Można trochę podsumować tę Ligę Narodów

MVP: Norbert Huber
Największy postęp: Norbert Huber (2.Bartosz Kwolek)
Największe rozczarowanie: Tomasz Fornal
Największy spadek formy: Artur Szalpuk
Najlepiej serwujący: Bartosz Kwolek
Najlepiej atakujący: Bartosz Bednorz
Plusy: Norbert Huber, Bartosz Kwolek, Aleksander Śliwka, Jakub Popiwczak, Bartosz Bednorz
Minusy: Grzegorz Łomacz, Artur Szalpuk, Łukasz Kaczmarek, Tomasz Fornal
Wilinho10
Posty: 132
Rejestracja: 25 maja 2010, o 12:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Wilinho10 »

Ja jeszcze wrócę do Komendy. Wiadomo ,że chłopak nie będzie drugim Giannelim czy innym Christensonem, ale biorąc pod uwagę "posuchę" na tej pozycji i narzekanie w ostatnich latach to naprawdę jest się z czego cieszyć. Chłopak się rozwija w bardzo dobrym tempie.

Żeby tylko w Resovii się nie popsuł :D
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Szary Wilk »

Wilinho10 pisze:Ja jeszcze wrócę do Komendy. Wiadomo ,że chłopak nie będzie drugim Giannelim czy innym Christensonem, ale biorąc pod uwagę "posuchę" na tej pozycji i narzekanie w ostatnich latach to naprawdę jest się z czego cieszyć. Chłopak się rozwija w bardzo dobrym tempie.

Żeby tylko w Resovii się nie popsuł :D

Zagrał solidnie, ale z drugiej strony nie zaprezentował niczego nadzwyczajnego. Był czas, że wszyscy jechali po Fabianie, ale tego Fabiana zaczynam doceniać i uderzam się w pierś. Grał słabo w 2017, może ustępował Łomaczowi w 2016, ale to jednak jest dobry rozgrywający i lepszego nie mamy.

Jeśli chodzi o Łomacza, to on będąc w formie, również jest lepszy od Komendy. Więcej kombinuje.Największą jego wadą są kluczowe wybory, bo facet zdecydowanie za dużo porywa się na grę środkiem i olewa prawe skrzydło. Problem w tym, że Łomacz to jest w dołku i miał słaby sezon i już dawno nie grał na tyle na ile potrafi.
kanimo

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: kanimo »

Klosik zdecydowanie do plusow.
Fornal akurat w meczu, w ktorym sie kontuzjowal gral niezle. Zreszta to mlody chlopak, w kadrze debiutant.

A najlepiej te rubryke o rozczarowaniach usunac. Wszyscy walczyli jak mogli. Lukasz momentami cos dolozyl, obronil, troche pocisnal zagrywka.

Teraz regeneracja.

Edit.
Przyszlo mi do glowy, ze moze Vital sprawdza jak Muzaj funkcjonuje na powojnej. Jesli tak, to wypadl dobrze.
Albo tez chcial popatrzec, jak meczy sie ofensywny przyjmujacy przy atakujacym na 40%, tzn Konarze :( .
Jak bylo do przewidzenia-zmeczyl sie.
Nie wiem czemu Fornal wpisany jako libero. Przeciez byl Gruszczynski. Dodatkowo Popiwczak mocno stracil koncentracje na poczatku w przyjeciu. I chyba gorzej radzi sobie z flotem i w ogole ze zmienna, niz z silna.
Mam wrazenie, ze Gruszczynski odbiera troche stabilniej i lepiej odbiera flota, chociaz ma sporo mniejsze doswiadczenie.
Ale wielu flotowcow to przed soba nie mamy, chyba zeby Patch pogral. ;)
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8038
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Na fali entuzjazmu po sklepaniu Irańczyków zostałem na meczu Rosja-Francja, i o ile wczoraj Francja zagrała słabo, a Amerykanie jedynie przeciętnie - tak dzisiaj Francja nie mogła już zagrać gorzej, a Rosja zagrała bardzo przeciętnie. Niesamowity kontrast w porównaniu do naszego występu, a przecież Francja gra tutaj lepszym składem.

Ciekawe czy Amerykanie znowu specjalnie przegrają żeby trafić na nas w półfinale. :P
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Szampon093 »

Huber jakie staty :o
Szok
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Marcy$ »

Gdzie mogę online for free Polsat Sport obejrzeć teraz?
Albo po prostu wczorajszy mecz :)
kinagyo
Posty: 762
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: kinagyo »

Marcy$ pisze:Gdzie mogę online for free Polsat Sport obejrzeć teraz?
Albo po prostu wczorajszy mecz :)
właśnie leci powtórka na polsat sport hd
https://www.ipla.tv/kanaly-tv/Polsat-Sport-HD/3289
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Marcy$ »

kinagyo pisze:
Marcy$ pisze:Gdzie mogę online for free Polsat Sport obejrzeć teraz?
Albo po prostu wczorajszy mecz :)
właśnie leci powtórka na polsat sport hd
https://www.ipla.tv/kanaly-tv/Polsat-Sport-HD/3289
Płatne.
beatrix
Posty: 180
Rejestracja: 14 paź 2016, o 21:34
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: beatrix »

Chyba widzimy na własne oczy, co oznacza pewność siebie, zbudowana dzięki świetnej atmosferze w drużynie, całkowitym zdjęciu presji i jasnym, wydaje się, regułom rywalizacji na pozycjach. Oczywiście bez umiejętności moglibyśmy tak wygrywać z IBB Polonia Londyn, ale przecież wszyscy widzieliśmy, co potrafili grać ci faceci w lidze. Więc sukces 200%. Mam nadzieję, że oni wygrają sobie ten medal, a jeśli nie, to i tak zapamiętają ten turniej, jako sukces. Najgorsze, co mogłoby się zdarzyć to scenariusz z PŚ 2015. Świetny turniej, medal, a na końcu zbita, zrezygnowana drużyna.

Wielki, wielki szacunek, Panowie. Jesteście Mistrzami Świata pełną gębą :D
Sobollo
Posty: 198
Rejestracja: 26 sie 2011, o 21:44
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Sobollo »

Dla mnie też kiwacz i przebijacz Śliwka przy takim bogactwie jakie mamy to nie powinien byc w kadrze.
Podstawowa czworka to dla mnie zdecydowanie Leon Kubiak Bednorz Szalpuk. I to chodzi nie tylko o dyspozycje ale takze ogolny potencjal. A jesli mialbym wskazywac piatego to oczywiscie tez nie bylby to Śliwka tylko Kwolek
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: niepoinformowany »

bono pisze:Narazie gramy bez libero i bez przyjecia - Fajazi nie do zatrzymania.Gafour wygral seta.
Szary Wilk pisze:Jak oglądam grę Komendy (na prawy atak w szczególności), to wiem, dlaczego to Łomacz wciąż jest numerem dwa. Prosty rzemieślnik z tego Komendy i w dodatku niezbyt dokładny.
Fajnie takie komentarze ekspertów poczytać ;) Nie dość, że w trakcie meczu to jeszcze w trakcie bądź po przegranym secie, w którym Polska i tak grała na bardzo dobrym poziomie.

Najlepiej na pewno zaprezentował się Kaczmarek. Muszę tylko dodać, że we wbijaniu się w blok przeciwnika. Dodatkowo jego dużym atutem jest atakowanie słupka sędziego ręką "z góry na dół".

Super gra Komenda, będzie z niego pożytek w Resovii. Coraz bardziej przekonuję się do niego. Chyba będzie duet Komenda-Perry częściej meldował się na boisku.

Bednorz na takim poziomie w zagrywce i ataku, na jakim Szalpuk nie ma szans zagrać.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: troche zorientowany »

Rosja i USA dziś wyjdą rezerwami na 100%. Kwestia kto bardziej się postara przegrać aby wpaść na Polskę. Ten mecz będzie bardzo ciekawie wyglądał. Jak sądzicie kto bardziej się o to postara?
kamil1999
Posty: 5607
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: kamil1999 »

troche zorientowany pisze:Rosja i USA dziś wyjdą rezerwami na 100%. Kwestia kto bardziej się postara przegrać aby wpaść na Polskę. Ten mecz będzie bardzo ciekawie wyglądał. Jak sądzicie kto bardziej się o to postara?
Rezerwy Rosji stawiam wyżej niż rezerwy USA a przegrywać nikt nie będzie zamierzał. Przeciwnie rezerwy będą chciały pokazać że niesłusznie nimi są.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Aershis »

To jest raczej mecz o to, kto bardziej nie chce zagrać we wcześniejszym półfinale.
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Marcy$ »

Akcja na 12:10 w 4 secie w obronie miodzio! i to po obu stronach!
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Noworoczny »

Obejrzałem powtórkę. Garść refleksji:
1. Na tvp sport lepiej się ogląda - Radzio komentuje dość fachowo a i Dembowski się trochę wyrobił przez dekadę czy półtorej.
2. Widać, że amerykański realizator nie ma pojęcia ocb. Np. sędzia gwiżdże Marufowi piłkę rzuconą i nie doczekamy się żadnej powtórki. Nasi już by 3 puścili z wszystkich ujęć.
3. Dylek musi płakać widząc Musawiego zagrywającego floatem (-;
4. I Kwolka, ale zobaczcie, ile było brejków przy jego zagrywce. Na prawdę odrzucał wroga od siatki i Polska wygrywała mnóstwo kontr.
5. Polska broni i blokuje jak wielka Brazylia z pierwszej dekady XXI w. Brawo!
6. Pamiętam komentarze fso, w poprzednich meczach, że Vital nie chce ich wygrać, bo na setowe wpuszcza na boisko Muzaja. A teraz się zastanówmy. Mamy, dajmy na to, tenisistę, który ma kłopoty z wolejem. Czy trener będzie mu mówił "nie graj nigdy woleja" czy raczej każe mu tego woleja potrenować? No więc właśnie po to Heynen wrzucał Maćka na te piłki setowe w mało ważnych meczach VNL, żeby ten mu się odwdzięczył kończąc meczową w finale IO.
7. Bednorz świetny w ataku. Pięknie też przyjmować zagrywkę taktyczną w ostatnim secie, w punkt, ale zobaczcie, że dwa razy się wyłożył i nie zdążył zebrać do ataku. Na szczęście był w drugiej linii, ale i tak opcja pajpa odpadała. A potem popatrzcie, jak pięknie po wywrotce zbiera się do ataku Kubiak czy Śliwka. Zawsze są gotowi.
8. Kłosik, nie dość, że pięknie gra, to widać, że jest dobrym duchem drużyny.
9. Nie sądzę, że sędzia był stronniczy. Ja np. bym rzuconej Marufowi nie gwizdnął.
10. Niesamowite jest to, co się obecnie dzieje w polskiej siatkówce reprezentacyjnej. Nie było tak nigdy wcześniej. Rezerwy, jak gdzieś jechały, to po baty raczej, niż po takie sukcesy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Son »

Kłos jest fenomenalny, świetnie atakuje, blokuje, potrafi bronić. Ma poważanie u młodych.
Wielu zastanawiało się jak można powołać Kłosa, zamiast Wrony?!?!. Odpowiedzi chyba właśnie oglądamy. Kłos w takiej formie jest znakomitym siatkarzem, obiektywnie lepszym od Wrony.
Zaksa na maksa
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: troche zorientowany »

PZPS ogłasza że Heynen będzie na finale.
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Marcy$ »

Noworoczny pisze:Obejrzałem powtórkę. Garść refleksji:
1. Na tvp sport lepiej się ogląda - Radzio komentuje dość fachowo a i Dembowski się trochę wyrobił przez dekadę czy półtorej.
2. Widać, że amerykański realizator nie ma pojęcia ocb. Np. sędzia gwiżdże Marufowi piłkę rzuconą i nie doczekamy się żadnej powtórki. Nasi już by 3 puścili z wszystkich ujęć.
3. Dylek musi płakać widząc Musawiego zagrywającego floatem (-;
4. I Kwolka, ale zobaczcie, ile było brejków przy jego zagrywce. Na prawdę odrzucał wroga od siatki i Polska wygrywała mnóstwo kontr.
5. Polska broni i blokuje jak wielka Brazylia z pierwszej dekady XXI w. Brawo!
6. Pamiętam komentarze fso, w poprzednich meczach, że Vital nie chce ich wygrać, bo na setowe wpuszcza na boisko Muzaja. A teraz się zastanówmy. Mamy, dajmy na to, tenisistę, który ma kłopoty z wolejem. Czy trener będzie mu mówił "nie graj nigdy woleja" czy raczej każe mu tego woleja potrenować? No więc właśnie po to Heynen wrzucał Maćka na te piłki setowe w mało ważnych meczach VNL, żeby ten mu się odwdzięczył kończąc meczową w finale IO.
7. Bednorz świetny w ataku. Pięknie też przyjmować zagrywkę taktyczną w ostatnim secie, w punkt, ale zobaczcie, że dwa razy się wyłożył i nie zdążył zebrać do ataku. Na szczęście był w drugiej linii, ale i tak opcja pajpa odpadała. A potem popatrzcie, jak pięknie po wywrotce zbiera się do ataku Kubiak czy Śliwka. Zawsze są gotowi.
8. Kłosik, nie dość, że pięknie gra, to widać, że jest dobrym duchem drużyny.
9. Nie sądzę, że sędzia był stronniczy. Ja np. bym rzuconej Marufowi nie gwizdnął.
10. Niesamowite jest to, co się obecnie dzieje w polskiej siatkówce reprezentacyjnej. Nie było tak nigdy wcześniej. Rezerwy, jak gdzieś jechały, to po baty raczej, niż po takie sukcesy.
Ze wszystkim się zgadzam (AMEN :) :) :) )

Who is Dylek?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”