Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: ArsMoriendi »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, o 13:23 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: zupa93 »

No i Możdżonek po raz kolejny dowodzi swojej wartości. Wielu twierdzi, że jest za wolny, ale to i tak najlepszy blokujący naszej ekipy.
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Kurek7 »

Jak na razie Winiarski gra kapitalnie, najlepszy na boisku. Do tego bardzo dobra zmiana Pawła no i kapitalne bloki Możdżonka dały nam wygraną w secie.
Polska biało-czerwoni... :)
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: OlaMleko »

PAWEŁ ZAGUMNY. Ja po prostu kocham tego zawodnika,mam nadzieje,ze Anastasi go zostawi. Doskonała końcówka! Czy ktoś tu włada portugalskim? Alez się Sergio pozarł na koniec z trenerem,ciekawe,o co chodziło,niestety nie zrozumiałam ani słowa,bo bliżej mi do hiszpańskiego raczej.
kibic_siatki
Posty: 2581
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: kibic_siatki »

Bohater seta: Marcin Możdżonek- dzięki jego blokom zatrzymaliśmy Visotto i Lucasa. Lucas był za pewny siebie- ale nie dla każdego jest za wysoki. Zastanawiam się po co zmiana Jarosza za Bartmana. Bartman nie gra rewelacyjnie, ale te kiwki Jarosza na blok to może człowieka szlak trafić.
Bez atakującego trudno będzie wygrać ten mecz.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: dreamer »

kibic_siatki pisze:...Zastanawiam się po co zmiana Jarosza za Bartmana. Bartman nie gra rewelacyjnie, ale te kiwki Jarosza na blok to może człowieka szlak trafić.
Bez atakującego trudno będzie wygrać ten mecz.
Bartman po prostu zagrał słabo. Natomiast twoje utyskiwania na Jarosza są bezpodstawne. Przynajmniej dzisiaj Bartman może się od niego uczyć jak zachowuje się na siatce atakujący.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Core »

Niedawno pisałem, że Żygadło to nie jest zawodnik na olimpijski medal, no chyba że po drodze będziemy mieli przeciwników typu Kanada i Finlandia, i niestety zdania nie zmieniłem. To Zagumny powinien być podstawowym rozgrywającym w meczach z silnymi przeciwnikami.
Coach
Posty: 70
Rejestracja: 26 cze 2011, o 03:16
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Coach »

Jak zywo przypomina mi sie mecz z Pucharu Świata i ustawione 3:2. Ciekawe jak bedzie dziś...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: dreamer »

Przestańcie już bredzić o tej wyższości Gumy nad Łukaszem. Popatrzcie lepiej jakimi minami i gestami ten wariat reaguje na każdy błąd któregokolwiek z naszych zawodników. Nic pod tym względem się nie zmieniło i takiego Gumy po prostu nie chcę oglądać. Mam nadzieję, że Łukasz nadal będzie podstawowym naszym rozgrywającym.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: compact »

Zygadlo by nie dal tej pilki Mozdzonkowi. ;)
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3217
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Kicu »

dreamer pisze:Popatrzcie lepiej jakimi minami i gestami ten wariat reaguje na każdy błąd któregokolwiek z naszych zawodników.
Co z tego? Nie rozumiem jaki ma związek gestykulacja Gumy do jego wyższości (czy też niższości) nad Łukaszem. Jak dla mnie to może nawet i ich wyzywać... nie zmieni to jednak mojej opinii, że jest lepszym rozgrywającym.

Natomiast do do Kuby... zaczął dość słabo. Strasznie mnie wkurzyła jego kiwka na blok. Jednak im dalej tym lepiej. Jemu też chyba brak ogrania, bo dużo czasu spędza na ławce.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: OlaMleko »

Mozdzon jest stworzony do gry z Gumą. Nawet mój tata właśnie powiedział "ale walnal,jak nie Mozdzonek". Świetny set, sporo emocji,nawet Jaroszewicz pare razy odpalil,a nie tylko kiwki i kiwki :)
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: tomasol »

compact pisze:Zygadlo by nie dal tej pilki Mozdzonkowi. ;)
Nie wiem czy ktokolwiek na tym forum dałby tę piłkę Możdżonkowi ;) .

Od tego ma się dwunastkę graczy żeby z niej korzystać kiedy sytuacja tego wymaga. Wejście Gumy i Jarskiego na razie na plus.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: figol »

O ile ktoś pisał że do kanonu polskiej siatkówki przeszło już stwierdzenie zerwany atak Możdżonka, o tyle na pewno powinno przejść jeszcze Jakub kiwka, plas Jarosz.
poznasz głupiego po czynach jego
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: OlaMleko »

dreamer pisze:Przestańcie już bredzić o tej wyższości Gumy nad Łukaszem. Popatrzcie lepiej jakimi minami i gestami ten wariat reaguje na każdy błąd któregokolwiek z naszych zawodników. Nic pod tym względem się nie zmieniło i takiego Gumy po prostu nie chcę oglądać. Mam nadzieję, że Łukasz nadal będzie podstawowym naszym rozgrywającym.

dreamer
Dreamer,kreujesz się na takiego mega eksperta, a gadasz takie głupoty. Czy Anastasi już nie udowodnił,ze umie budować atmosferę? Myślisz,ze postawilby na Gumę,gdyby ten miał coś zepsuć? Zawodnicy się znają,wszyscy wiedza,ze Gumą jest na boisku bardzo żywiołowy,a wiąże się to z jego charakterem przywódcy. Jakoś nie zauważyłam,żeby poza boiskiem się klocili,czy płakali,jak to Paweł psuje atmosferę. I tak wiem,ze pozostaniesz przy swoim,ale może czas już się obudzić i zorientować,ze nie zawsze masz racje,bo naprawdę bardzo często pokazujesz,ze tak uważasz.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, o 15:19 przez OlaMleko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Arogancja »

Przewaga Żygadły polega na tym, że lepiej współpracuje z Bartmanem, a Bartman to dla Anastasiego priorytet. No i wydaje się, że Łukasz jest w stanie całkowicie się podporządkować. Guma, nie da się ukryć, lubi porządzić. Chyba lubi mieć taką świadomość, że to on prowadzi i kreuje grę, i żadnych podpowiedzi trenera nie potrzebuje... Ale to Paweł daje to "coś". Miny i gestykulacja to zresztą dobra rzecz na Brazylię ;)
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: majonez »

Coach pisze:Jak zywo przypomina mi sie mecz z Pucharu Świata i ustawione 3:2. Ciekawe jak bedzie dziś...
Masz dowód na to, że ustawione? Bo to dość poważny zarzut.
Coach
Posty: 70
Rejestracja: 26 cze 2011, o 03:16
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Coach »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, o 16:20 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum
Riad69
Posty: 491
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Riad69 »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, o 16:20 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Core »

OlaMleko pisze:Czy Anastasi już nie udowodnił,ze umie budować atmosferę? Myślisz,ze postawilby na Gumę,gdyby ten miał coś zepsuć? Zawodnicy się znają,wszyscy wiedza,ze Gumą jest na boisku bardzo żywiołowy,a wiąże się to z jego charakterem przywódcy. Jakoś nie zauważyłam,żeby poza boiskiem się klocili,czy płakali,jak to Paweł psuje atmosferę.
Otóż to, jeśli Zagumny faktycznie psułby atmosferę w drużynie i nie byłby akceptowany przez resztę, to zapewne nie dostałby powołania.
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: zupa93 »

Coach pisze:Jak zywo przypomina mi sie mecz z Pucharu Świata i ustawione 3:2. Ciekawe jak bedzie dziś...
Co do słowa "ustawione" bym się nie zgodził, ale przebieg meczu jak na razie bardzo podobny.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: figol »

zupa93 pisze:
Coach pisze:Jak zywo przypomina mi sie mecz z Pucharu Świata i ustawione 3:2. Ciekawe jak bedzie dziś...
Co do słowa "ustawione" bym się nie zgodził, ale przebieg meczu jak na razie bardzo podobny.
Dokładnie czuje się jak bym gdzieś już kiedyś oglądał ten mecz.
poznasz głupiego po czynach jego
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: majonez »

figol pisze: Dokładnie czuje się jak bym gdzieś już kiedyś oglądał ten mecz.
Pesymiści ;) Będzie jak tydzień temu w Brazylii. Brazylijczycy wygrają tą partię a my następną :D
ewa
Posty: 674
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: ewa »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, o 16:21 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: figol »

[post usuniety]
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, o 16:22 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum- nie na temat
poznasz głupiego po czynach jego
kibic_siatki
Posty: 2581
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: kibic_siatki »

Bartman po powrocie odżył. Set przegrany, ale gramy dalej. Co do naszych rozgrywających: Zagumny jest lepszy technicznie (co lepiej było widać wczoraj) natomiast prostsza gra Żygadły często jest bardziej skuteczna. Visotto gra coraz lepiej.
Awatar użytkownika
Wojtas_
Posty: 121
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 16:12
Płeć: M
Lokalizacja: Polonia

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Wojtas_ »

OlaMleko pisze:
dreamer pisze:Przestańcie już bredzić o tej wyższości Gumy nad Łukaszem. Popatrzcie lepiej jakimi minami i gestami ten wariat reaguje na każdy błąd któregokolwiek z naszych zawodników. Nic pod tym względem się nie zmieniło i takiego Gumy po prostu nie chcę oglądać. Mam nadzieję, że Łukasz nadal będzie podstawowym naszym rozgrywającym.

dreamer
Dreamer,kreujesz się na takiego mega eksperta, a gadasz takie głupoty. Czy Anastasi już nie udowodnił,ze umie budować atmosferę? Myślisz,ze postawilby na Gumę,gdyby ten miał coś zepsuć? Zawodnicy się znają,wszyscy wiedza,ze Gumą jest na boisku bardzo żywiołowy,a wiąże się to z jego charakterem przywódcy. Jakoś nie zauważyłam,żeby poza boiskiem się klocili,czy płakali,jak to Paweł psuje atmosferę. I tak wiem,ze pozostaniesz przy swoim,ale może czas już się obudzić i zorientować,ze nie zawsze masz racje,bo naprawdę bardzo często pokazujesz,ze tak uważasz.

Ola wiesz jak to jest, kolejny raz obiektywny komentarz fana latynowskiej siatkowki, a jak Sergio z Rezende sie kloca w trakcie przerw, to oczywiscie to nie psuje atmosfery i Sergio nie powinien siedziec, a grac ktos inny, identyczna sytuacja -> ich najlepszy libero, a nasz najlepszy sypacz, no ale to u nas tylko atmosfera siada i trzeba grac kims slabszym
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: grzegorzg »

kibic_siatki pisze: Zagumny jest lepszy technicznie (co lepiej było widać wczoraj) natomiast prostsza gra Żygadły często jest bardziej skuteczna
Jestem przekonany, ze gdyby Zagumny otrzymał porównywalny z Żygadło kredyt zaufania pokazałby to i owo temu i owemu...
juiceteen
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2012, o 15:48
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: juiceteen »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, o 16:23 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Nagor »

Sedzia nas w bambo robi...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”